Witaj
Gość

Wątek: Dark Elf Fighter - dagger czy sword?  (Przeczytany 1926 razy)

  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: 5

Dark Elf Fighter - dagger czy sword?
« dnia: Maj 19, 2006, 04:16:34 pm »
Chce być bladedancerem. Ale na razie musze sobie razic fighterem. I sobie pomyslalem, co lepsze, dagger czy sword. Dagger ma skilla na 3lvl power 80, a power strike na 30 powera. Więc co lepiej?
Siekiera, motyka, morda priesta, Mosar sobie zwalił questa.<br /><br />Mosarioos Silver Ranger 76+ lvl


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Dark Elf Fighter - dagger czy sword?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 19, 2006, 09:05:49 pm »
No ogólnie wiesz... W tych skilach nie liczy sie power... Bo Mortalem trafaiasz co jakiś czas a Powerem to zawsze... Graj swordem u tarczą :)
Lineage 2 Classic EU


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Dark Elf Fighter - dagger czy sword?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 19, 2006, 09:21:44 pm »
Ja do 20 zawsze expie z daggerem/ łukiem, jest dużo zabawaniej i chyba jednak szybciej i pamiętaj, że jak mob nie jest agro to mortala mu w plecy wpakuj, lepiej wchodzi


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Dark Elf Fighter - dagger czy sword?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 20, 2006, 12:01:09 am »
Jezeli ktos ci tankuje to zawsze zachodz przeciwnika od tylu jak walczysz H2H to go szybciej ubijesz bo krytyki beda czestrze.


  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: 5

Dark Elf Fighter - dagger czy sword?
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 20, 2006, 10:19:10 am »
A oprócz tego na l2world chyba miałem jakiś bug. Kilka razy jak podchodziłem do Impa i klikałem na Mortala to pisało, że dostałem hita za 800 lub coś koło tego: był to jakiś Nelhilm Preatorian i Lesser Ancient Scout. Tylko, że takich nie było na mapie.
Siekiera, motyka, morda priesta, Mosar sobie zwalił questa.<br /><br />Mosarioos Silver Ranger 76+ lvl


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Dark Elf Fighter - dagger czy sword?
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 20, 2006, 10:38:46 am »
Wg mnie bardziej opłąca się miecz, Mortal blow wchodzi bardzo rzadko, a power zawsze, i jest to pewny cios, chociaż dużo słabszy od mortala. Ja zawsze chodziłem z tarczą i mieczem (zawsze jakaś szansa na blocked :P)

A zresztą sam wybierz co wolisz - silniejszy dmg z mortal blowa ale rzadziej wchodzący, czy pewny power strike, wchodzący zawsze ale dużo słabszy ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Dark Elf Fighter - dagger czy sword?
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 20, 2006, 12:59:06 pm »
Jak bierzesz miecz to power strike rozwijaj max do 6 bo dalej tylko sp szkoda a od 15 masz draina i to powinna byc glowna bron.