Witaj
Gość

Wątek: Zbieranie kasy na ruoficialu  (Przeczytany 5703 razy)

Zbieranie kasy na ruoficialu
« dnia: Kwiecień 26, 2009, 07:11:34 pm »
Mam taki maly problem...
Wiec, aktualnie gram na ruofku postac (Warlock) i jest ciezko... Az za bardzo.
Nie wiem jak zdobyc adene gdyz spoila / crafta tydzien nie chce mi sie robic bo czas na to nie pozwala, manor... Do niego trzeba miec szczescie. Questy no tu sie gubie w niektorych a tych co daja 1k adeny nie oplaca sie robic... OMG... Mam aktualnie 44 poziom i nie wiem jak wyjsc na prosta bo kasa idzie to na ss dla peta lub ss dla mnie, a poza tym samemu chodze w Dev secie i commonach D/C ale to i tak zle... Nie wiem co zrobic, by wyjsc na prosta.

Sorki za bledy nie chcialo mi sie pisac.
Prosze o pomoc w napisaniu jak to to ugryzc


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Zbieranie kasy na ruoficialu
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 26, 2009, 07:33:35 pm »
imo jednak craft moim zdaniem:P 20 lvl robisz w 1.5h z 4 vitem kończać, robisz kame wbija ci 23, potem 25 i 27 itd, krysze d możesz brać chociażby właśnie z kamy i eq jakie ona dropi, zresztą shoty d możesz juz robić na 20 lvl jak chcesz a jak nie to krasiem robiąc sama kame i questy(http://l2.eogamer.com/wiki/Quest_List_Grouped_by_Town polecam tą stronę są tu questy z gracii part 2 napisane co dokładnie dają i które dają dużo expa) w 2 tygodnie masz 40 lvl poświęcając jedynie te ~30minut na kame i czasem ciut więcej na quest
druga sprawa to właśnie te questy na swojej głównej postaci wydaje mi się ze nie robiłeś ich za dużo a właśnie na twoim lvl jest ich dużo np:
Pailaka - Song of Ice and Fire- Pailaka Ring, Pailaka Earring, 810,000 exp, 50,000 sp
Temple Champion I i II i dwa questy które trzeba zrobić przed nimi ~180k ~470k expa
i wiele innych od 36 do 44 lvl masz tych questów bardzo dużo ze praktycznie nie trzeba expic tylko jedziesz na questach i masz full kasy i expa na stronie która podałem wszystko jest wypisane
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Zbieranie kasy na ruoficialu
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 26, 2009, 07:48:13 pm »
low lvl manor 1-30 zarobic mozna na q na 2 profke, szmaty c i b grade bez koniecnzosci liczenia na fart o godzinie 18, po prostu idziesz do manora, kupujes znasiona, sadzisz, sprzedajesz, cieszysz sie adena



nie sugeruj sie faktem ze mialem bisha 55 bo tam mialem common sova, ava robe set i 2kk dlugow, z czego zostal mi sov i ava  :P

po 40 tez mozna zarobic, chociaz nie tak jak na low lvl , po prostu ludzie nie sprzedaja wszystkiego u manora , niektore ceny wydaja im sie smiesznie niskie. Moje zdanie jest takie ze nie ma roznicy czyz arobisz 5kk czy 500k, wazne ze zarabiasz. Lepiej zarobic 500k niz miec marne 100k z dropow (z czego 80k na souslhoty) , 10 askin 15 a bone i sopa :p

Manor forever!!!!!!!

ewentualnie technika "czwartego poziomu" :D czyli robimy spoila, tam spedzamy 95% naszego czasu a z glownej postaci zbijamy tylko 4 lvl vit , podobno tez dziala
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2009, 07:51:21 pm wysłana przez DIO »


Odp: Zbieranie kasy na ruoficialu
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 26, 2009, 07:56:51 pm »
No dobra qest to qest, ale w polowie sie gubie (cyrlica) w questach u npc...No sie gubie. Nie znam za dobrze cyrlicy.
Craft to robota max 1.5 tyg. do 40 ale da sie na nim jakos zarobic? Cos mi sie wydaje ze nie.
Jak patrzalem to ceny craftu mats sa bardzo male... Z expem wyrabiam ale tylko na te ss dla mnie i summona i jak starcza to cry C.... No moze jakos sobie poradze ale wiem ze po 52 bede mial latwiej...
Manor? Do niego trza miec szczescie i dokladny czas wymiany... Nawet go nie znam.
Spoila mam tylko na 20 lvl nawet nie chce mi sie go ruszac bo oczywiscie tydzien koxania do 40 a potem w pt do branded na sop / cbp i manor... Zle mi sie gra main charem i alt charem. Ehhhh musze cos pomyslec by miec latwo...


A mam takie pytanie na poczadkowym lvl zrobienie przykladowo 5 q na wilka jest oplacalne czy co?
Jesli tak to jakie ceny wilka? Podstawowego
Bo opis questa ruskiego na wolfa widzialem gdzies co i jak trzeba naciskac

Bez double postów plz...
/Frohike
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2009, 09:10:01 pm wysłana przez Frohike »


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Zbieranie kasy na ruoficialu
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 26, 2009, 11:14:14 pm »
azgar przeciez napsialem ze jest masa owocow ktore mozesz wymienic 24 na dobe i nie musisz zadneog czasu znac, fakt ze czesto po nizszych cenach (no ale np mithril ore zdazalo mi sie po max cenie wymieniac 12 godzin po manorze  :ork_4_1: ) ale i tak mozesz na tym zarobic, moze nie grube miliony za 2 godziny expienia ale na przetrwanie i podstawowy eq da rade. ja z tego zyje , bo o 18 jestem przewaznie 3x w tygodniu z czego raz sprzedaje wszystko, raz polowe a raz nic czyli skutecznosc 30% bez zadnych clickerow , automatow i innych cudow ;>. Co do znajomosci dokladnego czasu .... metoda prob i bledow, pare dni poswiecic i mozna jakos zyc, na dex dokladny czas ustalalem z 2 miechy a i tak byly zmiany +- 0.5 sekundy, tutaj zegarek manora jest precyzyjniejszy a ja jakde tylko na windowsowym  :D . 18.06 +-5 sekund zaleznie od synchornizacji :p


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Zbieranie kasy na ruoficialu
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 27, 2009, 04:45:55 am »
Jest jeszcze jeden sposób - szukaj spotów z mobami, które możesz bić bez szotów.Zielone mobki. Dają tyle samo expa, co białe, a są słabsze i słabiej biją.
Poza tym, prawdziwy pro-owner wymiatacz nie używa szotów :D

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



Odp: Zbieranie kasy na ruoficialu
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 27, 2009, 07:40:11 am »
Dobra dzieki moze jakos sobie poradze z tym...
3m cie sie i do zobaczenia kiedys na ru ofku.

/close plis



Cytuj
/close plis
Zostawię otwarty, może ktoś jeszcze napisze jakąś cenną wskazówkę :)
/Frohike
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2009, 05:33:31 pm wysłana przez Frohike »


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Zbieranie kasy na ruoficialu
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 27, 2009, 01:42:03 pm »
Moja odpowiedź o szotach była jak najbardziej poważna.
Jeden z większych swego czasu (a na pewno najbardziej bitnych :P) polskich klanów na Hindemith - Offensive - jak zaczynali to bili PvE bez szotów, włączając tylko na PvP :) Jechali tak do 5x, 6x a może i dłużej? :)

/summon pix3l; cooshoo

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Zbieranie kasy na ruoficialu
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 27, 2009, 02:25:17 pm »
tylko ze legit bez ss ciezko sie gra  :(


  • Wiadomości: 108

  • Pochwał: 0

  • Agita
Odp: Zbieranie kasy na ruoficialu
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 27, 2009, 09:04:42 pm »
Co do qusta na wilka: http://l2all.ucoz.ru/blog/2008-11-08-13
Mysle ze kazdy sie domysli ocb.
Lionna official - Amoniac: WC/Necro {noble / 1xhero} - Gorillaz
Wrath 12x - Roz.qr.wiator - WC/SH {noble / 9xhero} - Sentinels/NeoMoon/LIquid
L2Reloaded 15x - Primeval - WC/SH {noble / 2x hero} - AnimalCruelty
Best times ever!


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Zbieranie kasy na ruoficialu
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 28, 2009, 01:19:22 am »
tylko ze legit bez ss ciezko sie gra  :(
No Offensive w tamtym czasie było 100% legit - i jakoś dobijali lvle.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Zbieranie kasy na ruoficialu
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 28, 2009, 09:44:07 am »
ja nie mowie ze sie nie da, ale 1 sztuke zlego i niedobrego mobka leje sie prawie 2x dluzej wiec 2x dluzej sie siedzie przed monitorem lejac mobki na lvl co w calosci sprowadza sie ze clzowieka krew zalewa albo zostaj eno lifem ;>


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 0

Odp: Zbieranie kasy na ruoficialu
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 28, 2009, 11:03:30 am »
Gra na offie nie jest akurat taka trudna zrobisz z 3 questy i masz na common top d i kupujesz ssy i poprostu lejesz moby a kasa sama przyjdzoe z czasem......


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Zbieranie kasy na ruoficialu
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 28, 2009, 04:13:43 pm »
Pewnie, że nie jest trudno.. na starcie myślałem, że z kasą też będzie tragedia, a tutaj miła niespodzianka.. kasy starcza na wszystko bez żadnego kombinowania na bokach. :P Ofc jak jeszcze manorujesz, craftujesz, spoilujesz i łowisz to phi.. no problemo.


Odp: Zbieranie kasy na ruoficialu
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 29, 2009, 06:24:57 pm »
Popelnilem maly blad w wyborze summonera i zmienilem na PS bo lepszy. Do koxu oczywiscie.
Z kasa da sie poradzic wystarczy zapuscic sie do catek na godzine lub 2 summonerem i wyciaga sie okolo 500k za seale chodzi o te ponad branded


EDIT: Wocilem na warlocka
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2009, 01:28:32 pm wysłana przez Azgar »


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Zbieranie kasy na ruoficialu
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 07, 2009, 03:13:31 pm »
lepszy jak lepsze do 58:p wl ma wtedy party a ps solo forever
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Zbieranie kasy na ruoficialu
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 07, 2009, 04:21:18 pm »
Jak by się uprzeć to taki PS może zostać healerem w aoe party np. :P


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Zbieranie kasy na ruoficialu
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 07, 2009, 06:49:56 pm »
lepszy jak lepsze do 58:p wl ma wtedy party a ps solo forever

No jakoś nie mogę się przyzwyczaić. Dla mnie WL to od zawsze Warlord, a nie kociarz :D

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Zbieranie kasy na ruoficialu
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 07, 2009, 07:18:27 pm »
Taa teraz dajcie jakieś rady zarabiana po 76 kiedy trzeba uzbierać na S i później wyrobić z kasą na shoty S :>


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Zbieranie kasy na ruoficialu
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 07, 2009, 07:47:25 pm »
FoG? Varka/Ketra?


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 2

  • Titan
Odp: Zbieranie kasy na ruoficialu
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 09, 2009, 12:33:11 pm »
Taa teraz dajcie jakieś rady zarabiana po 76 kiedy trzeba uzbierać na S i później wyrobić z kasą na shoty S :>

O qrwa, ktoś ostro koksa. 76 lvl - gz


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Zbieranie kasy na ruoficialu
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 09, 2009, 12:37:34 pm »
Gość myśli, że wbije na serwer i dobije do 76 w tydzień to się pyta.. czepiasz się. :P