Witaj
Gość

Wątek: Najpotężniejsza Postać  (Przeczytany 40502 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Najpotężniejsza Postać
« Odpowiedź #150 dnia: Październik 10, 2007, 04:12:47 pm »
Na oli to najpotezniejszy sa summonerzy i OL. 1vs1 OL'em bardzo latwo rozpierdzielic DA, nawet bez mana potek.
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: -5

  • Skończyłem z L2...
Odp: Najpotężniejsza Postać
« Odpowiedź #151 dnia: Październik 10, 2007, 05:22:31 pm »
Na olimpiadzie nukerzy to najslabsza klasa postaci ktorych rozwala nawet warsmith ze swoim golemkiem :)
Skończyłem z Lineage II


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Najpotężniejsza Postać
« Odpowiedź #152 dnia: Październik 10, 2007, 06:29:27 pm »
Na oli to najpotezniejszy sa summonerzy i OL. 1vs1 OL'em bardzo latwo rozpierdzielic DA, nawet bez mana potek.

Chyba nie widziales co robi hierophant na olly.


Odp: Najpotężniejsza Postać
« Odpowiedź #153 dnia: Październik 10, 2007, 06:36:09 pm »
Cytuj
nawet warsmith ze swoim golemkiem
"nawet"???!!! WS jest silny na olimpiadzie ...



P.S. Oooo Echoes dawno cie jakos nie widzialem :)


  • Wiadomości: 587

  • Pochwał: 2

Odp: Najpotężniejsza Postać
« Odpowiedź #154 dnia: Październik 10, 2007, 07:44:15 pm »
oojj tam macie problem XD:)^^ Bo np. Na oly na dragonie to nie ma znaczenia warsmith,necro,sps ownują Ci co mają różowe bronie i tyle ^^ To nie jest miłe jak dostaje sie nagle kryta 8600 dmg od sps/ee z różową arcaną ^^

ale to nie dyskusja o sprzecie, a o postaci, wiec nie kontynuujcie juz tego watku /Reina
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2007, 08:50:30 pm wysłana przez Reina »


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Najpotężniejsza Postać
« Odpowiedź #155 dnia: Październik 10, 2007, 08:49:38 pm »
ale dyskusji  o sprzecie nie ma, a o postaci, wiec nie kontynuujcie juz tego watku
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Najpotężniejsza Postać
« Odpowiedź #156 dnia: Październik 11, 2007, 11:30:10 am »
woooow ale tu sie rygory porobily  :shock: kierat normalnie :D
nie piszmy moze o oly,bo poza high rate'ami to jednak nieliczni walcza na oly w porownaniu do ogolu populacji serwera ;)
pewnie juz ktos to napisal a ja powtorze,ale co mi tam-nie ma najpotezniejszej postaci,najpotezniejszy jest gracz ktory nia kieruje ;)
@bula:ychy,w wowa gralem i wow-owskie forum spamowalem :D


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Najpotężniejsza Postać
« Odpowiedź #157 dnia: Październik 11, 2007, 02:14:42 pm »
przesadzasz, nie chcemy przeciez tutaj syfu, nie? ;)
o oly jasne ze mozna
a najpotezniejsza postac, ok, temat ma 8 stron, ale warto wrocic czasami do pierwszego posta, zeby wiedziec o co w ogole chodzi;
Elo Elo! Na początku zacznę, że proszę nie wymawiać słowa necro, nekro, necromanta, nekromanta, bo doprowadzi mnie to do zapalenia opon mózgowych! Chcę wiedzieć, która z postaci, obojętne czy to mag czy wojownik, zadaje największe obrażenia.
postac moze byc najpotezniejsza, w tym rozumieniu, bo o to wszystko sie rozchodzi, o najwieksze obrazenia, wiec nie mow mi, ze doswiadczony TK zada je wieksze od retard glada,  bo to poprostu nie realne ;)
a jak dla mnie, to i tak na zawsze destro na frenzy daje najwiekszy dmg, tylko wez nim kogos dogon ;)
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: -1

Odp: Najpotężniejsza Postać
« Odpowiedź #158 dnia: Październik 19, 2007, 02:53:59 pm »
Fullbuffed to KAŻDY łucznik wymiata.
Bez buff to każdy nuker albo Necro(wiem wiem że miałem nie wymawiać ale to jest prawda trzeba się z tym pogodzić).
Destro na open pvp ma male szanse zanim dobiegnie... dobry SK pojedzie każdego poza nukerami.No jeszcze OL ale to raczej jak sa manapoty na servie bo drain itp dużo many ssie.


  • Banned
  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: -4

  • VODKA - Connecting People
Odp: Najpotężniejsza Postać
« Odpowiedź #159 dnia: Październik 19, 2007, 08:42:30 pm »
Hmm... Gdyby tak ogarnąć cały wątek to wynika, że najbardziej dmg wyciąga destro na frenzy lecz jak Reina zauważył trudno nim kogoś dogonić. Co z tego że i tak małe hity mu walą, to jednak po 5 minutach padnie z samego przemęczenia od biegania ^_^
Co do TK, to prawda, zadaje minimalny damage, lecz jak zauważył Ryltar małe szanse ma z nim jakikolwiek zabójca (dagger) ponieważ jego obrona tarczą jest wręcz niemożliwa, a jak jeszcze ktoś da dyesy na STR, tatoo na damage i kupi zbroje z +STR lub P.Atk + to da się wycisnąć tego damage'a a obrona i tak będzie świetna! Co do SK, cholernie trudna do opanowania postać, jakoś nigdy nie miałem do niej szczęścia ale wynika że też jest dobra i tego dmg'a ma a jeszcze doliczyć draniny, debuffy które wejdą w przeciwnika to ufh... Wiadomo, w c4 niestety nukerzy rządzą, lecz coraz częściej spotykamy się z c4 który ma skille itp. z c5, chociaż już powoli większość serwerów traci te c4 i jest c5, ale koniec off topu. Koniec końców uważam że Destro i SH to jednak najbardziej "demejdżowe" ^>^ postacie.
SILENCE! I'll kill you - Achmed, Martwy Terrorysta.




  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Najpotężniejsza Postać
« Odpowiedź #160 dnia: Październik 19, 2007, 09:13:44 pm »
imo na oli to żaden czar się nie sprawdzi bo nie można używać bss tylko spiritshoty, nukerzy na oli są słabi i mało z kim wygrają, sk tez traci sporo
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Najpotężniejsza Postać
« Odpowiedź #161 dnia: Październik 19, 2007, 09:39:46 pm »
Do rzucania hexa i pb nie potrzebne ci bsps :P


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Najpotężniejsza Postać
« Odpowiedź #162 dnia: Październik 19, 2007, 10:21:05 pm »
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • Banned
  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: -4

  • VODKA - Connecting People
Odp: Najpotężniejsza Postać
« Odpowiedź #163 dnia: Październik 20, 2007, 09:58:44 am »
Oyaya! Jakie brzydkie tekstury!! Kurcze, sam kiedyś na takich grałem... Co do SH, nie lubię... W ogóle silence powinno w L2 nie być,   bo to jest że tak powiem apokalipsa dla maga, więc ekhemm.... to jest beee :)
SILENCE! I'll kill you - Achmed, Martwy Terrorysta.




  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Najpotężniejsza Postać
« Odpowiedź #164 dnia: Październik 20, 2007, 11:12:50 am »
Cytuj
W ogóle silence powinno w L2 nie być,   bo to jest że tak powiem apokalipsa dla maga, więc ekhemm.... to jest beee

Kogo to obchodzi? Rownie dobrze moze nie byc paralizu bo tez na nim nic nie zrobisz :P


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Najpotężniejsza Postać
« Odpowiedź #165 dnia: Październik 20, 2007, 07:49:54 pm »
Oyaya! Jakie brzydkie tekstury!! Kurcze, sam kiedyś na takich grałem... Co do SH, nie lubię... W ogóle silence powinno w L2 nie być,   bo to jest że tak powiem apokalipsa dla maga, więc ekhemm.... to jest beee :)

Wiesz jak silence wchodzi na 76+ na full buffach i secie tatteo? Widocznie nie.


  • Banned
  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: -5

Odp: Najpotężniejsza Postać
« Odpowiedź #166 dnia: Październik 20, 2007, 08:26:38 pm »
A wiesz jak zdobyć tatteo seta? widocznie nie. Bo ja nie wiem. ( No H rate plz )


  • Banned
  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: -4

  • VODKA - Connecting People
Odp: Najpotężniejsza Postać
« Odpowiedź #167 dnia: Październik 20, 2007, 08:49:18 pm »
A wiecie że silence, paralise, anchor nie powinno być? To jest koszmar (mówie o C4)... np. dla mnie :D Mam za słabego neta żeby ściągać c5 lub IL więc muszę się męczyć na c4 z tymi wszystkimi nukerowymi niespodziankami
SILENCE! I'll kill you - Achmed, Martwy Terrorysta.




  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Najpotężniejsza Postać
« Odpowiedź #168 dnia: Październik 20, 2007, 08:53:49 pm »
silence nie jest taki zły, anchor/ cancel jest dużo gorszy. Dostaniesz silence i mozesz biec na tyły (schowac się za swoich) i czekac aż silence minie. Dostaniesz cancela to możesz nie dobiec (niech zdejmie Ci wardinga, magic barrier, bless the body itp. i nie dobiegniesz), dostaniesz anchor i w ogóle sobie nie pobiegasz, czekasz na śmierc...

Zdobycie tateo nie jest trudne choc wymaga dużo farta - robisz recke na quest na HS (zajmuje 10-12min można go przejsc bez uderzenia ani jednego moba), keye spoilujesz/ bijesz rb i próbujesz crafcic. Jeśli masz farta - recki są 70%, poza tym z questu może Ci poleciec co innego niż recka (bezuzyteczne haste potion...) to złożysz set szybko.


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Najpotężniejsza Postać
« Odpowiedź #169 dnia: Październik 20, 2007, 08:57:41 pm »
A wiesz jak zdobyć tatteo seta? widocznie nie. Bo ja nie wiem. ( No H rate plz )

w porownaniu do broni s grade makabrycznie latwo.

A wiecie że silence, paralise, anchor nie powinno być? To jest koszmar (mówie o C4)... np. dla mnie :D Mam za słabego neta żeby ściągać c5 lub IL więc muszę się męczyć na c4 z tymi wszystkimi nukerowymi niespodziankami

w c5 i dalej nie zmieniono nic z silence, anchor wchodzi jeszcze lepiej. I tak necro dostaje po dupie przy kazdej masowce i siege. Silence na full buffie wchodzi moze z 30% szansa, anchor wchodzi nadal niezle ale trzeba podejsc na jego zasieg, czyli pewnie zanim taki necro zdazy wycastowac to juz lezy.

Magowie, zwlaszcza necro sa dobrzy do gankowania malych pt bez 100% full buff, silence na healera, anchor na dd, i reszte wykonczyc nukami. Najwidoczniej wlasnie chodzisz w takim malych pt albo jakis cwany necro wyskakuje na ciebie solo, wiadomo ze w takich sytuacjach nie ma sie szans.


  • Banned
  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: -4

  • VODKA - Connecting People
Odp: Najpotężniejsza Postać
« Odpowiedź #170 dnia: Październik 20, 2007, 10:01:23 pm »
No właśnie tacy cwani wyskakują na mnie że zanim zdążę ich targetnąć leże! A mam pytanie, skoro jesteśmy już w przy temacie targetowania a ja nie wiem gdzie się pytać. Otóż mam problemy właśnie z targetowaniem, często jest tak że przez to przegrywam tz. "dzikie pvp" (takie że sam nie wiem że takie jest dopóki nie ujrze że mi cp spada :D) bo nie mogę za nic nieraz myszką targetnąc! Jak wy to robicie? A co do PvP to jak jest z necro na arenie?

Żeby nie pisać nowego posta, DZIĘKI FROHIKE
Naprawdę WIELKIE DZIĘKI :D
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2007, 08:53:04 am wysłana przez Rzezim »
SILENCE! I'll kill you - Achmed, Martwy Terrorysta.




  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Najpotężniejsza Postać
« Odpowiedź #171 dnia: Październik 20, 2007, 10:15:27 pm »
Trzymaj shift podczas targetowania, to postać nie ruszy się nawet jak nie trafisz myszką w przeciwnika.

Nie ma za co :P
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2007, 12:27:42 am wysłana przez Frohike »


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Najpotężniejsza Postać
« Odpowiedź #172 dnia: Październik 23, 2007, 08:41:51 am »
na arenie i bez bufa 7/10 walk z necrusami roztrzygam na moja korzysc (c4 roxxy x7 , mysle ze jak zapodzadza c5 /c6 to z necro bedzie najmniejszy problem :) ) a.lordem . sprzet nie mam jakis uber (talum rb maj necle+3, tateo earingi +2 , tateo ring+2,maj ring = jakies 950 m def btw bizu tateo to pikus hot sprigns sie klania i farmienie q)  ale przyznac musze ze wygrywam tylko wylacznie dla tego ze te 70% necrusow o ich skilach wie tylko z opowiadan a nie praktyki :) zreszta tyle samo wiedza o warlockach i mysle zestad taka frekfencja ;)


ps: jest u nas taki jeden rosyjski a lord George (pozdro ;) )  na arenie / olimipiadzie  zaden necro (reszta klas tez jakos specjalnie oporu nie stawia....) nie podskakuje no ale mysle ze to przez to ze gosciu ma bizu s/boss na jakies +6 i wyrzej :P
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2007, 08:47:27 am wysłana przez walker »


  • Banned
  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: -5

Odp: Najpotężniejsza Postać
« Odpowiedź #173 dnia: Październik 23, 2007, 04:38:04 pm »
Necro do dupyyy. TO taki obciągacz co chodzi jak gej i chodzi w DC robe w którym wygląda jak gej ( nie tylko w tym ) ? Co wy wiadome ,że najsilniejszą postacią jestem ja. A na serio to lubię daggerów ... bo łatwo zabijają nacroo..


  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: -5

  • Skończyłem z L2...
Odp: Najpotężniejsza Postać
« Odpowiedź #174 dnia: Październik 23, 2007, 05:56:57 pm »
Necro do dupyyy. TO taki obciągacz co chodzi jak gej i chodzi w DC robe w którym wygląda jak gej ( nie tylko w tym ) ? Co wy wiadome ,że najsilniejszą postacią jestem ja. A na serio to lubię daggerów ... bo łatwo zabijają nacroo..

moj czlowiek :P
Skończyłem z Lineage II