Witaj
Gość

Wątek: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!  (Przeczytany 22253 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Temat przeznaczony do rozmów, zadawania pytań dotyczących relacji między mężczyzną a kobietą.
Tutaj możesz zadać pytanie, wyżalić się, zapytać czy dobrze zrobiłeś!
Dosłownie wszystko, nie wyśmiejemy Cię gdy zadasz pytanie na temat osoby do której tak wzdychasz, o historii ujrzenia pięknej niewiasty przed kościołem, w klubie, na kółku różańcowym czy w kawiarni albo w sklepie przy kolejce po schab! Tutaj - jeśli będziesz chciał, każdy oceni chłodnym okiem bez ekscytacji Twój kolejny ruch wobec mężczyzny/kobiety, tak abyś tego nie zepsuł! Tutaj pomożemy Ci odkryć gierki i manipulacje Twego obiektu pożądania, rozgryzc zamiary/oczekiwania Twojej drugiej połówki.

Jednak pamiętaj! To jest Twój związek, Twoja szansa i to Ty powinieneś decydować, nikt z grupy naszych forumowiczy nie przeprowadzi Ciebie i Twojej drugiej połówki przez całe życie, możemy wymienić się jedynie sporadycznymi uwagami, radami albo ochłodzić Ci głowę! Miłość często oślepia, jednak my spojrzymy na Twoje problemy z dystansem, z maską odbijającą wszelkie zagrywki i manipulacje. A także jak najostrzejsza strzała spróbujemy na podstawie Twojej historii przebić się w umysł i kłębek myśli drugiej osoby na której tak Ci zależy!

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji! Można także omawiać nie swój przypadek ale powszechne problemy i zachowania jednej z płci!

Czasami dialog między kobietą a mężczyzną, pierwsza rozmowa wydają się takie łatwe!
-"Put your number in my phone"
-"Why?"
-"Because I said"
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2013, 04:51:40 pm wysłana przez xRelapse »


Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 23, 2013, 03:23:21 pm »


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 23, 2013, 03:33:05 pm »
-"Because I said so"
fixed
To podobno z filmiku Vitalyego było, ale ja wolę LAHWF. Trzymajmy się tematu :D

PS. A jak możesz to podeślij link z tej akcji tego świra na PW.
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2013, 03:35:14 pm wysłana przez xRelapse »


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 23, 2013, 04:21:22 pm »
-"Because I said so"
fixed
To podobno z filmiku Vitalyego było, ale ja wolę LAHWF. Trzymajmy się tematu :D

PS. A jak możesz to podeślij link z tej akcji tego świra na PW.

http://www.youtube.com/watch?v=1mRM1VwUiYA

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 23, 2013, 04:59:35 pm »
-"Put your number in my phone"
-"Why?"
-"Because I said"
Old, Vitaly Zdorovietskey zawsze na propsie ale w Polsce takie metody maja niska skutecznosc.
To jest bezcelowe, laska nawet pozniej nie bedzie Cie kojarzyla jak do niej zadzwonisz, a branie numeru dla samego wziecia jest dobre dla cwiczenia pewnosci siebie, lepiej otworzyc kobiete w naturalny sposob, zbudowac krótki raport na miejscu i miec fundamenty pod pierwsze spotkanie.
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2013, 05:34:26 pm wysłana przez RazielIII »
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 23, 2013, 05:32:55 pm »
ech i badz tu grammar nazi w dzisiejszym swiecie ...


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 23, 2013, 06:05:39 pm »
-"Put your number in my phone"
-"Why?"
-"Because I said"
Old, Vitaly Zdorovietskey zawsze na propsie ale w Polsce takie metody maja niska skutecznosc.
To jest bezcelowe, laska nawet pozniej nie bedzie Cie kojarzyla jak do niej zadzwonisz, a branie numeru dla samego wziecia jest dobre dla cwiczenia pewnosci siebie, lepiej otworzyc kobiete w naturalny sposob, zbudowac krótki raport na miejscu i miec fundamenty pod pierwsze spotkanie.
Brawo! Pierwsza cenna rada co do początkowych relacji damsko-męskich. A co do proszenia o numer telefonu prosto z mostu. Zależy od dziewczyny, jeśli samą aparycją i pewnością siebie wywrzesz na niej dobre wrażenie to na 100 % Cię zapamięta, pytanie tylko co dalej, przecież jest jeszcze kwestia charakteru, zainteresowań, wartości jakimi dana osoba się kieruje.

A co do Panów z filmiku, oczywiste, że filmiki mają tylko charakter humorystyczny ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2013, 06:07:48 pm wysłana przez xRelapse »


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 23, 2013, 06:19:30 pm »
Kobieta jako bazę wymaga obecności partnera oraz wrażenia, że może na nim polegać. Reszta to jest jedna wielka niewiadoma zależna od charakteru.


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 23, 2013, 07:02:57 pm »
-"Put your number in my phone"
-"Why?"
-"Because I said"
Old, Vitaly Zdorovietskey zawsze na propsie ale w Polsce takie metody maja niska skutecznosc.
To jest bezcelowe, laska nawet pozniej nie bedzie Cie kojarzyla jak do niej zadzwonisz, a branie numeru dla samego wziecia jest dobre dla cwiczenia pewnosci siebie, lepiej otworzyc kobiete w naturalny sposob, zbudowac krótki raport na miejscu i miec fundamenty pod pierwsze spotkanie.
Brawo! Pierwsza cenna rada co do początkowych relacji damsko-męskich. A co do proszenia o numer telefonu prosto z mostu. Zależy od dziewczyny, jeśli samą aparycją i pewnością siebie wywrzesz na niej dobre wrażenie to na 100 % Cię zapamięta, pytanie tylko co dalej, przecież jest jeszcze kwestia charakteru, zainteresowań, wartości jakimi dana osoba się kieruje.

A co do Panów z filmiku, oczywiste, że filmiki mają tylko charakter humorystyczny ;)
Wiadomo ze nie dopasujemy sie do pierwszej lepszej kobiety, po to jest pierwsze spotkanie, drugie, moze i trzecie aby sprawdzic czy ta kobieta nadaje sie na partnerke.
Jeszcze jedna wazna rzecz to kalibracja, sa ludzie którzy twierdza ze Mystery Method to 100% sukces, koles zaslugi ma nie male ale to nie zawsze sie sprawdza, ja stawiam na pol na pol, naturalnosc, wypracowane pewne zachowania i charakter, cechy + zaledwie kilka odpowiednich rutyn na pocztku znajomosci, attract buduje sie sam sam z siebie, przynajmniej u mnie w miare tego jak stopniowo pozwalam sie poznac, duzo NLS/NLP, truizmy, negi


duzo tego jest ;p
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2013, 07:05:00 pm wysłana przez RazielIII »
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 23, 2013, 07:45:49 pm »
Co masz na myśli pod hasłem "wypracowane zachowania"? Bo nie wiem czy innych to zaintrygowało, ale dla mnie to dość szeroko pojęte określenie na tle relacji damsko-męskich i można to interpretować na tuzin sposobów...

A jeszcze jedna rzecz, co myślicie ogólnie na temat stosowania "chłodnika"?
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2013, 07:48:14 pm wysłana przez xRelapse »


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 24, 2013, 12:11:23 am »
Wypracowane zachowania to znajomosć kilku podstaw, jak np nie bycie needy, duzo mozna by o tym napisac, jest to wszystko to co potrzebne jest aby moc prowadzic zdrowa relacje z kobieta.


Chlodnik jest dobry, zawsze tam gdzie laska cos przeskrobie, jest to sposob na pokazanie jej, ze to bylo nie wlasciwe, ogolnie trzeba umiec go stosowac, i przedewszystkim trzeba miec co chlodzic, chlodnik nie zadziala kiedy spotkales sie z laska jeden raz, zbudowales marny attract, raport znikomy a ona na probe ustalenia droguego spotkania mowi ze nie ma czasu, to facet jeb chlodnik, to wtedy nie zadziala, laska musi byc dobrze rozgrzana, zainteresowana nasza osoba, wtedy chlodnik zmusza do przemyslen.


btw dziwnie mi sie pisze na forum mmorpg o uwodzeniu, a wam nie? ;p ale tak sie sklada ze raziel trzeci 18 time hero siedzi w tym temacie juz ponad 2 lata ;p
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2013, 12:13:26 am wysłana przez RazielIII »
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 24, 2013, 12:46:05 am »
W relacjach damsko męskich każdy siedzi pewnie od dawna, z tym, że jeden radzi sobie lepiej lub gorzej.

Co do needy to prawda, lepiej robić to z zimną głową niż wychodzić na desperata co często ma miejsce.

Inną kwestią jest też lepiej (jako facet) w dobie internetu, telefonów ograniczać rozmowy na gg/fejsie/smsy - jeśli już to tylko konkrety jak umawianie się gdzie, co jak i kiedy. Na początku znajomości tym bardziej żeby ta znajomość nie zamieniła się bardziej w tą wirtualną, lepiej w tej kwestii poznawać się twarzą w twarz.


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 24, 2013, 12:51:30 am »
Lubie placki


^Na prośbę xRelapse
Musisz sobie wyostrzyć żart, humor jest w cenie :D A co do placków, no cóż jeśli nieśmiało pytasz to stara metoda przez żołądek do serca zawsze pewnie będzie na topie. Nic tylko smażyć!


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 24, 2013, 01:00:26 am »
Siedzenie od dawna hmm ;p wiesz jakies pierwsze milosci to kazdy z nas mial w wieku 14-15 lat, moze nawet wczesniej ;p ale predzej czy pozniej wszystko sie rozpierdalalo ;p a siedzenie w tym na powaznie to wlasnie znajomosc technik uwodzenia, schematów itp cos co ponoc zna tylko 10% mężczyzn na swiecie ;p


A co do gg/fb, jest jedna zasada "wszystko z umiarem" mozna rozmawiac z laska na gg po 3h dziennie i nie zanudzic jej, podtrzymac zainteresowanie, jedni uwazaja ze NLS nie dziala w wirtualu, wg mnie dziala calkiem skutecznie, to buduje zajebisty attract.



Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 24, 2013, 01:03:15 am »
To może ja zostanę waszą pierwszą ofiarą i zadam pytanie!
Jak można znaleźć interesującą dziewczynę, grającą w L2? Zapewne odpowiecie, że w grze, z czym ciężko się zgodzić.
Pytanie numer 2. Jak wy, profesjonalni uwodziciele byście ją poderwali?

Czekam na opinie ekspertów.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 24, 2013, 01:10:40 am »
Wyjdz do ludzi :)


zacznij od podchodzenia do kobiet i pytania o godzine, simple as that
pozniej pytaj o droge do...
pozniej do takich pytan dodaj jakis truizm lub komplement
w taki sposob zbudujesz pewnosc siebie i swobode rozmowy
poszerzaj horyzonty, pasje, zainteresowania, czytaj ksiazki (te o uwodzeniu tez ;p)
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 24, 2013, 09:55:07 am »
hahahahahahahahahahahahahaha
sorki, ale nie mogłam się powstrzymać. Obiecałam sobie, że w tym temacie się nie będę wypowiadać, ale jak to czytam to... no nie mogłam się powstrzymać. Szczerze to nie zdawałam sobie sprawy, że faceci aż tak bardzo się tymi sprawami przejmują, że podchodzą do tego z tak "zimną" kalkulacją, że stosują taktyki...
Fajnie się to czyta... można się ciekawych rzeczy dowiedzieć. Ok... kontynuujcie dalej ;)

Dodając coś od siebie... trochę więcej spontaniczności... to też jest w cenie :P


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 24, 2013, 10:01:03 am »
Heh, no ciekawe. Widzisz Raziel jak ja miałem lat 14-15 to grałem w L2 i z dziewczynami nie byłem xD, znaczy ok 15 roku życia zacząłem wychodzić do ludzi ale odstawiłem kompletnie l2. Niedługi czas później, zakochałem się i mam swoją 1 dziewczynę... jestem z Nią 3 rok (17 kwietnia dokładniej minie). Co do 'technik' które działają na kobietę, to dużo zależy od Jej temperamentu, charakteru czy przeszłości. Ja trochę poczytałem psychologicznych książek, aby zrozumieć temperamenty. To o wiele bardziej pomaga w byciu razem i planowaniu przyszłości. Takie poradniki dają podpowiedzi co zrobić kiedy chcesz uzyskać jakiś wpływ na drugą osobę, czy lepsze zrozumienie Jej problemów. No ja tutaj mówię o związkach, bo na podrywaniu aż tak się nie znam, u mnie to po prostu zaczęło się od tego, że będąc bardzo pewny siebie uśmiechnąłem się do Niej, a potem podszedłem i zaczęliśmy gadać :P


Shanique, jesteście dla Nas jednostkami nie do zbadania, więc trzeba jakieś taktyki wystosować xD


haran, to to Raziel napisał, podstawowa sprawa więcej życia, mniej L2. Grałem kiedyś z parą, małżeństwem. Ale to było raz na tyle lat grania, generalnie niewiele kobiet gra w L2.
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2013, 10:04:13 am wysłana przez Sebal »
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 24, 2013, 10:29:55 am »
Mylisz się Sebal, obecnie dużo dziewczyn gra w L2 (w naszym klanie ze 20). Osobiście znam 2 dziewczyny, które swoich obecnych partnerów życiowych poznały w L2 i są szczęśliwe. Niestety nie grają już ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2013, 10:32:03 am wysłana przez Shanique »


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 24, 2013, 11:40:31 am »
Kobiety często same nie wiedzą czego chcą, to nie jak u facetów czarno na białym wypisane oczekiwania. Dlatego trzeba stosować różne metody wobec płci pięknej aby pomóc im to uświadomić.

Temat się rozkręca, przynajmniej troszkę ożywimy ponownie to forum :heart:
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2013, 11:42:47 am wysłana przez xRelapse »


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 24, 2013, 11:49:25 am »
Co do 'technik' które działają na kobietę, to dużo zależy od Jej temperamentu, charakteru czy przeszłości. Ja trochę poczytałem psychologicznych książek, aby zrozumieć temperamenty. 


Shanique, jesteście dla Nas jednostkami nie do zbadania, więc trzeba jakieś taktyki wystosować xD


haran, to to Raziel napisał, podstawowa sprawa więcej życia, mniej L2. Grałem kiedyś z parą, małżeństwem. Ale to było raz na tyle lat grania, generalnie niewiele kobiet gra w L2.


Dlatego napisałem że Kalibracja to podstawa, nie poderwiesz kazdej dziewczyny w identyczny sposob


@xRelapse niezdecydowanie u kobiety to jest masakra ;p naszczescie mozna tym skutecznie manipulowac dajac im odpowiednie emocje bo jak wiadomo to istoty bardzo emocjonalne.
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 24, 2013, 12:09:52 pm »
20 dziewczyn to tak dużo? Jeśli tak, to ok. Chodziłem do technikum informatycznego, i generalnie tam było aż 6 dziewczyn! (w tym ~ 400 chłopaków). Wszystko zależy od z którego patrzymy ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2013, 12:13:24 pm wysłana przez Sebal »
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 24, 2013, 12:29:05 pm »
@xRelapse niezdecydowanie u kobiety to jest masakra ;p naszczescie mozna tym skutecznie manipulowac dajac im odpowiednie emocje bo jak wiadomo to istoty bardzo emocjonalne.
Tak na prawdę często to "manipulowanie" to odbijanie pałeczki na te fochy, granie na emocjach faceta, gierki i testy.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 24, 2013, 12:35:05 pm »
haran, to to Raziel napisał, podstawowa sprawa więcej życia, mniej L2. Grałem kiedyś z parą, małżeństwem. Ale to było raz na tyle lat grania, generalnie niewiele kobiet gra w L2.
Dowaliłeś z tym nieźle  :D

Zdziwił byś się ile naprawdę ładnych dziewczyn gra np. w rosyjskie l2 (kto miał dostęp do forum assassins ten wie :P )

Also

Lubie placki < for xRelapse

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 24, 2013, 12:36:18 pm »
Arimas, to niech teraz haran zapierdziela do Rosji :P Może teraz gra ich sporo, ale i tak więcej jest poza grą, nie oszukujmy się.
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬