Witaj
Gość

Wątek: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!  (Przeczytany 22276 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 25, 2013, 12:34:18 am »
Grunt, żeby nie zaczynała wyskakiwać z tekstami o samobójstwie (oh gawd, life) - wtedy to jest sytuacja krytyczna i dobrze ci radzę - rozmowa z jej rodzicami to mus. Nie możesz użyć przede wszystkim zakazanych słów w stylu "nie jestem na to gotowy".

(...) bo w przyjazń damsko-męską to raczej nie uwierzę).

heretyk :D

« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2013, 01:02:09 am wysłana przez Kamal »


Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 25, 2013, 08:48:49 am »
damn, nie myslalem ze ten temat jakkolwiek sie rozwinie i ze bede czytal 90% postow (bo ile mozna o core vs privy)


Na czym ja sie nie znam ;p chyba tylko na gotowaniu ;p
jakim cudem mozesz znac sie na kobietach, elektronice, komputerach i cholera wie czym jeszcze, a na gotowaniu nie? :D

Cytuj
Lepiej wcześniej próbować uciąć nadzieje dla drugiej osoby jeśli jest się pewnym, że nic więcej niż "dobre koleżeństwo" Cię nie interesuje (specjalnie użyłem tego słowa bo w przyjazń damsko-męską to raczej nie uwierzę).
nie powiedzialbym ze przyjazn nie istnieje, ale raczej sa to wyjatki potwierdzajace regule


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 10

Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 25, 2013, 12:01:14 pm »
Ja proponuje jej przedstawić wolnego faceta :P Zacznie się za nią uganiać i nie będzie miała czasu :)
Polaczkowo:
Impos - Aeore Healer lvl 93 / Wynn Summoner 85 / TH 58
klan - Kowale
CP Sairea


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 25, 2013, 02:44:55 pm »
damn, nie myslalem ze ten temat jakkolwiek sie rozwinie i ze bede czytal 90% postow (bo ile mozna o core vs privy)


Na czym ja sie nie znam ;p chyba tylko na gotowaniu ;p
jakim cudem mozesz znac sie na kobietach, elektronice, komputerach i cholera wie czym jeszcze, a na gotowaniu nie? :D

Cytuj
Lepiej wcześniej próbować uciąć nadzieje dla drugiej osoby jeśli jest się pewnym, że nic więcej niż "dobre koleżeństwo" Cię nie interesuje (specjalnie użyłem tego słowa bo w przyjazń damsko-męską to raczej nie uwierzę).
nie powiedzialbym ze przyjazn nie istnieje, ale raczej sa to wyjatki potwierdzajace regule
No wlasnie jak widac mozna ;p


@impos to tez jest bdb rozwiazanie, chociaz samo przedstawienie jej faceta nic nie da, musimy ją skutecznie wyleczyc z nieodwzajemnionej milosci. Podstawowy blad jaki ludzie popelniaja to calkowite oddanie sie drugiej osobie, czy to swojej kobiecie czy nawet przyjacielowi. Nie zrozumie tego ten kto nigdy z tego powodu nie cierpiał i nie wyciagnał wniosków, napewno spotkaliscie sie z przypadkami kiedy byliscie wrecz wykorzystywani przez znajomych, a wszystko to bo byliscie dla nich zwyczajnie zbyt dobrzy, ustepliwi. Uczuc dobrami materialnymi nie kupimy, a przynajmniej nie uczuc kobiety jakiej pragniemy. Wracajac do poprzedniego wątku musimy byc niezalezni zarówno dla wlasnego dobra jak i kobiety, one nie chca faceta ktory bedzie zyl tylko i wylacznie jej zyciem, nie ma chyba nic gorszego jak wlasnie nadmierne okazywanie zainteresowania, tyczy sie to wlasnie czestych spotkan, setek wysylanych sms i godzin rozmów an gg.


Tak wiec aby owe "leczenie" przynioslo skutek musimy kolezance skutecznie wytlumaczyc na czym polega zdrow relacja miedzy kobieta i mezczyzna, jesli am troche oleju w glowie to szybko pojmie ze nie ma co sie zatracac dla jednej osoby, tego kwiatu jest pol swiatu jak to mowia, i nigdy nie ma tak zebysmy poznali partnera idealnego, kazdy kolejny bedzie lepszy, bogatsi w doswiadczenie bedziemy wyczuleni na wady poprzedniego partnera.


edit: sciagnijmy tu wiecej osob do tematu :)
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 25, 2013, 02:58:47 pm »
Podstawowy blad jaki ludzie popelniaja to calkowite oddanie sie drugiej osobie, czy to swojej kobiecie czy nawet przyjacielowi. Nie zrozumie tego ten kto nigdy z tego powodu nie cierpiał i nie wyciagnał wniosków, napewno spotkaliscie sie z przypadkami kiedy byliscie wrecz wykorzystywani przez znajomych, a wszystko to bo byliscie dla nich zwyczajnie zbyt dobrzy, ustepliwi. Uczuc dobrami materialnymi nie kupimy, a przynajmniej nie uczuc kobiety jakiej pragniemy. Wracajac do poprzedniego wątku musimy byc niezalezni zarówno dla wlasnego dobra jak i kobiety, one nie chca faceta ktory bedzie zyl tylko i wylacznie jej zyciem, nie ma chyba nic gorszego jak wlasnie nadmierne okazywanie zainteresowania, tyczy sie to wlasnie czestych spotkan, setek wysylanych sms i godzin rozmów an gg.
czemu zes nie napisal tego pare lat temu? :P


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 25, 2013, 03:19:50 pm »
Podstawowy blad jaki ludzie popelniaja to calkowite oddanie sie drugiej osobie, czy to swojej kobiecie czy nawet przyjacielowi. Nie zrozumie tego ten kto nigdy z tego powodu nie cierpiał i nie wyciagnał wniosków, napewno spotkaliscie sie z przypadkami kiedy byliscie wrecz wykorzystywani przez znajomych, a wszystko to bo byliscie dla nich zwyczajnie zbyt dobrzy, ustepliwi. Uczuc dobrami materialnymi nie kupimy, a przynajmniej nie uczuc kobiety jakiej pragniemy. Wracajac do poprzedniego wątku musimy byc niezalezni zarówno dla wlasnego dobra jak i kobiety, one nie chca faceta ktory bedzie zyl tylko i wylacznie jej zyciem, nie ma chyba nic gorszego jak wlasnie nadmierne okazywanie zainteresowania, tyczy sie to wlasnie czestych spotkan, setek wysylanych sms i godzin rozmów an gg.
czemu zes nie napisal tego pare lat temu? :P
pare lat temu to ja konczylem gimbaze i pocinalem w l2 ;p
@Arimas done
@Tazman moj kanal na YT jest zajebisty!
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 25, 2013, 04:08:04 pm »
spijałem szampana z piersi prostytutek
No i miało być fajnie a pocisnąłeś sam siebie, co z ciebie za facet, że za erotyczne doznania musisz płacić :D

Wywalcie spam  8)

Ja proponuje jej przedstawić wolnego faceta :P Zacznie się za nią uganiać i nie będzie miała czasu :)
Jak się znajdzie taki co będzie zainteresowany to jeszcze okej, ale bawienie się w swatki w tej sytuacji to lepiej sobie odpuścić :D
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2013, 04:11:21 pm wysłana przez xRelapse »


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 25, 2013, 04:54:19 pm »
Temat wyczyszczony ze spamu i oftopa. Bawcie się grzecznie.
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 25, 2013, 07:04:30 pm »
(...) Po roku okazuje się, że ona dalej coś do niego czuje, jak to u niej zwalczyć? Co zrobić?

Zerwać znajomość i mijać ją prawie każdego dnia bez słowa?
A może porozmawiać z nią poważnie na ten temat? Jak tak - to jak?
Może jakieś inne pomysły?
(...)
Zacząć się umawiać z kolegą...
Chociaż to może spowodować, że sobie jedynie odpuści, ale nigdy nie przestanie.
No i pytanie, jak długo chłopak wytrzyma :D

A wszystkie te rozważania można sobie wsadzić w buty, jeśli mówimy o prawdziwym uczuciu.
Zapomnijcie o rozsądku, logicznym myśleniu, chłodnej ocenie sytuacji, racjonalnych decyzjach gdy w gre wchodzi serce...

To są zupełnie dwa światy.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 25, 2013, 07:18:29 pm »
A wszystkie te rozważania można sobie wsadzić w buty, jeśli mówimy o prawdziwym uczuciu.
Zapomnijcie o rozsądku, logicznym myśleniu, chłodnej ocenie sytuacji, racjonalnych decyzjach gdy w gre wchodzi serce...

To są zupełnie dwa światy.

Pozdrawiam
Sporo w tym prawdy, jednak jak ktoś zetknie się z jakąś sytuacją to może ją tu opisać jeśli się wstydzi z kimś w realu o tym pogadać - tu przecież pozostaje anonimowy i zobaczyć co myślą o tym na trzezwo inni ludzie. Taka jest też idea tego tematu.


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 25, 2013, 07:48:38 pm »
(...) Po roku okazuje się, że ona dalej coś do niego czuje, jak to u niej zwalczyć? Co zrobić?

Zerwać znajomość i mijać ją prawie każdego dnia bez słowa?
A może porozmawiać z nią poważnie na ten temat? Jak tak - to jak?
Może jakieś inne pomysły?
(...)
Zacząć się umawiać z kolegą...
Chociaż to może spowodować, że sobie jedynie odpuści, ale nigdy nie przestanie.
No i pytanie, jak długo chłopak wytrzyma :D

A wszystkie te rozważania można sobie wsadzić w buty, jeśli mówimy o prawdziwym uczuciu.
Zapomnijcie o rozsądku, logicznym myśleniu, chłodnej ocenie sytuacji, racjonalnych decyzjach gdy w gre wchodzi serce...

To są zupełnie dwa światy.

Pozdrawiam
O tym pisalem wyzej, aby nie dac zbytnio poniesc sie uczuciom, trzeba caly czas trzezwo myslec chociaz czasami nie jest to latwe
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 25, 2013, 08:18:42 pm »
Raziel, Ty nie rozumiesz.
NIE ISTNIEJE coś takiego jak:
(...) nie dac zbytnio poniesc sie uczuciom, trzeba caly czas trzezwo myslec (...)
Jesli jestes w stanie trzeźwo myśleć, to znaczy, że NIE JESTEŚ na prawdę zakochany.
I tyle.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 25, 2013, 08:39:47 pm »
Mając wiedze jaka mam teraz jestem w stanie trzezwo myslec, wiem jak bylo przed a jak jest teraz gdys cos sie psuje.


sytuacja jakich tysiace, jest sobie zwiazek, cos sie zaczyana psuc z winy dziewczyny, dasz poniesc sie emocjom, wydaje ci sie ze jedyna droga do naprawy sytuacji to przeproszac ja, tak wlasnie, tak robi 90% facetów, zawsze przepraszaja za wszystko.


wszystko opiera sie na prowadzeniu zdrowej relacji, gdzie panuje rownowaga, 50/50 kiedy zaczyna sie psuc i kobieta swoje zaangazowanie znaczaco obniza, my nie mozemy zwiekszac swojego udzialu, to jest bezcelowe i bezskuteczne.


Chlodnik i kobieta sama przychodzi porozmawiac, wtedy wykladamy karty na stol, w zadnym wypadku w trakcie trwania "gorszych chwil" nie przepraszamy kobiet, nie kupujemy na przeprosiny kwiatóów ani innych dupereli ;p





« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2013, 08:49:25 pm wysłana przez RazielIII »
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 25, 2013, 08:43:57 pm »
Dobra omnibusy męskich serc... powiedzcie mi jak dotrzeć do totalnie nieśmiałego faceta?


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 25, 2013, 08:46:22 pm »
Dobra omnibusy męskich serc... powiedzcie mi jak dotrzeć do totalnie nieśmiałego faceta?
Chodzi o początkową znajomość, tak?
Pójdz z nim i może wspólnymi znajomymi gdzieś? Najlepiej na piwo albo coś mocniejszego (tylko go nie upij), alkohol rozluznia nawet największych sztywniaków.  I wtedy spróbuj nawiązać rozmowę. Ja tam lubię w sumie nieśmiałe dziewczyny, lekko zamknięte w sobie, wydają mi się takie niewinne, uheuhe, ale każdy ma swój typ kobiety. Jednak też bez przesady żeby nie "otwierać" kogoś przez pół roku znajomości albo i dłużej :D
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2013, 08:48:34 pm wysłana przez xRelapse »


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 25, 2013, 08:47:36 pm »
on nie pije


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 25, 2013, 08:50:45 pm »
on nie pije
A może coś więcej o tym Twoim nieśmiałym znajomym napiszesz? :D Znasz go troszkę, czy tylko obserwujesz? Wiesz, że jest totalnie nieśmiały po osobistym wrażeniu czy po opinii znajomych? I jakie są zamiary, to znaczy co u Ciebie znaczy "dotarcie" do niego?


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 25, 2013, 08:51:12 pm »
Raziel, Ty nie rozumiesz.
NIE ISTNIEJE coś takiego jak:
(...) nie dac zbytnio poniesc sie uczuciom, trzeba caly czas trzezwo myslec (...)
Jesli jestes w stanie trzeźwo myśleć, to znaczy, że NIE JESTEŚ na prawdę zakochany.
I tyle.

Pozdrawiam

Zgadzam się, ale tak jak Raziel napisał można podejść szybciej z dystansem do jakiejś sytuacji, kiedy wie się już pewne rzeczy. Nie mówię, że od razu ale szybciej niż jak na początku znajomości :)

Dobra omnibusy męskich serc... powiedzcie mi jak dotrzeć do totalnie nieśmiałego faceta?

To jest dość trudne, po prostu trzeba być naturalnym ale też i spokojnym do niego. Nie naciskać, bo się speszy :P Tak jak napisał xRelapse, lub iść na spacer, i nie oczekiwać fajerwerk po pierwszych spotkaniach. Jak On nie zaczyna gadki, to Ty możesz spróbować.
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 25, 2013, 08:54:15 pm »
@Shani wyciagnij go na miasto, w zadnym wypadku nie daj mu poznac ze to randka, otworz sie na niego a i on otworzy sie na Ciebie, chociaz bedzie to trudne, taka kobieca natura, ze nie chcecie sie narzucac i sami rzadko dzialacie w kierunku nawiazania znajomosci.


@Relapse nigdy w zyciu niesmialych dziewczyn, nie wiem na jakie Ty trafiales ale ja sie zrazilem kilkoma przypadkami gdzie laska przez 2h spotkanie wydusila zaledwie kilka zdan, wrecz prowadzilem monolog, uzyskujac jedynie ogolnikowe odpowiedzi na zadane pytania, i nie pomagaly tu zadne rutyny ani nawet NLS nie wprowadzil jej do "mojego" swiata.


Najlepsze sa takie normalne, ulozone 18+ nie lubie imprezowiczek, sam nie chodze do klubow, ale niesmiala jest rownie zla co imprezowiczka (chociaz w sumie imprezowiczke latwo sprowadzic na ziemie, ale jej stylu zycia juz nie zmienimy tak latwo, wiec zwuczajnie szkoda na nie czasu w moim przypadku)
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 25, 2013, 09:02:19 pm »
@Relapse nigdy w zyciu niesmialych dziewczyn, nie wiem na jakie Ty trafiales ale ja sie zrazilem kilkoma przypadkami gdzie laska przez 2h spotkanie wydusila zaledwie kilka zdan, wrecz prowadzilem monolog, uzyskujac jedynie ogolnikowe odpowiedzi na zadane pytania, i nie pomagaly tu zadne rutyny ani nawet NLS nie wprowadzil jej do "mojego" swiata.
A na jakie tematy konkretnie próbowałeś z nimi rozmawiać?
Ja ogólnie w takie rozmowy z "nieśmiałymi" próbuje wprowadzać dużo humoru, wplatania żartów w dyskusje aby się nieco spięta koleżanka rozluzniła, uśmiechnęła i nabrała pewności siebie. Raz jedną po 1.5h "walki" na spotkaniu tak otworzyłem, że opowiadała historie zabawne ze szkoły z 20 min gdzie jej się nie zamykała buzia. (Oczywiście na początku żadne poważne tematy, od takie podstawowe do zapoznania się, o życiu codziennym) No a, że lubiliśmy jezdzic na rowerach to tak wyglądało nasze pierwsze spotkanie, jezdzenie po okolicach i rozmowa (w sumie to sporo wtedy km nastukaliśmy ale jakoś tego nie odczuliśmy bo rozmowa się rozwijała). Troszkę może miałem sytuacje ułatwioną, bo za czasów przed liceum uczyliśmy się  w jednej szkole (chociaż różne roczniki) to sobie wdrązyłem dyskusje powspominania tamtych czasów i dawnych znajomych. Zawsze jest jakiś punkt zaczepienia.
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2013, 09:04:00 pm wysłana przez xRelapse »


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 25, 2013, 09:10:59 pm »
Standardowe pierwsze spotkanie, pokazuje sie od najlepszej strony, buduje jej zainteresowanie itp itd
laska zainteresowana, na spotkanie sie zgodzila nawet ze sporym entuzjazmem, a spotkanie to porazka, w sumie ta o ktorej pisze mowila ze sie stresuje i kolejne spotkanie beda lepsze to na jej nieszczescie drugiego spotkania nie bylo ;p
Oczywiscie 0 tematow o szkole, pracy, polityce
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 25, 2013, 09:12:08 pm »
Same kieleckie jebaki  :D


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 25, 2013, 09:17:21 pm »
Standardowe pierwsze spotkanie, pokazuje sie od najlepszej strony, buduje jej zainteresowanie itp itd
laska zainteresowana, na spotkanie sie zgodzila nawet ze sporym entuzjazmem, a spotkanie to porazka, w sumie ta o ktorej pisze mowila ze sie stresuje i kolejne spotkanie beda lepsze to na jej nieszczescie drugiego spotkania nie bylo ;p
Oczywiscie 0 tematow o szkole, pracy, polityce
A wez, trzeba było walczyć z tym pancerzem "nieśmiałości"? Wszystko co łatwe szybko się nudzi :D


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 25, 2013, 09:22:38 pm »
I tak nie daze do niczego stalego ;p
Obecnie to jest jak sport, ciagle treningi, jeszcze dluga droga przedemna, kiedy mialem okazje wejsc w cos powazniejszego zapalala sie czerwona lampka ktora informowala ze juz nie bede mogl robic tego co lubie, a naprawde to polubilem hehe
bywaly tez momenty w ktorych juz mialem dosc, gdzies na poczatku kiedy doslownie zachlysnalem sie wiedza i mi odbilo, zgubilem cel w zyciu, i drugi raz kiedy naprawde zrobilem komus wielka nadzieje i sie z tego wycofalem, taki opierdol zebralem w 4 oczy ktoregi nie zycze nikomu. Co zabawne ze utrzymuje z ta dziewczyna kontakt na stopie kolezenskiej, powiedziala ze jestem zbyt wartosciowy aby mogla mnie wyrzucic z zycia nawet po tym co zrobilem. (jakby ktos sie zastanawial to seksu nie bylo ;p)
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2013, 09:24:33 pm wysłana przez RazielIII »
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 25, 2013, 09:23:42 pm »
Dobra omnibusy męskich serc... powiedzcie mi jak dotrzeć do totalnie nieśmiałego faceta?
dowiedziec sie jakie ma hobby, jako punkt zaczepienia; tylko jezeli jest tak inteligentny, jak niesmialy to bedzie ciezko ;p