Witaj
Gość

Wątek: 3rd profesja po subclassie  (Przeczytany 1432 razy)

  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: 5

3rd profesja po subclassie
« dnia: Lipiec 07, 2007, 04:40:05 pm »
Co się stanie jeśli będzie taka sytuacja.
Mając 76 lvl wydropi mi się horn w quest itemce i użyje go będąc w połowie questa na 3rd profesje? Czy wtedy, jak mnie cofnie tak do 66lvla to mi się ten quest skasuje, czy będę mógł go kontynuować?
Siekiera, motyka, morda priesta, Mosar sobie zwalił questa.<br /><br />Mosarioos Silver Ranger 76+ lvl


  • Wiadomości: 587

  • Pochwał: 2

Odp: 3rd profesja po subclassie
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 07, 2007, 10:56:31 pm »
najlepiej to zrobić sube i od razu za jednym razem zrobić obydwa qesty a 3 rd na postaci i na subie..ale nie qest wtedy nie znika tylko jak np. jesteś w trakcie robienia hot i spadnei Ci lvl po subie to możesz skończyć hot ale varke lub ketre możesz zaczać jak nabijesz właściwy lvl w tym wypadku 74


  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: 5

Odp: 3rd profesja po subclassie
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 08, 2007, 06:29:04 pm »
A to dobrze, bo ostatnio nikt mi nie chce pomóc dokończyć na Varce, a suba już dość blisko - częste wypady na golke.
Siekiera, motyka, morda priesta, Mosar sobie zwalił questa.<br /><br />Mosarioos Silver Ranger 76+ lvl


  • Wiadomości: 587

  • Pochwał: 2

Odp: 3rd profesja po subclassie
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 08, 2007, 06:32:58 pm »
 :D ja sam zrobiłem profe z summonem  :D a na golke nie wypadamy bo CoC
  • i po hornie...


  • Wiadomości: 506

  • Pochwał: 9

  • Tik Tak
Odp: 3rd profesja po subclassie
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 08, 2007, 07:15:21 pm »
że kto że COC i po hornie ? te ally nie umie sie zorganizować na caprio czy na RB na cmentarzu a co dopiero na golke


  • Wiadomości: 587

  • Pochwał: 2

Odp: 3rd profesja po subclassie
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 08, 2007, 08:17:11 pm »
Nom agodzę się ze coc do ally do dupy ale jak w coc było SOP to wszystko się układało obstawili golke w IT ale rozpadło się i nei ma...


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: 3rd profesja po subclassie
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 10, 2007, 11:08:05 am »
Co się stanie jeśli będzie taka sytuacja.
Mając 76 lvl wydropi mi się horn w quest itemce i użyje go będąc w połowie questa na 3rd profesje? Czy wtedy, jak mnie cofnie tak do 66lvla to mi się ten quest skasuje, czy będę mógł go kontynuować?

Najlepiejpierw zrobic sube, potem 3 profke, bo wtedy mozna se sam poradzic :)

Najwiekszy problem to tylko warka, quest na 3 profke jest banalny, tylko czasochlonny jak wiadomo ;)
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"