Witaj
Gość

Wątek: Ogłoszenia  (Przeczytany 3816 razy)

  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Ogłoszenia
« dnia: Grudzień 31, 2007, 10:42:10 am »
                                                                                     OGŁOSZENIA
Wzór:
28.12.07 roku: Jak widzicie wróciłem do moderowania tego działu, co oznacza, ze koniec już ze spamem, łamaniem regulaminu, offtopem etc. Poradniki zaktualizuję niedługo i postaram się wyczyścić działy oraz dodać kilka przydatnych rzeczy do FAQ.

Zgodnie z tym wzorem będę tu zamieszczał ogłoszenia dotyczące tego działu, zmian, dodatków etc. Proszę o odwiedzanie tego tematu w miarę często.


02.01.08: Dzisiaj została zaktualizowana instrukcja stawiania serverów.

Plany na przyszłóść, czyli zmiany, które wkrótce nastąpią:
1. Modyfikacja FAQ, dość duża rozbudowa.
2. Wydzielenie FAQ na dwie lub trzy sekcje, tj prawdopodobnie na: tłumaczenia, problemy i modowanie
3. Łączenie kilku działów (pomniejsze poradniki). Prawdopodobne włączenie ich pod FAQ, lub stworzenie osobnego działu dla nich.
4. Czyszczenie tematów w celu zredukowania zbędnych informacji i powtarzających się pytań. Odpowiedzi na pytania zostaną prawdopodobnie zamieszczone w FAQ.

Zmian proszę oczekiwać na przełomie najbliższych dwóch-trzech tygodni

03.01.08: Dzisiaj został dodany nowy dział: Poradniki. W nim będą zamieszczane wszelkie tutoriale, poradniki, dltego część tematów z przyklejonych zniknie i znajdzie sięwłaśnie tam. Zostaną tylko te niezbędne.

12.01.08: Do instrukcji stawiania servera zostały dodane nowe linki. Kilka wczesnych serverpacków z CT1 (nie nastawiajcie się na wysoką jakość, ani pełność danych).

21.01.08: Do instrukcji tworzenia własnego patcha została dodana instrukcja CT1 oraz zostały zedytowane pozostałe.
Dzisiaj także udostępniam Wam mój 4shared, gdzie powinny być cały czas patche, dodatki, być moze też moje SP: x

03.02.08: Przypominam, że wszystkie wątki niezgodne z regulaminem lądują od razu w koszu!

05.03.08: Dziwisz się, że Twój temat zniknął? Owszem. Złamałeś regulamin...
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2008, 08:30:25 pm wysłana przez Soul »
Prepare for unforeseen consequences...