Witaj
Gość

Wątek: Serwery oficjalne, który dla nowego gracza.  (Przeczytany 7617 razy)

  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Serwery oficjalne, który dla nowego gracza.
« dnia: Styczeń 30, 2019, 03:12:55 pm »
Witam. Pewnie trochę tematów było na temat jaki serwer wybrać, jednak chyba wszystkie dość stare wątki. Pytanie od Was. Jaki serwer wybrać, żeby tak sobie pograć bez spiny. Gdzie w miarę ludzi gra, gdyż chyba innova nie podaje ilości graczy na serwerach. Pamiętam, że kiedyś grałem na którymś z serwerów Eu, ale to było na początkach. Dzięki za wszelkie info :)


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Serwery oficjalne, który dla nowego gracza.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 30, 2019, 04:09:23 pm »
EU to rozpadający syf które pewnie zniknie wciągu roku albo dwóch,
najlepszy na powrót będzie pewnie classic NA (lineage2.com)


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Serwery oficjalne, który dla nowego gracza.
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 30, 2019, 06:15:49 pm »
Wbrew pozorom wyboru dużego nie masz.
Privy padają po kilku miesiącach max, najczęściej po kilku tygodniach.
EU tak jak kolega napisał wcześniej dogorywają.
Pozostaje NA Classic.
Jedyną wadą, ale to na wszystkich serwerach L2 jest duża liczba botów. Ale gracze radzą sobie z nimi. Przynajmniej ja, dopóki miałem czas grać: 2-3 trainy dziennie na boty + specjalny char do pekowania.
Na europejskim serwerze Giran wieczorami ciągle "heavy", gracze co prawda rozproszyli się już po mapie, ale ciągle w każdym mieście i na spotach tłok.
Stary klimat podobny do Kronik (c1-c6), zanim zapłacisz za vip konto możesz wypróbować sobie za darmo.
Z tym, że to serwer hardcore, raty realnie mniejsze niż na starym c1.
Druga uwaga - pomimo tego masę ułatwiaczy, które tak naprawdę umożliwiają szybsze lewelowanie niż w c1 - questy daily,  rewardy różnego rodzaju za aktywność, bonusy, etc.
Trzecią - serwery fizycznie najprawdopodobniej stoją w USA a nie Europie, licz się ze słabszym pingiem i lagami. Może nieduże ale zauważalne.
Poprawiony graficznie klient.
Gdyby NCSoft miał ogarniętych GM'ów i systematycznie banował boty to byłby to serwer wręcz idealny
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Serwery oficjalne, który dla nowego gracza.
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 30, 2019, 06:20:06 pm »
Podpinam się do tematu i mam pytanie co do servera Classic Giran bo też zamierzam zacząć na nim grać, jest jakaś realna szansa żeby sobie zrobić OL, który potem znajdzie jakieś pt albo klan i jak wygląda sytuacja czy więcej pt jest melee czy magów.


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Serwery oficjalne, który dla nowego gracza.
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 02, 2019, 05:21:21 pm »
Nikt Ci nie odpisał, to ja chociaż dam sugestię - nie liczyłem które party mają przewagę, proporcje są raczej wyrównane z tego co widziałem, czasem party mieszane.
Na shoucie poszukuje się najczęściej - SWS, BD, EE, SE, WC, WL DD, magów - w takiej kolejności. Nie spotkałem, żeby ktoś szukał OL.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 1

Odp: Serwery oficjalne, który dla nowego gracza.
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 06, 2019, 06:40:46 pm »
Taki bonusik dla nowych postaci na Skelth: https://eu.4gameforum.com/threads/659925/

Dostajesz C grejdy i używasz od 1 lv + masa dopałek na exp. Jeśli miałbym zaczynać od nowa to bym poszedł w jakiegoś dd, supportu jest sporo. Mi osobiście gra się dobrze, ludzi w sam raz, botów nie widać, ze znalezieniem ekipy do gry też nie ma problemu, 40 lv da sie przelecieć bardzo szybko, więc nic dziwnego że wcześniej jest pusto.


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Serwery oficjalne, który dla nowego gracza.
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 10, 2019, 01:15:54 am »
wbijam na  tego Skeletha , nick OriginDestroyer jak by ktos chcial wspomoc nowego ;p
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2019, 01:25:49 am wysłana przez KamilPyke »


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Serwery oficjalne, który dla nowego gracza.
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 03, 2019, 01:56:51 am »
Ja od czasu do czasu gram na innovie i sobie mocno chwale :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Serwery oficjalne, który dla nowego gracza.
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 04, 2019, 08:55:02 am »
Mam zamiar pograć sobie na Skelth, proszę o priv, jeśli ktoś chciałby pomóc mi się odwrożyć i co nieco podpowiedzieć. :)


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: Serwery oficjalne, który dla nowego gracza.
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 27, 2019, 08:34:57 pm »
Jaki online na tym skelcie ?
~~~TOP ~~


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Serwery oficjalne, który dla nowego gracza.
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 07, 2019, 01:04:39 am »
120-150 osob w prime time?

Nie polecam Skeltha, jesli chcecie zaczac grac to lepiej czekac na nowy server l2essence, pewnie niedlugo odpala EU.
NC soft classic to jakas alternatywa, tam online sporo wiekszy ale tez duzo botow jest.


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: Serwery oficjalne, który dla nowego gracza.
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 09, 2019, 12:09:16 pm »
Skeleth to już Skeleth serwer pusty, według marzycieli z tego serwera skeleth wraca do swojej świetności ale coś od ostatniego roku ciężko mu to idzie, gra tam +- 250 osób w Siege Time :D

NCsoft to jeden wielki chłam, cała gra to exp na bocie a pvp tylko co dwa tygodnie w niedziele na siege, P2W że głowa mała i kary za PVP/PK są tak ogromne że żadnych walk nie ujrzycie na tym serwerze.

Pozostaje czekać na Essence Eu ale patrząc jak bardzo innova jest przejęta EU community to nie spodziewałbym się startu wcześniej jak za pół roku.


  • Wiadomości: 231

  • Pochwał: 0

Odp: Serwery oficjalne, który dla nowego gracza.
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 05, 2019, 03:29:00 pm »
Ten l2 essence Eu to ma być classic?? Jakieś info kiedy prawdopodobnie wstanie? Czy to będzie tak jak na skelcie 10 e jedno konto??


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: Serwery oficjalne, który dla nowego gracza.
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 19, 2019, 02:12:42 pm »
Jest jakaś informacja dot. tego serwera Essence Eu ? Kiedy wstaje ?

^^
~~~TOP ~~