Witaj
Gość

Wątek: Gladiator vs Shillien Knight  (Przeczytany 15442 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Gladiator vs Shillien Knight
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 29, 2008, 09:29:46 pm »
Duzo? Czlowiek ma modyfikator CON 58 wiec masz o tyle % mniejsza szanse na wejscie ToDa.


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Gladiator vs Shillien Knight
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 29, 2008, 11:23:55 pm »
sam efekt cancela potrafi zabolec, a quell to farciaz do ToD-a i prawie zawsze najpotrzebniejsze bufki zbija  :P.

ale it ak Sk ma troche lipe bo TSS omija tarcze , nie wiem jak z dss jest ale i tak sam tss moze namieszac


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Gladiator vs Shillien Knight
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 30, 2008, 12:20:57 am »
Tylko TSS ale to najmocniejszy skill a jak wejdzie krytyk to masz 2k dmg na klacie.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs Shillien Knight
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 30, 2008, 08:58:04 am »
Cytuj
no jak masz 200-300 CP to mozna sobie pospamowac
A przypadkiem nie sciaga do 10% max cp? Bo jak tak to zostaje kolo 600 cp do spamowania-czyli na zwyklych buffach spokojnie sobie dmg sk zaspamuje.Dalej jak tod nie sciagnie buffkow to co? Bsoe? Opieranie sie na jednym skillu z dupnym land rate jest naprawde pro :P Zreszta cancel zjada 5 buffkow-na jakies 12-15 buffow(ja zawsze caly buff z ch biore, bo jest szansa ze mi empowera albo acumen sciagna :P) szansa, ze scignie te potrzebne(czyli w sumie tylko might i shield, bo potki lepsze raczej kazdy nosi) jest raczej mala.

Cytuj
Walka się przedłuża i robi się ciekawsza lecz pytanie do duelistów jakie jeszcze macie taktyki oprócz spamowania cp pot
Fajnie zakladasz, ze bedzie stal i cp-poty spamowal...Wejdziesz w melee, to padniesz szybko(combo w postaci 2x aoe +tss to bedzie dmg rzedu 3k spokojnie, wiec raczej zbyt dlugo nie postoisz), bedziesz w 600 range- spamujac obszarowke+banana+sonic rage tez padniesz, tyle, ze sie walka przedluzy.
...


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Gladiator vs Shillien Knight
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 30, 2008, 12:35:56 pm »
Przu dotknięciu tod zawsze sciaga cp do 0 i 5 buffow. DO tego moze wejsc klatwa ktora: zwieksza podatnosc na debuffy, zmniejsza max cp do 10% no i chyba zwieksza podatnosc na dark magic. Imo najgenialniejsza klatwa jaka mogli dac sk, bo LS to debuff ;p
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Gladiator vs Shillien Knight
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 30, 2008, 12:54:34 pm »
ToD zmniejsza CP do 10%,jak wejdzie zostawia je na stale,zmneijsza moc heal i zwieksza szanse na wejscie debuffa jak wejdzie.A sciagniecie buffow do 5 to nie problem dla ToDa.

Cytuj
Dalej jak tod nie sciagnie buffkow to co?

NIGDY mi sie nie zdarzylo zeby nie sciagnal zadnego.

Cytuj
szansa, ze scignie te potrzebne(czyli w sumie tylko might i shield, bo potki lepsze raczej kazdy nosi) jest raczej mala.

...jak nie masz dostepu do buffera co ma skille +xx to bedzie ToD sciagal buffy jak chce lub nie masz czegos na cancel ressistance.Zreszta tod to najsilniejszy cancel w grze.

Cytuj
bedziesz w 600 range- spamujac obszarowke+banana+sonic rage tez padniesz, tyle, ze sie walka przedluzy.

Tyle ze oprocz obszarowki wszystko moze SK blokowac...

Ale i tak Duel>ST


  • Wiadomości: 50

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Shillien Knight
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 30, 2008, 01:00:57 pm »
To lepiej w ogóle ToDa nie rzucac bo lamerstwo bo dupny land rate, LSa tez nie bo moze jeszcze wejdzie i bedziemy wyzywani od farciarzy i lamerow, basha nie ma co uzywac bo to tez poleganie na jednym skillu...
...moze najlepiej siedziec na tylku i czekac az nas dobije bo i tak nie ma szans gdyz duelist jest mEgA i nie podskoczymy.

TSS 2k dmg? Co w tym strasznego? To tak jakby przyjąć 2 nuki na mordę czyli jeszcze sprawa nie przesądzona.

Dzięki DIO ale tak btw podczas walki z vantranem jak na zlosc akurat zostal mu COV,acu i emp :shock:

Cytuj
Fajnie zakladasz, ze bedzie stal i cp-poty spamowal..

Przecież sam napisałeś, że będzie cp poty spamował.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Gladiator vs Shillien Knight
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 30, 2008, 01:10:15 pm »
ST nei ma szans z duelistem w interlude. I nie probuj sie sprzeczać bo nic nie zmienisz. EOT ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Gladiator vs Shillien Knight
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 30, 2008, 01:13:53 pm »
Ryl problem jest tego rodzaju ze ToD jest z 78 lvl i potrafi zdjac kazdy buff, chyba ze ktos ma enchanty +15 w gore to moze tak juz nie beda padac. przy enchantowanych bufkach ToD nie zjada ich duzo ale nawet cov-a potrafi sciagnac co nie zdaza sie prawie nigdy w przypadku cancellation, sporo walk an olimpiadize z sk i da mialem i z tego co zauwazylem w zasadize dla toda wielkiej roznicy nie robi czy bufek ma +3 czy+7, fakt ze bardziej lubi nieenchantowane (btb, ww, mental praiwe 95% walk padaly) ale i te enchantowane sciaga nawet z +30 i+20% cancel resist

Quell na EPI glad w tej chwili to jest 40% tego co glad potrafi, krytyki ze skili sonic move i sonic barier i tyle wiec nie dziw sie ze latwo jest :D, jak Drag zrobi mu skile to wesolo niestety nie bedzie


  • Wiadomości: 50

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Shillien Knight
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 30, 2008, 01:24:45 pm »
Prawdę rzekłeś DIO lecz 40% to za mało największy problem mają z rechargem oraz obszarówkami lecz to nie oznacza, że zaraz jak zobaczę duelista mam walić bsoe czy od razu na privie walić "bij mnie o panie bij jam nie godzien ci zbroi zadrapać".

Gdzie się podział ten duch walki SK z forum o którym tyle słyszałem nawet u mnie na EPI. SK>All
Wg. statystyk nie mamy szans ale los figle płata. wiem!!! A może tajemna taktyka na bashera lagera...walnąc basha odbiegać w drugą stronę i liczyć że przy jego słabym kompie doczyty przy obrocie kamery będą strasznie długie :D
 


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Gladiator vs Shillien Knight
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 30, 2008, 02:32:04 pm »
Cytuj
Wg. statystyk nie mamy szans ale los figle płata. wiem!!!

Tak i ja jak mialem Kebabem 6x krytykow ze skilli pod rzad to to samo moze zrobic duelist.

Cytuj
Ryl problem jest tego rodzaju ze ToD jest z 78 lvl i potrafi zdjac kazdy buff, chyba ze ktos ma enchanty +15 w gore to moze tak juz nie beda padac. przy enchantowanych bufkach ToD nie zjada ich duzo ale nawet cov-a potrafi sciagnac co nie zdaza sie prawie nigdy w przypadku cancellation, sporo walk an olimpiadize z sk i da mialem i z tego co zauwazylem w zasadize dla toda wielkiej roznicy nie robi czy bufek ma +3 czy+7, fakt ze bardziej lubi nieenchantowane (btb, ww, mental praiwe 95% walk padaly) ale i te enchantowane sciaga nawet z +30 i+20% cancel resist

Wiem bo jak juz mowilem ToD to najsilniejszy Cancel.Od CT1 czy Ct1.5 mozna enchantowac skille z 3rd wiec cancel w cost czy tam chance bedzie bekowyu(o ile bedzie mozna go enchantowac).

DLM sobie nie radzi z duelistem mimo ze obija dmg z jego skilli to jednak mowi ze z duelistem ktory umie grac to jest walek walczyc.Icre8nrg to samo mowi,Venue tez no i xLance widzialem jak rozwala duelista ale na hero zerku.

W walce z klasa z ktora mamy w teorii przegrac nie ma sesu liczyc ze wejdzie mi ten czy tamten skill bo to jest zacofane.To tak samo jakbys walczyl daggerem z tankiem i liczyl ze ci wejdzie lethal 2...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2008, 02:48:50 pm wysłana przez Ryltar »


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Gladiator vs Shillien Knight
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 30, 2008, 09:10:09 pm »
Screenshot sprzed 2 tygodni. Wczesniej dropnalem staffa z mentalem i mi nie chcieli oddac. Sflagowalem się. Efekt:



Necro i SK leżą.
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Gladiator vs Shillien Knight
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 30, 2008, 09:58:28 pm »
Wiekszej rozdzielczosci nie miales :P

Duelista jest za silny w 1 na 1.W mass jest kijowaty ale jak wskazuje nazwa DUELIST to jest wlasnie dlatego silny.