Witaj
Gość

Wątek: Goddes of Destruction- Texture Filter  (Przeczytany 1607 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Goddes of Destruction- Texture Filter
« dnia: Styczeń 15, 2012, 04:28:34 pm »
Wie ktoś jak to wyłączyć? Zawsze dawało niezłego kopa do fps, a na wygląd leje ciepłym moczem podczas siege, zawsze to wyłączałem na większych PvP.

Znalazłem też info:

Cytuj
The Texture Filter detail setting, which toggled between smoother or messier detail, has been removed because the smoother setting has been made permanent.

Jednak jakoś wątpie, żeby było to permanentnie płynne :/

Problem w tym, że w GOD w zakładce Video tej opcji już nie ma, czy ktoś wie jak to wyłączyć (może da się jakoś w option.ini zmienić?)
Jeśli tak to, która opcja?

Liczę na pomoc od Was, dzięki z góry.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2012, 04:31:42 pm wysłana przez xRelapse »


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Goddes of Destruction- Texture Filter
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 15, 2012, 05:29:52 pm »
option.ini jest w system folderze jednak z tego co pamietam nie ma akurat tej opcji tam (sa inne ciekawe rzeczy). jest zawsze 2 opcja. pogrzeb w ustawieniach sterownika karty graficznej i wymus optymalizacje filtrowania tekstur dla l2. u mnie dla nvidi jest taka opcja nie wiem jak jest u ati


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Goddes of Destruction- Texture Filter
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 15, 2012, 06:25:48 pm »
option.ini jest w system folderze jednak z tego co pamietam nie ma akurat tej opcji tam (sa inne ciekawe rzeczy). jest zawsze 2 opcja. pogrzeb w ustawieniach sterownika karty graficznej i wymus optymalizacje filtrowania tekstur dla l2. u mnie dla nvidi jest taka opcja nie wiem jak jest u ati
W sumie o tym zapomniałem, zaraz pewnie obczaję i te info co wkleiłem jest w sumie odpowiedzią, usunęli to w L2 na dobre twierdząc, że optymalizacja jest teraz cały czas, ale jednak pokombinować zawsze warto.

Jednak to nic nie daje :/
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2012, 06:32:55 pm wysłana przez xRelapse »


Odp: Goddes of Destruction- Texture Filter
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 15, 2012, 07:27:09 pm »
Jeśli kolega gra na innovie to raczej z grzebania w .ini nici.


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Goddes of Destruction- Texture Filter
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 15, 2012, 08:51:52 pm »
technicznie nie ma zadnych problemow. watpie tez zeby frost/innova czepiali siel jakichkolwiek ingerencji w tym konfiguracyjnym pliku. w koncu znaczna czesc sam mozesz zmienic z poziomu gry.