Witaj
Gość

Wątek: Gdzie są nowe questy ?  (Przeczytany 1409 razy)

  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Gdzie są nowe questy ?
« dnia: Luty 11, 2017, 05:01:29 am »
Chciałam sie zapytać u kogo mogę sie dowiedzieć ( jakiego NPC ) gdzie sa AKTYWNE questy dla moje postaci ? Zaczęłam teraz 12 lvl, mam zaliczony ten quest, który jest zaliczany wraz z kolejnym progami lvl postaci. Myslałam, że kolejny quest dostane od Shannon ( u niej jak wchodzę na questy, to mam napisane, że wszystkie 3 od 1 lvl do 20 lvl mam zaliczone (są na szaro ), a Theodore nie chce mi nic dać. Do kogo mam sie teraz udac ? Dalej łupać mobki do 20 lvl ? Czy gdzieś w tej grze można zobaczyć aktywne questy dla mojej postaci z tym co mam ? Wim że wszystkie questy są jak si wchodzi na mapę w info świat, ale mi nie chodzi o wszystkie, mnie chodzi czy ta gra ma jakąś funkcje kierująca na następny quest dla mojej postaci ? Przeciez nie będę biegac od 1 NPC do drugiego. Na dole wioski, przy chatce facet od questtów gada że nie zagadnełam odpowiedniego NPC. Przecież mam zaliczony ten quest, który jest zaliczany wraz z kolejnym progami lvl postaci ( 12 lvl ).  Co robić dalej ? Shanique pomóż !


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Gdzie są nowe questy ?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 11, 2017, 09:54:20 am »
Z reguły do tego 40+ quest bierzesz u NPC, u którego skończyłaś poprzedni quest, czasami się zdarzy, że trzeba dostukać do levelu i wrócić jeszcze raz. Napisz mi na jakim serwerze grasz.


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie są nowe questy ?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 11, 2017, 06:40:35 pm »
Poprzednim razem ukończyłam test u Shannon, a gram na serwerze Zaken. Przypomniałam sobie że ona skierowała mnie do tak jakby opiekuna mojej klasy ( elfów ) Devona, który stacjonuje w jednym z budynków ze schodami i on dał mi kolejny quest  :)
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2017, 02:04:56 am wysłana przez Andorka »