Witaj
Gość

Wątek: Shillien Knight [SK]  (Przeczytany 616652 razy)

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4350 dnia: Marzec 16, 2012, 02:11:49 pm »
bleed, a raczej sting jest skillem fizycznym, a co do reszty +5 int nie zmieni szansy wejscia skilla w takim stopniu w jakim -5wit znerfi c.speed


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4351 dnia: Marzec 16, 2012, 08:36:55 pm »
@navan

Jesli to highrate to Twoja jedyna szansa na zabicie daggera jest LS, a jego na zabicie Ciebie lethal. Z magiem nie masz szans. Za to jestes w stanie tluc lucznikow, wiec DD build przeciwko daggerom i magom to troche przesada ;) Jesli to lowrate to jedynym sensownym tankiem jest paladyn(zreszta na high tez). Nie biore pod uwage oly, bo to strata czasu imo.

A odpowiadajac na pytanie: zamiast -5 wit lepiej zrobic hexa, pb na +9 chance i zachowac casting speed. +dex to sa dye tylko i wylacznie na daggera, na zadnej innej postaci sie tego nie zaklada.

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4352 dnia: Marzec 20, 2012, 11:00:44 am »
No własnie w teorii tak ładnie wszystko wygląda, ale w praktyce SK owni po prostu łuczników, jak kazdy inny tank zresztą. Tyle się naczytałem i wymyślałem, ze jestem juz taki zamotany i nie mam pojęcia jaki set a grade składać, broń jasne, że dama +f>dl+health>fb+f. A co do setów nie mam pojęcia. Wiem że b grade złożę dooma, i spróbuję damascusa. I chyba zostane przy damascusie do s grade, bo dle ciezko zdobyć s przyda mi się tylko do tankowania, to moge wziac jakis c grade. Tylko nie wiem co za set, wlasnie przeczytalem jak Rytar zachwala dc dla SK, ale mj podobno najlepszy do pvp ogólnie, z kolei na servie zawsze duzo SK w NM widziałłem, a tallum dobry do koxu, a moze lepiej natrzepac enchantów b i podbic na max safe dooma i latać do s? Podobno def jest podobny z a gradowymi setami.

Pozdrawiam, navan


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4353 dnia: Marzec 25, 2012, 12:16:31 pm »
Napisze tak.Osobiście olałem składanie DLE z Health i dałem OE mojego damacha z focus (+13 miał chyba).Armor to miałem Doom i dość długo nosiłem ale latałem w tedy głownie na raid bossach i pt.Zawsze bonus z Dooma można znegować dye więc to nie problem.Teraz bym brał BW na B grade tbh albo poczekał.

Z A grade armor to mam Talluma (prędzej nosiłem NM bo był ładnie zrównoważony) bo skupiłem się na koxie (no i mam go na +6 całego).Jak robisz PVP dość często to MJ jest genialny pod tym względem.

DC jest nice ale pod czyste tankowanie wypada słabo przy Doomie (który ma tylko mniej P.def i brak bonusu do ress paraliżu) który na safe wydaje się lepszy (i tańszy).Mój Doom jest na +6 więc DC kupić dla mnie to poprostu głupota.

Ogólne podsumowanie:

a)Możesz śmiało olać DLE i robić OE Damacha który da ci wiekszy dmg do solo a do tankowania da więcej aggro.

b)Armory:

1)Doom jest nice jeżeli tankujesz dużo i chcesz mieć pewność że nie padniesz za szybko (przykładowo nie do końca potrafisz utrzymać 5 mobów na sobie) albo team ci ryczy że nie masz HP itp.Any way do czystego tankowania to jest najlepszy set.

2)Tallum do czystego koxu (ja nawet w nim tankuje bo poprostu nie zdarzyło mi się paść jeżeli healer ma choć trochę mózgu) jest genialny z Vanem albo z Damachem.Do pvp też jest dobry ale do max lvl bym się nie skupiał na pvp.

3)MJ jest dobry do pvp i pve z tym że bardziej do pvp jest nastawiony z tym stun ressit i przy tallumie odpada.Jak możesz go dostać to bierz o ile masz jakieś tam pvp od czasu do czasu.

4)NM jest poprostu najlepiej zbalansowanym setem.Daje + do dmg,hp i dobry ressist do pvp i to wszystko.

5)DC jest nice ale jak pisałem odpada przy doomie do czystego tankowania (z tym że babka fajnie w nim wygląda) ale zły nie jest jak już go masz.

PvP:
MJ>NM>Tall>DC>Doom (zakładając że nie masz tam stać jak buc tylko bić się).

PvE (solo):
Tallum>MJ>NM>DC>Doom

PvE (Tankowanie):
Doom>DC>NM>Tallum>MJ

PvE (Też tankowanie ale nie takie hardcorowe jak wyżej):
Tallum>MJ>NM>reszta.

Pisze to z perspektywy osoby która używała tych armorów (i grąłem różnie pare lvl solo,pare na raidach i hardcore tanking z braniem kilka roomów w cata/necro lub room w ToI).

Team:EE,WC,BD,TH,Glad,BH,PR + zmieniali się (np. dochodził destro itp.) ale zasadniczo EE i WC byli non stop w teamie.

Dla Ryltara za wyczerpującą odpowiedź
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2012, 02:39:50 pm wysłana przez Apocalyptik »


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4354 dnia: Maj 14, 2012, 11:53:51 am »
Witam, chciałbym się dowiedzieć kilku podstawowych rzeczy od SK, mianowicie jaki armor (morai,vesper?), certy, no i ofc dye. Gram na serwerze h5 będę wdzięczny za wasza pomoc :)


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4355 dnia: Maj 16, 2012, 01:49:36 pm »
strona do tyłu


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4356 dnia: Lipiec 24, 2012, 12:37:27 pm »
a ktos moze mi podpowiedziec w jakim kierunku enchantowac judgment? gracia epilogue


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4357 dnia: Lipiec 25, 2012, 12:08:56 am »
imo power, a potem jak będzie wysoki enchant i masz kodeks na zmianę ścieżki to modify critical (jeśli w epilogu jest)
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4358 dnia: Grudzień 14, 2013, 02:28:00 am »
SK FANCLUB SHAMELESS BUMP!

Dlaczego tutaj jest taka cisza  :O ? Czyżby fanclub SK wymarł ? :O
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4359 dnia: Grudzień 14, 2013, 06:15:32 am »
forum zmarło, na offie są 4rdy ... ;) i end of topic


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4360 dnia: Grudzień 26, 2013, 03:15:21 pm »
SK FANCLUB SHAMELESS BUMP!

Dlaczego tutaj jest taka cisza  :O ? Czyżby fanclub SK wymarł ? :O

Marudzisz właśnie ściągam L2 :P


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4361 dnia: Grudzień 26, 2013, 04:23:59 pm »
SK FANCLUB SHAMELESS BUMP!

Dlaczego tutaj jest taka cisza  :O ? Czyżby fanclub SK wymarł ? :O

Marudzisz właśnie ściągam L2 :P
never die

)


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4362 dnia: Luty 26, 2015, 11:16:46 pm »
Jaki armor i dye dla sk najlepsze do pve 1-85lvl?


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4363 dnia: Czerwiec 08, 2015, 02:14:49 pm »
Armory od npc w nowej kronice nie mają bonusów setowych, a więc jeden kij. U npc nie ma również żadnego miecza niemagicznego, wiec dalej, vanguard i questy. Jeśli chodzi o kroniki pre-GoD, to we wcześniejszych postach wszystko jest opisane co i jak. Z tego, co się orientuje to po awakeningu wszyscy radzą dodawać do CON oraz dex.
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired