Witaj
Gość

Wątek: Destro - pytania  (Przeczytany 3954 razy)

  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Destro - pytania
« dnia: Styczeń 16, 2008, 04:39:49 pm »
Witam , mam parę pytań w sprawie destro ;]
1.Czy destro to postać tylko do pvp? czy w pvm też jako tako sobie radzi?
2.Czy jest sens chodzić z 2handed swordami od początku? czy jednak o wiele lepiej na początku będzie z 1h bluntem chodzić?
3.Czy destro przyjmują  w ogóle do party?

Jeśli odpowiecie mi na wszystkie pytania będę baaaaardzo wdzięczny ;]



  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 0

Odp: Destro - pytania
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 16, 2008, 04:43:06 pm »
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,4140.0.html
milej lektury, skarbnica wiedzy o destro

1.tu i tu niezle zamiata
2.osobiscie chodzilem do 40 z bluntem, potem z dwurakiem. wydaje mi sie ze nie ma dobrych mieczy Dgr
3.destro to swietny DD wiec w party zawsze mile widziany
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2008, 04:46:48 pm wysłana przez adamex91 »


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Destro - pytania
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 16, 2008, 04:58:49 pm »
Wiem.. wiem ze istnieje taki temat ;] lecz w nim nie znalazlem odpowiedzi na pytanie nr.1 i 3. :) za wszystko szczerze dziekuje ;)

Edit: nie bede robic new tematu wiec zadam pytanie tutaj.. czy to prawda ze expienie destro z wiecej niz 30% hp (czytaj bez frenzy  itd.) nie ma sensu? ze zawsze trzeba expic i miec 30% hp bo inaczej destro.. jakby nie bylo nie jest az taki mocny? przepraszam za wszystkie bledy lecz mi sie wlasnie alt zepsul xD (1 zalany herbata a 2 teraz nie dziala nie wiem nawet czemu xP jutro trzeba new klawke zamowic).
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2008, 05:13:10 pm wysłana przez Doomhammer »


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 1

  • Son of Sam :P
Odp: Destro - pytania
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 16, 2008, 05:11:53 pm »
1. Wystarczy popatrzec na filmiki :) i poczytac ale destro jak juz adamex stwierdzil zamiata :]
2. Od Interlude sa dobre dwuraki d grade.. min. Titan Sword i Titan hammer... akurat z niego korzystam i powiem ze jestem zawaliscie zadowolony :]
3.Ofkors :] w cata jest mile widziany ;] pole + frenzy + buff i jedziesz :D
W oczekiwaniu na przyszłość :)

http://antilus.mybrute.com


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Destro - pytania
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 16, 2008, 05:16:41 pm »
1. destro jest b. mocny w PvP, w 1vs1 zamiata wszystko poza magami i dobrymi archerami (czyt. takimi którzy pomyślą o kite i nie sa HE :)). W mass pvp zabawa się rozpoczyna jak włączysz frenzy ^^ póki Cię nie stargetują będziesz kosił aż miło, jednak jak już ktoś Cię zaznaczy padasz dosyc szybko (niby ma heavy, ale rage obniza dosyc mocno), można ew. włączyc guts i się wycofac. Gorzej jesli to magowie.

2. ja biegałem 20-40 z top mieczem dwuręcznym (claymore czy jakos tak), wydasz mniej na ssy niz z bluntem/ mieczem jednorecznym no i na frenzy lepszy bonus (z 2h sword Accuracy +4, P.Atk. +150.26%, z mieczem/ bluntem P.Atk. +100% [mówie ofc. o frenzy 1lvl]), z rage to samo (wiekszy kop do p.atk i dodatkowe accu). 2H ftw.

3. z samym rage destro regularnymi hitami zabija sporo szybciej niz daggerowiec. Z blowami troszke to inaczej wyglada, ale destro wciaz robi niemałe kuku. Ponadto destro jest bardzo przydatny z pole (frenzy, vr i nawet nie trzeba go leczyc), najlepsza postac na RB od c5.


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Destro - pytania
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 16, 2008, 05:38:01 pm »
Heh.. niechce sie przyznawac ale gram na L2 eXistence (wszystko x4 oprocz drop bo x3) i to jest c4... nie wiem jak tutaj wyglada destro :) powie mi ktos jak na c4 jest z destro?


  • Wiadomości: 371

  • Pochwał: 0

Odp: Destro - pytania
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 16, 2008, 05:50:43 pm »
na c4 warto mieć w kieszeni łuk bo destro+łuk+frenzy= totalna masakra ja expiłem do 52 bluntem potem
przerzuciłem się na great sword i ostro się młóciło mobki na cmentarzu :D wg. mnie destro w c4 to jeden z lepszy fighterów do wszystkiego


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 0

Odp: Destro - pytania
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 17, 2008, 07:09:38 am »
[quote[nie bede robic new tematu wiec zadam pytanie tutaj.. czy to prawda ze expienie destro z wiecej niz 30% hp (czytaj bez frenzy  itd.) nie ma sensu? ze zawsze trzeba expic i miec 30% hp bo inaczej destro.. jakby nie bylo nie jest az taki mocny? przepraszam za wszystkie bledy lecz mi sie wlasnie alt zepsul xD (1 zalany herbata a 2 teraz nie dziala nie wiem nawet czemu xP jutro trzeba new klawke zamowic).
Cytuj
powiem tak, uzywaj frenzy zawsze kiedy sie zaladuje (znaczy sie frenzy + rage + battle roar) tez gram na c4, mam buffy z clan hall (w tym vr4) i frenzy sluzy mi jako heal do pelna ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Destro - pytania
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 17, 2008, 09:48:08 am »
To nieprawda. Pomyliło ci się z tyranem :P
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Destro - pytania
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 17, 2008, 05:54:05 pm »
Wiem.. wiem ze istnieje taki temat ;] lecz w nim nie znalazlem odpowiedzi na pytanie nr.1 i 3. :) za wszystko szczerze dziekuje ;)
wiec czemu nie zadasz tych pytan w tym dziale? nastepna osoba tez ich nie znajdzie i tez zalozy wlasny temacik, powtarzajac twoj temat
zamykam, jesli potrzebujesz czegos jeszcze - tam zadaj
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku