Witaj
Gość

Wątek: TH vs. HE  (Przeczytany 4949 razy)

  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
Odp: TH vs. HE
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 09, 2007, 08:10:15 pm »
@onimeru, zachowaj swoje przemyślenia dla siebie. Otóż ja jestem gorącym zwolennikiem noszenia bow'a przez wszystkich fighterów.
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 1

Odp: TH vs. HE
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 09, 2007, 09:45:13 pm »
Pod względem ekonomicznym wybrałbym TH tańszy i otwiera boxy, i w ogóle fajnie sie gra można porobić trainy albo pośmigać sobie na silent movie między mobami bardzo fajna postać zawsze jak grałem magiem podbijał do mnie TH sadził 2 blowy i pytał sie PvP? jak odpowiadałem żeby poczekał sie naheluje to pisali do mnie Nob i odbiegali na daschu ale zazwyczaj leciałem na jana ze sleepem :)


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: TH vs. HE
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 10, 2007, 12:21:22 am »
nie czytalem wszystkich postow moze juz to bylo;]
jesli chcesz wygrac th z lucznikiem to musisz sie zaopatycz w luk i strzelac dopóki nie podejdziesz bo tak to szanse sa lipne


Silver Ranger FTW!:D


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: TH vs. HE
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 10, 2007, 12:24:49 am »
masz dasha ===> doganiasz go, wklepiasz bluffa i juz jest gf ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: TH vs. HE
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 10, 2007, 12:43:31 am »
Mozna Trick a potem dowalic bluffa ^^


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: -4

Odp: TH vs. HE
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 02, 2007, 12:42:17 am »
Moim zdaniem  HE  jest dużo lepszy  :P  i na arence bez problemu radzi sobie z Th ...  Jeszcze nie przegrałem z żadnym TH  (choć rzadko z nimi pvp) .  ZGADZAM sie też że TH grają same nooby....  nic dodać nic ująć [czasami się trafi normalny (kilku  :shock :) ]


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: TH vs. HE
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 02, 2007, 08:00:39 am »
zamiast he bier sr kladzie th na lopatki


Silver Ranger FTW!:D


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: TH vs. HE
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 02, 2007, 08:47:27 am »
zamiast he bier sr kladzie th na lopatki


mowisz o tym czyms co pada po 2 blowach?  :)

nie zgadzam sie ze th graja same nooby poniewaz jest trudniejsza do opanowania niz np HE ktory wrzuca snipe i wali we wszystko


na buffach pp klade he w kilka sekund szcvzegolnie jesli jest takim noobem i biega po calej arenie(backstab)


mortal blow, trick, switch eh
Lin2Hobby: TH/Sorc/WL 75+ > R.I.P
L2P-Virtue: 78 WC/75 SPS  > R.I.P
SupremeL2: noblesse adventurer/mystic muse/saggi >R.I.P
La2Crazy Shappire 4x:  Saggi 77+

Sal pało serwer stawiaj, ja chce GRAĆ!!!
polskie servy smierdzą.


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

    • Strona klanowa
Odp: TH vs. HE
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 02, 2007, 11:49:59 am »
Moim zdaniem  HE  jest dużo lepszy  :P  i na arence bez problemu radzi sobie z Th ...  Jeszcze nie przegrałem z żadnym TH  (choć rzadko z nimi pvp) .  ZGADZAM sie też że TH grają same nooby....  nic dodać nic ująć [czasami się trafi normalny (kilku  :shock :) ]
Od tego trzeba zacząć, że pvp 1 vs 1 to jest bardzo rzadko spotykana sytuacja i ogólnie w l2 liczy się głównie mass pvp. Tutaj na pełnych buffkach zdecydowanie więcej punktów pvp jest zdolny nabić HE ze względu na swój zasięg. Natomiast wprawny TH potrafi siać niesamowite zamieszanie. Zdjęcie healera trwa dosłownie moment. Również light robe userzy są łatwym celem, szczególnie jak wpadną w panikę i się odwróca plecami.
Ze względu na wysoki współczynnik CON i stun resist (jak ktoś ma w party EE) dobiegnięcie do HE na dashu wcale nie jest takie trudne. A jak dopadniemy stargetowanego celu to jest on już martwy ;-)
Z reguły na pvp HE i TH najpierw targetują healerów, więc takie bezpośrednie porównanie jest dość cięzkie.
W każdym razie lekką przewagę ma HE.
A co do terorii, że TH grają noobki to nie do końca się zgadzam. Znam bardzo dużo osób, które grają tą postacią od kilku lat i są niesamowitymi wyjadaczami. Ja bym bardziej był skłonny do twierdzenia, że ogólnie większość newbie wybiera klasę ludzi jako pierwszą. Plus z czasów c1 utarło się, że TH był najlepszym daggerem ;-)