Witaj
Gość

Wątek: Dark avenger  (Przeczytany 2501 razy)

  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Dark avenger
« dnia: Luty 27, 2007, 05:23:48 pm »
hmm chlopaki moze mi ktos powiedziec gdzie moze expic zeby wypadały jakies fajne itemy albo 2 gdzie moze siedziec zeby bylo duzo expa ( nie zwazajac na itemy) prosze o jakies rady moze ;p bo kurde jest taki problem ze mam 61 lvl i nawet nie mam doom seta ( zupelny brak kasy) i dlatego prosze o kilka rad poniewaz ciezko mi zbierac kase a jak patrze na gosci co maja po 53lvl i maja bw sety i doom sety to mi sie plakac chce ;/
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2007, 05:27:29 pm wysłana przez BladeWariat »


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Dark avenger
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 27, 2007, 06:20:15 pm »
to sobie skrec lol :D znajdz dobry klan poszukaj recek i matasow to ci zrobia a tak w ogóle to jak nie jestes pseudo "pro" graczem to nie graj na epi. choc na dragona jak ci wpadnie recka na cmentarzu na sova to skosisz 100kk i masz na juz  seta bez helmu :shock:


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dark avenger
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 27, 2007, 06:22:21 pm »
Powiem jedno:Manor Manager

Siejesz nasionka i leci kaska ze milo z matow.


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Dark avenger
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 27, 2007, 08:06:46 pm »
ryltar mozesz mi moze dokladnie wytlumaczyc o co chodzi z tym manor manager ;p


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Dark avenger
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 27, 2007, 09:10:55 pm »


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Dark avenger
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 28, 2007, 12:55:09 pm »
to sobie skrec lol :D znajdz dobry klan poszukaj recek i matasow to ci zrobia a tak w ogóle to jak nie jestes pseudo "pro" graczem to nie graj na epi. choc na dragona jak ci wpadnie recka na cmentarzu na sova to skosisz 100kk i masz na juz  seta bez helmu :shock:
omg pseudo pr0 gracz z pseudo l2 sie wypowiedzial :D
na 61 levelu proponowalbym tobie fp,duzo expa,czasem jakies mile itemki b grade leca (ja tam droplem krisa i zubeia robe gora),2-gi sposob na zarobek to zapisz sie u dawna na 7signs (dawn ostatnio zawsze wygrywa,wiec nie ryzykuj z duskiem :P) posiedz w katkach pare dni pod rzad (exp niezly,czasem fajne rzeczy dropna,tylko kasy malo bo nie radze tam isc tankiem solo :P) a jak np zbierzesz 2-3 kk aa to pomnoz to razy 3 i mozesz miec na tym np 9kk a za 3kk aa,kolejny sposob-skrzynki,zaloz sobie drop patcha,otwieraj skrzynki i np za ewb skosisz na czysto 3kk,kluczyki zwykle kupuje sie za 10-15k (no chyba ze ustawisz skup np w dion to jeszcze taniej :P ),sprobuj levelowac soul crystale,lowic rybki,ew manor etc,sposobow jest duzo :P a co do dooma... ja skladalem mojego klanowo i jeszcze na 63 levelu latalem w compo wiec nie narzekaj :P mozesz sam sprobowac skrafcic,bierz w lape dlugopis,spisz co ci jest potrzebne,potem sprawdz w kalkulatorze z czego dropi i jedziesz :) ale wykarz sie samodzielnoscia i nie pytaj o szczegoly,sam sprawdzaj (te sposoby pozwolily mi za wlasna kase zakupic reki i key matsy na dooma,nie ciagnalem od klanu,zreszta w ten sposob tez mialem sls'a-latarke z SA etc,trzeba tylko chciec... szkoda ze grind nie rowna sie zarobkowi u tk,ale wole miec 3-cia profke niz kupe kasy :P) pozdrawiam :)


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Dark avenger
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 28, 2007, 02:57:38 pm »
dzieki wielkie ehoes ;p


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Dark avenger
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 28, 2007, 03:04:05 pm »
nmzc :)


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Dark avenger
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 28, 2007, 05:32:39 pm »
echoes a tak miedzy tematem przestal mi dzialac drop .rar gdzie sciagnac ? ten link nie dziala nawet po zarejstrowaniu sie na stronie moze pomozesz 2 raz ;p:/http://l2epi.com/drop.rar


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Dark avenger
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 28, 2007, 05:56:11 pm »
http://lineage2.bajo.pl/download,plik,2998,drop,patch.html
prosze :P ja uzywam tego (nie wiem jaki ty miales,tu jak skrzynka nie ma nic w spoilu to otwierasz kluczem,jak ma to nie skrzynka tylko mobek do lojenia :P )


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

  • Jest tylko jedna wiara!! DA!!
Odp: Dark avenger
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 02, 2007, 01:16:46 pm »
Powiem jedno:Manor Manager

Siejesz nasionka i leci kaska ze milo z matow.
Tak a propos manor'a to na czym to polega?? moglby kto mi to wytlumaczyc na pm proszeee  :D



THE BEST kabaret Ani Mru Mru!!!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dark avenger
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 02, 2007, 02:27:10 pm »
Kupujesz nasiona:jezeli kupiles w oren to mozesz siac tylko w oren,teraz kupujesz kose i uzywasz nasiona na potworze.On zdycha uzywasz kosy masz owoc,owoce wymieniasz u Managera za surowce,surowce spylasz lub bierzesz i zbierasz na jakis armor/bron zeby potem nie kupowac.


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

  • Jest tylko jedna wiara!! DA!!
Odp: Dark avenger
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 02, 2007, 03:33:22 pm »
Dzięki chyba warto z tego skorzystac :P wchodze na L2 obczaic troche ten system :P



THE BEST kabaret Ani Mru Mru!!!