Witaj
Gość

Wątek: Balde dancer czy gladiator?  (Przeczytany 6870 razy)

  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Balde dancer czy gladiator?
« dnia: Czerwiec 25, 2005, 04:29:57 pm »
Chce se zrobic lepka z dualami i wlasnie zastanawiam sie nad gladem i balde dancem ( innych chyba nie ma). Którego z nich proponujecie? Który ma lepsze skille, wiecej hp, mp i inne pierdoły? Kto grał nimi dwoma albo wie coś na ten temat niech odpisze? Co proponujecie?

odp.


  • Wiadomości: 124

  • Pochwał: 0

Balde dancer czy gladiator?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 25, 2005, 06:30:11 pm »
Najlatwiej okreslic te dwie postacie tak:
Gladiator - PvP
BladeDancer - buffy + damage dealer

W pojedynku tych dwoch wygra Glad, jednak w party bardziej przydatny jest BD.
Nick:
Rasa:
Klasa:
Poziom:
Serwer: Paradise
 

Poziom:
 
Klan:


  • Wiadomości: 445

  • Pochwał: 2

Balde dancer czy gladiator?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 25, 2005, 11:46:05 pm »
Nic dodać nic ująć :)
Glada niech idzie wymiatać na PvP, a BD buffować w party.
Aki -> Swordsinger -> Eureka -> Invisible -> Giran Castle


  • Wiadomości: 124

  • Pochwał: 0

Balde dancer czy gladiator?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 03, 2005, 11:59:58 am »
O taktykach walki mozemy juz odeslac do topicu ze strategiami w dziale Rasy (temat podpiety).
Nick:
Rasa:
Klasa:
Poziom:
Serwer: Paradise
 

Poziom:
 
Klan:


  • Wiadomości: 445

  • Pochwał: 2

Balde dancer czy gladiator?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 04, 2005, 01:39:16 pm »
Gladiator już jest ale co mnie dziwi nie ma tak slawnej postaci jak BD.
Aki -> Swordsinger -> Eureka -> Invisible -> Giran Castle


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Balde dancer czy gladiator?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 08, 2005, 11:21:15 am »
Glad, Glad, Glad zadaje o niebo większy dmg, ma więcej HP, i jest świetny w PvP.
BD też lubię, jest szybki ale nie ma on szans z gladiatorem, również ma przydatne skille:
tańce(wiadomo), drainy, aura attack, aura defence, ma nawet 1lvl ultimy def, ale i tak nie daje sobie rady z Gladem.
serwer:   L2eXtreme
postacie: Człowiek> Gladiator> lvl 67
              Człowiek> Treasure Hunter> lvl 64
              Mroczny Elf> Shillen Knight> lvl 7x


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Balde dancer czy gladiator?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 08, 2005, 05:29:58 pm »
To zalezy-kto kieruje dano postacio :) Widzialem raz PvP w wykonaniu BD i GLADA  :) Obaj na 70+lvl(extreme x35) :D .Wiem ze BD mial 73lv i rozwalil Glada :) Moze tylko dlatego ze mial wiekszy lvl ;) Ja bym polecil BD :)
Serwerek: Extreme x7
Nick: LukasikPL
lvl: 56
Klan: DarkShadows(teraz mnie nie bedzie przez tydzien,wiec mnie nie wywalajcie)-napisane 11.08.2005r. :D
Klasa: TH


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Balde dancer czy gladiator?
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 08, 2005, 05:41:32 pm »
ja bym polecil BD. blade dancer jest szybszy w bieganiu od glada a wiec glada mozna pokonac tak: rzucasz freezing strike jak wyjdzie glad porusza sie jak mucha w smole wiec odbiegasz rzucasz draina walisz wszystkim dystansowym powtarzasz to i jak glad jeszcze zyje podchodzisz i napieprzasz z mieczy i i i i  wtedy PO NIM
http://img335.imageshack.us/img335/268/art2gn.jpg' border='0' alt='user posted image' />
server-->l2extreme x7
nick-->KlaczekPL
rasa-->czlowiek
klasa-->Glad
lvl-->46 i rosnie z dnia na dzien
clan--> HolyInquisition


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Balde dancer czy gladiator?
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 08, 2005, 05:59:31 pm »
I tu robisz blad! Freezing strike jest slabszy od dystansowych glada! BD mimo ze ma magie to nie wytrzyma naprawde duzej ilosci skilli ktore wejda tak po 300 dmg. Freezing strike wejdzie najwyzej za 200


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Balde dancer czy gladiator?
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 08, 2005, 06:09:07 pm »
on nie ma zadac obrazen lecz spowolnic Wroga
http://img335.imageshack.us/img335/268/art2gn.jpg' border='0' alt='user posted image' />
server-->l2extreme x7
nick-->KlaczekPL
rasa-->czlowiek
klasa-->Glad
lvl-->46 i rosnie z dnia na dzien
clan--> HolyInquisition


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

    • http://bloodravens.glt.pl
Balde dancer czy gladiator?
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 08, 2005, 07:48:49 pm »
Predziej mana Ci sie skonczy niż wykonczysz glada BD za pomoca magi :) Battle Roar mimo iż tylko na 1 lvl potrafi zdzialać cuda, idealnie leczy :)
Lineage2 World Server:
Laertes, lvl 6x, Gladiator, Klan: Polanie
Azerorth, lvl 4x, Strider ;]
--------------------
Join us : http://www.l2w.prv.pl/' target='_blank'>Polish Hussars


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Balde dancer czy gladiator?
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 09, 2005, 02:32:09 pm »
Ostatnio bawilem sie bsps u glada. Chcialem sprawdzic czy nie da sie wzmocnic niektorych jego skilli. Niestety nic nie da sie wzmocnic :(  Duelist spirit pozera bssb ale nie ma dodatkowego efektu :( . Wiem ze z bsps mozna zwiekszyc moc draina i summonow(ale chyba nie wszystkich). Wiekszosc czarow nawet u BD mozna ulepszyc uzywajac bsps. Wtedy jest wieksza szansa ze wejdzie albo mocniejszy efekt.

Oo to byl moj 100 post :)


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Balde dancer czy gladiator?
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 10, 2005, 03:33:39 pm »
Glad jest lepszy w PvP ,a BD to buffer .W starciu tych postaci wygra glad (jezeli maja rowny  lvl) .Wiem bo sam chcialem robic BD i malo kiedy udalo mi sie wyjsc z PvP zywcem  :(


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Balde dancer czy gladiator?
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 10, 2005, 09:06:14 pm »
Pytanie było o życie. Gladiator na 52lvl ma 2775HP (ze skillem ponad 3000) natomiast bladedancer ma ze wszystkich fighterów prawie najmniej - na 52lvl - 2130 (różnica 645 na korzyść glada). Jednak bladedancer ma szybsze ataki, drainy, ultimate defense (bardzo ważne) i lepiej wygląda - lepiej trzyma miecze  :P. Patrząc tylko na liczby (np. HP) bladedancer wypada dużo gorzej - jednak nie oszukujmy się, skille glada nie są za ciekawe. Osobiście mam glada, i nie powiem namiata jak cholera. Jednak Dark Elf wydaje mi się ciekawszą postacią i zachęcam właśnie do zrobienia jej


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Balde dancer czy gladiator?
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 12, 2005, 09:11:00 am »
Chciałbym tylko powiedzieć, że BD ma tylko 1 lvl UD, więc podczas jej działania nie może się ruszać - wystarzcy odejsć i ładować w niego triple sonicami  - nie pyknie.
serwer:   L2eXtreme
postacie: Człowiek> Gladiator> lvl 67
              Człowiek> Treasure Hunter> lvl 64
              Mroczny Elf> Shillen Knight> lvl 7x


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Balde dancer czy gladiator?
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 12, 2005, 09:42:54 am »
Faktycznie ma tylko na 1lvl UD, więc PvP faktycznie niewiele mu daje, ale w normalnej walce z mobami (jeśli się nagle dołączą jacyś nieporządani) rzuca na siebie UD i przy odrobinie szzczęścia zdąrzy ich pozamiatać nim się skill jeszcze skończy :D

PS. Czy jak się ma UD 2lvl można się poruszać (DA miałem tylko w C3 i mógł, ale jego speed spadał do ~80 - poruszał się jak mucha w smole) bo chciałem sobie zrobić (gladiatorem 52lvl) PvP z DA (również 52lvl) i chciałem wykorzystać taktykę - on rzuca UD, myśli, że jest paker a ja się odsuwam i czekam aż mu się skończy :D


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Balde dancer czy gladiator?
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 12, 2005, 07:53:19 pm »
W opisie skilla jest zapisane, że nie można się poruszać - wydaje mi się, że GM przyłożył do tego rękę :angry: Normalnie, załączona UD lvl2 nie zmniejsza speeda - może złapałeś buga ;) Na innych serwach C2 i C3 tanki nie powinny ruszać się z UD, zawsze możesz przeczekać jego UD nie wdając się w full contact - w końcu to tylko 30 sek, a później nawalasz :P
serwer:   L2eXtreme
postacie: Człowiek> Gladiator> lvl 67
              Człowiek> Treasure Hunter> lvl 64
              Mroczny Elf> Shillen Knight> lvl 7x


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Balde dancer czy gladiator?
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 12, 2005, 08:08:04 pm »
MichaU teraz jest jeszcze wkurzajace bugi u Glada na Extremie. Bo widzisz jest tak:
Zbugowane jest Final Frenzy i Duelist Spirit: mianowicie Final Frenzy dodaje caly czas p.atk niezaleznie od ilosci hp ale za to Duelist Spirit jest slabsze niz Potion of Actilarity. Ja uwazam ze to wyszlo gladowi na zle no bo tak:
W walce z TK liczy sie nie sila a szybkosc ataku bo ja i DA robilismy mu taki sam Dmg(wchodzi minimalna stawka z powodu ilosci defu). No ale tak: DA zdejmowal mu hp szybciej bo jego bron to jednorak i jest FAST a ja zadawalem wolniej bo jest NORMAL to raz. Dzieki wiekszej ilosci atk. speed szybciej laduje focus sonica i skille wchodza szybciej dzieki czemu moge zaczac wczesniej nawalac konwencjonalnie albo walic nastepnego skilla to dwa. Jesli szybciej wale to sa czestrze critici pod pancerz(jeszcze dziala jak c2) to trzy. Jak myslisz czy mam racje? Mi sie wydaje ze to wyszlo gladowi na zle a jeszcze bardziej denerwuje mnie to ze zglaszalem to 3 razy do Gmow i nie zrobili z tym absolutnie nic zupelnie jakby mysleli ze tak Gladowi lepiej. Albo oslabili go specjalnie zeby nie byl przeciwnikiem dla jawnie faworyzowanego na extremie TH.

Ps. Jak odkryles cos co wzmacnia Glada(jak na przyklad przywolywanie cubicow z bsps przez TK dla zwiekszenia ich mocy)to nie obraze sie jak mi to zdradzisz :)  Aha jaka zbroja jest lepsza dla Glada: Doom czy BW(jak cos to uzasadnij czemu :) ) I jeszcze jedno tez mam Michał na imie :)


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Balde dancer czy gladiator?
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 12, 2005, 09:49:31 pm »
Dla mnie wydawalo sie (czytalem na stronce) ze na C3 glad bedzie duzo lepszy. A kumpel grał własnie na C2 gladem i mu sie nie podobał. I teraz jak extreme przeszedl na C3 tez nim nie gra, bo nie zbyt sie zmienil w C3. Jakby na te ego nawet dobre skille nie trzeba bylo focusa uzywac to kazdy mialby glada.


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Balde dancer czy gladiator?
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 13, 2005, 07:32:26 am »
Glad w c3 nie dostaje nic oprocz cp. No ale tych cp dostaje masakryczna ilosc :) Najwiecej w calej grze :) Tylko ze inne postacie nadal bedzie trudno pokonac bo one maja nowe skille a Glad nie.


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Balde dancer czy gladiator?
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 13, 2005, 08:08:45 am »
A ja mam jakiegoś buga z CP  - mój Glad na 67 dostał Uwaga, Uwaga!!!! - 127CP <_< Nie wiem może się to wyrówna jak nabije kolejny lvl??
serwer:   L2eXtreme
postacie: Człowiek> Gladiator> lvl 67
              Człowiek> Treasure Hunter> lvl 64
              Mroczny Elf> Shillen Knight> lvl 7x


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Balde dancer czy gladiator?
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 13, 2005, 08:24:12 am »
Nic sie nie wyrowna. Tez tak mam. To jest bug tego serwa. Poza tym cp nie dziala jeszcze. Na extremie jest [beeep] nie c3. To jest c2 ktore wyglada jak c3. Dopiero porawia to wszystko. Ale nie martw sie. Jak bedzie "full c3" a glad bedzie mial 127 cp to spadam z tego serwa. Bo nie wytrzymam takich jaj. Nie dosc ze mam zbugowane skille to jeszcze se beda inne jajca robic. Zobacze jak to sie potoczy. Ale jak wszyscy dostana skille a Glad nie dostanie cp to nie ma nim po co grac bo go wszyscy zmiota.


  • Wiadomości: 581

  • Pochwał: 4

  • We live for the One. We die for the One.
Balde dancer czy gladiator?
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 13, 2005, 09:25:00 am »
A znasz jakis priv serv na ktorym dziala CP? Na moje oko wszedzie jest po staremu, a CP jest tylko ozdoba <_<


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Balde dancer czy gladiator?
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 13, 2005, 10:47:42 pm »
Takie lipne porownanie:
Jak wykonywalem z klanem questa na 4 lvl co trzeba pozniej rozwalac skrzynki, musielismy podchodzic 2 razy bo za pierwszym razem nie znalezlismy tego itema.
I pierwszym razem rozwalal je glad chyba na 56lvl. Zajelo mu to ok 1,5 minuty rozwalenie ze 20 skrzynek. A za drugim razem rozwalal je kumpel blade dancerna 55 lvl chyba i zrobil to troche szybciej. I zaden sie nie obijal.
Ale to takie poje...ne porownanie.

O kur(beep)wa sie poje(beep)balo mi wszystko. To nie byl na początku glad tylko SK. Ale i tak blade dancer lepszy od glada jest.

PS: I tak nie zrobilismy wtedy tego questa, bo jakis chu(beeep)j przeszkadzal nam i rozwalal te skrzynki. :angry:  :angry:  :angry:


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Balde dancer czy gladiator?
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 14, 2005, 11:14:27 am »
Skąd ja to znam - jak zaczalem rozwalac ye skrzynki to przylazły sępy i wiadomo - musieliśmy teren klanem obstawić bo nieszło zrobić, a i tak nie udało nam się wygrać tej zabawy z wiedźmą :angry:  :(
serwer:   L2eXtreme
postacie: Człowiek> Gladiator> lvl 67
              Człowiek> Treasure Hunter> lvl 64
              Mroczny Elf> Shillen Knight> lvl 7x