Witaj
Gość

Wątek: Bladedancer czy Swordsinger- kogo wybrać?  (Przeczytany 4747 razy)

  • Wiadomości: 139

  • Pochwał: 1

Bladedancer czy Swordsinger- kogo wybrać?
« dnia: Luty 26, 2006, 09:48:18 pm »
No więc, zastanawiam się, który lepszy. Którego mam wybrać? Zauważyłem, że Bladedancer cieszy się wiekszą popularnością niż Swordsinger, ale wy osądzcie i doradzcie mi, którego wybrać (bo oboje mi się jako tako podobają i mam dylemat :/).
Wszyscy jesteście faje :P


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Bladedancer czy Swordsinger- kogo wybrać?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 26, 2006, 11:08:08 pm »
BD czmu bo elf wyglada jak ciota.A powaznie to ja wole bd bo ma tance pod atak nie pod obrone.


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Bladedancer czy Swordsinger- kogo wybrać?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 26, 2006, 11:22:38 pm »
Ale polowa serwa leci na postacie z dualami czyli bd/glad.. a sws jest ciekawszy ;) i mniej ich jest ;) I nie wyglada tak zle jak sie uprzec (zalezy czy grasz male czy female).

Sword Singer! :D


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Bladedancer czy Swordsinger- kogo wybrać?
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 26, 2006, 11:26:17 pm »
i magowie (ich jest zawsze najwięcej) muszą sie zdrowo napocić żeby cie zabić (i to baardzo) jezeli będziesz grał sws (z powodu astronomicznie dużego m def + dużo hp) i satysfakcja gwarantowana jak cie 5 magów bije i zabić nie może (do czasu ale zawsze :) )


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Bladedancer czy Swordsinger- kogo wybrać?
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 26, 2006, 11:45:54 pm »
Ja polecam BD. Bardzo fajna postac :) Szybki z niezlym dmg. No i dance  :twisted: To jest to co tygryski lubia najbardziej :) Kocham ta postac :roll:

FReemen w innym temacie napisal
"Do BD trzeba miec zamilowanie. Tu nie chodzi wtedy o to zeby kozaczyc, ze czuc satysfakcje ze nitk Ci nie podkoczy bo wrazie co to dostanie wpierdziel. BD to ktos cichy, spokojny, lubiacy party, czuje sie w niej jak ryba w wodzie, BD nie rzuca siena fronatalny atak, BD stoi z boku, jest jakby obserwatorem, ktory wchodzi do akcji gdzie widzi, ze mozna pomoc i samemu nie zginac. To postac dla ludzi, ktorzy nie maja dolkow, ze moga ich zrypac 3/4 postaci na serwerze. Twoje duale to jak rozaniec u zakonicy, Twoje dance to jak woda dla spragnionego, Twoja obiektywna ocena sytuacji i wlasnych mozliwosci to jak spojrzenie generala na mape taktyczna  Eh cudowna postac dla ludzi z glowa na karku, ktorzy lubia pomyslec i jednoczesnie walczyc closed to closed."

Mam nadzieje ze sie nie obrazi ze go cytuje ale doskonale ujal cala istote BD :)

Ps. Wszystko zalezy od serva. Na tym ktorym gram jest niewielu BD. Zdecydowanie jest wiecej gladów. SwS tez jest wiecej niz BD.


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Bladedancer czy Swordsinger- kogo wybrać?
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 26, 2006, 11:49:02 pm »
Ja tam wole sws ma leczenie i jest dory na pvp z magami ale ma małego p defa i ma mły dgm


  • Wiadomości: 268

  • Pochwał: 6

Bladedancer czy Swordsinger- kogo wybrać?
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 27, 2006, 01:11:15 pm »
obydwie postacie sa ciekawe BD masz dobre tance do tego power break i hex:D do tego krwawienie a sws duza obrona przeciwko magi do tego songi (osobiscie wole songi SWS niz tance BD) sws moze nosic kazdy rodzaj broni (widzialem duzo sws ze sztyletami i bardzo dobrze sie nimi gralo) ja osobiscie wybral bym sws ale to ty decydujesz :P wybierz najbardziej klimatyczna postac dal ciebie;)
em powrócił na forum ;D


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Bladedancer czy Swordsinger- kogo wybrać?
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 27, 2006, 02:47:05 pm »
Jednak obstaje przy swoim ze bd jest bardziej lubiany przez graczy ;) A w pvp... coz bd dostaje baty jak kazdy inny ;) Co innego jak sie walczy na arenie a co innego w np loa :) Obie postacie to support, bd ma nieco wiekszy dmg (wiadomo, duale), sws moze potankowac. Tance bd sa mile widziane u kazdej klasy ale... song of hunter -> all :D


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Bladedancer czy Swordsinger- kogo wybrać?
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 27, 2006, 02:56:54 pm »
BD bo to moja ulubiona postac ktora kojarze z moim fanem Drizztem Do'Urdenem.

A tak powazniej: BD ma dancy pod fighterow i magow a więc jest uniwersalny
SWS ma tylko pod fighterow :p
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Bladedancer czy Swordsinger- kogo wybrać?
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 27, 2006, 04:32:29 pm »
I SWS ma powodzenie u u kobiet bo jest elnuchem.A tak powaznie to wole BD jagbym mial wybierac bd to mroczny elf a nie cukierkowaty elf a on jest tak cukierkowaty jak kurukuru kurin :P


  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Bladedancer czy Swordsinger- kogo wybrać?
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 27, 2006, 06:04:29 pm »
A twój warlock który wygląda jak 14 letni chłopaczek czy dziewczynka to może wypas?Jeszcze jak biega z jakimiś cukierkowatymi kotkami to już n/c :P
Jak dalej będziesz nim grał to cie zamkną za pedofilie :P
[


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Bladedancer czy Swordsinger- kogo wybrać?
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 27, 2006, 06:13:43 pm »
Lepiej wygladac jak typ co ma 16 lat(raczej na 14 on nie wyglada) niz wygladac jak ciota/cwel parkingowy ale to moje zdanie co do kotow to jak bedzie C4 to bedziesz latal za summonerami i gadal "buff plx" to zobaczymy :>


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Bladedancer czy Swordsinger- kogo wybrać?
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 27, 2006, 07:45:58 pm »
lol akurat elfy zarowno jak dark elfy wygladaja tak samo... tzn
Cytat: Ryltar
jak ciota/cwel parkingowy
, jak cos nie pasuje to mozna grac elfka ;)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Bladedancer czy Swordsinger- kogo wybrać?
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 27, 2006, 08:04:36 pm »
/sociallaught jak DE i LE wygladaja tak samo to ja jestem Drowem...


  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Bladedancer czy Swordsinger- kogo wybrać?
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 27, 2006, 08:16:26 pm »
Obiecuje że jak przeniesiesz się z nami na moba to trzy razy dziennie bede ci mówił buff plz ryltarku :wink:
[


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Bladedancer czy Swordsinger- kogo wybrać?
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 27, 2006, 08:58:47 pm »
Ryltar.. dla mnie jeden i drugi po prostu wyglada jak -_-' :)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Bladedancer czy Swordsinger- kogo wybrać?
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 27, 2006, 09:00:32 pm »
Nie nekromanta jest abrdzo klimatyczny czego sie czepiasz?


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Bladedancer czy Swordsinger- kogo wybrać?
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 25, 2006, 09:12:54 pm »
Wiecie co wam powiem. Kiedys bardzo lubilem BD bo to duale ( I z drizztem sie kojarze sejmitar*sejmitar) ale obejrzalem se pewien filmik po któr mnie po prostu zatkalo.

http://l2db.ru/Video/PvP/2004.08.11_5v5.wmv

Prosze zauwazyc ile gosciu  zabil osub przed tym niz zginal. BEZ HEALINGUW. OCEnce sami kto jest lepszy .


p.s ORKOM Z DUALAMI MUWIMY PRECZ




  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Bladedancer czy Swordsinger- kogo wybrać?
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 25, 2006, 10:11:08 pm »
Ten filmik to Exelion tak zmiatal(on ma talent) jest dosc slawny skoro lamy z allseronu nazywaja tak swoje postacie.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Bladedancer czy Swordsinger- kogo wybrać?
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 26, 2006, 11:06:12 am »
WOD ten film jest z 2004 roku!!! OD tego czasu pvp bardzo sie zmienilo i BD jest lepszy w mass pvp niz SK. SK to tylko mieso armatnie.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Bladedancer czy Swordsinger- kogo wybrać?
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 26, 2006, 01:09:58 pm »
Moze Ale Te magi w niego nawealaly a on stal i sie smial! A puzniej z 4 osoby rozwalil. Ale to tez zalezy od takatyki i od stylu grania.




  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 1

Bladedancer czy Swordsinger- kogo wybrać?
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 26, 2006, 01:33:01 pm »
Jesli tak mowisz to niech BD rozwali SK na PvP ^^ nie sądze że mu się uda nie wiem czemu tak kazdy czci tego BD kazda postacia jechalem go jak chcialem ( na wysokich ratach jak zaczynalem tak samo ;) ) wiec nei rozumiem fajna postac dobrze sie nia gra fajnie wyglada i przydatna na party ale nie mowcie mi że jest wymiatacz w PvP bo nie jest
Bo paradise trafił szlag ;)


  • Wiadomości: 155

  • Pochwał: 0

Bladedancer czy Swordsinger- kogo wybrać?
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 26, 2006, 05:49:37 pm »
Ja tam wole SwS...po pierwsze nie jest tak czesto postacia^^ Po drugie jego songi tak ulepszaja DD, ze szok....porownajcie sobie party BD + DD vs SwS + DD...zgadnijcie kto wygra :D  :P


P.S.Wlasnie ja nie wiem czemu wszyscy uwazaja, ze BD to wymiatacz w PvP...BD jest tylko supportem i on ma buffowac, a nie walczyc na PvP... :D  :)


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Bladedancer czy Swordsinger- kogo wybrać?
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 26, 2006, 05:58:43 pm »
Dobry argument, mozecie naoglodac sie 20 filmow ale nie zmieni to faktu ze na prywatnych serwerach bd cudow nie zdziala... moze na globalu inaczej to wyglada, ale coz, dwie rozne gry...


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 1

Bladedancer czy Swordsinger- kogo wybrać?
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 26, 2006, 07:14:30 pm »
Na globalu tez duzo nie zdziała bo to postac do party a nei do PvP nei sadze zeby na globalu wymiatal w PvP ;)
Bo paradise trafił szlag ;)