Witaj
Gość

Wątek: Staty OL-a (a wlasciwie Doom cryera)  (Przeczytany 2564 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Staty OL-a (a wlasciwie Doom cryera)
« dnia: Czerwiec 12, 2006, 06:19:13 pm »
Znalazlem pewnego screena
Nigdy nie gralem OLem i chcialbym sie dowiedziec czy z tym screenem jest cos nie tak. Mozliwe jest zeby OL mial 2k p.atk?? Kolega SR na 7x z full buffem i BoPem +5 ma mniej... Czyzby tu byl jakis walek? Jakby komus to mialo pomoc to powiem, ze screen jest z Existance

Aha i jeszcze jedno, moze ktos jest w stanie powiedziec mi co nalezy wcisnac, zeby zniknelo imie. Wiem jak wylaczyc cala konsole (w sumie tylko postac widac) ale co zrobic, zeby imie zniknelo to juz nie wiem.


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Staty OL-a (a wlasciwie Doom cryera)
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 12, 2006, 06:27:50 pm »
Nie wiem co to za server ( nie gralem ) ale...

Z tego co widze to ma wlaczony Soul Cry ktory dodaje sporo nawet P atack i ma buffy + jakis tattoo.

Do tego to nie jest OL tylko Warcrayer -> 3 klasa to Doom Crayer
Overlord -> 3 klasa Dominator

<<< Przerwa z Lineage 2 >>>


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Staty OL-a (a wlasciwie Doom cryera)
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 12, 2006, 06:48:56 pm »
O ile dobrze mi sie zdaje to to jest tatoo do atak speeda, przynajmniej tak na L2w kiedys wygladaly tatoo of soul. I w sumie chyba tak moze byc, bo ma cos duzo atk. speeda, nawet jak na zbuffowanego z tallumem. Ze soul cry dodaje sporo p.atk to wiem, ale nie sadzilem ze az tak duzo

A co do trzeciej klasy - fakt, pomykla  :wink:


  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
Staty OL-a (a wlasciwie Doom cryera)
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 12, 2006, 08:27:46 pm »
Co do nicku. ( Niechce mi sie włanczac gry, wiec opisze jak pamietam) Włanczamy menu (alt+x) > options > zakładka : game options > Pod opcja inicjalize, znajdują sie pola ( które mozemy zaznaczac, odznaczać ) z opiasami ( takie drzewko rozwoju  :wink: ). Jedna z nich wylancza nick.


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 1

Staty OL-a (a wlasciwie Doom cryera)
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 12, 2006, 08:43:06 pm »
przy okazji ten koleś ma tatuaż, nie dostepny na wszystkich servach, na oficjalu nie ma,  więc to wymysł gma, na niektórych srrvach one dodają kilogramy p. atku :)
Bo paradise trafił szlag ;)


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Staty OL-a (a wlasciwie Doom cryera)
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 12, 2006, 10:12:44 pm »
Na L2w kiedys tak wszystkie tattoo wygladaly :P
To prywatny serv z 3 klasa kto to wie czy na oficjalu tak samo ma DM choc watpie...ja uwazam ze wszystko jest mozliwe na privach :)

<<< Przerwa z Lineage 2 >>>


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Staty OL-a (a wlasciwie Doom cryera)
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 12, 2006, 10:24:07 pm »
Wiecie,  jako ze jest to POLSKI serwer z dzialajacym CP, 3 klasa etc. zakladalbym, ze jest on na Javie (oczywiscie moge sie mylic) , czyli powinien byc dopracowany. Niemniej jednak slyszalem, ze na nim pantera ma 400 szanse na krytyka (jest to info niepotwierdzone, nie gralem na nim)


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Staty OL-a (a wlasciwie Doom cryera)
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 12, 2006, 10:29:17 pm »
Jezeli to polski daje 90% ze to java...
Mialem jave dopracowana i statsy byly zawyzone... wiec nie dziwie sie teraz ze koles ma takie statsy :)

<<< Przerwa z Lineage 2 >>>


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 1

Staty OL-a (a wlasciwie Doom cryera)
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 13, 2006, 07:27:23 am »
Nie nie mzoe meic tyle p attack ;o ..juz po samych smiesznych tatoo zalozonych widac ze ten server to porazka.

Got Rice Niguuh?!

Cytat: Goo-Get-Teaaa
NEXT time dont say ur clan rolled VC because u only rolled us with a 6vs6

but you guys had noblesse

VC status.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Staty OL-a (a wlasciwie Doom cryera)
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 13, 2006, 09:56:56 am »
Na allseronie dzialaja CP,ryby tez beda dzialac dziala tez auto ss i niedluga moze beda 4 klasy.A server nie stoi na Javie...


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Staty OL-a (a wlasciwie Doom cryera)
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 13, 2006, 10:13:40 am »
Cytat: Ryltar
Na allseronie dzialaja CP,ryby tez beda dzialac dziala tez auto ss i niedluga moze beda 4 klasy.A server nie stoi na Javie...


Lol Allseron to jeden z najgorszych serwerow. Admin zabronil calkowice PvP a te rzeczy co wymieniles to dzialac beda czasowo, dostali od kogos nowe pliki na probe i jak nie zbiora 1000$ to za pare dni znikna te "bajery"
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Staty OL-a (a wlasciwie Doom cryera)
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 13, 2006, 11:19:57 am »
Cytuj
Admin zabronil calkowice PvP


Ale dowcip jak zabronil pvp to czemu sie tam leja?

Fakt nie ma czegos takiego ze ci pajac wyleci na 80 lvl i bedzie sobie w dark elven ludzi wybijal bo mu sie nudzi.

3. Absolutnie zabrania się zabijania graczy w miastach, postaci dopiero co wskrzeszonych oraz killstealingu. Jeśli jakaś postać już z czymś/kimś walczy musimy pozwolić jej walkę tę zakończyć. Zachowanie łamiące ten punkt regulaminu będzie tępione z najwyższą surowością.

Punkt regulaminu.

Robi sie Offtop.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Staty OL-a (a wlasciwie Doom cryera)
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 13, 2006, 12:05:07 pm »
Jak ruszy forum allseronu to ci zacytuje najnowszy pomysl admina.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Staty OL-a (a wlasciwie Doom cryera)
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 13, 2006, 12:48:28 pm »
Ryltar jakie 4 klasy ?? z tego co ja wiem to mozna tlyko 3 razy klase zmienic :P
No i subclasse :P

Alserona nawet nie biore pod uwage bo to "inny" server... inny nie znaczy gorszy :P

<<< Przerwa z Lineage 2 >>>


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Staty OL-a (a wlasciwie Doom cryera)
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 13, 2006, 01:29:45 pm »
Ja licze jako 4.

Pierwsza to jako fighter/mistic
Druga to tam jakis Oracle
Trzecia to Elder
Czwarta to Saint ja poprostu tak licze.

Cytuj
Jak ruszy forum allseronu to ci zacytuje najnowszy pomysl admina.


Chodzi ci o te peace zone na expowiskach? bo mi sie zdaje ze ten pomysl  nie wejdzie w zycie(za duzo na NIE jest).A Forum caly czas dziala.


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Staty OL-a (a wlasciwie Doom cryera)
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 13, 2006, 02:17:51 pm »
Ok. a wracając do tematu-jakie sa statystyki takiego WC.

Na moim serwie co jakis czas cos sie zmienia(chyba jest na javie)więc byłbym wdzięczny o jakies info na temat jego statów.

Podajcie jakie macie + sprzęt i lvl najlepiej na selfbafach żebym miał porównanie(wiadomo że lvl-e nie będą takie same jak ja mam ale da sie jakos porównać)

Acha Wc to mój sub i latam ze sprzętem z mojego maina TH(nie bluzgać-fajna postać:)-Kris i BW light(jak zarobię na ssa to z orchideą bo mam)-co myślicie o takiej strategii-według mnie wymiata bo to co stracę na p.atk nadrabiam atack spedem a krytyki sa częste jak lece na self bufach i sa focus(magiczny blunt w plecaku do rzucania czarów i stunowania wiec imho walcze 2 brońmi)

Ps.Czy są jakies różnice pomiędzy bafami WC a Propheta(chodzi mi o te same)gdyż mój chant of predator dodaje mi więcej critical rate niż focus  a chant of fire pomimo że lvl 3 to dodaje tyle samo m.defa ile magic barier lvl 2 Propheta.

Pozdrawiam


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Staty OL-a (a wlasciwie Doom cryera)
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 13, 2006, 03:28:38 pm »
Oile sie nie myle to chanty i buffy propetha powinny dawac tyle samo.


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Staty OL-a (a wlasciwie Doom cryera)
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 13, 2006, 04:26:19 pm »
Ludzie na roznych serverach glosza rozne bajki..
Prawda jest taka ze ten buff na mdef choc masz 3 lvl to zobacz jaki effect ma ten twoj buff a jaki effect ma magic barier lvl 2... taki sam..
Lvl buffa nie ma znaczenia znaczenie ma effect

Ja sie spotkalem z tym ze OL ma ww3... ciekawe...

Wszystkie buff orkow, ludzi, dark elfów sa takie same.. jedynie elf sie wyroznia bo ma wyzszy lvl bless shield


Co do twojego sprzetu.. BW light the best... dodaje Ci jakis bonus do casta i masz troche p def. Dagger polecam fajna sprawa i z buffami to niezle jedziesz + chant of vampire jak dziala to nie tracisz prawie hp a jak cos to drain. Magiczny blunt polecam na pvp.

<<< Przerwa z Lineage 2 >>>


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Staty OL-a (a wlasciwie Doom cryera)
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 14, 2006, 02:12:42 pm »
Od wczoraj obniżyli wszystkim buferom,samonerom i tym podobnym atack speed.Ja moim Wc miałem niesamowity ale nie wiem czy za bardzo mnie teraz nie uj.....
Na swoim bafie na atack speed i berserku 2 plus dye na dexa +4 miałem 839 atack speeda z dagerem w ręce.
WC to moja sub, a główna to TH więc troche śmieszne to było bo TH na tych samych bafach wyciągał 752.
Czad był jakdodałem jeszcze +1 dexa,włożyłem light dooma i miałem kolege BD w party-1001 atack speeda:DMasakra
Teraz mam z selfbufm i berserkiem 2 677 atack speed(w BW light bo dooma oddałem)-czy tak powinno być-a może dalej za dużo czy za mało-jak jest u was?