Witaj
Gość

Wątek: Małe pytanko o OL & SpS  (Przeczytany 2890 razy)

  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Małe pytanko o OL & SpS
« dnia: Kwiecień 19, 2006, 10:01:25 pm »
Czy OL ma szanse z SpS / SH ??!!
Z kim wygra OL a z kim SpS nie...

SpS wielkim castem wygra z każdym z magów ??

Czekam na szybką odpowiedź...
The Great GSE !! 2Fast4You \ 2Strong4You \ 2MuchSkill4You \ Verry Thanks for All good for me :)


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Małe pytanko o OL & SpS
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 20, 2006, 12:18:58 am »
SpS na pewno wygra z SH (ogolnie z kazdym magiem) bo szybciej rzuca czary. Jak na OL nie wejdzie sleep to SpS ma po zawodach bo dostanie silencem (nie możesz rzucać zaklęć).

Ogólnie SpS ma największe szanse na pokonanie każdej z klas, OL zaś jest Mag killerem, z wojami ma szanse jak overlordem gra doswiadczony gracz.
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Małe pytanko o OL & SpS
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 20, 2006, 01:59:51 pm »
Wielkie dzięki bo się zastanawiałem czy SpS czy OL...
Jednak wybiore OL... Dodam że mam Hawkeye 4x .. ;p
Jaki armor najlepiej dla Ol'a ?? Robe/light/heavy ??
The Great GSE !! 2Fast4You \ 2Strong4You \ 2MuchSkill4You \ Verry Thanks for All good for me :)


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Małe pytanko o OL & SpS
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 20, 2006, 09:54:21 pm »
To jak tam z Robe/Light/Heavy armor dla OL'a ??
Jaka tarcza i broń najlepsza dla OL'a ?? Coś obuchowego czy co ??
I na jakich umiejętnościach bazujemy OL'em od 1-19 / 19 - 39 ??

Z gury dziex za odpo :) pzdr.
The Great GSE !! 2Fast4You \ 2Strong4You \ 2MuchSkill4You \ Verry Thanks for All good for me :)


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Małe pytanko o OL & SpS
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 20, 2006, 10:21:16 pm »
Nie grałem jeszcze OL'em ale chyba jeżeli lubisz grać samemu to light armor blunt i tarcza żeby był hammer crush (tak samo na pvp). Jak grasz w party to robe i jakaś laska. Skille sobie na stronce obadaj jakiejś i wybierz te które najprzydatniejsze :)
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Małe pytanko o OL & SpS
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 21, 2006, 04:09:55 pm »
No ja chce OL'a na pvp i mass..... Najlepiej żeby zbroja do cast. spell i myśle nad light/heavy... bo heavy to na walczących a light/ robe na magów innych... czekam na odpowiedź tych co grają/grali OL'em :)
The Great GSE !! 2Fast4You \ 2Strong4You \ 2MuchSkill4You \ Verry Thanks for All good for me :)


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 0

Małe pytanko o OL & SpS
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 21, 2006, 05:25:08 pm »
Cytat: Koni
SpS na pewno wygra z SH (ogolnie z kazdym magiem) bo szybciej rzuca czary. Jak na OL nie wejdzie sleep to SpS ma po zawodach bo dostanie silencem (nie możesz rzucać zaklęć).

Ogólnie SpS ma największe szanse na pokonanie każdej z klas, OL zaś jest Mag killerem, z wojami ma szanse jak overlordem gra doswiadczony gracz.


nie zawsze sps wygra z sh... ja swoim sh na 76 lvl i ubrany w dc z sword of miracles + SA acumen mam 760 cast speeda. ciekaw jestem ile ma sps... a poza tym jak dobrze wymierzysz silence i wejdzie to sobie sps może juz tylko pobiegać a ty go pięknie killujesz:) silence podstawa wygranej z magami i innym tałatajstwem:)


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Małe pytanko o OL & SpS
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 22, 2006, 08:56:50 am »
Cytuj
nie zawsze sps wygra z sh... ja swoim sh na 76 lvl i ubrany w dc z sword of miracles + SA acumen mam 760 cast speeda


No to elf będzie miał minimum 50 więcej z racji wyższych współczynników i to zawsze, jeżeli będziesz miał taki sam ekwipunek. A jak miałeś pvp z jakimś niezbyt dobrze wyposażonym elfem no to co tu dużo mówić.
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Małe pytanko o OL & SpS
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 22, 2006, 09:17:43 am »
To jest prawda... SpS to nie postać PVP ALL KILLER..... Ma duże casta ale o sile czarów to troche gorzej. Ostatnio widziałem filmik z akcji OL'a i jego współzcyunniki to coś takeigo:
10.000 hp, 600 cast. speel i około 1750-1800 M.def .... to taki dobry/przecięztny SpS mógłby mu nastrać....

PS. jakie umiejętności OL'em się używa na 1-39 ??!!
Z jakim pancerzem OL wyciągnie najwięcej cast. speeda ? - z Robe ??
The Great GSE !! 2Fast4You \ 2Strong4You \ 2MuchSkill4You \ Verry Thanks for All good for me :)


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Małe pytanko o OL & SpS
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 22, 2006, 04:15:51 pm »
Mam pytanko i czekam na szybką odpowiedź:
* Amulet Dreaming Spirit  
* Amulet Soul Shield

Potrzebuje Tych oraz innych amuletów ( nieda się ich kupić w dion/gludio )
I nie wiem gdzie je zdobyć... Gram OL'em :) .... Może Wy wiecie - dziex za odpowiedź..
The Great GSE !! 2Fast4You \ 2Strong4You \ 2MuchSkill4You \ Verry Thanks for All good for me :)


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Małe pytanko o OL & SpS
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 22, 2006, 05:53:11 pm »
a w orc villige sprawdzałeś? a te co można dopiero po 40 levelu to wydropić


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Małe pytanko o OL & SpS
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 22, 2006, 05:55:28 pm »


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Małe pytanko o OL & SpS
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 22, 2006, 06:28:26 pm »
Dzięki dzięki w Orc Village były :)
The Great GSE !! 2Fast4You \ 2Strong4You \ 2MuchSkill4You \ Verry Thanks for All good for me :)


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Małe pytanko o OL & SpS
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 23, 2006, 12:13:33 pm »
Z jakim eq robe/light/heavy OL wyciagnie najwiecej Cast. speed - z robe ??
The Great GSE !! 2Fast4You \ 2Strong4You \ 2MuchSkill4You \ Verry Thanks for All good for me :)


  • Wiadomości: 715

  • Pochwał: 25

Małe pytanko o OL & SpS
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 23, 2006, 12:35:56 pm »
nom, Devotion/Karmian/Avandon/DC robe

skeema - sagittarius/sorcerer @ambereye


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Małe pytanko o OL & SpS
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 23, 2006, 03:57:09 pm »
ALe z jakim największe ?? z tych co podałeś... i jak myślisz Sebeq jakim typem zbroi grać najl. OL'em ??
The Great GSE !! 2Fast4You \ 2Strong4You \ 2MuchSkill4You \ Verry Thanks for All good for me :)


  • Wiadomości: 228

  • Pochwał: 2

Małe pytanko o OL & SpS
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 23, 2006, 08:35:00 pm »
wszystkie z podanych maja casst speed 15 procent wiec najlepiej  ta ktora ma najwiekszy grade
A mi osobiscie najlepiej expilo sie w light zbrojce z tego wzgledu za def byl ladny (theca) a poza tym szybsza regeneracja manny praktycznie wychodzilem na [pplus 1 manny z wlaczonym soul guardem  podchodzilo pod 900def) a manny zostawalo na inne skille no na killke po rzuceniu buffcow :)
Doombringer Gaav - 81
DeathAdders clan on Luna server.

CORE eu

Warsmith Funnyguy


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Małe pytanko o OL & SpS
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 24, 2006, 08:11:21 am »
Dzięki Hrypek.. bo ja nieobeznany zabardzo :)
Oglądałeś może Filmik EricaFall2005 albo inne ?? Jaki Ona ma Armor ??
Co sądzisz o czymś takim > http://img28.imageshack.us/my.php?image=jaredidoom9wc.png ... to bodajże heavy.. ale jest możliwe tyle hp wyciagnięcie ??
pzdr :)
The Great GSE !! 2Fast4You \ 2Strong4You \ 2MuchSkill4You \ Verry Thanks for All good for me :)


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Małe pytanko o OL & SpS
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 24, 2006, 10:41:46 am »
Na screenie jest to doom ale nie stwierdzisz jaki ponieważ każdy wygląda tak samo na postaci. Ja osobiście mam WC a nie OL ale miałem okazję grać OL na 65 lvl. Od 40 lvl to theca najlepsza. Po 52 wszystko zależy od postaci jak będzie przez Ciebie wykorzystywana i jaką jej dasz broń. Magic defence mamy jako shamani największy i mało kto może nam w tym względzie podskoczyć.


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Małe pytanko o OL & SpS
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 24, 2006, 05:18:35 pm »
Moim zdaniem na screenie jest Heavy Doom... ponieważ gośc wyciągnął
1700> Defa... z light/robe jest to niemożliwe ( RACZEJ ) OL'em
>> OL RULLZ << :)
The Great GSE !! 2Fast4You \ 2Strong4You \ 2MuchSkill4You \ Verry Thanks for All good for me :)


Małe pytanko o OL & SpS
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 24, 2006, 05:57:26 pm »
To Zdjęcie powinno również was zainteresować. 78 lev Dominator (wyższa klasa Overlorda).

Blade666, to zdjęcie jest z serwera C2 ?


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Małe pytanko o OL & SpS
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 25, 2006, 02:47:39 pm »
Niemam pojęcia skąd tamto zdjęcie. Znalazłem je w Rasy --> Orki --> Overlord i tam będzie co i jak... dobre to Twoje zdjęcie xD

Troche przesadzony ten dominator :)... taki cast..
The Great GSE !! 2Fast4You \ 2Strong4You \ 2MuchSkill4You \ Verry Thanks for All good for me :)