Witaj
Gość

Wątek: Jaka postac najlepsza dla daggera?  (Przeczytany 22244 razy)

  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Jaka postac najlepsza dla daggera?
« dnia: Wrzesień 06, 2006, 06:35:24 pm »
Mam pytanko.Chce stworzyc postać walczącą daggerami,czy ktoś wiem jaką rase najlepiej wybrać i jakie profki?Słyszałam propozycje aby stworzyc shillen knight.Jak myslicie czy to dobry wybór?Macie jakies inne propozycje?Może są specjalne profesje dla daggerowcow.Dziekuje z góry:))

Pozdrawiam
~~BEJBE~~


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Jaka postac najlepsza dla daggera?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 06, 2006, 06:36:22 pm »
SK to nie dagger

Masz do wyboru AW, TH i PW. Wg mnie najlepszy jest PW, aczkolwiek ja grałem tylko AW ///
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Jaka postac najlepsza dla daggera?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 06, 2006, 06:39:05 pm »
---------- 18:37 06.09.2006 ----------

AW czyli:P?

---------- 18:39 ----------

I pw??:>
~~BEJBE~~


  • Wiadomości: 215

  • Pochwał: 1

  • ...
Jaka postac najlepsza dla daggera?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 06, 2006, 06:45:46 pm »
AW - Abyss Walker
PW - Plainswalker

poczytaj o tych sztyleciarzach jest duuuużo na ten temat:P


  • Wiadomości: 774

  • Pochwał: 15

  • Ban nie śpi
Jaka postac najlepsza dla daggera?
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 06, 2006, 06:46:37 pm »
Mam dla Ciebie 2 przydatne linki w tej sprawie:
http://forum.lineage2.bo.pl/viewtopic.php?t=6524 - konkretny temat z opisem wszystkich daggerów na tym forum, oraz
http://forum.lineage2.bo.pl/search.php - opcja szukaj


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Jaka postac najlepsza dla daggera?
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 06, 2006, 06:53:58 pm »
Jak dla mnie to najlepszy jest PW bo:

- ma fake death (a AW nie ma)
- Najwieksze evasion z gry
- Najlepszy atk.spd
- Ma Blinding Blow (a th go nie ma)
- ma średni CON (a aw najgorsze)
- w razie "w" ma Rest of Chameleon.
- ma skille do spowalniania, magic defa, self healow.
- najwiekszy SPEED
- ma pasywa Critical Chance

a wady jakie zauwazylem:
- nie ma debuffow jak AW
- nie ma critical POWER
- nie ma BOOTS ATTACK SPEED

ale te wady to nic w porownaniu do plusow
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Jaka postac najlepsza dla daggera?
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 06, 2006, 07:18:56 pm »
Dzieki bardzo:*
~~BEJBE~~


  • Wiadomości: 506

  • Pochwał: 9

  • Tik Tak
Jaka postac najlepsza dla daggera?
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 06, 2006, 07:21:12 pm »
Cytuj
wady


brak silent move


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Jaka postac najlepsza dla daggera?
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 06, 2006, 07:25:44 pm »
PW ma silent move.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 506

  • Pochwał: 9

  • Tik Tak
Jaka postac najlepsza dla daggera?
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 06, 2006, 07:33:37 pm »
a no ma źle zobaczyłe mój błąd  :P


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Jaka postac najlepsza dla daggera?
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 06, 2006, 07:39:55 pm »
co do atk speeda to sam nie wiem czy th mu nie dorownoje przez pasywne skille do atk.speeda. ale rasowo ma najwiekszy..
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Jaka postac najlepsza dla daggera?
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 06, 2006, 07:42:28 pm »
I powiedzcie mi, kto przegoni PW. Jeszcze jak ten pan blindinga wrzuci O.o
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 506

  • Pochwał: 9

  • Tik Tak
Jaka postac najlepsza dla daggera?
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 06, 2006, 07:44:14 pm »
th jak wrzuci dasha :)


  • Wiadomości: 99

  • Pochwał: 0

Jaka postac najlepsza dla daggera?
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 06, 2006, 08:16:20 pm »
PW jest najlepszym z daggerów ale dopiero na wyższych lvlach poniżej 66 lvl nie mamy szans z TH ale i tak wszystko zależy od umiejętności gracza


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Jaka postac najlepsza dla daggera?
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 06, 2006, 08:45:52 pm »
Brak fake deatha u AW można łatwo nadrobić , poprostu uciekasz 10s czekasz na cool down i relog ,chodź nie sprawdza się to w stu procentach . Brak tego skilla nie powinien jednak zniechęcać graczy do tej profesji .
Co do atk.speed , to rasowo może i Elfy mają największy , ale to wynika tylko z różnicy w Dexie . Mimo wszytko TH nawet z mniejszym Dexem wyciąga większy atk.speed ponieważ gwarantuje mu to Boost Attack Speed 3lvl [mniej więcej 20%+ atk.speed] .
Wracając do tematu , ja również polecił bym PW , głównie ze względu na klimat , który TH już całkowicie stracił [80% wszystkich grających daggerów to właśnie TH].


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Jaka postac najlepsza dla daggera?
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 06, 2006, 08:46:16 pm »
Cytat: Drammer
th jak wrzuci dasha :)


nieprawda...
bo z blindinga PW wyciaga dasha + jego naturalny speed :]
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Jaka postac najlepsza dla daggera?
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 06, 2006, 08:49:56 pm »
Dodam jednak że Blinding Blow trwa 15 sec i wymaga użycia skilla na przeciwniku , a Dash trwa 30 sec i takich wymagań nie ma.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Jaka postac najlepsza dla daggera?
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 06, 2006, 08:59:35 pm »
dla mnie tam najlepszy był AW teraz juz nie gram dagerami bo na serwie na którym grałem po wprowadzeniu c4  to byli takie ciecie do bicia na pvp, praktycznie tylko z magami były szanse(choc i to małe) jak sie udało dobiec i wszytkie blowy wesżły to mógł mag pasc choc zadko sie dobiega jak mag dobrze gra, oczywiscie buferów i krasie to sie rozwala ale z postaciami walczącymy w zwarciu to raczej szans nie ma, oprócz właśnie aw który nie musi bic się w zwarciu tylko moze tłuc wroga z magii na odległość(i jak wróg to jakis ciec to go mozna latwo zabic) a walka w zwarcui w c4 nie ma szans blowy bez bufów wchodzą za żadko(dla pw sa za słabe) a wojowie kosza nam szybciej zycie i bo najczesciej maja wiekszego defa/wiecej hp wiec trzeba miec naprawde sporego farta(lub trafic na jekigos ciecia co grac nie umie swoja postacia) żeby skroic w zwarciu szybciej takiego woja niz on nas tym bardziej ze wikeszosc z nich ma stun, z łucznikem jest rużnie ale jak dobrze gra łucznik to raczej sie przegra hoc jak łucznik ucieka to fajnie musi blowy w plecy wali jak ucieka
ale dager nawet w c4 podobał mi sie do pve i expa w party tam ma naprawde wiele zastosowań a z sws i bd w party naprawde fajnie się tłucze potworki kiedy ma sie je na 1-2 blowy:P
w c5 naszczescie juz bedzie lepiej ma nadziej przynajmniej taka, skile z 3 klasy tez chyba troche wzmacniaja dagera ale nie miałem odpowiedniego lvl bo grałem dagerem na serwie x2
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Jaka postac najlepsza dla daggera?
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 07, 2006, 04:26:14 pm »
Wg mnie powinno zostać w c5 tak jak jest w c4. Jakby wszystkie blowy właziły ciagle tak jak w c3 to bata nie ma tylko mag rozwala daggera... A tu w c4 Dagger musi się troszke napracować i nie ogranicza się do klikania f1 f2 f3 f4....
BTW Kupujesz Deamon Sworda robisz SA Might Mortal i blowy wchodzą jak w c3... (deadly blow, mortal blow, binding blow, leathal blow)
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Jaka postac najlepsza dla daggera?
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 07, 2006, 04:38:04 pm »
problem w tym ze takie cos jak might mortal nie jest dostepne na wszytkich serwerach rozumiem ze dagerem sie powinno sie dosc trudno zabijac wrogów ale to co jest w c4 to przesada da sie wygrac praktycznie tylko z magami i lucznikami a i to jak przecinik ci daje(czyli słabo gra) z innymi klasami to nawet jak słabo gra przecinik to moze byc ciekrzo bo rozwala nas wiekszocs bez wiekszego opanowania gry swoja postacia i bez specjalnych taktyk troche inna sprawa na bufach bo bufy daja troche wiecej dla dagera niz dla innych klas(poza łucznikami bo nabufowany łucznik jest jeszcze lepszy)i na bufach mozna powalczyc juz z innymi klasami al w uczicwych pvp zadko sie gra na bufach:P

edyt: o ile sie nie myle w c5 ma byc wprowadzona możliwość zabicia za 1 hit kazdego po uzyciu blowa, to jest właśnie to intens kill , nie bijcie bo ja nie wiem czy to prawda tylko ktos tak pisał kiedys na forum a ja tego nie wiem na 100%, a i wie ktos moze co robi ten skil Bluff z 3 klasy u dagera
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Jaka postac najlepsza dla daggera?
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 07, 2006, 04:52:45 pm »
Skill Bluff z 3 klasay działa na takiej zasadzie:
Podchodzisz do oponenta używasz bluff i kolega odwraca się do ciebie plecami i przez kilka sekund nic nie może zrobić. A ty walisz co tam masz.

BTW w c3 dagger podbiegal klikal cztery klawisze i odpbiegal z napisem xaxaxax czy coś takiego. Teraz dagger musi się napocić. Uderzać blowami w plecy (dużo większa szansa, że wejdą), spowolnić, zbluffować etc. Skil Focus Chance z 3 klasy też blowy wspomaga - włażą częsciej a w plery w 100%.

WG mnie dagger to powinien byc szybki zabójca - podchodzi używa trzech skilli i zgon a potem ucieka albo się kryje czy coś takiego (WoW ma świetne rozwiązanie tego krycia się w cieniu). Skille powinny się długo ładować etc.
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Jaka postac najlepsza dla daggera?
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 07, 2006, 04:56:50 pm »
tylko ze w c4 to sie nie da tak podbiez wlanac 4 skile i zabic bo nawet jak wejda(a to rzadko) to woja nie zabija nawet maga nie zawsze zabija

eydt; nie wiem moze sie myle ale wydaje mi sie ze to tylko w c1 moze w c2 takie cos działało że blowy wchodziły prawie zawsze bo zależały od citical a w c3/2 wprowadzili że wejscie blow zalezy tylko od dex dla dagerów na oficjalu fakt że na czesci privów na których jest niby c4 działa dalej blowy z c1 i od critical zlezy szansa na udanie blowa przez co prawie zawsze wchodzą
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Jaka postac najlepsza dla daggera?
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 07, 2006, 04:59:01 pm »
No bo woja ciężko zabić. Dagerzy są do szybkiego eliminowania łuczników/bishopów/prophetów na polu... i na mobki. Z magami idzie wygrać. Tylko trzeba szczęscia. Jak masz bluff to szczęścia nie trzeba.
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Jaka postac najlepsza dla daggera?
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 07, 2006, 05:05:50 pm »
tylko że do szybkiego eliminowania buferów/innych łuczniow lepiej sprawdzaja sie właśnie łucznicy niż dagerzy do expa w part tez ludzie wola luczników niż dagerów, i z magami wiem ze dager moze wygrac bo czasem wygrywałem nawet z wikeszymi lvl klika skund mag opuznienia ma w slepach po atakach kolejnych i juz mozna tak blowy wsadzic mu pod pache tylko ze to sie nie zawsze udaje zresza z magami pvp sa nudne zanych taktyk tylko zeby jak najszybciej dojsc i walic mu z blowów:P
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 5

Jaka postac najlepsza dla daggera?
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 08, 2006, 02:17:01 pm »
Ważne pytanie.... JAki jest dostęp do full bufa...

Jeżeli banalnie prosty to TH, mało co pobije go Full zbufowanego, lecz jeżeli nie posiadasz dobrego dostepu do dobrego bufa to lepiej jest expić inną postacią..... :)