Witaj
Gość

Wątek: WC czy OL  (Przeczytany 2883 razy)

  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 0

  • Tell me what the fuck is wrong....
WC czy OL
« dnia: Wrzesień 21, 2006, 08:48:09 pm »
Dobra panowie, bez przekleństw ;] może taki temat juz był - nie znalazłem dokładnego wytłumaczenia tak jak chce. TJ w temacie. Która z tych postaci jest lepsza do PvE PvP itd. Czym sięrożniąte dwie postacie ? Któa wybrać jeśli chce głównie expic solo i wymiatać w PvP. Z tego co widziałem to są podobne...ale napewno mają jakieś różnice. Acha no i PvP OL vs WC kto miałby większe szanse na wygranie na tym samym levelku ?Proszę o pomoc. Z góry dziękuje, za ładne wytłumaczenie może jakiś plusik ? :> Pzdro
I've given up
I'm sick of living
Is there nothing You can say
Take this all away
I'm suffocating
Tell me what the fuck is wrong with me


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

WC czy OL
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 21, 2006, 09:25:24 pm »
WC jest latwiejszy w expieniu (dualki+bw light+buffy=mniam), postac ktora zawsze znajdzie party, dobra w pvp i w pve, naprawde przyjemnie mi sie nia gralo, finezyjna i mila w prowadzeniu. OL natomiast ma problemy z party (buffki klanowe, zadaje niewielki dmg). OL rozni sie od WC buffami (ale to juz zapewne wiesz) oraz rozwojem seali (takie przereklamowane mass klatwy). Co do walk na tym samym lvl teoretycznie wygra OL (ze wzgledu na seale) ale to tylko teoria, w praktyce szanse sa bardzo wyrownane. Nalezy pamietac, ze wc ma 'lepsze' buffy na party, no moze poza tym empowerem dominatora. Wybierz OL'a jesli masz juz ustalony jakis klan i ludzi z ktorymi mozesz expic, samemu jest naprawde ciezko. Obie postacie sa chetnie przyjmowane do klanow... Moj typ: WC, dobry do pvp, pve i przyjemnie sie nim gra^^Troche chaotycznie pisalem:| Ale mam nadzieje, ze jakos pomoglem.


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 7

  • Thi0ridazin
WC czy OL
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 21, 2006, 10:39:33 pm »
:? gralem OLem dosc sporo (bodajze 78lvl) wczesniej gralem SpSem...Moja gra w L2 opierala sie glownie na pvp...Powiem tak:
bylem przyzwyczajony do szybkich starc sps...to byly dziesiatki sekund...
zaczalem grac OLem od tak,i to co na poczatku bylo przeklenstwem (2 paski zajete alt1 i 2) pozniej okazalo sie "zbawieniem"...
Rozpisalem sie kiedys o OL(poszukaj na forum dział ORCI)i wg mnie moge stwierdzic ze OL to dobra postac na PVP,nawet bardzo dobra...
Rozwinalem swojego OL na typowego maga,zadnej ciezkich zbroj,wszystko pod fct - fast cast rate,czyli wit+ z dye'sow itd.
Przedmowca stwierdzil ze OL posiada niewielki dmg,hmmm a pozniej stwiedzil ze ma EMP(buff zwiekszajacy m atk) no to nie rozumiem,wg mnie posiada dobry dmg jesli chodzi o m atk ale nie tak dobry jak SH albo nawet jak SpS nie mowiac o szybkosci rzucania czarow ale moze robic KUKU leczac sie zarazem(mowa o najsilniejszej pijawce) lecz gdy podbiegnie moze uzyc hammer crush(stun) i w tym samym momencie moze trzepnac obszarowke(sealsy-fajna sprawa jak z karkika mozna zrobic keltira :) ) ale zawsze wszystko zalezy od taktyki / strategii / LAGU / sprzecie / inteligencji :) / doswiadczenia (roznoraka kolejnosc)....
Pozdrawiam
aha...bierz OLa :)
<br />PVP in EvE is consentual, you agree to it when you login.<br />


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
WC czy OL
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 22, 2006, 08:30:17 am »
Sam się zastanawiałem na co zrobić questa kiedy mam 37lvl orc shaman. Ale poczytałem dość dużo forów i mam wrażenie że OL jest lepszy. Sam go wezmę :D
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
WC czy OL
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 22, 2006, 08:52:11 am »
Cytuj
może taki temat juz był - nie znalazłem dokładnego wytłumaczenia tak jak chce



kiepskie wytłumaczenie własnego lenistwa... w 5 sek znalazlem tyle tematów...   :x

http://forum.lineage2.bo.pl/viewtopic.php?t=4839&highlight=kontra

http://forum.lineage2.bo.pl/viewtopic.php?t=3869

http://forum.lineage2.bo.pl/viewtopic.php?t=5133

http://forum.lineage2.bo.pl/viewtopic.php?t=4839

http://forum.lineage2.bo.pl/viewtopic.php?t=4718

http://forum.lineage2.bo.pl/viewtopic.php?t=4693


TAK WIĘC NIE MÓW MI ŻE NIE MOGŁEŚ ZNALEŹĆ... TO SĄ TEMATY WYCIĄGNIĘTE Z DZIAŁU RASY/ORKI.... POŁOWA Z NICH JEST PARE TEMATÓW POD TWOIM... OPISANE SA TAM TE DWIE KLASY TAK ZE NAWET TOTALNIE POCZATKUJACY GRACZ BY JUZ WIEDZIAŁ CO I JAK... !!!!!

podejrzewam że jakbym przeszukał również reszte forum to znalazłbym wiecej... jeżeli masz zamiar takimi tekstami jak ten zacytowany tłumaczyc to że nie zrobiłeś nic by znaleźć potrzebne rzeczy to lepiej powstrzymaj sie juz od jakichkolwiek tłumaczeń... bo obrażają inteligencję użytkowników i obsługę tego forum...


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 0

  • Tell me what the fuck is wrong....
WC czy OL
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 22, 2006, 02:57:35 pm »
Masz racje - ale przejrzałem tematy w dziale 'Orki' i naprawde niez znalazłem takiego wytłumaczenia na jakie liczyłem. Jednocześnie dziękuje wszystkim którzy odpowiedzieli na moje pytania a nie czepiali sięjak kolega Shaman ;)
I've given up
I'm sick of living
Is there nothing You can say
Take this all away
I'm suffocating
Tell me what the fuck is wrong with me


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

WC czy OL
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 22, 2006, 04:04:50 pm »
Empowera nie bralem pod uwage, bo zrobienie 3 profki na low rate do latwych zadan nie nalezy, do tego OL'em... masochizm;p Do tego steal essence zre troche duzo many.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
WC czy OL
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 22, 2006, 04:10:30 pm »
Cytuj
Masz racje - ale przejrzałem tematy w dziale 'Orki' i naprawde niez znalazłem takiego wytłumaczenia na jakie liczyłem. Jednocześnie dziękuje wszystkim którzy odpowiedzieli na moje pytania a nie czepiali sięjak kolega Shaman Wink


Szkoda ze nei ejstem juz modem bo ten temat by juz wylecial ^^ bo to wkurza wiec sie nie dziw.