Witaj
Gość

Wątek: GOD+ - Core - Start po 6 latach przerwy...  (Przeczytany 1804 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

GOD+ - Core - Start po 6 latach przerwy...
« dnia: Czerwiec 12, 2016, 08:18:45 am »
witam serdecznie założyłem tutaj konto na forum specjalnie dla tego jednego pytania i mam nadzieję że szybko mi pomożecie...
po bardzo długiej przerwie postanowiłem wrócić do l2 ... bo zobaczyłem że jest darmowy..
teraz mam pytanie.
założyłem konto na http://www.lineage2.com/helios/
i pamiętam że dawno temu bardzo powoli się expiło i questy itp..
a tu teraz włączam grę pełno zmian......
np chciałem grać dwarfem...
więc szybki tp do wioski dwarfów a tu nic... cała wioska wybita żadnego np nic questów brak...
w 2h zrobiłem 25lvl.. gdzie dawno temu to się robiło dużo dłużej... brak questu na klase.... poszedłem do np wybrałem kim chcę być i gotowe.. a kiedyś chociażby na pierwszą klasę to trzeba było się nabiegać... to samo za itemkami... a tu wszystko bardzo dobre jak na 20 lvl dostałem od razu od npc... Czy ta gra tak została uproszczona...? albo mi się wydaję albo wygląda jak kiedyś na prywatnych serwerach... exp x ileś tam... questy uproszczone... droop pewno też zwiększony.... czy mam rację??
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2016, 10:54:20 pm wysłana przez haran »


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Start po 6 latach przerwy...
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 12, 2016, 01:01:12 pm »
Po 6 latach Twojej nieobecności L2 baaardzo się zmieniło. Generalnie darmowa wersja, czyli najnowsze kroniki to w głównej mierze gra postacią 85+++, developerzy postarali się, żeby do tego 85 lvl ułatwić i jak najbardziej przyspieszyć graczowi grę. Rate jest x1, ale PA + wszelkiego rodzaju inne dodatki zwiększające xp/sp powodują, że ten rate jest wyższy. Dla kogoś, kto powraca po tylu latach do L2 na najnowszych kronikach będzie to całkiem nowa gra.
Jeśli chcesz męczyć się "po staremu" polecam L2 classic, który niestety jest płatny.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Start po 6 latach przerwy...
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 12, 2016, 04:16:10 pm »
witam serdecznie założyłem tutaj konto na forum specjalnie dla tego jednego pytania i mam nadzieję że szybko mi pomożecie...
po bardzo długiej przerwie postanowiłem wrócić do l2 ... bo zobaczyłem że jest darmowy..
teraz mam pytanie.
założyłem konto na http://www.lineage2.com/helios/
i pamiętam że dawno temu bardzo powoli się expiło i questy itp..
a tu teraz włączam grę pełno zmian......
np chciałem grać dwarfem...
więc szybki tp do wioski dwarfów a tu nic... cała wioska wybita żadnego np nic questów brak...
w 2h zrobiłem 25lvl.. gdzie dawno temu to się robiło dużo dłużej... brak questu na klase.... poszedłem do np wybrałem kim chcę być i gotowe.. a kiedyś chociażby na pierwszą klasę to trzeba było się nabiegać... to samo za itemkami... a tu wszystko bardzo dobre jak na 20 lvl dostałem od razu od npc... Czy ta gra tak została uproszczona...? albo mi się wydaję albo wygląda jak kiedyś na prywatnych serwerach... exp x ileś tam... questy uproszczone... droop pewno też zwiększony.... czy mam rację??

Tak wygląda teraz najnowszy off, jeśli chcesz coś podobnego do tego co pamiętasz od tego jest Lineage2 Classic - ale tutaj musisz mieć dużo czasu.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Start po 6 latach przerwy...
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 12, 2016, 07:15:56 pm »
czyli ten classic... europa to taki prawe stary l2... tez platny... i te questy na wszystko po staremu... pol dnia biegania zeby wbic 1 profe :D???
czyli to cos dla mnie... chcialem nawet kiedys w wowa sprubowac... tylko kreca mnie siege i wojny klanow... itp .. ale tam chyba czegos takiego nie ma... jakies smieszne areny jedynie


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Start po 6 latach przerwy...
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 13, 2016, 01:44:08 am »
Gra zmieniła się pod dwoma względami.

1. Uprościli naprawdę wiele rzeczy na początkowym etapie tak do poziomu 95, więc bardzo miło i przyjemnie zaczyna się od nowa.
2. Gra przeszła z farmy mobków w open world na farmę różnego rodzaju instancji (gdzie głównie leje się bossy)

Więc ciężko nadal jest od 100 lvlu, choć początkowo wydaje się inaczej. Z przedmiotami i kasą problem zaczyna się od 95 poziomu.

Oczywiście to takie moje obserwacje na dziś. Sam wróciłem do gry jakiś dobry miesiąc temu, więc nie do końca tak to musi być jak widzę :)
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Start po 6 latach przerwy...
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 09, 2016, 08:29:33 am »
Witam!
Nie chcę tworzyć nowych wątków więc podepnę się pod temat.
Otóż jakaś dziwna ochota mnie naszła aby wrócić do starego poczciwego L2. Stąd moje pytanie - opłaca się wracać na offa? Mam summonera 87 lvl na naia. Trochę wkurzały mnie wszędobylskie boty no i gra chodziła mało płynnie, że tak powiem ;)
Teraz mam mocniejszy sprzęt i dysk ssd więc ten problem raczej by odpadł. Chyba, że są jakieś serwery bardziej polecane niż off?
Dodam jeszcze, że nie grałem ze 4 lata, ale postać nadal jest. Coś polepszył się off czy wręcz przeciwnie? Jakie są wasza odczucia?


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Start po 6 latach przerwy...
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 09, 2016, 10:09:35 am »
Poczytaj dział o serwerach oficjalnych.