Witaj
Gość

Wątek: GOD+ - Pomocna, użyteczna postać  (Przeczytany 1093 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

GOD+ - Pomocna, użyteczna postać
« dnia: Lipiec 31, 2016, 02:08:25 am »
Witam serdecznie wszystkich
Pytanie mam o to kim teraz zagrać aby być pomocnym/użytecznym. Zastanawiam się nad Sigel Knightem (Elf albo Dark Elf) oraz bardziej nad Iss Enchanterem (Elf, Dark Elf, Orc). Kiedyś grałem SwS oraz Overlordem, ale wiele się pozmieniało w grze i nie wiem co robić. A bez sensu zaczynać grę by zaraz zmieniać postać na inną.
Oraz drugie pytanie natury technicznej: Zacząłem grać Dark Elfem i zobaczyłem że mogę wydać punkty na trzy różne skille, więc nauczyłem się ich, nie mogę z dwóch korzystać bo jeden jest do łuku, drugi do sztyletów, czy mogę odzyskać te punkty, albo czy to w ogóle istotne że źle wydałem te 2 punkty?
Z góry dzięki za odpowiedź ;]
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2016, 10:51:46 pm wysłana przez haran »


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Pomocna, użyteczna postać
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 31, 2016, 07:19:32 am »
Nie ma to znaczenia, że nauczyłeś się wszystkich umiejętności.

Zarówno Sigel Knight jak i Iss Enchanter będą dobrym wyborem i pod PVP i PVE zarazem. Możesz mieć również obie te klasy na jednej postaci. W tej chwili w grze istnieje coś takiego jak dualclass, czyli masz na niej wszystko to samo co na main z wyjątkiem tego iż nie możesz grać tym na olimpiadzie. Gracze aktualnie często uzupełniają swoją główną klasę właśnie dualem.

Najbardziej wydajne i popularne połączenia to:

Sigel Phoenix Knight + Tyrr Titan
Aeore Eva's Saint + Feoh Archmage
Feoh Soultaker +  Aeore Eva's Saint
Yul Ghost Sentinel + Tyrr Titan lub Othell Wind Rider
Tyrr Titan + Yul Ghost Sentinel
Iss Hierophant + Sigel Phoenix Knight
Othell Wind Rider + Iss Hierophant lub Yul Ghost Sentinel
Eviscerator + Yul Ghost Sentinel

Wiadomo, że jakoś inaczej też się da jak kto lubi, ale te które wypisałem są tymi najbardziej wydajnymi i popularnymi. Mając taki zestaw będziesz dobry i przydatny w każdym elemencie gry. Bez względu na to czy pójdziesz na aoe farmę, mass pvp czy instancję z bossami. Te zestawienia pozwalają też bardzo dobrze dopasowywać się w const party i uzupełniać braki, które czasami pojawiają się z powodu iż ktoś się nie pojawił.

//haran: plus
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2016, 05:38:54 pm wysłana przez haran »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Pomocna, użyteczna postać
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 31, 2016, 05:38:20 pm »
Tankiem będzie Ci ciężko dostać się na instancje z randomami. Zauważyłem, że ludzie wolą mieć dodatkowego DD, a party bez issa nie istnieje. Na moje oko, w tym momencie tanki są zepsute, zostały zaniedbane :c


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane