Witaj
Gość

Wątek: po przerwie... :)  (Przeczytany 1656 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

po przerwie... :)
« dnia: Grudzień 15, 2018, 10:10:29 am »
Cześć wszystkim! Potrzebuję pomocy w szukaniu servera L2 Interlude :) Człowiekowi stęskniło się by zagrać w L2 po 4 latach nieobecności, pewnie dużo się pozmieniało przez ten czas, więc w ramach przypomnienia chciałbym zapytać was o server jak już wspominałem, Interlude, rate (5-15), server może być już istniejący od kilku dni, miesięcy lub nowo powstający. Nie mam zbyt dużych wymagań, nawet nie musi być boxów:) Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam!


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: po przerwie... :)
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 15, 2018, 02:38:59 pm »
jedyny sensowny low rate ktory wstaje to Mordor x5 (kolo 11 stycznia wstaje), Z Mid rate x15 to Thegame wstaje 21 Grudnia. (ale jest to server na 2-3 tygodnie, gdyz po ty czasie online spadnie z 1500 na starcie do 500).
Niby jest tez zeus x7 (28.12)  oraz Emi x7 (22.12) ale to obydwa to dziurawe java servery. Jak chcesz pograc gdzies dluzej niz 3,4 miesiace z onlinem ktory nie spadnie o ponad 50% to jedynie clasic ale tam wchodza problemy z botami i P2W.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: po przerwie... :)
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 15, 2018, 02:52:33 pm »
Dzieki za info, a co powiecie o Dragon Network - NOVA, czy to ten sam DN z przed 10 lat?:D


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 0

Odp: po przerwie... :)
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 15, 2018, 04:31:42 pm »
DN ten sam ale community już nie, jak każde inne wykruszyło się


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: po przerwie... :)
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 15, 2018, 07:14:53 pm »
Niby jest tez zeus x7 (28.12)  oraz Emi x7 (22.12) ale to obydwa to dziurawe java servery.

Java nie Java, bugi są wszędzie Czy to L2j czy to L2OFF czy to nawet L2C#... Większość to i tak kupne pliki i wszystko na jedno kopyto.
W tej grze bugi były zawsze i wszędzie, nawet na Offie, sam grałem w przerwie na Classicu i mnie moby przez ściany ciskały... Więc...

Zadaj sobie przede wszystkim pytanie jakiego Community szukasz:
-czy ma być online 2000+ te wtedy RU i jakieś 80% cyrulicy więc go Russia.
-Coś EU to nie licz na "mega Online", a wszystko i tak leży jak online spadnie.


Co do Emi, my działamy sobie sami na Javie, zgłoszone bugi naprawiamy i jakoś nasi gracze nie narzekają, mamy małe Community, ale wierne.
Ta data, to data "Próby ożywieni" serwera o która nas poprosili nasi gracze, jak trochę ludzi wpadnie to na pewno będą zadowoleni.
Oczywiście najlepiej działać jak większość: Wipe -> Start -> Wipe  -> Start... Ale jest część community która nie lubi takiego systemu i my w tą część celujemy.