Witaj
Gość

Ankieta

Czy byś zagrał?

Tak
298 (85.4%)
Nie
51 (14.6%)

Głosów w sumie: 346

Wątek: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl  (Przeczytany 84139 razy)

  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #100 dnia: Kwiecień 12, 2007, 09:36:22 pm »
To od siebie: udziwnień nie będzie: żadnych mana potów, cp potów, gm shopów, stringów z golfem, dual tarcz.
Na high rate bym też nie liczył. Najprawdopodobniejszy przedział to 5-20.
cieżko bedzie bez mana potow

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2007, 10:03:21 pm wysłana przez serdel »
Circle.pun.pl
wbijajcie i cos napiszcie PLZ


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #101 dnia: Kwiecień 12, 2007, 10:02:34 pm »
Takie poty to nawet na offie są w sklepach...
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 774

  • Pochwał: 15

  • Ban nie śpi
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #102 dnia: Kwiecień 12, 2007, 10:04:46 pm »
Będzie C5 to będą i mana poty bo to jest tam normalne. Zginę, a będę walczył o brak udziwnień gdziekolwiek.


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #103 dnia: Kwiecień 12, 2007, 10:05:10 pm »
a jak to na offie wyglada zwieksza regenreacje many czy przywraca 100 albo 200 od razu??
Circle.pun.pl
wbijajcie i cos napiszcie PLZ


  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #104 dnia: Kwiecień 12, 2007, 10:05:45 pm »
Będzie C5 to będą i mana poty bo to jest tam normalne. Zginę, a będę walczył o brak udziwnień gdziekolwiek.
To ja Cie dobije, ale tez zgine i sie nie dam! Ma byc bez udziwnien, czyste L2 :]


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #105 dnia: Kwiecień 12, 2007, 10:11:04 pm »
jakos przeżyje :( jak siedze na striderze to mana mi sie odnawia tak jak siedze na ziemi, czy tak jak stoje ??




SERDEL: Czy ja nie wspominalem czasami o czyms? Zacytuję moze...
Cytuj
Posty niezgodne z tematem beda kasowane a autorzy nagradzani wspaniałą nagrodą.

Aby nie rzucac slow na wiatr, nagradzam Pana. -1. Zostawie tego posta, aby ostrzegal potomych
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2007, 10:40:54 pm wysłana przez serdel »
Circle.pun.pl
wbijajcie i cos napiszcie PLZ


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #106 dnia: Kwiecień 12, 2007, 11:53:17 pm »
Raty 2x...
nie wyższe...bo dużo jest servów o ratach 4x i 3x dobrych...
Nie wyższe niż 5 też ponieważ... nie lubię kiedy ludzie mają po 50 postaci =_=
Ale wszystko rate 2x, adena może 3x
To by była stabilna i długa gra.
Raty 1x...to by było wyzwanie... ale to trza ludzi na takie raty.... dużo
Azure - Celesta - Sarol SR
Rutail - Lancer - Boniek BH


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #107 dnia: Kwiecień 13, 2007, 08:05:34 am »
nie lubię kiedy ludzie mają po 50 postaci =_=
To się da ustawić ;).
Tylko, że nisko ratowce, że się tak wyrazę, przyciągają chyba mniej ludzi.
Prepare for unforeseen consequences...


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #108 dnia: Kwiecień 13, 2007, 08:18:02 am »
Wiesz Sal lepiej sam to ustal ze swoją ekipą Ty tylko się dowiedź o chętnych :]

Bo jeden lubi 1x <- Ja :D drugi 3x a inny 1500x :]

Najlepiej zrobić jeden a dobry serwer z dobrymi ratami i nie pytaj o to ludzi bo każdy ma swoje zdanie :)
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #109 dnia: Kwiecień 13, 2007, 08:32:03 am »
heh sorki ale moim zdaniem to moze nie wypalic poniewaz jesli ludzie beda grali np.moderator forum to bedziesz na 40lvl killowal all az ludzie sie wkur**a i pojda  na inne servy ale pomysl fajny sam bym pogral na takim rate 5-10 pozdrawiam :oops:


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 5

  • Dawniej tutaj Dilvish
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #110 dnia: Kwiecień 13, 2007, 08:57:05 am »
To od siebie: udziwnień nie będzie: żadnych mana potów, cp potów, gm shopów, stringów z golfem, dual tarcz.
Na high rate bym też nie liczył. Najprawdopodobniejszy przedział to 5-20.

Nie no bez stringów z golfem co to za gra... Ja lubię grać DE :P

Hehe no dobra, ale masz rację Sal, ten przedział sprawi, że hardcore'owcy się "przemęczą" na "szybkim" expie i szybkiej zabawie na wyższych lvl, a "expresy" będą mogli poczuć że jednak trzeba trochę popracować :)
Żegnam panie i panowie, zapowiada się (a nawet dokonała się) kolejna długa przerwa w graniu w L2. Wyjeżdżam za granicę w poszukiwaniu pracy - cóż typówa. Serdecznie was wszystkich pozdrawiam i do zobaczenia.


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #111 dnia: Kwiecień 13, 2007, 11:32:05 am »
Skoro serwerek bez gm shopow i innych, to jest epi 12x.. Ale jakos nie czuem zeby sie tam ludzie dobrze bawili.
Jesli serwerek ma byc dla dobrej zabawy to proponuje postawic cos jak stary revenge 10x:
- C4
- Raty 10x (mozna wiecej), sp i adenki odrobine wiecej
- GM shop od D do B, bronie bez SA, bez enchantow, souli, mana i cp potkow, oraz bez buff-scrolli (aby bufferzy i support byli przydatni, buffy, dance powinny trwac standardowo)
- SB wymagane do uczenia sie skilli
- Questy na profki.. Tu lepiej by dac mozliwosc zmiany profki u NPC, bo questy sa monotonne, dlugie i nudne
Tak wyglada moj wymarzony serwerek, moze powiecie, ze lubie isc na latwizne, ale taki mid-low ratowy serwer z gm shopem dawal wielu ludziom mase zabawy, w tym mi.


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #112 dnia: Kwiecień 13, 2007, 12:21:26 pm »
a ja znowuz chcialbym sie gdzies napowaznie zaczepic na dluzej na jakims serwerze z milym towarzychem :P
dlatego jak dla mnie to gm shop jest nieporozumieniem,marki ok niech bedzie mozna kupowac ale moze poza 3-cia profka?bo to juz lekka przesada ;)
nawet jak zaczynasz od 0 to do 70 lev da sie skrafcic b grade set i jakas palke b,wiec tak zle to nie jest...i niech to bedzie powazny powazny serwer,jak najbardziej zblizony do offa,ratki 7-10 tak jak wiele razy pisalem,zelith nie jest zadna konkurencja (wiekszosc tych co poszli z citadel na zelith juz stamtad wrocila),citadel za to tak takze nie zblizalbym sie do rat 5 ;)
tak na marginesie co do klotni wzgledem rat... i tak widac jak na dloni ze wiekszosc propozycji oscyluje w przedziale 5-20x (czyli low-middle rate) a tylko kilka osob chcialo high rate...high rate jest mnostwo wiec 
nie sadze zeby ten serwer powinien wejsc w ten "rynek serwerowy",na takich serkach malo kto siedzi...i zbalansowana donacja bo jakas musi byc a malo kto daje dobrowolnie kase bez jakichkolwiek korzysci.... :)
ale to tylko moje zdanie :P


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #113 dnia: Kwiecień 13, 2007, 12:41:00 pm »
a ja znowuz chcialbym sie gdzies napowaznie zaczepic na dluzej na jakims serwerze z milym towarzychem :P

Na dłużej to znaczy na ile  :?:
Ja w D2 grałem 5 lat do póki nie przeszedłem na L2 obecnie jest to mój 4 serwek 2 były do dyszy 2 ok jak ten będzie super to moge na nim siedzieć też 5 lat  8)

ps.od 2 lat gram z 3 przyjaciuł z poprzedniego serwa.





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #114 dnia: Kwiecień 13, 2007, 12:55:26 pm »
na bardzo dlugo(ja w ta gre gram o wieeeele krocej niz ty :P)... i mam wrazenie ze epi nie jest takim serwerem ale moze to chwilowe watpliwosci...a wracajac do tematu,czy generalnie jest taka mozliwosc zeby zmodowac c4 pts na c5 w sensie pododawania skilli i balansu postaci zgodnie z c5 (i ew pierdolki typu nowe ch) czy jednak jest to zaduzy burdel i albo c4pts albo c5j(oke)? :P


Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #115 dnia: Kwiecień 13, 2007, 12:59:38 pm »
a ja znowuz chcialbym sie gdzies napowaznie zaczepic na dluzej na jakims serwerze z milym towarzychem :P
dlatego jak dla mnie to gm shop jest nieporozumieniem,marki ok niech bedzie mozna kupowac ale moze poza 3-cia profka?bo to juz lekka przesada ;)
nawet jak zaczynasz od 0 to do 70 lev da sie skrafcic b grade set i jakas palke b,wiec tak zle to nie jest...i niech to bedzie powazny powazny serwer,jak najbardziej zblizony do offa,ratki 7-10 tak jak wiele razy pisalem,zelith nie jest zadna konkurencja (wiekszosc tych co poszli z citadel na zelith juz stamtad wrocila),citadel za to tak takze nie zblizalbym sie do rat 5 ;)
tak na marginesie co do klotni wzgledem rat... i tak widac jak na dloni ze wiekszosc propozycji oscyluje w przedziale 5-20x (czyli low-middle rate) a tylko kilka osob chcialo high rate...high rate jest mnostwo wiec 
nie sadze zeby ten serwer powinien wejsc w ten "rynek serwerowy",na takich serkach malo kto siedzi...i zbalansowana donacja bo jakas musi byc a malo kto daje dobrowolnie kase bez jakichkolwiek korzysci.... :)
ale to tylko moje zdanie :P

@echoes - lepiej bym tego nie ujal ...
Gram juz dosyc dlugo w L2 i stalo sie to integralna czescia mojego wolnego czasu.
Bylem na kilku serwach, najdluzej na Paradise i teraz na Abyssie - chwale nieustajaco oba serwerki, choc ten pierwszy,
jak wszystkim wiadomo juz nie wstanie. Jednak czegos w tym wszystkim brakuje...
- wiekszego grona ludzi, ktorzy bez wzgledu na wiek, przekonania, szkoly, prace itd., itp. chca razem, w milym towarzystwie
spedzic kilka godzin w tygodniu robiac to, co sprawia im radoche... dlatego warto moim zdaniem skupic sie na tych nizszych ratach,
ze zbalansowanymi donacjami i bez udziwnien.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #116 dnia: Kwiecień 13, 2007, 01:56:06 pm »
Ja chetnie bym zagral na x1 gralem na takim i jest swietna zabawa i takich serwerow jest bardzo malo.I oczywiscie L2 c4
Gdyby byl x1 sadze ze znalazlo by sie sporo maniakow xD 8) 8) 8)


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #117 dnia: Kwiecień 13, 2007, 02:25:00 pm »
Witam. Moim zdaniem poninien ktos zajrzeć na tę stronę http://www.gamesites200.com/lineage2/ jst tam 200 server do C4 i C5 oraz C6.Rat tam jest sporo od 1x do 5000x to niech cos wybiora. :)


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #118 dnia: Kwiecień 13, 2007, 02:31:22 pm »
A co to ma do rzeczy?
My wysyłamy propozycje do TEGO servera, a nie do 200 innych...

Najlepiej to by było, gdyby powstały 2 servery, albo nawet 3, Low, Medium i High, dla każdego coś dobrego.
Jeśli natomiast musi być 1 server, to wykluczając dwie skrajne propozycje zostaje medium...


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #119 dnia: Kwiecień 13, 2007, 02:33:23 pm »
A co to ma do rzeczy?
My wysyłamy propozycje do TEGO servera, a nie do 200 innych...

Najlepiej to by było, gdyby powstały 2 servery, albo nawet 3, Low, Medium i High, dla każdego coś dobrego.
Jeśli natomiast musi być 1 server, to wykluczając dwie skrajne propozycje zostaje medium...


Tak myślałem teraz i doszłem do wniosku że zgadzam się z NetSuunem (pierwszy raz ale jest)........


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #120 dnia: Kwiecień 13, 2007, 02:47:33 pm »
Jestem tutaj nowy jednak uważam, że większość ludzi pisząc o rate'ach x7 ma rację. Liczy się dobry balans na expa, adena, i sp :). Co do wersji gry byłbym za porządnie zmodowanym C5 (porządnie znzczy dokładnie bez udziwnień i lagów). Co do donacji nie ma sprawy, a pewnie znajdzie się jeszcze nie jeden taki, który gra dłużej o wiele ode mnie i chciałby grać na takim wypaśnym serwie:) . Nawet symboliczna złotówka na przykład od 500 osób to jest coś:) Ale nie wiem jak tam Saladin wygląda ze swoją ekipą finansowo więc już się w tej kwestii nie wypowiadam. Chociaż się dopiero wszystkiego uczę jestem na tak, stanowczo!!! :D


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #121 dnia: Kwiecień 13, 2007, 03:00:19 pm »
Chętnie zagram jak bedzie C5 z ratami 15-20 i zeby adena mialy z 50


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 1

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #122 dnia: Kwiecień 13, 2007, 03:04:47 pm »
Zaden high rate serwer... Medium tez nie :P ja bym pogral na serwie o ratach 5x all ;)


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #123 dnia: Kwiecień 13, 2007, 03:16:07 pm »
Phi. Medium najracjonalniejszy  :evil:


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #124 dnia: Kwiecień 13, 2007, 03:20:55 pm »
Phi. Medium najracjonalniejszy  :evil:

Taa.... Zresztą jakie rate zrobicie i tak będe grał......