Witaj
Gość

Wątek: Problem z questem " Searching for New Power "  (Przeczytany 1628 razy)

  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Problem z questem " Searching for New Power "
« dnia: Luty 03, 2017, 11:36:15 am »
Witam ! Mam problem z questem " Searching for New Power ". Bardzo słabo znam angielski i to powoduje, że w questach często nie wiem co właściwie mam zrobić, dlatego często będę pytałą sie tu co zrobić. Mam 2 pytania : 1 to czy ktoś może wie gdzie są porządne tłumaczenia questów po polsku ( co nalezy zrobic i gdzie ), bo google tak tłumaczy że do końca tego zrozumieć nie można, to by mi bardzo ułatwiło sprawę !. Mam dopiero 8 lvl i robię poczatkowe questy ( moja początkowa to  Talking Island Village, teraz mam quest " Searching for New Power ". Jest napisane według tłumaczenia tak : Dotarłam na razie do teleportacji do Muzeum przez przez Shannon, co to znaczy " 4 stoły znaleźć książkę Raider szukałem. Musisz dostać The War of Gods and Giants The War of Gods i Giants. Znalazłeś książkę. Zniszcz Raider, który próbował go ukraść. Trzeba zniszczyć Thief - 2 moby." Pytanie 2 -Co to za książki, gdzie one są, co to znaczy że mam sie gdzies dostać. Tak mi niestety przetłumaczyło google, dlatego szukam porządych tłumaczeń po polsku.

Opis questa po tłumaczeniu z jakiejś strony :

Poszukiwanie nowej władzy Helios • Klasyczny
Poszukiwanie nowej władzy
Poziom:   1 - 20
Typ Quest   Onetime Quest
ograniczenia:   Zakończono zręczność jak prawdziwe
Wyścig:   Human , Elf , Mroczny Elf , Orc , Dwarf , Kamael
Klasa:   Każda klasa
Zacznij lokalizację   Rozmowa Island Village / Gludio Territory
Zacznij NPC   Shannon
Nagroda   Przedmiot ...

Opis
Porozmawiaj z Shannon w Talking Island Village, . Mapa
Trzeba spróbować swoich umiejętności w prawdziwej walce, aby dowiedzieć się czegoś nowego. Porozmawiaj ponownie Shannon , gdy jesteś gotowy. Mapa
Kiedy będziesz gotowy, porozmawiaj z Shannon, a zostaniesz teleportowany do Muzeum.
Porozmawiaj z Muzeum Keeper Toyron.
Szukaj 4 stoły znaleźć książkę Raider szukałem. Musisz dostać The War of Gods and Giants The War of Gods i Giants.
Znalazłeś książkę. Zniszcz Raider, który próbował go ukraść. Trzeba zniszczyć Thief - 2 moby.
Porozmawiaj z Shannon znajduje się w pobliżu głównej areny w Talking Island Village, , dostać nagrodę i dostępu do Tracenie Waga quest.


W grze nazywam się Andorka.


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Problem z questem " Searching for New Power "
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 03, 2017, 12:29:42 pm »
na którym serwerze grasz?


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Problem z questem " Searching for New Power "
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 03, 2017, 02:21:53 pm »
Na serwerze Zaken  :)


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Problem z questem " Searching for New Power "
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 04, 2017, 12:25:00 am »
To, co, pomoże mi ktoś ? :-(


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Problem z questem " Searching for New Power "
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 04, 2017, 02:39:31 pm »
Dobra, nie chce cie pomóc to nie, odpowiedź znalazłam gdzie indziej.