Witaj
Gość

Wątek: Problem z angielszczeniem - gra nie załącza się.  (Przeczytany 1120 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Problem z angielszczeniem - gra nie załącza się.
« dnia: Grudzień 29, 2010, 11:07:59 pm »
Hej mam nastepujacy problem.

Pobralem sobie najnowszego klienta od ruskich nastepnie zainstalowalem zapukastra i wlaczylem update gry. Kiedy wszystko sie zaktualizowalo zmienilem unicode na rosyjski i włączylem gre ( na unicode polskim nie dzialalo ) gra smigala , ale postanowilem sobie sciagnac te zangielszczenie ( te ktore ma 54.6 mb do frei) . Zrobilem wszystko tak jak bylo napisane, wypakowalem w folderze z l2, no i zainstalowalem spolszczenie . I teraz mam tak ze przy wlaczaniu l2 pokazuje mi sie na srodku ten loader i zamiast włączeniu się gry  ten loader znika i cisza...

Wie ktos czemu l2 chodzi mi na ruskim a czemu nie chodzi jak zainstaluje zangielszczenie?


  • Wiadomości: 182

  • Pochwał: 0

  • Straight ahead even after all
Odp: Problem z angielszczeniem - gra nie załącza się.
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 29, 2010, 11:10:52 pm »
Niestety tez mam ten problem najprwdopobniej bedzie trzeba czekac na nowa wersje zangielszczenia.
all po rosyjsku :(( dobrze ze chociaz nazwy tp pamietam :D strasznie latwo sie ich wyuczyc.
Naia:
Fanning - Sigel Knight 9x - Retired
Chronos:
Resider - Sigel Phoenix Knight 102/99/80/80 - Retired
Lilith:
Resider - Sigel Knight 9x- Retired
Ramona:
Raindays - Othell Adventurer 99/99/80/80 - Retired
Resider - Feoh Mystic Muse 99/99/80/80 - Retired
Skelth:
Resider - Dark avenger 4x - Active
Rzarziel - Warcryer 4x - Active


Odp: Problem z angielszczeniem - gra nie załącza się.
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 29, 2010, 11:13:13 pm »
No niestety czeka nas gra po rusku przez jakieś 2-3 miesiace póki nie wejdzie H5 na eu/na offie.