Witaj
Gość

Wątek: Start na RuOff-Kilka pytań od nowego gracza...  (Przeczytany 1407 razy)

  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Start na RuOff-Kilka pytań od nowego gracza...
« dnia: Styczeń 08, 2011, 10:13:09 am »
Witam! Mam nadzieje że tutaj ktoś mi pomoże :)
No więc tak...w l2 gram od nie dawna, zwiedziłem parę serwerów aby dowiedzieć się trochę o rozgrywce głównie na wyższych poziomach postaci. Jednak już teraz chciałbym przejść do "porządnej" gry. Znajomy który doradził mi tą grę polecił właśnie te servery, jednak nie potrafi pomóc mi do końca ;)
No więc tak zadam serię pytań, mam nadzieje że dostane na nie odpowiedź.
1.Skąd mógłbym pobrać klienta jak i zangielszczenie?bardzo prosiłbym o linki. (zangielszczenie pod freye chyba znalazłem, ale temat z klientem był ostatnio aktualizowany w tamtym roku chyba.)

2.a)Jaką postacią mógłbym najlepiej zacząć? Myślałem nad jakims supportem ale nie wiem jakim a na dodatek nie chciałbym np.męczyć się do 70lvl++ żeby znaleźć pt. Chyba że jest inaczej i na mniejszym lvl można znaleźć pt.

2.b)Co myślicie o samotnym starcie którymś z kamaeli?

3.Premium Account. Wiem co daje. Ale ile trwa? Ile kosztuje w zł? Da się kupić np.w grze za adenę?Daje radę grać bez pa? ;> To ostatnie to bardziej retoryczne pytanie :D

4.Na którym serverze najlepiej wystartować? Głównie liczy się ilość polaków i ustawiona gospodarka.

To chyba wszystko najwyzej dopiszę, czekam na odpowiedzi, z góry serdecznie dziękuje i pozdrawiam.


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Start na RuOff-Kilka pytań od nowego gracza...
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 08, 2011, 10:37:38 am »
Dużo nie powiem bo tylko czytam tutaj i zaraz osoby się z Van Holtera/Lancera wypowiedzą, ja tylko odpowiem na
4 na podstawie czytania forum. Większe polskie community (wg userów tego forum) jest na Lancerze. Tam też są bardziej ustabilizowane ceny i większa szansa na pomoc ze strony Polaków (bo tacy gracze co mają s80 i lepszy eq bardziej będą chcieli pomóc w tych d-a niż ci co sami w a biegają i kasy na wszystko brakuje)
Ogólnieniżej masz link do topica co gdzie i jak.
Dam cytat +link do niego i sam poczytaj (część wycięta cyatatu bo Alarion pisze dużo, szkoda że w cytatach nie wszystko się przydaje  :P)
Wiem, że bawić można się dobrze wszędzie, szczególnie jeżeli komuś nie przeszkadza bycie w ruskim klanie i potrafią się tam odnaleźć (vide: Terror team i Dywany)

Kwestia jest tylko: Dlaczego nowy serwer, gdzie jest jeszcze większy wyścig szczurów?
Sam dostrzegasz chyba, że jest już bardzo dużo ruskich +80 i śmiem twierdzić, że proporcja tych wyżej lvlowych od was jest podobna do tej jaką mieliście na Lancerze. Różnica polega tylko na tym, że tu macie rozbieżność między 70+, a 80+. Na Lancerze mieliście między +80, a +85, ale proporcja ta sama.

Tłumaczenie się casualowym graniem jest brednią w przypadku VH, bo jest tam dużo większa napinka i konkurencja niż tutaj (gdzie ludzie po prostu doganiają tych co już od jakiegoś czasu mają 85 lvl). Zresztą sam piszesz, że macie bardzo dobry online, więc u was ten argument byłby podwójnie nietrafiony.

Czy będąc w tym useless LR źle się bawiliśmy? Myślę, że nie gorzej od was, bo PvP mieliśmy na każdym kroku gdzie tylko chcieliśmy.

Wiem też, że teraz w perspektywie merge clanów tych PvP będzie póki co mniej (jakieś konkretne plany polityczne będą ustalane po siege w przyszłym tygodniu), ale przynajmniej się wykorzysta event i dobije całemu party 82-83, bo u nas średnia lvli to 81-82.
By Xaxa na forum było info w lancerze że merge się odbył



Pytanie zasadnicze, czy merge przyniesie jakąś korzyść. Jeżeli tak, to nowi gracze będą mieli wybór, czy chcą spróbować w takim klanie (chociaż jeżeli wszystko wypali, to trzeba będzie zrobić jakąś sensowną rekrutację, a nie brać z łapanki), gdzie jednak gra te 8-9 constów polskich, czy na VH, gdzie są z tego co rozumiem 2 polskie consty w ruskim klanie i 2 w polskim klanie, o ile wszystkie mają pełne kadry bez braków.

Szansa, że na VH pojawi się kolejne constans (nawet to lov lvlowe) jest taka sama, jak to, że będzie takowe na Lancerze. Kwestia, gdzie prędzej znajdzie się osoba z jajami, by takie pt stworzyć i gdzie będzie widziała dla tego party większe profity i przyjemność z gry.


Co do PA (3)
Tutaj masz topic, miłej lektury  :P http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,27993.50.html
+z tego co ludzie pisali że tylko raz/dwa za pln pa kupowali potem za adene (wypowiedzi ludzi z lancera)
2. Taka jaka będzie potrzebna w klanie/const i będziesz chciał nią grać. To zależy od serwera w dużej części.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2011, 10:43:46 am wysłana przez Xaxunio »
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3: