Witaj
Gość

Wątek: co i jak z tymi ruskimi  (Przeczytany 4905 razy)

  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

co i jak z tymi ruskimi
« dnia: Sierpień 04, 2011, 10:24:30 pm »
Witam, rozważam granie na ruoffie i prosiłbym o małe wyjaśnienie i podanie parę szczegółów (znalazłem dużo nieścisłości po przeszukaniu innych wątków)
Mianowicie z braku czasu na grę chciałbym zrobić mini party bym w każdym momencie mógł sobie pokoksać solo bez czekania na party itd. dlatego w planach mam stworzenie SH+SE+BD i chciałbym by ktoś ogarnięty w prosty sposób mi podsumował:

-ile kont premium muszę wykupić by móc mieć 2 boxy (1PA SH i odpalam bd +2PA z SE?)
-jaki jest sposób na zmaksymalizowanie expa (coś czytałem o jakimś perma vitality ale nie wiem co i jak)
-ile miesięcznie wyniesie mnie ta zabawa (czyli np te 2PA +1 full vit na maina)
-czy do endgame pvp będę musiał co kupować za gotówkę (jakieś specyficzne itemki czy kij wie co) czy z pomocą klanu będę w stanie sam wszystko wyfarmić

-czy za wszystkie boty są bany, czy mogę np postawić sobie support na programie (jak powstawał ruoff chodziły jakieś ploty o kontach premium na których można mieć support na bocie) Chodzi mi tu oczywiście o zalogowanie supportu na programie (nawet z ręcznym klikaniem skilli etc beż żadnego automatu) a nie o afk exp (będę grał na laptopie i nie wiem czy komfortowo uciągnie on 3 klienty)

z góry dzięki za pomoc
:D


  • Wiadomości: 143

  • Pochwał: 0

Odp: co i jak z tymi ruskimi
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 04, 2011, 11:01:47 pm »
-ile kont premium muszę wykupić by móc mieć 2 boxy (1PA SH i odpalam bd +2PA z SE?)
Muszisz kupic 2 PA

-jaki jest sposób na zmaksymalizowanie expa (coś czytałem o jakimś perma vitality ale nie wiem co i jak)
czapki,maski(kupisz za ruble w prime shopie lub za adene ) na ladowanie vita,bonus za recommendy,potki na zatrzymywanie vita,teraz jest event masz item co przez 1h laduje vita

-ile miesięcznie wyniesie mnie ta zabawa (czyli np te 2PA +1 full vit na maina)
2x35zł+maski ktore okolo po 2kk stoją

-czy do endgame pvp będę musiał co kupować za gotówkę (jakieś specyficzne itemki czy kij wie co) czy z pomocą klanu będę w stanie sam wszystko wyfarmić
bez cp ciezko


-czy za wszystkie boty są bany, czy mogę np postawić sobie support na programie (jak powstawał ruoff chodziły jakieś ploty o kontach premium na których można mieć support na bocie) Chodzi mi tu oczywiście o zalogowanie supportu na programie (nawet z ręcznym klikaniem skilli etc beż żadnego automatu) a nie o afk exp (będę grał na laptopie i nie wiem czy komfortowo uciągnie on 3 klienty)
Nie radze botowac

Teraz trwa event w którym masz dodatkowy exp z. Podczas trwania eventu mozesz tez kupić shadow bronie do s grade i je enchantować. Jest to idealny moment by zacząć grać na RUoffie
Wiecej o evencie
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,44393.0.html

//Acid -- No i uprzedził. :P Zatem plusik.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2011, 11:05:31 pm wysłana przez Acid »


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: co i jak z tymi ruskimi
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 05, 2011, 11:45:34 am »
mozesz miec 1 pa tylko na maina, ale za to potrzebne beda 2 kompy, nie wiem czy ci sie oplaca robic dodatkowe 2 boxy bo pewnie szybko tego nie wyexpisz,a jakos w przeciagu 1-3 miesiecy, roznie ludzie pisza, wejdzie god wiec bedzie okazja do kupienia dowolnej postaci  i przemienia na enchantera czyli caly buff w jednym
polecam zaczac jak najszybciej zeby jak najwiecej skoczystac z eventu czyli bronie od d do s grade z sa i mozliwoscia enchantowania za free, 1x dziennie itemken na 1h ladowanie vita, 2x dziennie gwaizdka z buffami i chyba vopem czy czyms w podobie + inne rzeczy z eventowego shopu,
Wowi - Destroyer 83 - Lancer - Outcasters


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 4

Odp: co i jak z tymi ruskimi
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 05, 2011, 01:57:11 pm »
Nie radze botowac

Kolega troche niezrozumiale napisal... Istnieja klikacze, ktorych zadaniem jest wlasnie co jakis czas kliknac ci buffka, wiec mozesz sobie postawic a Frost i tak tego nie wykryje.


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: co i jak z tymi ruskimi
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 05, 2011, 03:18:59 pm »
Dzięki za zainteresowanie i odpowiedzi wiem już wszystko co chciałem, boxów jednak nie robie bo może będę miał pomoc w postaci oop suportu, więc do tego ~80 się spokojnie sam szybko dokoksam a później zacznę szukać cp. Teraz tylko poogarniam przyklejone topiki gdzie i jak kupić PA i jak sobie poradzić z krzaczkami i można grać.
:D


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 4

Odp: co i jak z tymi ruskimi
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 05, 2011, 03:27:12 pm »
i jak sobie poradzić z krzaczkami i można grać.

na to najlepsza metoda jest nauczenie sie cyrylicy... wiekszosc zwrotow ktore bedziesz potrzebowac jest dosc zrozumiala, bo albo zapozyczona z angielskiego: лф пати - lf pati - szukam grupy/party albo jest bardzo zblizona do polskiego : )


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: co i jak z tymi ruskimi
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 05, 2011, 05:37:53 pm »
Jeszcze jedna sprawa a mianowicie czapeczki vit. Ile dokładnie to kosztuje i czy kupuje się je bezpośrednio w grze u npc czy inaczej i jak dokładnie działają. Chcę własnie doładować konto rublami na PA ale przy okazji mogę dać coś więcej żeby od razu na czapeczki starczyło.
:D


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: co i jak z tymi ruskimi
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 05, 2011, 05:43:27 pm »
Jeszcze jedna sprawa a mianowicie czapeczki vit. Ile dokładnie to kosztuje i czy kupuje się je bezpośrednio w grze u npc czy inaczej i jak dokładnie działają. Chcę własnie doładować konto rublami na PA ale przy okazji mogę dać coś więcej żeby od razu na czapeczki starczyło.
kupujesz je w magazynie, kosztują 18 rubli ? mogę się mylić :P
A ich działanie jest proste jak budowa cepa, zakładasz, odpalasz, dostajesz buffka na 5 minut i ksujesz moby, najlepiej w gc kiedy są 2 pt to fajnie się wita nabija, ewentualnie 2 czapki i jedziesz z koxem, z 0 na 4 wbijesz w te 10 minut :>


Odp: co i jak z tymi ruskimi
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 05, 2011, 06:02:11 pm »
Warto dodać, że czapki są na 7 dni i mają reuse 1h więc praktycznie cały czas Twój vit utrzymuje się na 3/4 pasku. :)


  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

Odp: co i jak z tymi ruskimi
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 05, 2011, 06:44:46 pm »
Warto dodać, że czapki są na 7 dni i mają reuse 1h więc praktycznie cały czas Twój vit utrzymuje się na 3/4 pasku. :)
U mnie po 2 min znowu jest zerowy vit wiec nie jest tak fajnie :P


Odp: co i jak z tymi ruskimi
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 05, 2011, 06:47:56 pm »
Hehehe bo Ty jesteś botem. :P


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: co i jak z tymi ruskimi
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 05, 2011, 11:20:36 pm »
Po parunastu minutach grania zdecydowałem że jednak nie ogarniam ruskich krzaczków a co dopiero kiedy miałbym handlować z innymi graczami nie mówiąc już o jakiejś rozmowie. A po spotkaniu high lvlowych postaci z gołymi klatami, atakujących każdego gracza poza startowym miastem w celu nabicia łatwego pvp poczułem się jak na jakimś priv serwerze. Wolę jednak retaila, tam chociaż mogę sobie postawić support na bocie ;p Dzięki za pomoc ale jednak rosyjski jest dla mnie nie do przeskoczenia.
:D


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: co i jak z tymi ruskimi
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 06, 2011, 02:18:43 am »
Też tak myślałem tutaj przychodząc z Teona. Po paru dniach teleporty stają się łatwością. Handel z drugim graczem nie stanowi żadnego problemu dla kogoś kto nawet nie zna litery po rosyjsku (czyt. Ja). A mając w CP kogoś kto ogarnia ten język w ogóle gra się prościej ;-)

Co do high lvlowych charów na low spotach, tak jest wszędzie poza dead retailem (~2k ludzi?!). Tutaj pełno (5k) ruskich musi sie dowartosciować na low spocie, gdyż grają prawdopodobnie solo, i w NN klanach.

Przy dzisiejszym evencie, 40lvl to jest chwila roboty. A mając znajomości, 80 zrobisz w 2 tyg. bez najmniejszego problemu.


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: co i jak z tymi ruskimi
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 06, 2011, 11:14:15 am »
a wiele cp szuka drajwerow na postacie 80+ oferujac pomoc w ogarnieciu ruoffa , wystarczy sie oglosic
retired


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: co i jak z tymi ruskimi
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 06, 2011, 11:37:30 am »
Mam jakieś spolszczenie, daje serwerowi drugą szansę ;] I jeszcze pytanie z PA- chciałem kupić bezpośrednio z 2pay.ru>dotpay (na ukash kiedy wpłacam na dotplay nie ma opcji inteligo a bezpośrednio jest) ale kiedy wpisuje jako login z gry maila mam error, nie wiem czy wpisać jako login częśc przed @ czy jak? (tzn jeżeli jako login mam przypuśćmy ten tuwysylajspam[at]o2.pl to jako login mam wpisać tuwysylajspam?)

http://i56.tinypic.com/124kbif.jpg
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2011, 11:40:33 am wysłana przez Tatsuc1 »
:D


  • Wiadomości: 316

  • Pochwał: 1

Odp: co i jak z tymi ruskimi
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 06, 2011, 11:49:42 am »
Mam jakieś spolszczenie, daje serwerowi drugą szansę ;] I jeszcze pytanie z PA- chciałem kupić bezpośrednio z 2pay.ru>dotpay (na ukash kiedy wpłacam na dotplay nie ma opcji inteligo a bezpośrednio jest) ale kiedy wpisuje jako login z gry maila mam error, nie wiem czy wpisać jako login częśc przed @ czy jak? (tzn jeżeli jako login mam przypuśćmy ten tuwysylajspam[at]o2.pl to jako login mam wpisać tuwysylajspam?)

http://i56.tinypic.com/124kbif.jpg

Login wpisujesz taki jak przy logowaniu do zapuskacza. Domyślnie jest to mail, który podawałeś zakładając konto, jednak często się zdarza, że podczas kupowania PA wyskakuje komunikat o braku takiego loginu. Najlepiej zmienić login na jakiś "niemailowy", np jeśli miałeś "[email protected]" to zmieniasz na "xyz" i powinno wtedy zadziałać.

A żeby zmienić login/hasło robisz tak:
1. Logujesz się na zapuskatora
2. Klikasz taki biały napis na lewo od przycisków zamknij, minimalizuj itd.
3. Otwiera się stronka, na której po prawej stronie w dwóch polach wpisujesz nowe hasło, w polu na lewo nowy login, w środku zmiana maila. A wszystko potwierdzasz wpisując dotychczasowe hasło w polu na żółtym pasku.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2011, 11:54:36 am wysłana przez ractail »
Lancer:
Specnaz team
Naver - Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: co i jak z tymi ruskimi
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 06, 2011, 11:56:06 am »
A teraz poproszę info jak to zmienić ;p

nvm chyba znalazłem

dzieki
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2011, 12:04:43 pm wysłana przez Tatsuc1 »
:D


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: co i jak z tymi ruskimi
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 07, 2011, 10:19:08 am »
Jeszcze jedno pytanie na temat tych czapek vitality, mianowicie które dokładnie to są w tym sklepie. Widzę dużo czapeczek ale nie wiem czy wszystkie są na vit czy nie. Prosiłbym o podanie nazwy czapeczki ale jakieś skierowanie mnie żebym wiedział co i jak.

ps godzia 10:00 server leży, czy jest jakiś maint, czy po prostu czasami serwer pada?
:D


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 0

Odp: co i jak z tymi ruskimi
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 07, 2011, 10:29:51 am »
Упаковка: Защитные Очки Ремесленника (7 дн.) Энергия
Упаковка: Маска из Черных Камней (7 дн.) Энергия
Упаковка: Агатион Плюшевый Медведь (7дн.) Энергия (nie trade'owalny)

Maintenance jest co wtorek od 8:00 do 10:00, padać mu się zdarza naprawdę rzadko, tutaj patrząc na l2on nawet nie pisali, że będą go wyłączać. Ważne, że już wstał.
Lancer:
Terrance -  Adventurer 79 - retired
Mishima  -  Tyr Warrior 85 / Warlord 73 / xx / xx - retired


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: co i jak z tymi ruskimi
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 10, 2011, 08:06:50 pm »
Jeszcze parę pytań odnosnie questów, gdyż jestem parę kronik do tyłu (na retailu było chyba CT1 jak przestawałem grać) i ciężko znaleźć dokładne informacje:


1. Noblesse- z tego co zrozumiałem trzeba farmić TW, quest się sam bierze na polu walki, gdzie później bierzemy status nobla? (trzeba zabijać innych graczy w zamian za itemki? nie wyobrażam sobie postacią lvl 76 TW z samymi ruskimi w s84, jak to dokładnei działa)

2. Subklasa- quest na subke jest podobno pozmieniany, nie trzeba baiuma ani rb jednak dalej go robimy w podobnej formie?

3. Jakie questy robic na lvlu 76++++ (jakiś farmer quest na zbroje/bronie/kryształki/cokolwiek)

I jeszcze pytanie odnośnie serwera: czy tu w ogóle się coś craftuje? Nie widziałem prawie żadnych dwarfów z kraftami, większosć itemków s80++ leci z raidów/instancji/ questów??

Dzięki za dotychczasową pomoc
:D


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: co i jak z tymi ruskimi
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 10, 2011, 08:47:23 pm »
Questa na sube się raczej nie robi, bo robiąc nobla z TW automatycznie ją dostajesz. Kraftu używa się tylko do master worków raczej, tak to wszystko z dropa.

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 0

Odp: co i jak z tymi ruskimi
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 10, 2011, 08:54:03 pm »
1. Noblesse dostajesz za 100 odznak z TW. Żeby móc je zdobywać musisz zapisać się u Kapitana Najemników w dowolnym mieście posiadającym zamek. Polega to na tym, że musisz zabijać określone klasy postaci: Warriorów, Tanków, Kraftów/Oli, Healerów i Summonerów/Nukerów. Z każdej klasy po kilka sztuk, chyba jakoś od 6 do 19. W praktyce robi się to tak, że przed TW klan stara się o zdobycie fortecy, gdzie w czasie TW jest strefa w której nie traci się expa od zgona. Klanowicze zabijają się wzajemnie w fortecy i zaliczają questy. Noblessa odbierasz u NPC w mieście jak tylko wyfarmisz 100 odznak i wbijesz 75.

2. Sube można brać od razu jak zrobisz noblesse z TW.

3. GC, MOS, DOE, FOG, Epic Questy 79 i 81 i wiele więcej.

Krafcenie się raczej nie opłaca, tyle tylko, że można z tego dostać rzadkie wersje zbroi/broni mające specjalne dodatkowe właściwości.
Lancer:
Terrance -  Adventurer 79 - retired
Mishima  -  Tyr Warrior 85 / Warlord 73 / xx / xx - retired


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: co i jak z tymi ruskimi
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 12, 2011, 06:40:43 pm »
Kolejne pytanko a mianowicie skąd mam wytrzasnąć adene na tym serwerze? Po 6 dniach grania posiadając 70lvl latam w karmian secie z butami nograde, common bizu c grade i w gotówce mam 3mln a podnosiłem każdą adenkę i każdy smieć z ziemi (jeszcze 2dni temu byłem 2mln na minusie, nadrobiłem expiąc 2dni na FotD gdzie dropi po 8k z mobka). Nie wyobrażam sobie co będzie po skończeniu się eventu kiedy nie będzie już shadow broni- pewnie będe latał na 80lvlu z valhallą i avadonem.

Na retailu na 75lvl miałem swój pierwszy bilion ze sprzedaży matsów ze spoila/manoru/questa i drugi bilion z craftu broni/zbroi S. Tutaj nikt nie krafci więc matsy i manor i craft odpada, pewnie można zarobić na handlu jak ma się co zainwestować ale weź tu handluj z kolesiami piszącymi hieroglifami >.>

halp plix
:D


  • Wiadomości: 179

  • Pochwał: 0

Odp: co i jak z tymi ruskimi
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 12, 2011, 06:51:02 pm »
skup i sprzedaz kamieni (trzeba miec troche kasy na wejscie w biznes :D) zacznij expic w pavel ruins moze wpadnie pare kamykow. Ja grajac SH na 6x spokojnie mialem na dc seta ze sklepu + sova z acu z adeny z dropu wiec nie wiem jak to zrobiles ;] no chyba ze grasz bez pa :(
Lancer: Gildus Cardi81 - retired
VH:  Cardi -> Aeore Healer - retired
Innova EU off: bored :P
Cardi 4evah


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: co i jak z tymi ruskimi
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 12, 2011, 08:11:14 pm »
Początek jest trudny, a szczególnie teraz, gdy przez ten event ceny wszystkiego na czym do tej pory zarabiałem (Masterki, kamyki itd.) poszły ostro w dół. Skończy się event, to po paru tygodniach i ceny wrócą jako tako do normy.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker