Witaj
Gość

Wątek: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada  (Przeczytany 20882 razy)

  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« dnia: Listopad 16, 2011, 10:27:38 am »
właśnie doczytałem  ( może inni już to zrobili wcześniej) , że Innova otwiera nowy - 14 serwer pod koniec listopada
tak mnie ciekawi , czy to nie efekt napływu nowych graczy  ( takich jak ja) , którzy chcieli wypróbować  jak wygląda GoD i czy ta liczba nie spadnie po otwarciu serwerów EU ?
tak samo pytanie  czy może to wpłynąć na otwarcie serwerów EU.
generalnie  jak dla mnie to oznacza , że Innova trzyma rękę na pulsie i szybko reaguje na potrzeby, więc mam nadzieję, że informacja o stracie serwerów EU będzie odpowiednio wcześnie i będą otwierane nowe serwery w miarę zapotrzebowań


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 16, 2011, 10:38:31 am »
Moim zdaniem trochę się pośpieszyli gdyż po otwarciu serwerów EU trochę graczy z RU przeniesie się na EU.

Z drugiej strony każdy nowy otwarty serwer to napływ świeżych graczy, głównie z privów.
Archeage <3


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 16, 2011, 10:49:59 am »
jakiś link do ruskiego forum ? :)


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 16, 2011, 11:50:30 am »
RU robi się skostniałe. Pojawią się dwie nowe ofrty EU i NA f2p. Także odpływ graczy nieunikniony.
Ale NA wystartowal z ofertą bardzo atrakcyjną dla nowych. Także innova też musi przygotować coś specjalnego na EU. I nie mogą zapomnieć przy tym pojedynku o swoim póki co dobrze prosperującym RU. Dlatego obstawiam, że ten nowy serwer na RU jest z myślą o wprowadzeniu przygotowywanej oferty pod EU także w przestrzeń RU. Żeby nie zamknąć calkowicie przypływu graczy na RU.


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 16, 2011, 12:04:32 pm »
Ja jestem zdania ze tlumoki tam nie siedzą, wiec i z otwieraniem serwerów EU beda ostrożni, do tego dochodzi kwestia frosta i ich zabezpieczen. Jestem zdania ze otwarcie przez nich serwerów EU moze jedynie pogorszyc online na RU. Pytanie czy moze 14 serwer nie bedzie tym serwerem w wersji angielskiej?...


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 16, 2011, 12:15:10 pm »
jakiś link do ruskiego forum ? :)

https://forum.4game.ru/showthread.php?t=396697

Proszę Cie bardzo, Azimut chce żeby gracze nazwali nowy serwer.
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 16, 2011, 12:23:16 pm »
Itherus  poruszył ciekawy  temat- czy kwestia zakazu wprowadzenia GoD  na EU serwerach przed NCWest  dotyczy także otwarcia angielskojęzycznych serwerów na ru?
z jednej strony myślę , że otwarcie nowego serwera wynika z napływu nowych graczy do ru- sam widze jak cięzko ze spotami na Lancerze, co tym bardziej -_-' jak expia sobie postaci z supportem 85+ na plecach a wiec z bufkami z 4 profki i niestety byłem nieraz zgankowany , nawet jak w danym miejscu expiłem juz jakiś czas- tu muszę zaznaczyć wyższość  Chronosa- tam takie rzeczy  ( przynajmniej mi) zdarzały się sporadycznie - tu niestety i mam po 2-3 razy na dzień- eliminacja gracza ze spota  :D- wiec to reakcja na potrzeby graczy ze strony Innovy
z drugiej strony czy faktycznie nie pospieszyli się z tym przed startem EU

Bubacz mnie uprzedził więc kasuje link  :D
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2011, 12:24:50 pm wysłana przez lordyp »


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 16, 2011, 12:48:53 pm »
RU robi się skostniałe. Pojawią się dwie nowe ofrty EU i NA f2p. Także odpływ graczy nieunikniony.

jakos nie widze tych wladimirow, borysow i dimitrow ociekajacych slina na wiesc o starcie europejskich serwerow pod szyldem innovy.
postawmy pytanie odwrotne. co mialoby zachecic ruskow z ruoffa do gry na eu serwerach, kiedy maja swoje z supportem, community wpelni zrozumialym, i nie najgorszy online? jedyna powazniejsza zaleta euoffa to swiezy start, ktora wlasnie sama innova obalila wiescia o nowym serwerze na ru. zreszta mysle, ze innova nie spodziewa sie odplywu graczy z ru bo wtedy bylaby sama dla siebie konkurencja. f2p euoff to nowy rynek, ktory nie mial do tej pory alternatywy i mysle, ze ruscy beda stanowili jego maly %.


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 16, 2011, 12:49:10 pm »
Online serwerów nie maja tutaj nic do gadania,  wszystkie serwery nie sa obicaznone powyzej 80% kiedys cap 5k na eventach byl norma dzis juz tego nie ma. Walka o spota to norma i tym wlasnie charakteryzuje sie normalny/grywalny nie zbotowany serwer. Pomysl co bedzie sie dzialo na EU? gdzie bedziesz expil? i czy dasz rade wogolne znaleźć moby w początkowych lokacjach :) nie mowiac o frozen/fog/IT bedzie jedna wielka walka o spota. Wprowadzenie GoD na pewno podniosło online serwerów ale nie nazwałbym tego przeludnieniem. Otwieranie kolejnego RU serwera przed EU jest dla mnie przynajmniej dziwne chyba ze tak jak powiedziałem serwery EU będą stały tez w Rosji. Jestem ciekaw jak sie ma prawo europejskie do sprawy zabezpieczeń frosta bo to jest dość kontrowersyjny temat.


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 16, 2011, 01:00:50 pm »
Dzięki za linka, w sumie to możesz dodać go do 1 posta, ale rób jak uważasz.

Mnie jeszcze zastanawia jedna rzecz, mianowicie czy przypadkiem te informacje o tej umowie, że innova nie może otworzyć eu przed NCwest nie są jakimiś plotkami ? Wg mnie to nie brzmi zbyt wiarygodnie, a dużo ludzi o tym pisze i uważa tą informację jak by to było 100% confirmed. Zna ktoś źródło, albo coś z oficjalną wzmianką na ten temat?

Co do frosta to mi się wydaje, że jak serwery będą w Rosji to kraje z Eu mogą ich cmoknąć w zad : )
Nikt nikogo nie zmusza do gry, a klient sam wyraża zgodę na używanie i działanie tego programu. Poza tym czym różni się działanie frosta od programu skanującego komputer przed niebezpiecznym oprogramowaniem (aka antywirusy czy coś)? Czy one też są nie zgodne z prawem? Ja tego nie wiem, to nie moja dziedzina, ale widziałem na tym forum wypowiedzi o tym, że tak mniej więcej frost ma działać.


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 16, 2011, 01:45:59 pm »
Co do frosta to mi się wydaje, że jak serwery będą w Rosji to kraje z Eu mogą ich cmoknąć w zad : )
Nikt nikogo nie zmusza do gry, a klient sam wyraża zgodę na używanie i działanie tego programu. Poza tym czym różni się działanie frosta od programu skanującego komputer przed niebezpiecznym oprogramowaniem (aka antywirusy czy coś)? Czy one też są nie zgodne z prawem? Ja tego nie wiem, to nie moja dziedzina, ale widziałem na tym forum wypowiedzi o tym, że tak mniej więcej frost ma działać.

I frost i gameguard to jeden wielki rootkit który (nie)świadomie instalujesz na swoim sprzęcie. Dlaczego tutaj frost miałby być inny niż gameguard pod względem prawnym?
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 16, 2011, 02:32:32 pm »
Jeżeli wyrazisz zgodę to mogą Ci nawet Rick Rolla zainstalować zamiast dźwięku error w systemie. Więc frost może być tak samo  w EU..
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 16, 2011, 03:51:59 pm »
R3ni, nie wiem czemu, ale coś czuję, że będę miał darmowe PA na nowy rok : D  (btw to nei ja skasowałem te posty jakby co)

Rozmawiałem z kilkoma osobami od nas z klanu na temat EU ofa. Szczerze, to ich to mało obchodzi. Główny powód : Brak chęci zasuwanai wszystkiego od nowa wraz z kilkoma tysiącami innych osób.

Inna sprawa, że kronika posiada jeszcze trochę błędów i obawiam się, że NCwest też je będzie posiadał. Prawda taka, że twórcy generalnei tą kronikę słabo dopracowali, bo widać, że po failu jakim był Aion, a przed zbliżającymi się tytułami MMO chcieli szybko L2 odświeżyć, by starych graczy utrzymać, a nowych zachęcić. Ten brak czasu na dopracowanie skutkuje sporą ilością błędów, które sami wkrótce zobaczycie (sam z marszu wymieniłbym z 10)

Wg opinii doświadczoncyh graczy z naszego serwera, nie ma opcji, by serwery EU powstały w tym roku, bo Inova ma multum zgłaszanych problemów dot. działania serwerów. Nie wiem, czy chcieliby mieć fail start z nowym serwerem, na którym (przynajmniej z początku) będzie kilka tysięcy osób.

Czekamy zatem na więcej info
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 16, 2011, 04:18:05 pm »
Rozmawiałem z kilkoma osobami od nas z klanu na temat EU ofa. Szczerze, to ich to mało obchodzi. Główny powód : Brak chęci zasuwanai wszystkiego od nowa wraz z kilkoma tysiącami innych osób.

Większość kminiących angielski clf'ów ma taki sprzęt, że dziwne żeby chcieli się ruszać....
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 16, 2011, 04:31:41 pm »
(...) Walka o spota to norma i tym wlasnie charakteryzuje sie normalny/grywalny nie zbotowany serwer. (...)
Pitolicie Hipolicie... Jeśli dla Ciebie PKowanie graczy na spocie to wyznacznik niezbotowanego serwa...
Za starych czasów to właśnie PKowało się party botów na spocie, a "żywych" graczy sie  nie ruszało. Chyba, że war. Miejsca do expa jest tyle, że szło się szukać swojego - wolnego spota. A to, że ktoś uważa, że JEDYNY spot do expienia to (na przykład) bug spot w FoG i TYLKO tam da sie expić, to już jego problem. Rzadko kiedy widziałem klasyczne PvP o spot... Jak dla mnie - i mogę śmiało stwierdzić - zdecydowanej większości członków mojego klanu, PKowanie na spocie to wyraz niedojrzałości i dziecinada.
Tyle w temacie PKowania na spocie...

(...) skutkuje sporą ilością błędów, które sami wkrótce zobaczycie (sam z marszu wymieniłbym z 10)
(...)
Hahaha, słowo do słowa i jednak przyznajesz mi rację :D:D A jak się pieniłeś, jak ja to pisałem...

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2011, 04:34:47 pm wysłana przez MastJedi »
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 16, 2011, 05:11:21 pm »
Pitolicie Hipolicie... Jeśli dla Ciebie PKowanie graczy na spocie to wyznacznik niezbotowanego serwa...
Za starych czasów to właśnie PKowało się party botów na spocie, a "żywych" graczy sie  nie ruszało. Chyba, że war. Miejsca do expa jest tyle, że szło się szukać swojego - wolnego spota. A to, że ktoś uważa, że JEDYNY spot do expienia to (na przykład) bug spot w FoG i TYLKO tam da sie expić, to już jego problem. Rzadko kiedy widziałem klasyczne PvP o spot... Jak dla mnie - i mogę śmiało stwierdzić - zdecydowanej większości członków mojego klanu, PKowanie na spocie to wyraz niedojrzałości i dziecinada.
Tyle w temacie PKowania na spocie...

Dawne czasy na lancerze: szedłeś do fogu, na 2ch salach komarów ktoś siedział, pod góre do klejna też, bug spot ofc zajęty, nektry też, na arimanesach ludzie naganiali praktycznie wszystkie dostępne salki. Lower fog, na zejściu z upper ktoś siedział, tam za vulcanem w dole też, smoki też zajęte!  Hura idziemy na golemy, bo tam nikt nie koksa..... Genialna logika.....
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 16, 2011, 05:34:08 pm »
MastJedi tylko potwierdza co ja napisałem- na Chronosie ( nie wiem jak Naia) nie było PK gracza , a tylko botów, jak wchodziłeś na spota a był zajęty szedłeś dalej a nie  robiłeś PK
owszem zdarzały się takie przypadki- sam nieraz padłem, bo jakiś ważniak robiący ostatnią sube z fullem kasy  , a więc najlepsza bronią ( min +10)  itp kilował  innych na 2-3 hity, ale generalnie wpadało sie na spota i pisało hi ( to tez próba czy ma sie do czynienia z botem ) i leciało dalej
mi właśnie to się bardzo podobało i odróżniało privy od offa - gracze szanowali się nawzajem- oczywiście z czasem to się zmieniało, ale PK na spotach poza warem  raczej było rzadkością

teraz jeśli chodzi o Lancera jest zupełnie inaczej, tu widzę , że to nagminne- jak wchodzę na spota to od razu sprawdzam  kto ma jakie buffy  i jak widze 4 profkę  to staram sie omijać  :)

co do Innovy i serwerów EU- obserwując ich poczynania nie sądze , żeby otworzyli dużo później serwery- teraz jest  na nie hype- za 2,3 miesiące już opadnie, bo cześć przestanie czekać  a reszta pójdzie na US- będą mieli pingi  do dupy ale będą mogli grac za darmo w nowa kronike- Innova sobie na to nei pozwoli- za 2,3 miesiące mało kto przyjdzie im na te serwery- nie mają czasu do stracenia
Alarion jeśli piszesz , ze wypuścili GoD-a z masa bugów i zrobili  źle to chyba sam sobie nie wierzysz  :D- już widzę ten flame , że nie ma jeszcze GoD na serwerach- prosze zrozumieć- GoD czyni z L2 jakby nowe mmo, a każde nowe mmo ma bugi
owszem nie można wypuścić  mmo tak jak Sony wydało FFXIV, ale drobne bugi w każdej grze to normalka


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 16, 2011, 05:43:35 pm »
jak mi sie jakis bot wpierdzialal na spota tam gdzie botowalem na franzu to logowalem alta i go trejnowalem a nie pekowalem, po co karma nie kumam  :D
retired


  • Wiadomości: 625

  • Pochwał: 7

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 16, 2011, 05:52:48 pm »
R3ni, nie wiem czemu, ale coś czuję, że będę miał darmowe PA na nowy rok : D  (btw to nei ja skasowałem te posty jakby co)

Rozmawiałem z kilkoma osobami od nas z klanu na temat EU ofa. Szczerze, to ich to mało obchodzi. Główny powód : Brak chęci zasuwanai wszystkiego od nowa wraz z kilkoma tysiącami innych osób.

Inna sprawa, że kronika posiada jeszcze trochę błędów i obawiam się, że NCwest też je będzie posiadał. Prawda taka, że twórcy generalnei tą kronikę słabo dopracowali, bo widać, że po failu jakim był Aion, a przed zbliżającymi się tytułami MMO chcieli szybko L2 odświeżyć, by starych graczy utrzymać, a nowych zachęcić. Ten brak czasu na dopracowanie skutkuje sporą ilością błędów, które sami wkrótce zobaczycie (sam z marszu wymieniłbym z 10)

Wg opinii doświadczoncyh graczy z naszego serwera, nie ma opcji, by serwery EU powstały w tym roku, bo Inova ma multum zgłaszanych problemów dot. działania serwerów. Nie wiem, czy chcieliby mieć fail start z nowym serwerem, na którym (przynajmniej z początku) będzie kilka tysięcy osób.

Czekamy zatem na więcej info

GoD wyglada jak gowniane polaczenie wowa + jakies science fiction + cos jeszcze. to nie przyciaga graczy ;p (chyba, ze to ja jestem tak dziwny<_<)
kkthxbye - Cardi - L2Sublimity [Hot Problems]


[Wspieram akcję WSKU]
[ENGLISH MOTHER F*****]


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 16, 2011, 05:55:56 pm »
Dzięki za linka, w sumie to możesz dodać go do 1 posta, ale rób jak uważasz.

Mnie jeszcze zastanawia jedna rzecz, mianowicie czy przypadkiem te informacje o tej umowie, że innova nie może otworzyć eu przed NCwest nie są jakimiś plotkami ? Wg mnie to nie brzmi zbyt wiarygodnie, a dużo ludzi o tym pisze i uważa tą informację jak by to było 100% confirmed. Zna ktoś źródło, albo coś z oficjalną wzmianką na ten temat?

to jest 100% plotka, ale już na tym forum tak wiele razy powtarzana ze większość w nią wierzy. Z tego forum nikt nie zna szczegółowych ustaleń pomiędzy ncsoft a inova, wiadomo tylko ze inova będzie miała nowe serwery po angielsku w europie. Cała reszta to wielka niewiadoma.

I frost i gameguard to jeden wielki rootkit który (nie)świadomie instalujesz na swoim sprzęcie. Dlaczego tutaj frost miałby być inny niż gameguard pod względem prawnym?

frost scanuje ci cały komputer włącznie z rejestrem, historia stron www, zapisanymi loginami/hasłami, nadzoruje na bieżąco co masz włączone, raport z tego jest wysyłany do inova. Dlatego nowe serwery będą umieszczone fizycznie prawdopodobnie w Rosji.

Inna sprawa, że kronika posiada jeszcze trochę błędów i obawiam się, że NCwest też je będzie posiadał. Prawda taka, że twórcy generalnei tą kronikę słabo dopracowali, bo widać, że po failu jakim był Aion, a przed zbliżającymi się tytułami MMO chcieli szybko L2 odświeżyć, by starych graczy utrzymać, a nowych zachęcić. Ten brak czasu na dopracowanie skutkuje sporą ilością błędów, które sami wkrótce zobaczycie (sam z marszu wymieniłbym z 10)

inova wypościła wersje GoD taka jaka weszła w koreji w momecie relisu GoD bez dużego pacza nienaprawiającego bugi który został dodany 3-4miesiace później. NCsoft wypuszcza GoD juz z tym paczem, dlatego ma poślizg.

Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 16, 2011, 06:00:58 pm »
inova wypościła wersje GoD taka jaka weszła w koreji w momecie relisu GoD bez dużego pacza nienaprawiającego bugi który został dodany 3-4miesiace później. NCsoft wypuszcza GoD juz z tym paczem, dlatego ma poślizg.

uuuu z tego wynika , że NCWest to jednak super chłopaki- oni nie chcieli wypuścić wcześniej GoD , bo nie chcieli wydać zbugowanej wersji, czekali cierpliwie , aż wszyscy Azjaci znajda bugi, potem pracownicy macierzystej firmy je naprawią i teraz wydadzą super projekt- a my na nich tak narzekaliśmy- o my niewdzięcznicy  !!


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 16, 2011, 06:10:34 pm »
inova wypościła wersje GoD taka jaka weszła w koreji w momecie relisu GoD bez dużego pacza nienaprawiającego bugi który został dodany 3-4miesiace później. NCsoft wypuszcza GoD juz z tym paczem, dlatego ma poślizg.

uuuu z tego wynika , że NCWest to jednak super chłopaki- oni nie chcieli wypuścić wcześniej GoD , bo nie chcieli wydać zbugowanej wersji, czekali cierpliwie , aż wszyscy Azjaci znajda bugi, potem pracownicy macierzystej firmy je naprawią i teraz wydadzą super projekt- a my na nich tak narzekaliśmy- o my niewdzięcznicy  !!

gdzie to napisałem? Inne podejście, trudno mi oceniać czy lepsze czy gorsze.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 16, 2011, 06:16:12 pm »
(...)
Dawne czasy na lancerze: szedłeś do fogu, na 2ch salach komarów ktoś siedział, pod góre do klejna też, bug spot ofc zajęty, nektry też, na arimanesach ludzie naganiali praktycznie wszystkie dostępne salki. Lower fog, na zejściu z upper ktoś siedział, tam za vulcanem w dole też, smoki też zajęte!  Hura idziemy na golemy, bo tam nikt nie koksa..... Genialna logika.....
W tej grze jest więcej spotów niż 1... FoG zajęty? leciem do Stakato. I tam pełno? To MoS... ZAWSZE znajdzie się wolny spot. A, że ktoś ma charakter dzieciaka, który MUSI mieć to co chce tu, teraz i natychmiast i nie umie myśleć o niczym innym jak o sobie, to już jego problem. Jak widzę Twoja logika jest bardzo Genialna...

inova wypościła wersje GoD taka jaka weszła w koreji w momecie relisu GoD bez dużego pacza nienaprawiającego bugi który został dodany 3-4miesiace później. NCsoft wypuszcza GoD juz z tym paczem, dlatego ma poślizg.

uuuu z tego wynika , że NCWest to jednak super chłopaki- oni nie chcieli wypuścić wcześniej GoD , bo nie chcieli wydać zbugowanej wersji, czekali cierpliwie , aż wszyscy Azjaci znajda bugi, potem pracownicy macierzystej firmy je naprawią i teraz wydadzą super projekt- a my na nich tak narzekaliśmy- o my niewdzięcznicy  !!
No ja to pisałem już miesiąc wcześniej, ale Alarion i inni zaGoDziali innowiści zagryzali mnie gołymi ręcami :D

I tylko zapominają o jednym - czy to NC serwery, czy Innovy to i tak gra należy do NCSoft. Mogą na NC wieszać psy a tak na prawdę bez nich NIE BYŁOBY Innovy i ich ukofanych serwów i postaci... A jak dla mnie to sprzedaż praw ruskim + ich serwery i system płatności był mocno przemyślany przez NC w celu przetestowana tego systemu (f2p) i wycięcie prywatnych serwów. Uda się, to wprowadzamy na Offie. Nie wypali, to zostajemy jak jest.
I tyle w temacie.
A więc pax vobiscum...

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2011, 06:18:53 pm wysłana przez MastJedi »
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: -1

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 16, 2011, 06:49:13 pm »
R3ni, nie wiem czemu, ale coś czuję, że będę miał darmowe PA na nowy rok : D  (btw to nei ja skasowałem te posty jakby co)

Rozmawiałem z kilkoma osobami od nas z klanu na temat EU ofa. Szczerze, to ich to mało obchodzi. Główny powód : Brak chęci zasuwanai wszystkiego od nowa wraz z kilkoma tysiącami innych osób.

Inna sprawa, że kronika posiada jeszcze trochę błędów i obawiam się, że NCwest też je będzie posiadał. Prawda taka, że twórcy generalnei tą kronikę słabo dopracowali, bo widać, że po failu jakim był Aion, a przed zbliżającymi się tytułami MMO chcieli szybko L2 odświeżyć, by starych graczy utrzymać, a nowych zachęcić. Ten brak czasu na dopracowanie skutkuje sporą ilością błędów, które sami wkrótce zobaczycie (sam z marszu wymieniłbym z 10)

Wg opinii doświadczoncyh graczy z naszego serwera, nie ma opcji, by serwery EU powstały w tym roku, bo Inova ma multum zgłaszanych problemów dot. działania serwerów. Nie wiem, czy chcieliby mieć fail start z nowym serwerem, na którym (przynajmniej z początku) będzie kilka tysięcy osób.

Czekamy zatem na więcej info

GoD wyglada jak gowniane polaczenie wowa + jakies science fiction + cos jeszcze. to nie przyciaga graczy ;p (chyba, ze to ja jestem tak dziwny<_<)

Nie zgodzę się z tobą ,GOD jest bardzo dobry ,pograj trochę wiecej ,to się przekonasz
nope


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 16, 2011, 06:57:22 pm »
W tej grze jest więcej spotów niż 1... FoG zajęty? leciem do Stakato. I tam pełno? To MoS... ZAWSZE znajdzie się wolny spot. A, że ktoś ma charakter dzieciaka, który MUSI mieć to co chce tu, teraz i natychmiast i nie umie myśleć o niczym innym jak o sobie, to już jego problem. Jak widzę Twoja logika jest bardzo Genialna...

Bo na ~78-79 da się wydajnie expić w stakato, ew w mosie..... Podążając tą logiką zawsze można znaleźć na tyle słaby spot, że nikt go nie będzie chciał i tam pójść expić. Ale przecież ta gra jest głównie pod pvp, więc chcesz expić na topowym spocie - broń go!
---
ShiningWill - Me haz shield!