Witaj
Gość

Wątek: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada  (Przeczytany 20911 razy)

  • Wiadomości: 121

  • Pochwał: 0

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 16, 2011, 08:03:18 pm »
W tej grze jest więcej spotów niż 1... FoG zajęty? leciem do Stakato. I tam pełno? To MoS... ZAWSZE znajdzie się wolny spot. A, że ktoś ma charakter dzieciaka, który MUSI mieć to co chce tu, teraz i natychmiast i nie umie myśleć o niczym innym jak o sobie, to już jego problem. Jak widzę Twoja logika jest bardzo Genialna...

Bo na ~78-79 da się wydajnie expić w stakato, ew w mosie..... Podążając tą logiką zawsze można znaleźć na tyle słaby spot, że nikt go nie będzie chciał i tam pójść expić. Ale przecież ta gra jest głównie pod pvp, więc chcesz expić na topowym spocie - broń go!


W GECE starczy miejsca dla każdego :)
Piszę poprawnie po rusku.


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 16, 2011, 11:54:34 pm »
Mast chyba nie rozumiesz o co biega.
Kazdy chce expic na topowym spocie gdzie exp leci szybciej. Jak jakies party expilo np w fogu i podbiegalo inne to albo w ciagu paru sekund szlo dalej albo bylo wiadomo, ze bedzie pvp. To jest wlasnie piekne w l2. Widac Twoj klan to jakies carebeary co wola isc na jakies lolspoty niz troche popykac pvp, we :beksa:
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 17, 2011, 12:20:24 am »
Mast, widzisz specjlanei dla ciebie napisałem, że większość tych bugów wy też będziecie mieli, ale cytowanie i rozumienie selektywne FTW, co nie?

Zojka, podaj źródło info jakoby u nas nie większych hot fixów koreańskich? Jakoś nie słyszałem o tym, że wy będziecie mieć bardziej aktualną wersję od naszej.


Jeszcze Mast, gadaliśmy o tym, ale do ciebie dalej to nei trafia. NCsh1t traci graczy (mówimy europa + NA). Skoro dla ciebie jest takie zajebiste, to dlaczego comunity Inovy się rozrasta, a NCsh1tu maleje? Bo jeszcze rozumiem, gdyby u was było stabilnie, ale popatrz ostatnie 3 lata, porównaj serwery i wyćiagnij wnioski. Spróbuj, to nie takie trudne!

Co do twoich teorii o tym by iść na słabsze spoty, bla bla. Sorry, jak się jest non factorem, albo wręcz randomem, to się idzie na najgorsze spoty. I zasmucę cię, ale w GoD to zjawisko się nasila.

Wyobraźcie sobie start na nowym serwerze, jak jazdę po 5 pasmowej autostradzie. Już na początku wszystkie 5 pasów zawalone jak cholera, ale jedziemy dalej. Problem w tym, że im dalej do +85 tym więcej zwężeń. po 85 jedziemy już dwupasmówką. Co to oznacza?

Factor klany/party będą jechać na topowych spotach na bagnach i ptakach w SoA. Słabsze party w Harnaku (które i tak będą musiały rywalizować o spoty nawet w Harnaku). Oznacza to tyle, że dobre party do +90 wyexpią się w kilka tygodni, a słabe będą siedzieć na 85-87 przez 2 miesiące. Widzę jak koksają te biedne randomy i czasem mi ich aż żal. Nie wspomnę o tym, że co chwilę glebią, bo nawet nie są wstanie ogarnąć lepszych spotów (wbrew pozorom, expienei na bagnach po 5 grup nie jest takei łatwe i sami swoje wyglebiliśmy, nim ogarnęliśmy jak tam dobrze expić).

W H5 coś jeszcze się dało. Słabsi szli do DV/MoS, gdzie exp był oczywiście wolneijszy niż dobrze zabijane w LoA, ale coś się dało. Teraz jest gorzej. Nawet nei da się poexpić w małym party, bo masz w zasadzie 2 wyjścia:

1) solo exp (meeega żałosny)
2) party exp (patrz moje przemyślenia wyżej)

I teraz powodzenia, gdy serwer zostanie zdominowany przez 1 klan. Gwarantuję wam wtedy, że żaden inny klan nie wejdzie tam w prime time poexpić, dopóki topka nie pójdzie na lepsze spoty (Orbis temple). Sami się za kilka miesięcy przekonacie, pytanie tylko gdzie wasze CP będzie się znajdować, czy ogarniecie i w jakimś dobrym klanie, co będzie umiał o SoA zawalczyć, czy w non factor PvE klanie bez perspektyw, expiac kilkakrotnie wolniej od reszty. Życzę sukcesów i faaajnych PvP, których mogę wam obeicać, że nie braknie : D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 17, 2011, 07:23:46 am »
Ruscy mają to do siebie ze nie ustąpią ze spota i walczą. Niekoniecznie PK gracza jest dziecinadą, to często determinacja i po prostu open content. Chcesz to pekuj i tyle.


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 17, 2011, 09:22:25 am »
(...) Walka o spota to norma i tym wlasnie charakteryzuje sie normalny/grywalny nie zbotowany serwer. (...)
Pitolicie Hipolicie... Jeśli dla Ciebie PKowanie graczy na spocie to wyznacznik niezbotowanego serwa...
Za starych czasów to właśnie PKowało się party botów na spocie, a "żywych" graczy sie  nie ruszało. Chyba, że war. Miejsca do expa jest tyle, że szło się szukać swojego - wolnego spota. A to, że ktoś uważa, że JEDYNY spot do expienia to (na przykład) bug spot w FoG i TYLKO tam da sie expić, to już jego problem. Rzadko kiedy widziałem klasyczne PvP o spot... Jak dla mnie - i mogę śmiało stwierdzić - zdecydowanej większości członków mojego klanu, PKowanie na spocie to wyraz niedojrzałości i dziecinada.
Tyle w temacie PKowania na spocie...

             Czepiles sie tego stwierdzenia nie zbotowany przynajmniej jakbys próbował temu zaprzeczyć. Wchodzisz na spota widzisz boot train robisz  traina albo logujesz alta co tam chcesz. Na normalnym nie zbotowanym serwerze robisz traina żywemu graczowi bądź go pekujesz. Dla mnie osobiście nie ma tutaj nic dziwnego liczy sie moj czas spedzony w grze i albo bede go tracil klepiac solo mobki w jakiejś lol lokacji lub po prostu zajmę sobie lepszego spota. Nie wiem jak jest u was ale wyobraź sobie ze po wejscu GoD badz odpaleniu serwera nagle 4-5k ludzi znajduje sie w tym samym miejscu zastanów sie czy jest na tyle lokacji na tym samym lev? Jesli chcesz sobie szukac innego spota albo pytać czy możesz tu expic zacznij grac miesiąc później taka jest moja rada. No chyba ze (i tutaj moze Cie obrażę) na na/eu jest tak malo graczy ze jedyny problem jaki spotykasz na swojej drodze to jakis boot train. Na serwerze na ktorym gra 3k+ ludzi zawsze jest walka o spota, na privie jest to również często praktykowane.

           Kolejnym przeciw na rzecz serwerów ncsoft jest 3'rd programy, skrypty itp itd. W GoD walka 7v7 bardzo sie wydłuza norma staja sie pvp po 10 min nawet z randomami, nie chce nawet myslec o tym co sie bedzie dzialo na nielegalnym sofcie.
         
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2011, 09:23:59 am wysłana przez Itherus »


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 17, 2011, 09:53:57 pm »
Dobra, Wy wiecie swoje. I macie swoje teorie.
A ja swoje.
(...)Na serwerze na ktorym gra 3k+ ludzi zawsze jest walka o spota, na privie jest to również często praktykowane.
(...)
Znów powiem - gram 7 lat na tym serwie i nie przypominam sobie wielu PvP o spota.
Czasami się zdarzyło, że wlatywał/-li 8x na spot 6x i czyścili spot a potem przyprowadzali swoje alty. Ale jak Ty to nazywasz walką o spota, to dla mnie to jest zupełnie coś innego. Jak pisałem - dziecinada i tyle.

Mast chyba nie rozumiesz o co biega.
Kazdy chce expic na topowym spocie gdzie exp leci szybciej. (...)
Phoenix, to Ty nie wiesz o co biega. Prezentujesz mentalność konia z klapkami na oczach który widzi tylko exp exp exp exp...
I nie jesteś w stanie zrozumieć, że są ludzie których wali exp. I grają dla grania. I przyjmują papierowy rez na 83-84 lvlu... A nie leżą 4 h i płaczą o BReza albo chociaż 90%...

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 17, 2011, 10:23:46 pm »
Vote: MastJedi troll miesiąca
F1[Yes]
F2[No]

-------

Mast, o harnaku, orbisie BA! o SoA itp. usłyszy z opowieści znajomych na TS, bo zanim on woli grać PP w NMh z łukiem i bić mobki w GC   :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 17, 2011, 10:55:01 pm »
MasterJedi na dead serwerze off, gdzie na 3k online 500 to shopy a 1.5k to boty w cata/rift/delusion itd, zresztą gdzie 3k online to jest w święta i eventy to Ty walk o spota nie zobaczysz ;P A skoro grasz te 7 lat, powinieneś pamiętać jak to wyglądało kiedyś na offie, nie było wolnego miejsca nigdzie i tak jest teraz na ruoffie. Walki o spoty w tej grze to codzienność i mają to nawet jedne z gorszych privów ;p Naia widocznie nie ;p
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 18, 2011, 07:13:09 am »
MasterJedi na dead serwerze off, gdzie na 3k online 500 to shopy a 1.5k to boty w cata/rift/delusion itd, zresztą gdzie 3k online to jest w święta i eventy to Ty walk o spota nie zobaczysz ;P A skoro grasz te 7 lat, powinieneś pamiętać jak to wyglądało kiedyś na offie, nie było wolnego miejsca nigdzie i tak jest teraz na ruoffie. Walki o spoty w tej grze to codzienność i mają to nawet jedne z gorszych privów ;p Naia widocznie nie ;p

MasterJedi nie gra na Naia, niestety nie mogłeś sobie podarować propagandy. Na naia jest obecnie ok 1.5k online w tym ok 300shop. Wiec 1.5k botow jest według ciebie jest całkowicie nieprawdziwie. Mamy obecnie na naia ok 1k graczy codziennie. Pvp o spoty nie ma ponieważ 80% graczy ma juz 85lvli nie expi, taka sam sytuacja byla na ru off przed wejściem GoD, niestety wtedy to nie byl problem dla ciebie, teraz jest. Pewnie dlatego ze jaest tak na serwerze ncsoft. W momencie wejscia god ponownie będzie sporo pvp o spoty zważywszy ze będą tylko 2 lokacje gdzie można expic z rozsądna szybkością.

Tak mamy mniej osób na Naia niz ru off. Zabawne jest to ze w end game pvp mamy podobna liczbe osob online na epiki/tw. r3ni proszę pohamuj wylewanie zółci w każdym poście o ncsoft. Zachowujesz sie jak fanatyk który traktuje każdego jak śmiertelnego wroga tylko dlatego ze gra na innym serwerze albo gra inaczej niż ty. Obecnie sytuacja na serwerach ncsoft jest tak całkowicie inna niż ty przedstawiasz w swoich postach co powoduje zagubienie osób czytających. Nie grasz na naia/chronos nie wypowiadaj się o tych serwerach.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 18, 2011, 10:22:23 am »

Mamy obecnie na naia ok 1k graczy codziennie. Pvp o spoty nie ma ponieważ 80% graczy ma juz 85lvli nie expi, taka sam sytuacja byla na ru off przed wejściem GoD, niestety wtedy to nie byl problem dla ciebie, teraz jest. Pewnie dlatego ze jaest tak na serwerze ncsoft. W momencie wejscia god ponownie będzie sporo pvp o spoty zważywszy ze będą tylko 2 lokacje gdzie można expic z rozsądna szybkością.

Tak mamy mniej osób na Naia niz ru off. Zabawne jest to ze w end game pvp mamy podobna liczbe osob online na epiki/tw.

Obecnie sytuacja na serwerach ncsoft jest tak całkowicie inna niż ty przedstawiasz w swoich postach co powoduje zagubienie osób czytających. Nie grasz na naia/chronos nie wypowiadaj się o tych serwerach.

O -_-', Zojek, jesteś hipokrytą? Czy udajesz?



  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 18, 2011, 04:54:05 pm »


O -_-', Zojek, jesteś hipokrytą? Czy udajesz?

czy ja sie wypowiadam o botach na ru off? Czy ja sie wypowiadam o poziome i ilosci pvp na ru off? Czy ja sie wypowiadam o sytuacji politycznej na serwerach ru off?

Nie
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 19, 2011, 12:44:25 am »
Opisywałem sytuację z 3k online na święta i eventy gdzie z tych 1.5k online robi się 1.5k online + boxy, boty graczy potrzebne im do eventów. Nie rozumiesz po polsku więc daruje sobie dalej to ciągnąć. Tylko nie mów że jestem nieobiektywny skoro samemu ślepo bronisz NCwest i ich serwerów, często naginając prawdę.  Zresztą Dzondzy ładnie podsumował.

Jeżeli MasterJedi gra na Chronosie (innej sytuacji już nie widzę) to tym bardziej powinien często widywać walki o spoty.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 19, 2011, 08:20:28 am »
Opisywałem sytuację z 3k online na święta i eventy gdzie z tych 1.5k online robi się 1.5k online + boxy, boty graczy potrzebne im do eventów. Nie rozumiesz po polsku więc daruje sobie dalej to ciągnąć. Tylko nie mów że jestem nieobiektywny skoro samemu ślepo bronisz NCwest i ich serwerów, często naginając prawdę.  Zresztą Dzondzy ładnie podsumował.

przypominam sobie taki event, był ostatnio. Mieliśmy perma 3+k ludzi, oczywiście 1.5k albo i więcej to były boty. Jak pomyśle co one robiły na serwerze to aż mnie ciarki przechodzą. Te boty nie farmily adene, nie expily, one stały w mieście, o zgroaza stały w miescie. To przerazajace.

Na poważnie to byl event który polegał na byciu onlain, za co dostawało się pc punkty, wiec oczywiste ze każdy kto miał więcej niż 1 konto to miał wszystko zalogowane. Dla ciebie to dowód na naia z "full bot" Poproszę jeszcze raz, nie wypowiadaj się na temat obecnej sytuacji z botami na naia, nie grasz tam i nie wiesz.
Sytuacja z botami na nc serwerach zmieniła się diametralnie i jest ich naprawdę niewiele, a większość którzy zaczynają botowac dostają ban po 2-3dniach. Zresztą to zabawne, żeby nazywać kogoś botem tylko dlatego ze postać stoi w mieście i 24/7 się nie rusza.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 19, 2011, 11:25:19 am »
Zojek, to prawda, że R3ni przesadza trochę, ale spójrz trochę obiektywniej na cała sytuację:

Oglądając frapsy z Naii, dalej widzę tam wiele osób z Franza, które wiem doskonale, że botowały aż huczało. Może i kilka lat temu, ale nieważne, jest świadomość, że wiele toon'ów wyszła z bot traina, albo gracze wspomagali się czymś takim. Trochę to demotywuje, gdy masz świadomość, jak było kiedyś.


Poza tym, zgoda, boty to obecnie małe zmartwienie i nie będę temu zaprzeczał, ale Zranger to duuuuużo poważniejszy problem niż boty. Do przeciętnego gracza nie dociera jakąto robi różnice na PvP (dobre ustawienia!), ale co jak co, ty powinieneś wiedzieć to raczej dobrze...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 19, 2011, 12:28:11 pm »
Owszem trochę przesadzam, nie jestem w stanie podać dokładnej sytuacji więc liczby są z księżyca, raczej oby zobrazować skale problemu.  I nie opisywałem tego konkretnego eventu w którym rzeczywiście trzeba być online dla PC punktów, opisywałem ogólnie różnicę dnia powszedniego a eventów/świąt kiedy jest cel w zapuszczeniu bota.

Sam grałem od początku Franza na offie, czasami tam jeszcze zaglądam i często słucham znajomych którzy się żalą.

Z postawieniem bota przez tydzień non stop od 20 lvlu nie miałem problemu :) Dla mnie to że wzieli się do roboty to tylko pokazówka, raczej mniej jest botów i adena sellerów bo nie ma tak wielkiego popytu. I tak.. przez to największym problemem jest ranger.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 19, 2011, 04:35:57 pm »
Owszem trochę przesadzam, nie jestem w stanie podać dokładnej sytuacji więc liczby są z księżyca, raczej oby zobrazować skale problemu.  I nie opisywałem tego konkretnego eventu w którym rzeczywiście trzeba być online dla PC punktów, opisywałem ogólnie różnicę dnia powszedniego a eventów/świąt kiedy jest cel w zapuszczeniu bota.


lol nie ma pobytu? wiec dlaczego cena adeny podskoczyła o 500% w ciągu 1-1.5roku? Pewnie ze jest więcej osób w czasie eventu, ludzie chcą skorzystać. Przykładowo do 30 mamy event x2 XP/SP, na naia jest 2k ludzi w tej chwili, i to jest dla ciebie dowód ze wszyscy to botuja? Jak dla mnie parę osob postanowiło sobie poexpic suby.....

Sam grałem od początku Franza na offie, czasami tam jeszcze zaglądam i często słucham znajomych którzy się żalą.

Z postawieniem bota przez tydzień non stop od 20 lvlu nie miałem problemu :) Dla mnie to że wzieli się do roboty to tylko pokazówka, raczej mniej jest botów i adena sellerów bo nie ma tak wielkiego popytu. I tak.. przez to największym problemem jest ranger.

Zaglądasz na frantz, to ciekawe.
Kiedy postawiłeś tego botai i na czym? Pewnie wtedy kiedy był frantz, bo ciągle na niego się logujesz. To daje ci obiektywny pogląd na obecna sytuacje na serwerze. To ze banuja  to efekt zmienionej polityki, tak samo jak był bug z dupowanie itemow, z OE skillami, jak z używaniem z rangera hide/antibacstap/patch finder na olimpiadzie. Większość z tych ludzi dostało bana. Teraz wchodź f2p, jak myślisz co wybiorą? Gracza co gra normlanie i robi zakupy w item shop, czy bota 24/7 co nigdy nic nie kupi?

Ludzie trochę myślcie. W 3/4 postach na temat off wypisujecie bzdury. Dla was każdy film z serwera naia/chronos to dowód ze na tych serwerach graja full boty a nie ludzie. EE który używa purifity na graczy w medusie to dowód ze ranger gra za niego. Potwierdzam ze na ncosft serwerach kiedyś było bardzo duzo botow, sam wybotowalem 2 postacie i obie dostały bana i dla was to dowód ze ncsoft nic nie robi. Gdzie tu logika? To prawda ze sporo osób używa zrangera w pvp ale 99% z tych osób używa go do spamu cp potek. Dla was to dowód ze wszyscy graja w pvp full auto, "logiczne". Owszem jest parę osób które graja full auto w pvp ale jest to bardzo mala grupa graczy.

Czytając wasze posty mam wrażenie ze prowadzicie jakaś krucjatę z kompleksem niższości, bo ncsoft kiedyś was skrzywdził lub poczuliście się skrzywdzeni wiec teraz piszemy ze ncsoft jest BEEE, a inova super. Żeby nie daj boże ktoś grał na serwerach ncsoft bo to zbrodnia.Apeluje ponownie, jeżeli ktoś nie gra na naia/chronos niech się nie wypowiada o obecnej sytuacji z botami/rangerem.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 19, 2011, 04:59:35 pm »
hah :) Najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem ;) potem możemy kontynuować dyskusję.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 19, 2011, 08:28:33 pm »

Ludzie trochę myślcie. W 3/4 postach na temat off wypisujecie bzdury. Dla was każdy film z serwera naia/chronos to dowód ze na tych serwerach graja full boty a nie ludzie. EE który używa purifity na graczy w medusie to dowód ze ranger gra za niego. Potwierdzam ze na ncosft serwerach kiedyś było bardzo duzo botow, sam wybotowalem 2 postacie i obie dostały bana i dla was to dowód ze ncsoft nic nie robi. Gdzie tu logika? To prawda ze sporo osób używa zrangera w pvp ale 99% z tych osób używa go do spamu cp potek. Dla was to dowód ze wszyscy graja w pvp full auto, "logiczne". Owszem jest parę osób które graja full auto w pvp ale jest to bardzo mala grupa graczy.

Czytając wasze posty mam wrażenie ze prowadzicie jakaś krucjatę z kompleksem niższości, bo ncsoft kiedyś was skrzywdził lub poczuliście się skrzywdzeni wiec teraz piszemy ze ncsoft jest BEEE, a inova super. Żeby nie daj boże ktoś grał na serwerach ncsoft bo to zbrodnia.Apeluje ponownie, jeżeli ktoś nie gra na naia/chronos niech się nie wypowiada o obecnej sytuacji z botami/rangerem.

ja myślę, że nie ma o co kruszyć kopii, NcSoft przez te parę lat olewał sobie mocno l2 - dużo osób które znam i kiedyś grały na offie jako jeden z głownych powodów rezygnacji podawały właśnie boty - to że jak twierdzisz od pewnego czasu wzięli się za banowanie problemu nie rozwiązało, albo raczej za późno to zaczęli robić.

tak bronisz NcSoftu - to sam popatrz jak teraz się sprawy mają - wchodzi nowa kronika i ogromnymi zmianami - nie ma PTS, nie potestujecie sobie postaci po Awakeningu, nie podali do tej pory co ma być w item shopie, nie podali nawet tego czy dual/multi box będzie dozwolony i na jakich zasadach... a zostało 10 dni do przejścia na f2p.
I co Twoim zdaniem są w porządku?

Btw. na forum NcSoftu dla odmiany sporo osób, które nigdy nie grały na ru offie pisze iż jest on beznadziejny, że servery źle działają, są potworne lagi, etc. - a nie jest to prawdą.

ja to widzę tak: Innova prowadzi servery do wielu gier i robią to dobrze, mają masę graczy - dostali licencję na L2 i Aion - obie gry u nich kwitną. Nie wiem jak jest na innych serverach ale Desperion pęka w szwach, w ubiegły weekend był nawet zapchany.

Stawiają 14-ty server - widocznie uważają, że jest na nowy zapotrzebowanie, jakby 13 starych nie zarabiało to by tego nie otwierali.

NcSoft West dał ciała z l2, zostały im dwa ostatnie servery i to z przeciętnym onlinem, a koreańczycy podpisali umowę z Innovą, która świetnie sobie radzi jak do tej pory. A nam pozostaje tylko czekać na info o tym, iż otwierają servery z angielskim klientem.
 


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 19, 2011, 09:09:02 pm »
tak bronisz NcSoftu - to sam popatrz jak teraz się sprawy mają - wchodzi nowa kronika i ogromnymi zmianami - nie ma PTS, nie potestujecie sobie postaci po Awakeningu, nie podali do tej pory co ma być w item shopie, nie podali nawet tego czy dual/multi box będzie dozwolony i na jakich zasadach... a zostało 10 dni do przejścia na f2p.
I co Twoim zdaniem są w porządku?

Wiem doskonale ze ncsoft popełnił masę błędów w tym najpoważniejszy to zrezygnowanie z banowania botow dla krótkoterminowych zysków, jednako od dłuższego czasu starają sie to naprawić i widać efekty. Co do pts a na co to komu? bugow istniejących nie naprawia, wszystko robione jest w Korei (dotyczy to także inova), a nowe klasy nie różnią się stylem gry od obecnych. item shop dual/multi fajnie by było wiedzieć już teraz ale czy to coś zmieni? Czy wiedząc teraz czy 1dzien przed zrobisz większe zakupy w item shop? Tak samo z dual/multi box, nie zmieni to ile kont zalogujesz za 1 razem. Wiem ze jest głód informacji jak zawsze ale wyolbrzymiasz problem. Idac twoim tokiem rozumowania to invowa zaliczyła mega fail ponieważ nie podała jeszcze żadnych info o EU serwerach, ncsoft podal a inowa nie, "SKANDAL", można się tez przyczepić dlaczego nie będzie pts inova po angielsku zęby można było wyłapać bugi w wersji angielskiej czy w jeszcze innym jezyku, its itd. Ale czy to ważne ze będziesz miał informacje miesiąc przed startem serwera czy tydzień czy nawet dzień? Nie, nie jest ważne.

Btw. na forum NcSoftu dla odmiany sporo osób, które nigdy nie grały na ru offie pisze iż jest on beznadziejny, że servery źle działają, są potworne lagi, etc. - a nie jest to prawdą.

czyli tak samo jak na tym forum, masa osób wypowiada się o tym co było kiedyś mając nikła wiedzę o obecnej sytuacji. nic nowego.

ja to widzę tak: Innova prowadzi servery do wielu gier i robią to dobrze, mają masę graczy - dostali licencję na L2 i Aion - obie gry u nich kwitną. Nie wiem jak jest na innych serverach ale Desperion pęka w szwach, w ubiegły weekend był nawet zapchany.

Stawiają 14-ty server - widocznie uważają, że jest na nowy zapotrzebowanie, jakby 13 starych nie zarabiało to by tego nie otwierali.

odnieśli sukces ponieważ zrobili F2P, gdyby mieli system ncsoft czyli 15$ miesiąc to by mieli 2 serwery. Musisz brać pod uwagę ze ncsoft NA nie jest mala niezależna firma jak inova i wszystkie ważne decyzje konsultować z ncsoft korea co mocno wszystko utrudnia. Myślę ze by dawno przeszli na f2p ale nie mieli pozwolenia z Korei.

NcSoft West dał ciała z l2, zostały im dwa ostatnie servery i to z przeciętnym onlinem, a koreańczycy podpisali umowę z Innovą, która świetnie sobie radzi jak do tej pory. A nam pozostaje tylko czekać na info o tym, iż otwierają servery z angielskim klientem.
[/quote]
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2011, 09:11:08 pm wysłana przez montezuma »
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 19, 2011, 09:40:04 pm »
fakt jest faktem , że brak informacji od Innovy na temat startu serwerów EU w takim długim czasie po info od NCWest o dacie 30 listopada jest niestety niepokojący
z jednej strony nie chce mi się wierzyć , że tak sprawnie działająca maszyna teraz nagle zawiodła, ale fakt jest jaki jest- 5 dni i cisza  :(


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 19, 2011, 10:04:34 pm »
fakt jest faktem , że brak informacji od Innovy na temat startu serwerów EU w takim długim czasie po info od NCWest o dacie 30 listopada jest niestety niepokojący
z jednej strony nie chce mi się wierzyć , że tak sprawnie działająca maszyna teraz nagle zawiodła, ale fakt jest jaki jest- 5 dni i cisza  :(

kolejny, OMG już 5 dni minęło bez informacji, "skandal" FAIL INOVA. I po co ta drama, jak będą gotowi to będą gotowi, robienie dramy na forum tego nie przyspieszy.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 19, 2011, 10:26:12 pm »
info Innovy , że "przejmują " EU serwery byl z ich strony trochę falstartem- dali info za wcześnie, co spowodowało zgrzyt z NCWest- ekonomicznie NCWest straciło , bo sporo osób w tym dniu stwierdziło , że kończy gre na  Naia, a pewnie i cześć z Chronosa - sporo osób by pewnie dalej grało , płaciło abonament itp- wiec trochę się pośpieszyli
dlatego dziwi , że teraz z kolei milczą, gdzie to info jest w tej chwili najbardziej wyczekiwaną informacją  dla graczy  L2 z EU

wiec nie OMG, tylko jestem zdziwiony , bo uważałem ich za masta w dziedzinie PR i czuje , że bardzo wielu ludzi myśli identycznie, a forum jest od wymiany poglądów , przemyśleń i spostrzeżeń


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 19, 2011, 11:12:40 pm »
interesujące

Cytuj

On Innova servers at the moment is possible to stack old buffs with new ones and get outrageous stats like that




Actually it is impossible to do it simply by buffing yourself with old buffs, because new ones will replace them, like now combo buffs replace simple might/shield. They are doing it by exploiting system to allow them to stack these buffs. Right now russian GM's dont consider this as exploit at all and anyone is free to do this.

What i would like to know is NC West opinion about this, and if it will work here too, will it be considered as exploiting and bannable offence or not.

http://boards.lineage2.com/showthread.php?t=219296
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 19, 2011, 11:50:49 pm »
taa słyszałem o tym (Daniel Defo na swojej stronie coś dokładniej opisuje problem). Myślę, że z tego typu problemami walczy obecnie Inova i to jest powód tak długiego ociągania się z nowym EU serwerem. Stawiają nowy serwer, bo wolą wpierw przetestować to na "swoim podwórku" i w między czasie poprawiać te błędy.

Nie będę mówił już, co w związku z tym chcę zasugerować, bo mnie haterzy zjedzą ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: 14 (nowy) serwer pod koniec listopada
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 20, 2011, 12:41:30 am »
info Innovy , że "przejmują " EU serwery byl z ich strony trochę falstartem- dali info za wcześnie, co spowodowało zgrzyt z NCWest- ekonomicznie NCWest straciło , bo sporo osób w tym dniu stwierdziło , że kończy gre na  Naia, a pewnie i cześć z Chronosa - sporo osób by pewnie dalej grało , płaciło abonament itp- wiec trochę się pośpieszyli
dlatego dziwi , że teraz z kolei milczą, gdzie to info jest w tej chwili najbardziej wyczekiwaną informacją  dla graczy  L2 z EU

wiec nie OMG, tylko jestem zdziwiony , bo uważałem ich za masta w dziedzinie PR i czuje , że bardzo wielu ludzi myśli identycznie, a forum jest od wymiany poglądów , przemyśleń i spostrzeżeń

wybacz, ale napisałeś to tak, jakby Innova zniszczyla NcSoftowi rynek :D no i faktycznie straszliwy falstart bo po ogloszeniu oficjalnej informacji o franchizingu pomiędzy NcSoftem a Innovą zrobili stronę www?
widać jesteś świetnie zorientowany skoro twoim zdaniem gracze odchodzą sobie z Nai i nie opłacają abonamentu dlatego że Innova będzie robić servery europejskie... no i z Chronosa też...

przeczytaj może swoją wypowiedź na spokojnie, bo przesadziłeś i to mocno...