Witaj
Gość

Wątek: BF: Heroes  (Przeczytany 98926 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #175 dnia: Sierpień 10, 2009, 08:11:17 pm »
Dobra, wracam :d
Ale nie liczcie na to, że jestem fajny i mam dobre staty
Co do oddychania to fakt zauważyłem to :D
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #176 dnia: Sierpień 10, 2009, 08:23:35 pm »
a jak wygląda ściąganie BF:H "na raty"? Nie uśmiecha mi się utrata 3gb, bo akurat zrestartuje mi się komp :P. Chociaż ja i tak wychowałem się na ET, ale czegoś nowego trza spróbować


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #177 dnia: Sierpień 10, 2009, 08:50:16 pm »
a jak wygląda ściąganie BF:H "na raty"? Nie uśmiecha mi się utrata 3gb, bo akurat zrestartuje mi się komp :P. Chociaż ja i tak wychowałem się na ET, ale czegoś nowego trza spróbować

Nie wiem jak u was ale u mnie ma 300mb
Poza tym, quit
tylko przyszedłem i już lagi że chodzić się nie da
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #178 dnia: Sierpień 10, 2009, 08:53:30 pm »
hm, racja, wpisałem w guglu BH:H download i na jakieś stronce wyskoczyło, że 4gb, dlatego sie przeraziłem, a oczywiście na genialny pomysł sprawdzenia tej informacji na oficjalnej stronie to już nie wpadłem


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #179 dnia: Sierpień 10, 2009, 08:56:25 pm »
Dokladnie 375mb
new future.


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #180 dnia: Sierpień 10, 2009, 09:08:32 pm »
Od piątej strony wzwyż shitowate posty z tego tematu zostały powywalane.

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #181 dnia: Sierpień 10, 2009, 09:56:41 pm »
jakiej snipery uzywacie?
1- to standardowa
2- to szybka
3- to wolna -  very slow very long

 , sam zdecydowac sie nie moge z tego co widze to wiekszosc uzywa tych very slow very long  ;/ a ja wlasnie uzywam tej najszybszej.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #182 dnia: Sierpień 10, 2009, 10:26:11 pm »
Hmmm. Według mnie lepiej tą very slow. Chociaż jak nie umiesz sobie trafić to możesz włączać niewidzialność podchodzić i walić heady. BTW wiecie może dlaczego heady czasami nie wchodzą? Jestem pewien na 100% że trafiam w głowę a nie zawsze jest headshot, jakiś bug?




  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #183 dnia: Sierpień 10, 2009, 10:27:18 pm »
ja uzywam tej najwolniejszej bo fajnie sie z nia ludzi zdejmuje ale ona sie nie nadaje raczej do zdejmowania pojazdow ;) z kolei najszybsza sniperka jest najlepsza jak sie wysoko rozwinie piercing shota bo niema az takiej roznicy w ilosci oddanych strzalow do zabicia kogos i najlepiej sie nadaje do niszczenia samochodzikow i samolotow z piercingiem (chociaz z piercingiem rozwinietym i tak bym uzywal tej co mam bo nia idzie cos na 2-3 strzaly ubic i bez ps a nie zawsze jest on odnowiony ;P)

A co do lepszotow to ja niemam takich problemow :D nawet czasami sie sam dziwie ze hs siadl ;]
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #184 dnia: Sierpień 10, 2009, 10:27:36 pm »
Może lag.. albo coś.


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #185 dnia: Sierpień 10, 2009, 10:28:53 pm »
a co, spodziewałeś się w produkcji f2p perfekcyjnych hitboxów? :P
I'm offline.


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #186 dnia: Sierpień 11, 2009, 12:00:43 am »
pff..i tak Was z Mefem zabijemy QQ
Beze mnie? :<

Ale co ciekawe maja tak tylko niektorzy, ja tylko raz musialem zaktualizowac pb i smiga  :)
U mnie tak samo, wyskoczył błąd PB, zaktualizowałem i więcej go nie widziałem.

a jak wygląda ściąganie BF:H "na raty"? Nie uśmiecha mi się utrata 3gb, bo akurat zrestartuje mi się komp :P.
Jak się ściąga to zajmuje 600-700 MB (sprawdzałem przy ściąganiu), potem się samo instaluje i zostaje właśnie ~350.

jakiej snipery uzywacie?
1- to standardowa
2- to szybka
3- to wolna -  very slow very long

 , sam zdecydowac sie nie moge z tego co widze to wiekszosc uzywa tych very slow very long  ;/ a ja wlasnie uzywam tej najszybszej.
Ja używam tej najwolniejszej. Jak się przyzwyczaisz do odrzutu, to potem bardzo fajnie się z niej strzela. Ta najszybsza podobno b.dobrze sprawdza się na VV.

Hmmm. Według mnie lepiej tą very slow. Chociaż jak nie umiesz sobie trafić to możesz włączać niewidzialność podchodzić i walić heady.
W tej very slow dmg się zmniejsza przy podchodzeniu, także nie jest to najlepszy pomysł.



Btw. pytanie do Alariona. Testowałeś w końcu te 2 snajperki naraz? Jeśli tak, to napisz wrażenia plz :)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #187 dnia: Sierpień 11, 2009, 12:22:09 am »
owszem, testowałem. Kosztowało mnie to usunięcie 1 lvlu stealtha, żeby dać 5 do PS, co mocno bolało w reusie i zasięgu widoczności, ale ogólnie taktyka była taka:

Z odpowiedniego dystansu, odpalamy PS i z szybkiej nawalamy dość mocno (gunner na 4 hity mniej więcej, ale z ciężkiej jest na 3 średnio jak odpali shielda, więc biorąc pod uwagę pojemniejszy magazynek tej szybkiej to wychodzi podobnie, a odrzut sporo mniejszy.) 

Zaobserwowałem również, że max damage osiągamy z krótszego dystansu niż ciężką snajperą, więc nie ma sensu na siłę oddalać się tak daleko jak z ciężką snajperką.

największą zaletą tego rozwiązania jest możliwość zastosowania takiego tricku:

jeżeli jest pojedyńczy przeciwnik, to zestrzeliwujemy go z heavy bez skilla (o ile to nie gunner to zejdzie na 3 celne szybkie hity, chyba że pójdzie szybki heal u solidera). W momencie pojawienia się większej grupy, albo snajpera, który tylko czekał aż wyjdziesz ze stealtha, to szybko przerzut na najszybszą, odpalając już PS w między czasie (czas trwania chyba 8 sec na 5 lvlu) i ściągamy go na 2 celne hity, prawdopodobnie szybciej niż on nas jeżeli mamy refleks dobry).

Na grupy enemy sprawdza się o tyle lepiej, że strzelając z heavy na PS, mamy mało strzałów i trochę "marnuje się" strzał w kolesia, który miał 10-20 hp. Przedewszystkim tracimy czas, bo szybką będziemy robić w tym czasie 2-3 hity, więc nawet jak trafimy na 1 z low HP, to zaraz szybki strzał w innego!

Najgorzej jest z bliska i tu ratuje nas jedynie elixir, uciec, albo w ostateczności odsunąć się odpalić PS z szybką, albo jeżeli ma jeszcze reuse skill, to z ciężkiej. Szanse są mniejsze niż w przypadku posiadania noża, albo glocka, ale z dobrym wyczuciem też daje radę. Taktyka najmniej skuteczna gdy inny comando odpali elixir również z nożem/glockiem, albo gunner leg0ta. Ale na gunnera w kontaktowym starciu na high lvlu (tarcza max + leg0t max) i tak nawet nóż nam wiele nie pomoże...

Kolejna zaleta takiego stylu gry, to mechanika przeładowywania broni:
W momencie gdy skończy się amunicja w 1 ze snajperek, gdy zacznie się ona przeładowywać, zmieniamy na 2 szybko i na 100% wracając analogicznie do poprzedniej, będzie ona już przeładowana, bo broń po zmianie dalej się przeładowuje!


Jest to bardzo nieschematyczny styl gry, który wymyśliliśmy z Filipem (AleAle) raz podczas browarka i trochę go testowaliśmy. On ofc ma większe pole do popisu dysponując 23 lvlem niż ja w momencie testu lvlem 18 :<

Niestety bez PS na 5 lvlu w ogóle odradzam tą zabawę. Bez stealtha na 5 lvlu też mocno boli, ale to zależy jakie kto ma wyczucie i szczęście w odnajdywaniu się we właściwym miejscu o właściwej porze. Czasem są tacy, że i bez stealtha nie zginą, a zdarza się, że dostajemy heada sekundę po wyjściu z niego ; P


Jeżeli ktoś też będzie testował czekam na opinie.


(noż to się rozpisałem.... xD)

Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #188 dnia: Sierpień 11, 2009, 12:31:51 am »
Dziękuję, właśnie myślałem czy trochę nie pobiegać z takim setupem. Mimo wszystko z tego co piszesz, to mam trochę za mały lvl (13), żeby się tym bawić.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #189 dnia: Sierpień 11, 2009, 12:41:05 am »
No, ja na 18 miałem ciężkie wyrzeczenie, a z elixiru zrezygnowac nie można, więc tnie się po Stealthie >.<

Podoba mi się w comando, że ma dużo fajnych stylów gry zależnie od preferencji gracza ^^
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #190 dnia: Sierpień 11, 2009, 12:44:52 am »
W tej very slow dmg się zmniejsza przy podchodzeniu, także nie jest to najlepszy pomysł.

To znaczy źle sprecyzowałem... chodziło mi że jak chcesz podchodzić bardzo blisko to tą drugą :D jak head nie wejdzie szybko mozna powtórzyć strzał(według mnie to głupota lekka :D)




  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #191 dnia: Sierpień 11, 2009, 07:25:28 am »
jakiej snipery uzywacie?
1- to standardowa
2- to szybka
3- to wolna -  very slow very long

 , sam zdecydowac sie nie moge z tego co widze to wiekszosc uzywa tych very slow very long  ;/ a ja wlasnie uzywam tej najszybszej.
poki nie masz ps to imo tylko ta trzecia sie do czegos nadaje, pozniej to juz od Ciebie zalezy, ja przywyklem do tej z very long range


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #192 dnia: Sierpień 11, 2009, 08:42:27 am »
Zauważyliście, że co się dzieje podczas gdy przeładowujemy na PS? :P
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #193 dnia: Sierpień 11, 2009, 10:17:29 am »
niet, a co się dzieje?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #194 dnia: Sierpień 11, 2009, 10:59:50 am »
Nagle pojawiają się naboje  :P
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #195 dnia: Sierpień 11, 2009, 01:15:44 pm »
ten teges, biorą PlayNow i mam czorny ekran ;(:(, miał ktoś podobny problem, bo dobrego rozwiązania w google nie było.


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #196 dnia: Sierpień 11, 2009, 01:17:02 pm »
Wyczysc cache
new future.


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #197 dnia: Sierpień 11, 2009, 03:53:50 pm »
@x3nomorph
dzięki, działa :)


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #198 dnia: Sierpień 11, 2009, 04:02:33 pm »
To jak panowie :p może byśmy zrobili sobie jakis match? :D ale tak żeby zapełnić serwer nie wiem ile tam jest wtedy graczy :P kto byłby chętny to byśmy się zmówili na konkretne godziny itp.




  • Wiadomości: 146

  • Pochwał: 0

  • Ozona Orange + Alsbo Vanilla
Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #199 dnia: Sierpień 11, 2009, 04:11:40 pm »
Jeżeli chcemy mieć serwer dla siebie, ale żeby był w miare opustoszały to musimy się umówić na 4/5 rano. ^^
Eva's Saint 79 @ RU Lancer [Alarion kupił]
Sword Muse 79 - Destroyer 75 @ NA Fraz [Dead]
G4y Elf lovah.