Witaj
Gość

Wątek: BF: Heroes  (Przeczytany 98922 razy)

  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #225 dnia: Sierpień 13, 2009, 09:00:00 pm »
Hmmm w sumie i tak na commando chciałem odblokować 3 umiejętności na maxa i jedną na 1, MAX: miny, ps, stealth. 1: elixir :D




  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #226 dnia: Sierpień 13, 2009, 09:04:05 pm »
czit masakrycznie psuje przyjemność z gry, jak go wwaliłem, to może z 2 partie zagrałem i totalnie odechciało mi się grać : x
I'm offline.


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #227 dnia: Sierpień 13, 2009, 10:27:07 pm »
1wsza gra 12;2
2ga gra 160:0 juz z bandage
3cia gra uninstal ;]


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #228 dnia: Sierpień 13, 2009, 10:32:36 pm »
czit masakrycznie psuje przyjemność z gry, jak go wwaliłem, to może z 2 partie zagrałem i totalnie odechciało mi się grać : x
Prawda :D




  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #229 dnia: Sierpień 14, 2009, 12:24:14 am »
ten pistolet na krotki dystans potrafi zabic campiacego commando jednym magazynkiem, ale na nozownikow srednio sie sprawdza bo jednak trzeba trzymac dystans, uciekajacemu commando tez niewiele nim zrobimy, osobiscie preferuje ten na srednie dystanse. noz to ryzykowna bron, ja gram zachowawczo
Znaczy ja najpierw kupiłem sobie ten pistolet z very long range, ale mnie nie zachwycił. Teraz spróbowałem tego mid-range i jest naprawdę niezły. Przy okazji mniej ginę niż z tym nożem.

akurat sie tu zgadzam z shemem  :(
Ja też. Od razu mówię, że jak ktoś chce grać na haxach, to niech się do mnie w grze nawet nie odzywa.

Link do tego cheatu poleciał btw, proszę tego tutaj nie zamieszczać.


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #230 dnia: Sierpień 14, 2009, 06:23:37 am »
Gram i podzielam wasze opinie - gra jest miodna ;) Może "nubie", ale mimo wszystko granie sprawia mi przyjemność. Klasa Soldier(10 lvl, wczoraj zacząłem) - dość przyjemna w prowadzeniu, polecam rozwijać najpierw Heala bo ja go sobie olałem, 3 pkt zainwestowałem w Burning Bullets i miałem problemy. Za to teraz 3 kolejne pkt powędrowały w Combat Medicine - gra się znacznie leppiej ;) Szczególnie soldat potencjał  osiąga w grupie, gdy leczy i broni swoich słabszych kolegów (choć to nic odkrywczego). Ratio nieco >1 (1.4 jakoś), ale ja ssie w strzelankach online :P Broń to "średniozasięgowy" karabin i pistol na dalekie dystanse. Co do commandosa to również nim grałem i nie jest tak ciężko, gdy ma się wrogów na 2 celne strzały ze snajperki. Nóż bywa skuteczny, ale w rękach nielicznych graczy. Generalnie kiedyś pogram nim na poważnie. Najgorzej pykało mi się gunnerem - ociężały kloc, choć twardy jak kamień. Mimo wszystko nie jest to postać dla mnie...

« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2009, 06:37:27 am wysłana przez Inidriel »


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #231 dnia: Sierpień 14, 2009, 07:04:49 am »
ten pistolet na krotki dystans potrafi zabic campiacego commando jednym magazynkiem, ale na nozownikow srednio sie sprawdza bo jednak trzeba trzymac dystans, uciekajacemu commando tez niewiele nim zrobimy, osobiscie preferuje ten na srednie dystanse. noz to ryzykowna bron, ja gram zachowawczo
Znaczy ja najpierw kupiłem sobie ten pistolet z very long range, ale mnie nie zachwycił. Teraz spróbowałem tego mid-range i jest naprawdę niezły. Przy okazji mniej ginę niż z tym nożem.
ten z very long range jest dobry jak gra sie soldierem, commando ma snajperke od dalekich dystansow. pistolet + elixir i zaden nozownik Cie nie zabije


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #232 dnia: Sierpień 14, 2009, 10:22:29 am »
Ja używam tego low range jest bardzo szybki wystrzela 3 naboje za 1 kliknięciem a ma 12, sądzicie że powinienem zmienić na ten mid? Czasami niestety padnę :/ ale commando mam na jeden magazynek jak trafię




  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 0

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #233 dnia: Sierpień 14, 2009, 11:04:16 am »
Super gierka do tego za free bez przesadzonego donate Soldier Afobam 13 lvl :P


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #234 dnia: Sierpień 14, 2009, 11:07:09 am »
Ja używam tego low range jest bardzo szybki wystrzela 3 naboje za 1 kliknięciem a ma 12, sądzicie że powinienem zmienić na ten mid? Czasami niestety padnę :/ ale commando mam na jeden magazynek jak trafię
potestuj, mi sie dobrze gra jednym i drugim


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #235 dnia: Sierpień 14, 2009, 11:20:29 am »
Pobawiłem się trochę tym cheatem ale zaczynało mi się powoli odechciewać grać więc go usunąłem :D teraz znów mam po co levelować postać :D chęć do gry od razu wróciła ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2009, 11:27:01 am wysłana przez Elenestir »




  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #236 dnia: Sierpień 14, 2009, 01:18:04 pm »
Pobawiłem się trochę tym cheatem ale zaczynało mi się powoli odechciewać grać więc go usunąłem :D teraz znów mam po co levelować postać :D chęć do gry od razu wróciła ;)
gtfo hax0r :O
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #237 dnia: Sierpień 14, 2009, 03:10:50 pm »
powiedziałem że usunąłem... ale i tak będzie to widać dopiero jutro jeśli ktoś chce mnie sprawdzić :D

Edit. ELO oznacza moje miejsce w rankingu?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2009, 03:16:08 pm wysłana przez Elenestir »




  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #238 dnia: Sierpień 14, 2009, 03:22:25 pm »
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #239 dnia: Sierpień 14, 2009, 07:52:04 pm »
Gram i podzielam wasze opinie - gra jest miodna ;)
Ano jest ;)

polecam rozwijać najpierw Heala bo ja go sobie olałem, 3 pkt zainwestowałem w Burning Bullets i miałem problemy. Za to teraz 3 kolejne pkt powędrowały w Combat Medicine - gra się znacznie leppiej ;)
Tam na tym ekranie do przydzielania punktów Abilities jest taki mały guzik, który resetuje przyznane Hero Points - i można je sobie porozdawać od nowa, żeby sprawdzić inny build.

Co do commandosa to również nim grałem i nie jest tak ciężko, gdy ma się wrogów na 2 celne strzały ze snajperki.
Na 2 strzały schodzą tylko Commando. "Tank" (Gunner) jest na 4 (nie licząc "łebshotów"). Chyba, że ktoś ma low HP akurat. To znaczy przynajmniej z tej "heavy" snajperki + PS lvl1.

pistolet + elixir i zaden nozownik Cie nie zabije
Właśnie zauważyłem, jak miałem raz 3vs1 (oni z nożami, a ja z tym mid-range pistoletem) i przeżyłem, a tamci nie :D

Elo rating system

http://en.wikipedia.org/wiki/Elo_rating_system
Dla tych, co im się nie chce czytać: wyższe ELO = lepsze miejsce w rankingu.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2009, 12:09:10 pm wysłana przez Frohike »


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #240 dnia: Sierpień 14, 2009, 07:58:49 pm »
Cytuj
http://en.wikipedia.org/wiki/Elo_rating_system
Dla tych, co im się nie chce czytać: wyższe ELO = lepsze miejsce w rankingu.
dzieki fro  :o xaxa xD
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #241 dnia: Sierpień 14, 2009, 08:02:10 pm »
Fro fajną metodą jest podrzucanie pod tanków min szybkie ustawienie i 2 strzały z ps :D tzn ja się tak bawiłem jak miałem tego cheat-a to wtedy miałem miny na maxa, ale i tak mam zamiar ten skill dać sobie na max :) bo według mnie się opłaca można fajnie fragi zbierać.

Edit. BTW kiedy się zbieramy na tego matcha? Ja dziś około 10 wbiłem na kilka serwerów z bookmarka i były puściutkie :D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2009, 08:07:08 pm wysłana przez Elenestir »




  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #242 dnia: Sierpień 14, 2009, 08:29:46 pm »
Fro fajną metodą jest podrzucanie pod tanków min szybkie ustawienie i 2 strzały z ps :D tzn ja się tak bawiłem jak miałem tego cheat-a to wtedy miałem miny na maxa, ale i tak mam zamiar ten skill dać sobie na max :) bo według mnie się opłaca można fajnie fragi zbierać.

Edit. BTW kiedy się zbieramy na tego matcha? Ja dziś około 10 wbiłem na kilka serwerów z bookmarka i były puściutkie :D
ja z toba niegram hax0rze  :x
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #243 dnia: Sierpień 14, 2009, 09:46:00 pm »
Przecież już nie mam cheata :P




  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #244 dnia: Sierpień 14, 2009, 10:57:54 pm »
dzis mam wolne wiec jak ktos chce pograc to zapraszam


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #245 dnia: Sierpień 14, 2009, 11:13:10 pm »
Z tobą myślę, że setki osób chcą grać.

No to do zobaczenia za 2 tyg, jadę z paczką do Ruciane Nida, z dala od L2 itd ; p

Podgońcie z lvlem to będzie wesoło jak wrócę.

cyu in 2 weeks ^^
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #246 dnia: Sierpień 15, 2009, 03:30:22 pm »
chodz ktos pograc w bfh :D
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #247 dnia: Sierpień 15, 2009, 04:31:14 pm »
ja moge jakos pozno wieczorem jesli wroce w dobrym stanie, rano gralismy z fro i fedurem


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #248 dnia: Sierpień 15, 2009, 06:03:27 pm »
frohiika dziaj spotkalem ale biegal razem z innymi 4ma gej soldierami i spamowali hil ;/


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #249 dnia: Sierpień 15, 2009, 08:41:02 pm »
Przecież on gra commando :P