Witaj
Gość

Wątek: cs: go  (Przeczytany 1010 razy)

  • Wiadomości: 703

  • Pochwał: 6

cs: go
« dnia: Marzec 30, 2012, 08:09:20 pm »
Gra ktos? Wlasnie dostalem keye i sciagam, ciekawe czy daje rade.


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: cs: go
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 31, 2012, 02:27:59 am »
Neo, Kuben, reszta team - nie wiem pod jakim szyldem teraz graja - miesiac temu wypowiadali sie ze gra niedopracowana poki co :)
Mnie poki co CS nie przekonal, moze tym razem im sie uda ^^
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: cs: go
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 31, 2012, 04:14:49 pm »
Podobał mi się pomysł z cross-platform, ale jak się okazało nie będzie łojenia kidów grających na ps3 ;D
Nie wgłębiałem się w temat, ale mogli by zrobić coś nowego, a nie tylko mały lifting + kilka broni i map...
Dwa tryby gry (de_, cs_ ) to stanowczo za mało jak na dzisiejsze warunki. Brakuje tutaj "tego czegoś" bo ile można w kółko podkładać bombę na d2 lub kampić na office. Niepotrzebnie zrezygnowali z map as_ i es_ . Były fajne i naprawdę grając TP można było nazwać to rozrywką :) (stare dobre czasy ^.^) Nie mówię tutaj o wszystkich aim,awp,kz etc mapach bo to już gracze wymyślili.

Zobaczymy co pokaże, równie ciekawa pozycja w dodatku f2p (ale wg mnie grafika i animacje nie powalają na dzisiejszy dzień...) Tactical Intervention.
Jarają się na portalach o grach mmo tą grą i markują ją nazwiskiem jednego z pierwotnych twórców cs'a.
Wygląda ciekawie, czas pokaże rozwój tych gier : )
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2012, 04:24:39 pm wysłana przez roli »


  • Wiadomości: 703

  • Pochwał: 6

Odp: cs: go
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 31, 2012, 05:19:34 pm »
Moim zdaniem grafika jest bardzo przyzwoita, no i fajnie sie gra, ale to tylko moj casualowy punkt widzenia


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 1

Odp: cs: go
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 02, 2012, 11:50:18 am »
to jakaś beta? jeśli tak to prosiłbym o linka zerknął bym sobie również na to...