Witaj
Gość

Wątek: Pomoc w zidentyfikowaniu gry  (Przeczytany 1495 razy)

  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 0

Pomoc w zidentyfikowaniu gry
« dnia: Kwiecień 21, 2012, 05:17:16 pm »
Ostatnio naszła mnie chęć na pogranie jeszcze w raz w stare gry, w które kiedyś zarywało się nocki.
Chciałbym znaleźć i ściągnąć grę, którą jedynie mogę opisać i nic więcej, i zdać się na Waszą pomoc bo moje poszukiwania w google zdały się na nic.
Opis:
W tej grze jeździło się samochodzikami i niszczyło inne samochodziki ;p. Coś na kształt starego, kultowego Carmaggedon tyle, że widok był z góry ekranu, do samochodu można było wstawić karabin maszynowy, zbiornik z olejem, czy klejem i jeździło się po torach rozwalając co tylko można. Nie były to samochodziki na elektryczność, bo ludzie mi już takie gry podsuwali, ale zwykłe samochody z widokiem z góry. Grało się w kampanię, czy kariere, w której było kilka lig i się przechodziło z jednej do drugiej. Gra powalającej grafy nie miała, jeżeli w ogóle ją miała ;p. Pamiętam, że na samym początku miało się do wyboru samochodzik wyglądający jak maluch albo zwykłego. Następny był mini van, a potem już jakieś wystrzałowe fury.

Może ktoś grał w tą grę, i pamięta jej nazwę. Z góry dzięki.


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Pomoc w zidentyfikowaniu gry
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 22, 2012, 11:17:05 am »
Armobiles/dethcarz?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2012, 11:20:06 am wysłana przez Kamal »


  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 0

Odp: Pomoc w zidentyfikowaniu gry
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 22, 2012, 01:41:42 pm »
Armobiles/dethcarz?
Nieeee, co ty. Tamta gra miała widok z góry, perfidnie z góry jak GTA 1 xD. Nie było zbyt dużo szczegółów. Porównanie dąłem do carmageddona tylko z podobieństwa rozgrywki, grafika była o wiele gorsza.
Spędziłem wczoraj 2h przeszukując google ;/


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Pomoc w zidentyfikowaniu gry
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 22, 2012, 06:15:39 pm »
Napewno chodzi ci i stare dobre Death Rally super gierka nawet dzisiaj w nia mozna spokojnie pykac...nie ma niestety nastepcy z takim widokiem i grywalnascia..
Wlasnie znalazlem filimik z nowa grafa do tej gry oO zaraz szukam gierki :)
http://www.remedygames.com/games/deathrally
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2012, 06:18:52 pm wysłana przez Yoko »


  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 0

Odp: Pomoc w zidentyfikowaniu gry
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 22, 2012, 07:30:01 pm »
No właśnie to nie to, moja gra wyglądała podobnie tyle, że grafika była o wiele gorsza. :( Kiedyś miałem płytkę do tej gry, ale musiałem ją gdzieś wydać :/


Może to jest to Death Rally tyle, że jakaś 1sza z 1szych części, ale żadnego screena z mojej gry nie widziałem :(.


To nie jest Death Rally ;/. W mojej grze grafika była ładniejsza od tej 1 części. Cholera, tyle przy niej godzin spędziłem, niemożliwe, że tylko ja. ;p
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2012, 08:14:01 pm wysłana przez Tyumio »