Witaj
Gość

Wątek: Czy Blizzard pójdzie do sądu ze swoimi graczami?  (Przeczytany 1114 razy)

  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Czy Blizzard pójdzie do sądu ze swoimi graczami?
« dnia: Czerwiec 22, 2012, 01:34:48 pm »
Przeglądając materiały w sieci znalazłem ciekawy materiał dotyczący polityki Blizzarda przy okazji najnowszego produktu Diablo 3. Co ciekawe, nie jest to wcale pieśń pochwalna, tylko wydaje się, obiektywne podsumowanie kilku drażliwych elementów. Przetłumaczyłem ten materiał, ponieważ porusza bardzo ciekawy problem. Zapraszam do dyskusji.


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Czy Blizzard pójdzie do sądu ze swoimi graczami?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 22, 2012, 01:55:48 pm »
od dawna wiadomo bylo ze d3 mial byc do nabijania kapuchy blizzowi - niestety czasy gier robionych dla funu graczy sie dano skonczyly, sam w d3 gralem tylko na becie i uwazam ze warto bedzie jeszcze zagrac w ta gre ale bez kitu 250pln za gre na kilka godzin nie warto.
retired


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Czy Blizzard pójdzie do sądu ze swoimi graczami?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 22, 2012, 08:21:19 pm »
Ja sie bardzo zawiodlem na diabelku. Z poczatku mi sie spodobal, ale po pewnym czasie te bardzo okrojone opcje spolecznosciowe zniechecily mnie do gry. AH fajna sprawa, ale przez boterow i bug z cofaniem daty ceny sa kosmiczne. Taka kase, a nawet abonament moglbym placic za gre MMO hack&slash, a nie za takiego co-opa.
Doskonale widac, ze blizz chce jak najwiecej kasy wycisnac na tej grze. Sukces z WoWem zmienil ta firme. Zobaczyli ile mozna zarobic i nie maja zamiaru z takiej kasy rezygnowac.