Witaj
Gość

Wątek: Elven Elder  (Przeczytany 37979 razy)

  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 1

  • Son of Sam :P
Odp: Elven Elder
« Odpowiedź #100 dnia: Wrzesień 30, 2007, 10:38:54 am »
em... no dobra Coshoo :D masz tak:...

Cytat Elfaresa przetlumaczony na nasze :D

Postac dobra,dzisiaj zrobilem ja na pvp serverze. Ten server jest taki ze sa slabe buffki typu mental lvl 1 acumen lvl 2 focus 2 lvl itd. fajnie jest bo buffuje resist shockiem wszystkich ludzi pozniej ide na pvp w teren znalazlem jakies party z gladem i wybijamy wszystkich i wszystko... z mana potionami, których mozna uzywac co minute od ostatniego ataku na cokolwiek. 3 razy ulecze i pelne zycie, glad wszystko wybija (pozniej jeszcze 2 znalazlem !?!? wtf? xD) pare raz nas tylko ubili bo dostalem silence a i tak nie wchodzilo bo mialem mentala max lvl i zawaliscie bo enchantow nie mozna bylo miec. czysta gra na +0.. yea

Przetlumaczylem tyle co wywnioskowalem z jego wypowiedzi :D

peace Antilus
W oczekiwaniu na przyszłość :)

http://antilus.mybrute.com


  • Banned
  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: -4

  • VODKA - Connecting People
Odp: Elven Elder
« Odpowiedź #101 dnia: Październik 12, 2007, 07:58:39 pm »
Witam drogich forumowiczów. Otóż ostatnio zauważyłem EE z czym? Z Dragon Slayer'em! Nie była to jego subclass'a lecz po prostu twierdzi że dla EE to idealne rozwiązanie, a że się na tym nie znam chciałbym się dowiedzieć, czy tak rzeczywiście jest.
SILENCE! I'll kill you - Achmed, Martwy Terrorysta.




  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Elven Elder
« Odpowiedź #102 dnia: Październik 12, 2007, 08:20:50 pm »
Nie
Lineage 2 Classic EU


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Elven Elder
« Odpowiedź #103 dnia: Październik 13, 2007, 07:23:47 pm »
nie jest... przynajmniej ja nie jestem zwolennikiem... w ogole to bicia z broni podczas expa, rozumiem na olimpiade, ale to uzywam bardziej Drac+foc, ew Kris+foc.
moze poprostu polubil wygląd tej broni i tyle?


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Elven Elder
« Odpowiedź #104 dnia: Październik 15, 2007, 07:52:32 am »
Witam drogich forumowiczów. Otóż ostatnio zauważyłem EE z czym? Z Dragon Slayer'em! Nie była to jego subclass'a lecz po prostu twierdzi że dla EE to idealne rozwiązanie, a że się na tym nie znam chciałbym się dowiedzieć, czy tak rzeczywiście jest.

EE bijący melee to śmiech na sali. Jego p.atk przy standardowych dye (-STR +CON +DEX) jest porażający.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Elven Elder
« Odpowiedź #105 dnia: Październik 17, 2007, 03:40:43 pm »
a no tak... ciezko jest...   :? ale jakos na olimpiadzie trzeba walczyc i nei zawsze jest kolorowo...  :kiss:


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Elven Elder
« Odpowiedź #106 dnia: Październik 17, 2007, 04:22:21 pm »
a no tak... ciezko jest...   :? ale jakos na olimpiadzie trzeba walczyc i nei zawsze jest kolorowo...  :kiss:

ee na oly nie jest w stanie nikogo zabic i kazda inna postac zadaje wiecej dmg od ee. Na oly elderow sie feeduje, przykre ale takie sa realia.


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Elven Elder
« Odpowiedź #107 dnia: Październik 17, 2007, 04:46:01 pm »
hmm a założysz sie że nie!?... hmm odkąd dostał Trance to na oli i w ogole daje rade... potrzebuje tylko swojego zestawu... Bron z m.silence i przy rzucaniu Trance na magusia (a castuje sie go szybko, co wiecej jak wejdzie nadal mozemy to robic az wkoncu wejdzie silence) i juz on jest calkiem ... bez radny, necro moze jeszcze Cie pomeczyc summonem , ale od tego jest skill erase (bodajże) a nawet jak nie to MIght of Heaven i gitara, wind shackle (jakby sie magusiowi zachcialo bic z lapki) , w reke kris +focus, drac +focus i jedziemy... pomalu , pomalu ale nie ma wyjscia. No i jeszcze bez silenca mozna sie pobawic w mana burn... jak kto woli, ee \ bishop wcale nie sa tacy bezradni z magami...


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Elven Elder
« Odpowiedź #108 dnia: Październik 17, 2007, 05:26:02 pm »
szansa ze trafimy na nukera na oly jest proporcjonalnie mala do szansy trafienia na pp, wc czy jakiegokolwiek fightera ktory nas zjedzie. Nawet jesli to szansa na wygranie przez ee nie jest duza, trance nie musi wejsc bo kazdy rozgarniety nuker ma mental shielda na oly a bron z magic silence to raczej drogi badziew ktory niekoniecznie musi zdac egzamin.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Elven Elder
« Odpowiedź #109 dnia: Październik 17, 2007, 06:19:07 pm »
SA magic silence czy paralyze to najwieksze gowno jakie zrobil NCSoft.Lepiej czekac na agumentacje ktora nam da cos ciekawego.


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Elven Elder
« Odpowiedź #110 dnia: Październik 17, 2007, 06:30:26 pm »
czy ja wiem... moze i syf , moze i nie... jedna z jedynych broni pomocnych dla EE na oli... wiesz biorac pod uwage ze Agumentacje to na razie przywilej na retailu, to jednak bym byl skłonny ku tej broni.

bo kazdy rozgarniety nuker ma mental shielda na oly


tak... masz racje, tylko przy dosc dobrym c.speedzie na oli EE (pow) to mamy kilka szans,

a bron z magic silence to raczej drogi badziew

bron C grade, za kazda ToP C grade mozesz wymienic u BM, jest som ale z tego co sie orietnuje nie ma róznicy i obie bronie maja 10% szansy na silence.

ktory niekoniecznie musi zdac egzamin.

nie koniecznie, ale zawsze warto próbowac... ja jestem zadowolony, nie zawsze wychodzi, ale wole to niz jak ktos ma mi sie podłożyć,

szansa ze trafimy na nukera na oly jest proporcjonalnie mala do szansy trafienia na pp, wc czy jakiegokolwiek fightera

biorąc pod uwage ze pod c4 a nawet i c5 co 4 osoba to mag , a co 2 to Necro... czy ja wiem


Odp: Elven Elder
« Odpowiedź #111 dnia: Październik 17, 2007, 06:33:35 pm »
Cytuj
bron C grade, za kazda ToP C grade mozesz wymienic u BM, jest som ale z tego co sie orietnuje nie ma róznicy i obie bronie maja 10% szansy na silence.
10% szansy ... ale te wszystkie bronie rzucaja Silence lvl 1 ... chociaz tam pisze effect 1 ... wiec sam nie wiem ... slyszalem raczej zle opinie o tym tylko ...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Elven Elder
« Odpowiedź #112 dnia: Październik 17, 2007, 07:31:58 pm »
Bula,moj warlock na abyss mial Magic Paralyze.


Odp: Elven Elder
« Odpowiedź #113 dnia: Październik 18, 2007, 05:11:11 pm »
Bula,moj warlock na abyss mial Magic Paralyze.
ta a ja na innym serwie probowalem na oli tego uzywac ...