Witaj
Gość

Wątek: Łucznicy - Prezentacja  (Przeczytany 63691 razy)

  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 27, 2006, 11:45:35 pm »
dla elfow jest przeznaczone tylko to co jest w miescie elfow??


Nie, ...



widzialem ze w innych miastach sa inne zbroje i bronie, drozsze i napewno lepsze

... mozesz se kupowac gdzie chcesz.


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 1

Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #76 dnia: Grudzień 29, 2006, 05:53:03 pm »
Jak wygląda pvp łucznikiem w C5? Na siegach to wiem, że są nieźli, na mass pvp to samo, ale jak pvp 1vs1 albo team vs team? Z kim dają radę i jakie to są grupy, a z kim mają małe szanse?


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 4

  • huh?
Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #77 dnia: Grudzień 29, 2006, 06:58:43 pm »
W C5? Duże z magami, małe z tankami.


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 1

Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #78 dnia: Grudzień 29, 2006, 08:40:03 pm »
Tak od zawsze  :P. A co z innymi klasami? Daggerzy, Tyr/Glad/Destro, summonerzy...


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

  • [AP]cOmbos
Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #79 dnia: Grudzień 29, 2006, 09:48:24 pm »
Daggerzy w c5 są dobrzi , ale tylko na retku a nie jakiś zbugowanych l2j.


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 1

Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #80 dnia: Grudzień 29, 2006, 11:20:53 pm »
Ja się nie pytam o daggerów tylko jakie szanse mają z nimi łucznicy, czytaj pare postów a nie ostatniego bo potem tak wychodzi :). Ale za grubsze info w temacie o daggerach też bym się nie obraził :).


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #81 dnia: Grudzień 30, 2006, 06:17:06 am »
Z daggerem to ruletka- siadzie krytyk wygrales, nie siadzie to walczymy dalej. Jak wejda staby to przegrales, jak nie wejda to nadal masz szanse, itd. Mowie oczywiscie o full buffie, bo bez niego kazdy rogue jest kaleka :] Z tankami roznie, bez full buffa (SwS,BD) lepiej sie nie zblizac, z melee (glad, desro, itp) roznie, przewaznie na full buffie i na otwartej przestrzeni nie sa w stanie zrobic Ci krzywdy. Z magami jak to ktos napisal, rowniez nie powinno byc problemow, czesto sa to jednostrzalowcy.

Trzeba pamietac, zeby miec zawsze dobre buffki, bez nich praktycznie kazdy nas jedzie.




  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #82 dnia: Grudzień 30, 2006, 02:33:27 pm »
Ale bluff niestety wymiata :P Z bluffem dagger to terminator ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

  • Black Rose
    • Strona Serwera EPI
Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 03, 2007, 10:57:23 pm »
zalezy ktory... PW i AW mają skille spowalnające dzieki ktorym nie uciekniesz im inaczej walka jest z TH jezeli grasz HE jest ciezej...nie spowolnisz go nie nic...PR masz freezing strike , hex , pb dzieki nim mozesz wygrac...SR da Ci entangle i jestes zalatwiony :) ale jak tez takiemu PW  i AW dasz stuna...uciekniesz zwolnisz ich i zrobisz podobnie jak przy TH tezmozesz wygrac :)

AraneRiders - Ghost Sentinel 78 ^Glass Cannon^ - SoulTaker - 78 - BladeDancer xx
BloodyRose http://img399.imageshack.us/my.php?image=bloodyrosedl1.jpg


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #84 dnia: Styczeń 03, 2007, 10:58:45 pm »
wiesz w ogóle jak działa bluff ? ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

  • Gram bo lubie :P
Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #85 dnia: Styczeń 04, 2007, 04:22:16 pm »
a wiesz co to hamsting shot ?


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #86 dnia: Styczeń 04, 2007, 09:57:50 pm »
bluff to takie cos ze jak wejdzie to dagger wygrywa, bez wzgledu na to kim jest przeciwnik:P

a tak na serio to tak jakby stunuje(właściwie blufuje :D ale wyglada jak stun) przeciwnika i obraca go plecami i juz jedyne co trzeba zrobic to wsadzic wszystkie blowy w plecy
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 168

  • Pochwał: 0

Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #87 dnia: Styczeń 16, 2007, 08:26:19 pm »
Ja mam takie pytanko, bo tu wcześniej było coś o kite'owaniu - co to właściwie znaczy ?


  • Wiadomości: 581

  • Pochwał: 4

  • We live for the One. We die for the One.
Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #88 dnia: Styczeń 16, 2007, 08:40:44 pm »
Jest to nazwa niezwykle trudnej i zaawansowanej taktyki polegajacej na zasadzie: "hit, run, hit, run" :P


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 1

Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #89 dnia: Styczeń 16, 2007, 10:15:55 pm »
W C5 można mieć kryta ze skila, od czego zależy szansa na taki krytyk?


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #90 dnia: Styczeń 16, 2007, 11:09:35 pm »
W C5 można mieć kryta ze skila, od czego zależy szansa na taki krytyk?

NIkt tego nie wie.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #91 dnia: Styczeń 16, 2007, 11:14:38 pm »
ja słyszałem że zależy od crit rate i właśnie na privach c5 widziałem dużo gladów z miecz+tarcza focus, żeby z blasterów i rage kryty siadały ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #92 dnia: Styczeń 17, 2007, 10:37:40 am »
ja słyszałem że zależy od crit rate i właśnie na privach c5 widziałem dużo gladów z miecz+tarcza focus, żeby z blasterów i rage kryty siadały ...

gdyby to zalezalo od crityc rate to luczncy by ciagle mieli crityc ze skilli, a tak nie jest.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #93 dnia: Styczeń 17, 2007, 03:39:20 pm »
może zależy, ale szansa jest tak jakby mniejsza, np jak mam 250 crita to zamiast 25% ma 2,5 ?
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #94 dnia: Styczeń 20, 2007, 01:30:01 pm »
Mam pytanie, jak nazywa sie skill zwiekszajacy atk speed u SR ktory doszedl w C5, i od ktorego lvl'a mozna go urzywac?


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #95 dnia: Styczeń 20, 2007, 01:39:19 pm »
Rapid Fire , dostajesz go na 60 lvlu. Podwyższa nie tylko attack speed, ale również p.attack. Oczywiscie kosztem zasięgu ataku.


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #96 dnia: Luty 11, 2007, 08:25:45 am »
co ja tu ciekawego przeczytalem :shock: dlaczego co niektorzy uwazaja ze luk slow i very slow to to samo? Wnioskuje (z tego co tam piszą) ze atk. spd. przy "slow" i "very slow" jest taki sam?? :o mętlicie w glowach pojeciami "animacja strzalu" skoro chodzi tu o prosty atk. spd. czyli szybkosc przemijania czerwonego paska. Gdy mamy luk Slow mamy wiekszy atk. spd (czerwony pasek szybciej przemija).... gdy mamy luk Very Slow mamy mniejszy atk. spd. (czerwony pasek przemija wolniej). Prosze zalozcie Slow a potem VerySlow i sprawdzcie AtkSpd i w statach i w realu. Jednak w tym temacie da sie przeczytac wiele innych filozofocznych bzdur na ten temat. Najlepsze bylo stwierdzenie ze Soul Bow QR wystrzeli wiecej strzal w jednostce czasu niz Carnage :o powalilo mnie, ze wciaz istnieja jeszcze wielcy znawcy QR. Gdyby tam bylo napisane ze Soul zrobi wiekszy DMG w jednostce czasu to bym sie jeszcze zgodzil. Az przykre jest to jak niektorzy uwazaja ze QR powieksza AtkSpd. Czytalem wiele rzeczy na temat QR, najsmieszniejsze bylo cos takiego: "QR nie zwieksza AtkSpd, ale zwieksza szybkosc przemijania tego czerwonego paska" jedno przeczy drugiemu. A potem nowi gracze czytaja takie bezmyslne wypowiedzi, gdzie wchodzac na serwer przekonani  ze robia swoja postac na PRO dziwia sie czemu jest tak a nie inaczej :/

A wiec aby nieco wytlumaczyc ten przeklety a jednoczesnie zajebisty QR, z mojego doswiadczenia (i chodz wiem ze moge sie w co niektorych sprawach mylic, bądź przeoczyc jeszcze jakies zalety QR) wiem, ze QR:

zwiekszy "szybkosc wystrzelenia" (NIE SZYBKOSC ATAKU) strzaly o podany w opisie procent... czyli poprostu po kliknieciu na moba i zaatakowaniu go, gdzie wczesniej na czerwonym pasku (bez QR) strzala wylatywala w tym =====^===== momencie, teraz (z QR) strzala wylatuje w tym ===^======= momencie. Co daje nam przewage np. w walce z magiem gdzie ten po wrzuceniu sleepa i znukowaniu, zostanie szybciej potraktowany strzalka i ewentualnie zostanie przerwany jego kolejny sleep w nasza strone.

Inna zaleta QR jest wiekszy re-use skilli fizycznych czyli poprostu, ladowania sie tych skilli (czesciej walniemy stuna, czesciej doubleshota)

co do ostatniego to nie jestem pewny ale uzycie skilli fizycznych jak np. Stun'a trwa krocej. Moge sie mylic w tej kwestii bo zawsze zalezalo to od DEX/AtkSpd. Musze poddac to sprawdzeniu.


A wracajac do HawkEye i co dla niego z B to polecam jednak BW. 3 MEN to zawsze cos, a i pdef mamy wiekszy no i fajny wyglad ;) luk A raczej Soul. Dye +4STR -4CON, lub +3STR -3CON z Majestic. A co do DOOM'a uwazam ze jest to zly wybor poniewaz +3 DEX (z DEX 30 na 33) daje tyle co i nic, na dodatek -1 STR, dla mnie lucznik zawsze powinien isc w sile. Tak wiec ruszac dupy ;)  na expa i wybijac przeciwnikow na sieg'u dobrym hitem wspolnie ze swoimi kompanami w celu zdobycia wladzy nad zamkiem... a nie przesiadywac pol dnia na arenie kompleksujac sie z innymi postaciami ktora lepsza.



  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: -1

Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #97 dnia: Marzec 12, 2007, 10:03:50 pm »
Que, dzięki za ładne podsumowanie... ;)

A tak nawiasem myślę o wyborze jakiegoś łucznika, dokładniej HE, ale słyszałem, że również dość dobry jest PR, a do tego doszedł mu jakiś skill, który go czyni 'królem łuczników", mogę się mylić, bo wyczytałem to na jakimś forum (już nawet nie pamiętam gdzie), ale jak się okazuje wiele bzdur można wyczytać, więc proszę o odp. z uzasadnieniem, oraz króciutkie porównanie pr z he (do pvp).


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #98 dnia: Marzec 18, 2007, 10:08:07 am »
SA quick recowery nie zwieksza atak speed , faktycznie przyspiesza oddanie strzalu , ale nie wplywa na szybkosc reusa i uzycia wskilla <<< za to calkowicie odpowiada atak speed (dlatego zawsze lubilem carnage :P)


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #99 dnia: Marzec 18, 2007, 10:49:26 am »
z tego co zauwazylem (po 77 lewlu szansa wejscia skila wraz z pasiwem skill mastery zalezy od str) z zalaczonym skillem focus skill mastery kryty ladauja ze skili dosyc czesto i jak by ciut czesciej gdy wykoksujemy sile wysoko