Witaj
Gość

Wątek: Tanki- prezentacja  (Przeczytany 159136 razy)

  • Wiadomości: 50

  • Pochwał: 0

Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 29, 2008, 05:08:38 pm »
Hehe Maja set tutaj mnie masz :)

Dobre pytanie ze stunem.
Nie Zakena i Antka jeszcze nie posiadam i stun rzeczywiście daje swe znaki.
Zostaje tylko włączyć MPżerny Fortitude ale to już igranie z czasem. Albo szybka akcja albo szybka ucieczka...bez niego szybki zgon.


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

  • Inhuman
    • Przełęcz Czarnego Ognia
Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 29, 2008, 05:46:25 pm »
No ja przepraszam, ale co to za tank, którego byle stun może wyłączyć z walki? Już nawet nie będę wspominał o Hammer Crushu. Robiłeś testy ile razy nawet taki dagger, swoim stun shotem lvl 3 potrafi Cię przystopować? No chyba, że biegasz na trzech togglach i many Ci nie szkoda.
Lepiej przeskocz na maja, również daje Ci niezły kop do ataku, a oprócz tego będziesz w stanie kontrolować sytuację, bo nagle nie zobaczysz gwiazdek nad swoją głową. :wink:
Siła i wrogowie albo strach i przyjaciele.


  • Wiadomości: 50

  • Pochwał: 0

Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 29, 2008, 08:07:23 pm »
To już lepiej skombinować tego Zakena.
Tak na serio to od tego jest Forti co nie? Przecież nie możesz przewidzieć, że skoro masz dużo CON to stun się ciebie całkowicie nie tyczy.Włącza się fortitude podbiega bashuje wyłącza i dalej wedle woli.

Jak wspomniałem to ofensywny build, można rzec dość delikatny lecz swój speed ma, reuse basha jest bardzo szybki lecz nie ma róży bez kolców o których wspomnieliśmy wcześniej.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 29, 2008, 08:11:14 pm »
Cytuj
Przed slowem można próbować się wybronić niekoniecznie przez "a bo może nie wejdzie", skryć się za czymś

To nie Counter Strike :P Zazwyczaj nie zdazysz uciec przed dobrze ogranym nukerem a skoro ja nukerem(ktorym nie umiem grac) zamiatalem Tankow jak szmaty to co zrobi taki doswiadczony?

MJ jest o tyle genialny ze od C5 czesto bierzemy na ryj za kogos stun,jezeli nas wykluczy z gry na te 8 sekund to moze pasc party dlatego osobiscie leje na set ktory mi nie da stun ressist(ktorego mam az bazowo 14%) chyba ze mam boss jewlery.

Cytuj
To już lepiej skombinować tego Zakena.

Latwo powiedziec...zreszta sam zaken gowno da potrzebny by jeszcze byl ressist shoc+frintezza.Najlepiej uzbrojony Templar na NA dostaje enchantowane stun shoty za 20 dmg taki ma stunn ressist :P


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

  • Inhuman
    • Przełęcz Czarnego Ognia
Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 29, 2008, 08:22:48 pm »
No niekoniecznie.

Porównanie Maja i Talluma.
To właściwie zamiana trzech rzeczy:
          Tallum               Maj
1) +8% atk.speed na +4% p.atk i +3 do acc.
2) +Weight Limit na +50% stun resist
3) 439 p.defa na 464 p.defa

O resiscie na poison i bleed nie będę nawet pisał. :P

Gdzie Ty tu widzisz plusy w tallku? Przy 1) można w zasadzie postawić znak równości bo atakowanie szybciej można postawić na równi z silniejszym i celniejszym atakiem.
Natomiast 2) to już totalna porażka talluma, bo mamy na tyle dużo defa, że nie musimy wcale targać tony potek, tony ssów też nie potrzebujemy, więc stun resist bije tak to jak i śmieszny resist na krwawienie i truciznę.
3) Też przemawia na korzyść Maja.

Fakt za tallumem przemawia cena, bo jest po prostu tańszy niż maj, ale jak już możemy sobie pozwolić na zakena, to to raczej nie jest duży problem. Poza tym Zaken+Maj i tak bije na głowę Tallum+Zaken. Tallum to jest dobry tylko jak nie mamy wojny, mamy dostęp do VR i idziemy w czysty kox, ale jeśli jest już szansa na jakiekolwiek pvp, tallum odpada. :wink:
Siła i wrogowie albo strach i przyjaciele.


  • Wiadomości: 50

  • Pochwał: 0

Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 29, 2008, 08:36:17 pm »
Pycha ludzka mnie wyręcza.
Niejednokrotnie na takiej powiedzmy lokacji Hot Springs ścigało mnie 2,3 nuki.
Długa na dół, kluczyć między mobami...jedna runda w kotle i kolesie albo robią bsoe (mega train!!!) albo ja ich dobijam.
No wybaczmy chyba że trafiam na kołów non stop. Nie przechwałki żeby nie było lecz zwykła praktyka.

Tak samo haha :D chowanie się za przeszkodami a'la counter.Wybacz ale po prostu to działa.
Kilka razy na takim Forest of the Dead ratowały mnie zwykłe drzewa tudzież chatka na Hot springs.
Możecie to wziąć za science fiction ale to fakty z życia wzięte :D

Wojny,wojny tylko wojny żadnego koksu:P

Weź pod uwagę, że większy atak speed z talluma = szybszy bash dorzuć ring Baiuma to robi się maszynka do mięcha.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #81 dnia: Styczeń 29, 2008, 09:34:06 pm »
Cytuj
Niejednokrotnie na takiej powiedzmy lokacji Hot Springs ścigało mnie 2,3 nuki.

To albo byli debilami(bo nie wiem jak 2 czy tam 3 nukow) nie moze zabic tanka,albo mieli nizszy lvl.

Cytuj
Weź pod uwagę, że większy atak speed z talluma = szybszy bash dorzuć ring Baiuma to robi się maszynka do mięcha.

Jakbym slyszal Deva...ten build jest tylko wtedy dobry jak chcemy nawalac bashem i na tym sie konczy jego zastosowanie.


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

  • Inhuman
    • Przełęcz Czarnego Ognia
Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 29, 2008, 10:07:51 pm »
Ale zrozum, że bash nie jest tak ważny jak fakt, że ktoś nie wyłączy Cię na n sekund z gry.
Twoje zadanie nie polega na rozdawaniu basha. Co jak co, ale już lepiej rozrzucać hexy, a nie tracić mp na basha. Od stunowania jak już to są archerzy i DA and Pal, a nie SK. SK jest od debuffowania i brania na siebie obrażeń.

A co do chowania się za drzewkami i tak dalej. Nie wiem jak to zrobiłeś przy 2-3 nukach, bo na haj lvlach jest już taki cast speed, że zwyczajnie zdążysz złapać nuka nawet jeśli stoisz obok tego drzewa. Jak mi jeszcze powiesz, że tam jakiś elf stał, to są dwa wyjścia albo opowiadasz bajki, albo zmień serwer. :P
Siła i wrogowie albo strach i przyjaciele.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 29, 2008, 10:20:24 pm »
O to biega ze bash jest do detargetowanie a nie stunowania :P Do CC mamy Arrest i LS :P


Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #84 dnia: Styczeń 29, 2008, 10:26:01 pm »
mana wydana na basha wcale nie jest zmarnowana :D


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #85 dnia: Styczeń 29, 2008, 10:26:32 pm »
bash imo na kluczowe postaci - OL i healer ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 50

  • Pochwał: 0

Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #86 dnia: Styczeń 29, 2008, 10:34:11 pm »
Express czytaj uważnie, numer z 2,3 nukami tyczył się sprintu po hot springs, a że kołki wpadają w moby które rozdają stuna ich problem.
Skoro ten "tank" ma 186 speeda i gna między mobami jakby miał motorek w tyłku...w końcu taka zaleta tego builda co nie?

Drzewo na Forest uratowało mnie tak z 2,3 razy przeciw jednemu nukowi.

Jak myślisz że bajki myśl tak dalej to nie opowieści grozy z ruskiego serwa x1000 tylko z EPI x4.
Piszę, że nie mam zamiaru się rozwodzić nad % szansą wejścia takiego i tamtego skilla...idę w teren tłukę się,a czy coś wejdzie czy nie zostawiam losowi. W moich rękach zostaje wyjście z tego cało bez względu czy wejdzie dany skill czy nie.

Jeśli za śmieszne uważacie wykorzystywanie przeszkód terenowych i mobów to życzę powodzenia z kalkulatorem i potyczkami na MDT.

Następna sprawa pisałem w pierwszym poście, że preferuję wyprawy solo i na takich spędzam 90% czasu.Na większe jatki biorę IC, dostaję Clarity i robię co mam robić czyli brać na klatę.

Ryltar trafiłeś w sedno...ja uwielbiam bashować.

Wychodzicie swoimi postaciami z miasta tak w ogóle? :P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2008, 10:37:08 pm wysłana przez Quelledillion »


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

  • Inhuman
    • Przełęcz Czarnego Ognia
Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #87 dnia: Styczeń 29, 2008, 11:43:07 pm »
No dobra, ale jak Ty to robisz, że nie wpadasz w moby?
Rozumiem, że biegasz w odpowiednich odległościach, oni tego nie potrafią? No to się nie dziwie, że przed takimi chowasz się za drzewami.
Wykorzystywać teren to ja mogę moim TH jak biegam po varce czy ketrze kiedy goni mnie całe pt.
Poza tym, nie wiem czy się nie mylę, ale na HS przypadkiem stunującymi mobami nie są moby, które nie mają aggro? Czyli Yeti i Antylopy? Oczywiście mogę nie pamiętać, coś tam jeszcze ma stuna?

Poza tym, przy Twoim podejściu do gry to ja Ci serdecznie polecam AW, a nie SK. Mówię to zupełnie poważnie. :wink:
Tank to postać do pt, a Ty jak widzę wolisz solo i lejesz na to czy będziesz w stanie tankować czy nie. Bo z Tallumem to Ty nie jesteś tankiem, tylko biednym dd.
Siła i wrogowie albo strach i przyjaciele.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #88 dnia: Styczeń 30, 2008, 12:20:10 am »
Cytuj
bash imo na kluczowe postaci - OL i healer ...

Lepiej zrobic Steal Heal ^^

Cytuj
Ryltar trafiłeś w sedno...ja uwielbiam bashować.

Tak tylko SK ma za duzo uzytecznych skillli zeby byl tylko do bashowania.

Cytuj
Następna sprawa pisałem w pierwszym poście, że preferuję wyprawy solo i na takich spędzam 90% czasu.Na większe jatki biorę IC, dostaję Clarity i robię co mam robić czyli brać na klatę.

Z drugiej strony lucznicy na mass pvp nie wala ciagle stun shotami bo oszczedzaja mp.Jak juz to wala Stun shot w tanka zeby probowac go zatrzymac(z tym ze musza go zauwazyc) lub jak przejmiemy stun shota.Ja tam osobiscie wole MJ +6 bo przyda sie do koxu i do pvp bo osobiscie wole miec MJ +6 i zakena niz Talluma +6 i zakena.Chociaz najlepiej miec zakena i tezze z ic ale wszystkiego nie mozna miec :P Z tym ze ja biore build zeby jeszcze targac luk ^^

Testowalem speed build i nie podobal mi sie(te 5 speeda gowno daje),testowalem bash build i to samo bo wkurza mnie to ze robie build zeby uzywac dobrze jednego skilla,wole juz uzywac wiecej skilli ale z lepszym efektem.


  • Wiadomości: 50

  • Pochwał: 0

Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #89 dnia: Styczeń 30, 2008, 01:31:07 am »
No dobra, ale jak Ty to robisz, że nie wpadasz w moby?
Rozumiem, że biegasz w odpowiednich odległościach, oni tego nie potrafią?

Sam ich spytaj. Jak ktoś głupio postępuje nie wypytuję go jak tego dokonuje.

Cytuj
Wykorzystywać teren to ja mogę moim TH jak biegam po varce czy ketrze kiedy goni mnie całe pt.

To znaczy, że ja na SK nie moge?

Cytuj
Poza tym, przy Twoim podejściu do gry to ja Ci serdecznie polecam AW, a nie SK. Mówię to zupełnie poważnie. Wink
Tank to postać do pt, a Ty jak widzę wolisz solo i lejesz na to czy będziesz w stanie tankować czy nie. Bo z Tallumem to Ty nie jesteś tankiem, tylko biednym dd.

Grasz TH i jeszcze mi mówisz że źle gram SK.
Przedstawić wam nieco inny styl gry tą klasą od razu zostaję posądzony o herezje. SK tylko w pt, SK tylko w mj, SK tylko do tankowania,Dex do bani, Tallum do bani.

Nie to żebym się przejął ale sam siebie ośmieszasz. SK to wielce elastyczna klasa...sami patrzcie na masę rozmaitych buildów jakie proponowane są na forum ale Tallum beee to już nie tank, nie SK weź lepiej th,aw,glada cokolwiek tylko nie sk bo nie pasuje do naszej filozofii gry nim.

Cytuj
Tak tylko SK ma za duzo uzytecznych skillli zeby byl tylko do bashowania.

Sorry gram nim od wczoraj...jeszcze manuala nie przeczytałem na temat innych skilli.

Cytuj
Testowalem speed build i nie podobal mi sie(te 5 speeda gowno daje)

Cóż niepodobał ci się...respect 4 you przynajmniej nie piszesz "masz talluma? zrób se lepiej aw".
Mnie akurat takowy pasuje przedstawiłem wady i zalety tego seta.

Cytuj
testowalem bash build i to samo bo wkurza mnie to ze robie build zeby uzywac dobrze jednego skilla,wole juz uzywac wiecej skilli ale z lepszym efektem.

Przez ten set tracę coś na innych skillach?Mam szybszy reuse basha, arresta,agro,judgment.
Reszta to już manipulowanie Int i Wit.

Walczyłem w tym secie (tallum+dle health) z sk w IC+FBfocus) oraz ten sam SK w MJ+fb(focus). W drugim przypadku Boże drogi walka trwała przeszło 30 minut na hot springs. Obie walki wygrane, więc ile razy mam podkreślać, że siła SK leży w dobrym opanowaniu tejże postaci bo widać nie dociera do docentów.

Uff może omówimy nastepny build dla odprężenia?

P.S
a)Nie będę oceniał jak łuki się zachowują podczas mass pvp. Nie jestem prorokiem co potyczka inne zachowania inne sytuacje. To nie mdt.
b)w kotlinach HS 8x% mobów jest agro. 100% z nich ma stuna


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #90 dnia: Styczeń 30, 2008, 03:17:32 am »
ja tam nie wiem o co wam chodzi...ja moim TK dosc czesto huntowalem solo za expiacymy lucznikami i daggerami,sk natomiast zrobisz to samo tylko wydajniej :P wg mojej oceny tallum to "maj dla ubogich",mowie tak bo wiem jaka jest sytuacja z cenami i dostepnoscia pelnych setow na epi,zaloze sie quell ze jakbys mial taka opcje to przymierzylbys maja (i zapewne by ci sie spodobal ;p)...mnie sie ani maj ani tallum jakos niesamowicie nie spodobal...dc to byl moj wybor,teraz ic ;] tak na  marginesie do twoich slow,sa jeszcze na epi tankowie bez dye? :P
ps:na hs wszytskie mobki maja stuna panie express ;]


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

  • Inhuman
    • Przełęcz Czarnego Ognia
Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #91 dnia: Styczeń 30, 2008, 08:17:33 am »
Cytuj
ps:na hs wszytskie mobki maja stuna panie express ;]

Co do mobków ze stunem, to jak pisałem nie jestem do końca pewien. Pamiętam tylko te, bo nie mógłbym zapomnieć mobów, które stunowały mojego destro w maju. Ale jak sobie teraz przypominam to flava też mi chyba tak podpadła. :P


Cytuj
Cytuj
Wykorzystywać teren to ja mogę moim TH jak biegam po varce czy ketrze kiedy goni mnie całe pt.

To znaczy, że ja na SK nie moge?

To znaczy, że Ty nie dysponujesz skillami, które pozwalają Ci stać na wyciągnięcie ręki od aggro moba i czekać aż ktoś się na Ciebie rzuci i to nie Ty masz dasha, który sprawia, że jesteś w stanie wyrwać się szybko z zasięgu nukerów i archerów. SK stoisz na tej samej pozycji co każda inna postać, więc skoro Tobie udaje się unikać aggro mobów, a Twoim przeciwnikom mnie, to zwyczajnie mówisz o ludziach, którzy o L2 nie mają za dużego pojęcia i nie masz się czym chwalić.

Cytuj
Grasz TH i jeszcze mi mówisz że źle gram SK.
Przedstawić wam nieco inny styl gry tą klasą od razu zostaję posądzony o herezje. SK tylko w pt, SK tylko w mj, SK tylko do tankowania,Dex do bani, Tallum do bani.

Widzisz Quelledillion popełniasz zasadniczy błąd. Wszyscy są źli, bo jeden Ci mówi, że Twój set to nie jest nic fajnego, drugi to Ci już w ogóle mówi, żebyś zmienił profesję. Prawda jest taka, że nie potrafisz zauważyć, że są lepsze możliwości niż ta, którą zaprezentowałeś i właśnie Ci je podano.
Tak btw. tekst o tym, że gram TH, a krytykuje Twojego SK trochę powiewa desperacją, już nie masz się za co chwycić? Fakt, że obecnie gram daggerem nie znaczy, że nigdy nie grałem przez ponad rok SK na low ratach. Więc nie łap się za takie rzeczy.

Jedyne Twoje argumenty to to, że Tobie powiewa czy w Ciebie stun wejdzie czy nie, co jest idiotyzmem grając tankiem. No i jeszcze to, że SK to taka bomba elastyczna postać. Zaprezentowano tutaj różne buildy? Prawda jest taka, że zawsze podaje się jeden właściwie najlepszy build i inne, które mogą zastąpić poniekąd (nie w pełni) ten najlepszy.
Siła i wrogowie albo strach i przyjaciele.


  • Wiadomości: 50

  • Pochwał: 0

Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #92 dnia: Styczeń 30, 2008, 11:37:00 am »
Mnie się wydaje, że kluczenie między mobami bez skilla i obserwowanie jak banda kołków wbija w mnie nie zachowując należytej odległości daje więcej satysfakcji. To prywatna opinia zostawmy ją już.

Cytuj
ak btw. tekst o tym, że gram TH, a krytykuje Twojego SK trochę powiewa desperacją, już nie masz się za co chwycić?

Przyczepienie się do speed builda jest już w porządku?
Były powiedziane wady i zalety lecz Ty wyskoczyłeś żeby lepiej grał AW tylko dlatego, że moim SK grając sam wyprawiam numery podobne do daggera. To jaśnie Panie czepianie się już na chama.

Cytuj
Jedyne Twoje argumenty to to, że Tobie powiewa czy w Ciebie stun wejdzie czy nie, co jest idiotyzmem grając tankiem.

Wisi mi i powiewa czy dostanę stuna czy nie. Nigdy nie możesz być do końca pewien, że w Ciebie nie wejdzie (na "kochanym" epi widziałem jak stuna dostawał kolo w zakenie i antku).
Gdzieś tam w innym temacie i tak wyczytałem, że "sk to dupa nie tank".

Cytuj
Prawda jest taka, że zawsze podaje się jeden właściwie najlepszy build i inne, które mogą zastąpić poniekąd (nie w pełni) ten najlepszy.

Najlepszy build to taki w którym masz największa przyjemność z gry.

Jeszcze mi powiedz, że bez pt nie opłaca się SK w ogóle wychodzić na polowania na fragi.
Acha są na EPI jeszcze tanki bez dye. "a jakie masz?" , "a jakie najlepsze?", "ja nie mam bo ni wim jokie". Najlepszy IC set + fb bez dye koniec kropka:P


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #93 dnia: Styczeń 30, 2008, 01:02:43 pm »
Cytuj
Przez ten set tracę coś na innych skillach?Mam szybszy reuse basha, arresta,agro,judgment.
Reszta to już manipulowanie Int i Wit.

Niby tak ale arrest wchodzi jak nie powiem co,agro i judgment sa ok.Co do INT i WIT to skoro walczysz w zwarciu wygodniejszy jest +4 int -4 wit sam mam sk co walczy w zwarciu i takie dye pewnie mu dam.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #94 dnia: Styczeń 30, 2008, 01:08:34 pm »
Ryl, aggresion w ct1 ma reuse 7 sekund ale za to na lvl 3 ma power 2,5k. Jak wczoraj tankowalem rb typom to nie potzrebny byl eo ani so. Poprostu hatowalem raz na 30 sekund i stal na mnie ;p
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 50

  • Pochwał: 0

Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #95 dnia: Styczeń 30, 2008, 01:15:58 pm »
Ok Ryltar wczoraj zrobiłem ja radziłeś...wbiłem +4 int -4 wit c.speed tak zalowy, ze z somem z acu gościowi bym to spokojnie przerwał bashem.
Hex i reszta debuffow i tak dalej wchodzi jak chce wiec po prostu ja zostane przy moim +4 wit.

Zazwyczaj to wyglada tak ze wale basha odbiegam, targam draina gosc jak w lusterku robi to samo rzuci LSa albo Draina...ja ze swoim speedemi ,cast.speedem spokojnie podbiegne i zdarze zsbashowac poprawie jakims debuffkiem itd. Co z tego ze na int+4 zada wiekszy dmg? Najpierw niech dokonczy skilla pozniej cieszy sie wynikiem.

Arrest na +9 wcale mi nie wchodzi tak zle...jesli delikwent ma ant quenna troszke gorzej ale po ToDzie i baium nie pomoze.
Zamiast bawic sie w int+4 wole probowac enchantowac hexa i powera +9 chance.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #96 dnia: Styczeń 30, 2008, 02:33:57 pm »
To draina sie od C5 uzywa?

Cytuj
Ok Ryltar wczoraj zrobiłem ja radziłeś...wbiłem +4 int -4 wit c.speed tak zalowy, ze z somem z acu gościowi bym to spokojnie przerwał bashem.
Hex i reszta debuffow i tak dalej wchodzi jak chce wiec po prostu ja zostane przy moim +4 wit.

Roznica w rzucaniu hexa to az 0.7 sekundy...


Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #97 dnia: Styczeń 30, 2008, 02:41:02 pm »
Cytuj
Zazwyczaj to wyglada tak ze wale basha odbiegam, targam draina gosc jak w lusterku robi to samo rzuci LSa albo Draina...
dokladnie tak zjechalem Deva w naszej pierwszej walce ST vs ST ^^ ach to byly czasy


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #98 dnia: Luty 13, 2008, 09:28:34 am »
Mam małe pytanie. Otóż dawno nie grałem tankami, a teraz gram na serwerze PvP. Na każdym kroku można spotkać daggera, łucznika, tyranta (eh... nie używający totemów, złych skilli itd. noobki...) no i to raczej koniec :-) I teraz pytanie. Który tank będzie na nich lepszy, Paladyn czy Shilien Knight? Nie ma problemów ze zbroją czy buffami (robiłbym raczej build na STR, obniżając CON, bo do takiego się przyzwyczaiłem [no albo +CON, do tego też ^^]), dancami/songami, czy w ogóle, nie ma z niczym problemu :->
No i właśnie, tak jak już powiedziałem, który z tych oto dwóch panów, Pal/SK powinien lepiej zamiatać?



Szukam serwera...


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #99 dnia: Luty 13, 2008, 10:06:45 am »
ogolnie tanki nie sa od "zamiatania" ale jak tyrantami garaja nupki to bierz sk..dlaczego?bo jest szybszy od pala (lawiej z daggerem i lukiem),aegis,skille ofensywne,wiekszy damage,debuffy (palek tym sie rozni od tk ze ma stuna i nizszy dps wiec bez AI jest najgorszym w ofensywie tankiem ;p )