Witaj
Gość

Wątek: Tanki- prezentacja  (Przeczytany 159046 razy)

  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #525 dnia: Październik 09, 2010, 09:54:56 pm »
Witam,moze ktoś tak szybko napisać ,bo chodzi mi o jedną rzecz mam SK na asteriosie i mi troche smierdzi ponieważ na vaguardzie bije tak samo jak moj kolega palladyn ze skilli , czy te skille są jakos zbalansowane miedzy klasami ?? I czy w takim razie nie lepiej zrobić TK przeciez ma on najwiecej skilli defensywnych ,hp i pdefa wtedy na vanguardzie nieźle za j ebie no i dlugo postoi ??


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #526 dnia: Październik 09, 2010, 10:00:54 pm »
Witam,moze ktoś tak szybko napisać ,bo chodzi mi o jedną rzecz mam SK na asteriosie i mi troche smierdzi ponieważ na vaguardzie bije tak samo jak moj kolega palladyn ze skilli , czy te skille są jakos zbalansowane miedzy klasami ?? I czy w takim razie nie lepiej zrobić TK przeciez ma on najwiecej skilli defensywnych ,hp i pdefa wtedy na vanguardzie nieźle za j ebie no i dlugo postoi ??

DMG ze skilli u kazdego z tankow(na przemianie) jest praktycznie taki sam.
new future.


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #527 dnia: Październik 09, 2010, 10:05:10 pm »
Witam,moze ktoś tak szybko napisać ,bo chodzi mi o jedną rzecz mam SK na asteriosie i mi troche smierdzi ponieważ na vaguardzie bije tak samo jak moj kolega palladyn ze skilli , czy te skille są jakos zbalansowane miedzy klasami ?? I czy w takim razie nie lepiej zrobić TK przeciez ma on najwiecej skilli defensywnych ,hp i pdefa wtedy na vanguardzie nieźle za j ebie no i dlugo postoi ??

DMG ze skilli u kazdego z tankow(na przemianie) jest praktycznie taki sam.

Hmm to jednak chyba bardziej sie oplaca zrobić TK ma lepsze cubici ktore lecza i rootuja a na vanguardzie cubici dzialaja no i ma wiecej HP i pdefa od SK , szybciej biega ok dzieki.

PS: moglbys jeszcze napisac jaka musi byc roznica lvli zeby np ktos 50 lvl ja 30 zebym dostawal exp??


  • Wiadomości: 80

  • Pochwał: 0

Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #528 dnia: Październik 09, 2010, 10:10:50 pm »
Przede wszyskim wiekszosc skilli nie dziala na vanguardzie, w ogole vanguard jest do pve, zeby latwiej sie solowalo, jesli party naprawde potrzebuje tanka to na pewno nie takiego na vanguardziej, ktory ma znacznie mniej p.defa (30% mniej or sth) i nie ma tarczy. Do pvp tez bije sie w normalnej formie wiec nie ma co sie sugerowac tym vanguardem ;p
Jesli roznica wynosi 20 leveli to typek z niszym levkiem nie dostaje expa w ogole.


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #529 dnia: Październik 09, 2010, 10:23:50 pm »
Przede wszyskim wiekszosc skilli nie dziala na vanguardzie, w ogole vanguard jest do pve, zeby latwiej sie solowalo, jesli party naprawde potrzebuje tanka to na pewno nie takiego na vanguardziej, ktory ma znacznie mniej p.defa (30% mniej or sth) i nie ma tarczy. Do pvp tez bije sie w normalnej formie wiec nie ma co sie sugerowac tym vanguardem ;p
Jesli roznica wynosi 20 leveli to typek z niszym levkiem nie dostaje expa w ogole.

Własnie nie , na vanguardzie ze skilli bije w krasia na moim lvlu w armorze B grade po ponad 1k :) a on mi nic prawie nie zrobi a juz bedzie lezal, zebym bil go normalnie to nigdy bym go nie zabil w necro na moim lvlu bije po 1,6k na vanguardzie więc vanguard jest do pvp :),a zawsze mozna troche uciec wyhilowac sie i dalej jazda


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #530 dnia: Październik 09, 2010, 10:35:19 pm »
Tylko to wszystko zmienia sie calkowicie na rozsadnym lvlu (78+), wtedy przemiana juz nie jest do niczego potrzebna poza wrzucaniem boost morale.
new future.


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #531 dnia: Październik 09, 2010, 10:41:17 pm »
Przede wszyskim wiekszosc skilli nie dziala na vanguardzie, w ogole vanguard jest do pve, zeby latwiej sie solowalo, jesli party naprawde potrzebuje tanka to na pewno nie takiego na vanguardziej, ktory ma znacznie mniej p.defa (30% mniej or sth) i nie ma tarczy. Do pvp tez bije sie w normalnej formie wiec nie ma co sie sugerowac tym vanguardem ;p
Jesli roznica wynosi 20 leveli to typek z niszym levkiem nie dostaje expa w ogole.

Własnie nie , na vanguardzie ze skilli bije w krasia na moim lvlu w armorze B grade po ponad 1k :) a on mi nic prawie nie zrobi a juz bedzie lezal, zebym bil go normalnie to nigdy bym go nie zabil w necro na moim lvlu bije po 1,6k na vanguardzie więc vanguard jest do pvp :),a zawsze mozna troche uciec wyhilowac sie i dalej jazda


78+ normal>>>>>>>>vanguard na pvp :)
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #532 dnia: Październik 09, 2010, 11:29:13 pm »
A jak sie sprawuje TK na 78++ lepiej od SK ,palla,da czy jest na ostatnim miejscu ?


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #533 dnia: Październik 10, 2010, 08:48:14 am »
Ja bym powiedział. że: paladin>TK>DA>SK, ale to tylko moja skromna opinia.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #534 dnia: Październik 12, 2010, 09:13:06 am »
uwielbiam specjalistów od tanków :)

w czym ten palek jest taki zajebisty zwłaszcza po 78 i przed 83 i to tylko i wyłącznie z deską w party bo dla reszty klas to jest usless tank?

tk na 78 to też koks który kompletnie nic nie daje. Nie ma niczego przydatnego w party.

Już SK ma lepsze skile niż dwa tanki wyżej na tym 78 chociaż im wyższy lev tym bardziej usless.
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #535 dnia: Październik 12, 2010, 10:32:41 am »
uwielbiam specjalistów od tanków :)

w czym ten palek jest taki -_-'isty zwłaszcza po 78 i przed 83 i to tylko i wyłącznie z deską w party bo dla reszty klas to jest usless tank?

tk na 78 to też koks który kompletnie nic nie daje. Nie ma niczego przydatnego w party.

Już SK ma lepsze skile niż dwa tanki wyżej na tym 78 chociaż im wyższy lev tym bardziej usless.

A co daje dagger dla pt ?? co daje archer dla pt ?? co daje nuker dla pt?? Tank moze agrować na siebie, zmieniac target ,rzucac arresta i inne debuffki co jest bardzo wkur wiające


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #536 dnia: Październik 12, 2010, 10:50:38 am »
Insane Crusher > PK/ET/ST


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #537 dnia: Październik 12, 2010, 11:38:55 am »
uwielbiam specjalistów od tanków :)

w czym ten palek jest taki -_-'isty zwłaszcza po 78 i przed 83 i to tylko i wyłącznie z deską w party bo dla reszty klas to jest usless tank?

tk na 78 to też koks który kompletnie nic nie daje. Nie ma niczego przydatnego w party.

Już SK ma lepsze skile niż dwa tanki wyżej na tym 78 chociaż im wyższy lev tym bardziej usless.

A co daje dagger dla pt ?? co daje archer dla pt ?? co daje nuker dla pt?? Tank moze agrować na siebie, zmieniac target ,rzucac arresta i inne debuffki co jest bardzo wkur wiające


nie zrozumiałeś :(

koleś pod twoim postem napisał jakie są najlepsze tanki w kolejności. To o czym ty piszesz może robić dowolny tank i kolejność tego typka jest bez sensu
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #538 dnia: Październik 12, 2010, 12:34:34 pm »
uwielbiam specjalistów od tanków :)

w czym ten palek jest taki -_-'isty zwłaszcza po 78 i przed 83 i to tylko i wyłącznie z deską w party bo dla reszty klas to jest usless tank?

tk na 78 to też koks który kompletnie nic nie daje. Nie ma niczego przydatnego w party.

Już SK ma lepsze skile niż dwa tanki wyżej na tym 78 chociaż im wyższy lev tym bardziej usless.

A co daje dagger dla pt ?? co daje archer dla pt ?? co daje nuker dla pt?? Tank moze agrować na siebie, zmieniac target ,rzucac arresta i inne debuffki co jest bardzo wkur wiające


nie zrozumiałeś :(

koleś pod twoim postem napisał jakie są najlepsze tanki w kolejności. To o czym ty piszesz może robić dowolny tank i kolejność tego typka jest bez sensu

nom ale i tak vanguard ownz jest dla warlocka za 3k w b grade walnolem padl na hita :)


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #539 dnia: Październik 12, 2010, 03:43:10 pm »
ty mowisz o b grade, ile walniesz takiego kociarza na vanguardzie na 85? 700dmg?


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #540 dnia: Październik 12, 2010, 05:46:16 pm »
Uwalenie najlepszego atutu tanka (defensywa) zeby wzmocnic cos co i tak masz gowniane i 3 skilli jest warte jak cholera.


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #541 dnia: Październik 12, 2010, 07:39:30 pm »
Tank nie potrzebuje mocnych ofensywnych skilli, on jest sam mocny w sobie dzieki defensywie i dobrych buffach debuffach potrafi wykonczyc kazdego :)
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 1

  • The Guardian Of Hell
Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #542 dnia: Październik 13, 2010, 07:42:25 pm »
Chciałbym się spytać czy te zmiany w Freyi jakoś korzystnie wpłyneły jeśli chodzi o tanków czy może zostali oni udupieni.


Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #543 dnia: Październik 13, 2010, 08:35:55 pm »
Witam,moze ktoś tak szybko napisać ,bo chodzi mi o jedną rzecz mam SK na asteriosie i mi troche smierdzi ponieważ na vaguardzie bije tak samo jak moj kolega palladyn ze skilli , czy te skille są jakos zbalansowane miedzy klasami ?? I czy w takim razie nie lepiej zrobić  przeciez ma on najwiecej skilli defensywnych ,hp i pdefa wtedy na vanguardzie nieźle za j ebie no i dlugo postoi ??
acha

najwiecej skilli defensywnych ,hp i pdefa



TK ma najwiecej



najwiecej hp i pdefa



TK ma najwiecej hp i pdefa




TK ma najwiecej pdefa








ludzie wy sie kiedys nauczycie ze KAZDY tank ma tyle samo p.defa, a TK wcale nie ma najwiecej hp i niby jakie ma skille defensywne jakich inne tanki nie maja?


  • Wiadomości: 432

  • Pochwał: 0

  • Forza Inter
Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #544 dnia: Październik 13, 2010, 09:42:58 pm »
Na dobra sprawe to DA i Pal maja Majesty ktore podnosi p.defa o ilestam, ale bazowo wszystkie tanki maja tyle samo defa i nie wiem skad ludzie wyskakuja jak gwalciciel zza krzaka ze TK ma najwiecej defa i skilli defensywnych...


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #545 dnia: Październik 13, 2010, 10:02:23 pm »
TK i SK mają uber elo aegis i uber elo pro block rate tarczą :<  :beksa:


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #546 dnia: Październik 13, 2010, 10:05:34 pm »
majesty które enchantowane na power daje bardzo dużo a skile elfów dają tylko p def tarczy :(
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #547 dnia: Październik 13, 2010, 10:53:01 pm »
Witam,moze ktoś tak szybko napisać ,bo chodzi mi o jedną rzecz mam SK na asteriosie i mi troche smierdzi ponieważ na vaguardzie bije tak samo jak moj kolega palladyn ze skilli , czy te skille są jakos zbalansowane miedzy klasami ?? I czy w takim razie nie lepiej zrobić  przeciez ma on najwiecej skilli defensywnych ,hp i pdefa wtedy na vanguardzie nieźle za j ebie no i dlugo postoi ??
acha

najwiecej skilli defensywnych ,hp i pdefa



TK ma najwiecej



najwiecej hp i pdefa



TK ma najwiecej hp i pdefa




TK ma najwiecej pdefa








ludzie wy sie kiedys nauczycie ze KAZDY tank ma tyle samo p.defa, a TK wcale nie ma najwiecej hp i niby jakie ma skille defensywne jakich inne tanki nie maja?

ze masz moda to od razu nie musisz osmieszac innych ,poprostu blad popelnilem bo sie spieszylem pisając posta


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #548 dnia: Październik 14, 2010, 12:16:19 am »
@myszekmiki Niestety takie są realia tego forum, paru modów to po prostu debile.

@Cerber chyba DA i Pal mają sie teraz lepiej;p wszystkie buffy jakie dostają na siebie przechodza na ich summony tiggery,ud itp. tez.

/ScovY
Nikogo nie chce usprawiedliwiać, ale proszę przyhamuj z tekstami typu "paru modów ..."
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2010, 08:07:08 am wysłana przez ScovY »
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #549 dnia: Październik 14, 2010, 09:28:12 am »
@myszekmiki Niestety takie są realia tego forum, paru modów to po prostu debile.

@Cerber chyba DA i Pal mają sie teraz lepiej;p wszystkie buffy jakie dostają na siebie przechodza na ich summony tiggery,ud itp. tez.

/ScovY
Nikogo nie chce usprawiedliwiać, ale proszę przyhamuj z tekstami typu "paru modów ..."


Na moje to idzie w dwie strony, jacy użytkownicy, tacy moderatorzy. A następnym razem dostałbyś %.

Btw, nie pisając, a pisząc.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."