Witaj
Gość

Wątek: Nowy Serwer H5  (Przeczytany 9260 razy)

  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Nowy Serwer H5
« dnia: Październik 19, 2012, 12:56:40 pm »
Czy ktos zna jakies info na temat nowego serwera x5 H5? Ten GF to dla mnie za duzy czasopochlaniacz


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Serwer H5
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 19, 2012, 08:06:40 pm »
w zyciu o takim serwerze x5  nie słyszałem
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Banned
  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Serwer H5
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 19, 2012, 08:15:38 pm »
x7  będzie H5.

 
Czy ktos zna jakies info na temat nowego serwera x5 H5? Ten GF to dla mnie za duzy czasopochlaniacz

Czasopochłaniaczem nigdy nie były raty, a konkurencja na serwerze. Czy GF czy H5 i tak farma ma olbrzymie znaczenie.


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Serwer H5
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 20, 2012, 11:04:52 am »
No tak x7. To kiedy? Wie ktos?


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Serwer H5
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 22, 2012, 10:41:42 pm »
Niedługo open beta test.


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Serwer H5
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 23, 2012, 12:28:04 am »
Federation [x7] - live start November 19, 2012! ;)


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Serwer H5
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 23, 2012, 07:12:37 am »
1 tydzień full noble u rusków
2 tydzień full vespery u rusków
3 tydzień mass emoquity u eu  :afro:
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Nowy Serwer H5 19.11
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 23, 2012, 06:06:51 pm »
Start 19/11
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Serwer H5
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 25, 2012, 04:55:03 pm »
1 tydzień full noble u rusków
2 tydzień full vespery u rusków
3 tydzień mass emoquity u eu  :afro:

czyli ta sama bajka co na x3, tyle że tam połudzicie się trochę dłużej.  :oops:


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Serwer H5
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 25, 2012, 08:48:10 pm »
1 tydzień full noble u rusków
2 tydzień full vespery u rusków
3 tydzień mass emoquity u eu  :afro:

czyli ta sama bajka co na x3, tyle że tam połudzicie się trochę dłużej.  :oops:
To zobaczymy czy będzie ten sam klimat co na x3 czy tylko farma będzie goniła farme


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Serwer H5
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 25, 2012, 09:16:56 pm »
1 tydzień full noble u rusków
2 tydzień full vespery u rusków
3 tydzień mass emoquity u eu  :afro:

czyli ta sama bajka co na x3, tyle że tam połudzicie się trochę dłużej.  :oops:
To zobaczymy czy będzie ten sam klimat co na x3 czy tylko farma będzie goniła farme


klimat na farmie w 2012/2013 roku cool story, popacz cały top serwera goni na tym twoim klimatycznym x3. Da się owszem ale porywać się na takie coś z onlinem >5h day to debilizm bo przy takim onie na h5 jedyne co Ciebie po 2 miesiącach od topu dzielić będzie to Valdek/Baium/Blessed Zaken/Antharas i róznica w oe skilli (+20/10 a +30/15)


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Serwer H5
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 27, 2012, 12:53:37 pm »
Więc mówisz że zrobiłeś konto na forum tylko dlatego, żeby pokazać jaki jesteś ograniczony? : )

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Serwer H5
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 27, 2012, 01:42:15 pm »
Więc mówisz że zrobiłeś konto na forum tylko dlatego, żeby pokazać jaki jesteś ograniczony? : )
Bo się z Tobą nie zgadza? Ktoś już na tym forum dobrze napisał, że czołówka z ru offa naciskała na administrację serva by raty były jak najniższe.. bo jakby ktoś się nie domyślał im niże raty tym większa różnica między NL takimi jak oni, a między osobami co mogą tam trochę pograć..  może na x7 h5 też będą tam dostawać gracze z mniejszym online bo taka to już jest gra ale wolę byc mięsem armatnim i aktywnie uczestniczyć na różnych eventach niż farmić kilka lokacji niżej niż czołówka i tylko o tych eventach z forum się dowiadywać ;)


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Serwer H5
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 27, 2012, 02:08:11 pm »
wiesz ja sam wole h5 ale 7x dla mnie za duże jak na taką kronike.

Chodziło mi o to ze nikt nikogo nie zmusza do gonienia za czołówka, nie gram dużo i jebie mnie to czy top ma 50 czy 5 lvli więcej odemnie.

Poza tym koles nie ogarnia matematyki na poziomie podstawówki i płacze ze nie ma sensu tu grac z onlajnem mniej niz 5h (chyba o to mu chodziło) a sam w ogłoszeniu wymaga więcej a idzie na h5 lol

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Serwer H5
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 27, 2012, 03:30:06 pm »
wiesz ja sam wole h5 ale 7x dla mnie za duże jak na taką kronike.

Chodziło mi o to ze nikt nikogo nie zmusza do gonienia za czołówka, nie gram dużo i -_-' mnie to czy top ma 50 czy 5 lvli więcej odemnie.

Poza tym koles nie ogarnia matematyki na poziomie podstawówki i płacze ze nie ma sensu tu grac z onlajnem mniej niz 5h (chyba o to mu chodziło) a sam w ogłoszeniu wymaga więcej a idzie na h5 lol


1. Tutaj czołówka ciśnie na kroplówkach 24/7, 90% PT z sideów, które na oczy AQ + zobaczą cisną w systemie 10h+ i tak będzie przez długi okres, bo tak grają ruskie faktory z ruOFFA i tego nie zmienisz.
2. x3 GF, pomyśl zanim coś napiszesz, przestań do mnie bić, bo nie dla psa kiełbasa.

Zanim tutaj pt grające 4-5h sfarmi sobie na kraft broni s80 dajmy na to, a failnie to są grubo z czasem w plecy, na h5 sprzęt składa się w prosty sposób, szybko i przyjemnie.

Nie będziesz miał żadnego dostępu do epików z onlinem 5h/day, na H5 znowu masz.


Tutaj różnica między ruskami a pt 5h/day będzie (x3) S gr vs s84 OE + EPIKI + SKILLE OE, na H5 s84 full attri + aq+oly aq+zaken/tezza/freya  vs s84 + oe + skille oe, full epik


Więc mówisz że zrobiłeś konto na forum tylko dlatego, żeby pokazać jaki jesteś ograniczony? : )
Bo się z Tobą nie zgadza? Ktoś już na tym forum dobrze napisał, że czołówka z ru offa naciskała na administrację serva by raty były jak najniższe.. bo jakby ktoś się nie domyślał im niże raty tym większa różnica między NL takimi jak oni, a między osobami co mogą tam trochę pograć..  może na x7 h5 też będą tam dostawać gracze z mniejszym online bo taka to już jest gra ale wolę byc mięsem armatnim i aktywnie uczestniczyć na różnych eventach niż farmić kilka lokacji niżej niż czołówka i tylko o tych eventach z forum się dowiadywać ;)


Dokładnie tak, na Empire ruskie szybko sfarmią s80 sety i będą lały wszystkich przez długi okres w gradzie niżej, a na h5 spokojnie się z takimi ruskami pobijesz, no może pare top PT z hero/full stacked Ciebie pociśnie, ale resztę masz szansę pocisnąć spokojnie jak masz dobry team, online nie stanowi przeszkody.


@Quentim
Faktem jest, że x7 wygrało i jakbyś przypatrzył się temu co było na rosyjskim forum między innymi, a nie pisał byle pisać to byś wiedział, że admini posłuchali się liderów 3 top russ sideów i tyle.

Nie mówię, żę się nie da bawić na x3, ale zwyczajnie wracam z wykładów i po miesiącu farmy jestem gotowy do PvP, a na tej Twojej GF x3, to musiałbym dla przykładu farmić 3-4 miesiące :)
Bo farmy jest dużo więcej na x3, także różnica przez długi okres czasu będzie ogromna pomiędzy ruskami a ludźmi.



jakby ktoś nie widział :


Federation х7 rates:

Basic rates:

Adena/Exp/SP: amount  х7
Seal stones: amount  х7
Adena, Seal stones: chance 100%
Drop: chance х5, amount  х1
Spoil: chance х1, amount  х5
Quest items: amount  х5 (not all quests)
Quest rewards: Exp х7, adena х5
RB drop: chance х5, amount  х1, adena х7
Epic drop: chance х1, amount  х1, adena х7

Quest items drop:
amount  х5

The Finest Food
The Finest Ingredients - Part 1
The Finest Ingredients - Part 2
Alliance with Ketra Orcs
Alliance with Varka Silenos
War with Ketra Orcs
War with Varka Silenos
Relics of the old empire
Gather the flames

Craft materials drop and spoil:

Drop - amount x2
Spoil - random maximum х5.
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2012, 03:41:54 pm wysłana przez Sniffer »


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Nowy Serwer H5
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 27, 2012, 04:11:24 pm »
szkoda tylko że H5 serwery tak szybko padają (wystarczy spojrzeć na serwy l2.ws) z początku ogromna popularność, po kilku miesiącach gleba

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Serwer H5
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 27, 2012, 04:26:33 pm »
1. Tutaj czołówka ciśnie na kroplówkach 24/7, 90% PT z sideów, które na oczy AQ + zobaczą cisną w systemie 10h+ i tak będzie przez długi okres, bo tak grają ruskie faktory z ruOFFA i tego nie zmienisz.
2. x3 GF, pomyśl zanim coś napiszesz, przestań do mnie bić, bo nie dla psa kiełbasa.

Zanim tutaj pt grające 4-5h sfarmi sobie na kraft broni s80 dajmy na to, a failnie to są grubo z czasem w plecy, na h5 sprzęt składa się w prosty sposób, szybko i przyjemnie.

Nie będziesz miał żadnego dostępu do epików z onlinem 5h/day, na H5 znowu masz.

i? ruskie mogą grać i 25/7. Co to zmienia?

myślisz ze na h5 nie będzie rusków. ze jak ty będziesz miec 85 to oni nie beda mieć skilli na +30? ze jak ty bedziesz miec top bron to oni nie beda jej miec na +7?

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Serwer H5
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 27, 2012, 04:43:20 pm »
Quentim nie dyskutuj z idiotą bo pokona cię doświadczeniem.
Niektórzy mają zator w mózgu, nic nie poradzisz.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Serwer H5
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 27, 2012, 05:12:38 pm »
koniec tematu, jesteście widać bardziej doświadczeni, a ja 10 postów więc jestem randomem z forum.
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2012, 05:15:12 pm wysłana przez Sniffer »


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Serwer H5
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 28, 2012, 08:45:30 am »
może szanowna administracja zrobi osobne działy dla x3 i x7 bo już się tutaj kongo robi
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Nowy Serwer H5
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 28, 2012, 08:49:44 am »
dajcie nazwy serverów jeszcze


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Serwer H5
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 28, 2012, 09:08:54 am »
x3 - Empire
x7 - Federation
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Serwer H5
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 13, 2012, 06:12:54 pm »
Hej na tym klijencie od tego x3 na x7 nie pogram muszę ściągnąć innego czy update wystarczy?? :oops:


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Serwer H5
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 13, 2012, 10:17:11 pm »
Mam pewny dylemat czym tu grac

Glad : 2 tyg bez duali ( dsc ) troche lipa
Destro : głownie farm char na pvp lipa troche lecz pt zawsze kama/laba/gc/zaken exp
PW : Da rade solo + wc , pt na labe /kame bedzie chyba miał ze wzgledu na lure / jak z zakenem ? + pvp char
OL : Głownie mage pt pewnie i jedynie DV farma , nie wiem jak z laba/kama / zaken ze wzgledu na debufy bedzie pt
DA : Oly farmer bez skili na farme :/
PAL/SK : PT bedzie skill 83 ale jest to jednak tank :D


do solo gry co najlepiej było by ? zastanawiam sie na PW + WC box + Spoil


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Serwer H5
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 14, 2012, 10:31:12 am »
Mam pewny dylemat czym tu grac

Glad : 2 tyg bez duali ( dsc ) troche lipa
Destro : głownie farm char na pvp lipa troche lecz pt zawsze kama/laba/gc/zaken exp
PW : Da rade solo + wc , pt na labe /kame bedzie chyba miał ze wzgledu na lure / jak z zakenem ? + pvp char
OL : Głownie mage pt pewnie i jedynie DV farma , nie wiem jak z laba/kama / zaken ze wzgledu na debufy bedzie pt
DA : Oly farmer bez skili na farme :/
PAL/SK : PT bedzie skill 83 ale jest to jednak tank :D

do solo w l2 ... to chyba szachy.

do solo gry co najlepiej było by ? zastanawiam sie na PW + WC box + Spoil