Witaj
Gość

Wątek: RPG X7 - Czym grać ?  (Przeczytany 5854 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: RPG X7 - Czym grać ?
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 17, 2012, 09:37:07 pm »
Niezbędne żeby cokolwiek bić to jest zostanie na jednym serwerze więcej niż miesiąc  :D


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: RPG X7 - Czym grać ?
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 17, 2012, 09:45:08 pm »
no własnie kogoś mi takiego trzeba abym został więcej;) Czy Desto + GW+WC BOX będzie miał bez problemu pt na kame/labe/zakena?


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: RPG X7 - Czym grać ?
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 17, 2012, 10:04:47 pm »
no własnie kogoś mi takiego trzeba abym został więcej;) Czy Desto + GW+WC BOX będzie miał bez problemu pt na kame/labe/zakena?
Destro to jako jednego z pierwszych na te rzeczy, które wypisałeś wezmą. Chyba, że już na zakenie będziesz z commonem pchał się to nie, ale na H5 żeby nie mieć 300 attri to trzeba się niezle "postarać".


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: RPG X7 - Czym grać ?
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 17, 2012, 10:20:49 pm »
nie no common to nie;) chodzi o to czy deska dalej jest deska na rb. bo z tego co czytam to frenzy osłabione, ale dalej to "jakiś" bonus do p atk więc dalej pt desek + palek z FI jest dobre?:) oczywiscie 300 atri


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: RPG X7 - Czym grać ?
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 18, 2012, 06:05:21 pm »
tak z innej beczki , postanowione bede grał DA , o której wstaje server ? bo nie wiem czy jest sens zaczynać jutro czy poczekac 2-3 dni aż się przeludni


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: RPG X7 - Czym grać ?
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 18, 2012, 10:24:36 pm »
17


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: RPG X7 - Czym grać ?
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 19, 2012, 09:19:09 am »
Pozwole sobie podpiac sie do tematu, mianowicie co sadzicie o SH w H5. Jakos nie mialem zbytnio okazji grac na Nai w czasach H5, jak wrocilem co prawda tylko na chwile to byl juz GOD i jakos mi nie spasowal. Jak to jest z tym SH w H5 jesli chodzi o mass pvp i oly. Z gory dzieki za odpowiedz ;)


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: RPG X7 - Czym grać ?
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 19, 2012, 10:08:16 am »
Bardzo miło (i szybko) się nim farmi, na open dobry, na oly ssie w porównaniu do reszty nuków, ale jednak warty uwagi.
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: RPG X7 - Czym grać ?
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 19, 2012, 10:19:58 am »
Pytam bo server wstaje niebawem a ja sie tak wlasnie zastanawiam nad sh lub tyrkiem ;)


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: RPG X7 - Czym grać ?
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 19, 2012, 01:00:18 pm »
rozumiem że przed startem bedzie jakiś pack do pobrania po eng clienta ?


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: RPG X7 - Czym grać ?
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 19, 2012, 03:06:25 pm »
To jakie tutaj głupoty wypisują przechodzi ludzkie pojecie ;d


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: RPG X7 - Czym grać ?
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 19, 2012, 03:50:34 pm »
To jakie tutaj głupoty wypisują przechodzi ludzkie pojecie ;d

1 raz na rpg ;) ale już sobie poradziłem ( jebane ruskie cyrylice )


  • Wiadomości: 80

  • Pochwał: 0

Odp: RPG X7 - Czym grać ?
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 19, 2012, 04:14:21 pm »
No dobra, to moze jakie klasy warto sobie odpuscic, domyslam sie ze Prophet to slaby wybor. Czy ktos uwaza, ze jakas klasa gra sie znacznie gorzej?


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: RPG X7 - Czym grać ?
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 19, 2012, 09:01:37 pm »
No dobra, to moze jakie klasy warto sobie odpuscic, domyslam sie ze Prophet to slaby wybor. Czy ktos uwaza, ze jakas klasa gra sie znacznie gorzej?
To jest h5, a nie interlude. Tutaj warto grać każdą klasą.
WC może być kiepskim wyborem, ale jednak great fury <3. Prophet aktywny to skarb, chociaż na x7 będą same random klany i nikt tego nie doceni.
Poza tym all warto brać, ostatecznie z PRa zrezygnować mogę jeszcze, ale chyba tu przesadziłem.
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: RPG X7 - Czym grać ?
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 19, 2012, 09:44:00 pm »
Witam, jestem zielony...

Chcę pograć sobie tak for fun na razie z bratem (2 osobowe party na początek)
Ja celuje w klase BISHOP, i tutaj rodzi sie pytanie kto pasuje do bisha? jakis glad moze?? chodzi mi zeby sie na początku przyjemnie expilo.... ja lecze a on bije ;)

kogo polecacie?


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: RPG X7 - Czym grać ?
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 20, 2012, 07:15:59 am »
Jeśli macie skąd brać buffy to ja bym brała kogoś kto trainy ogarnia... jakaś deska, warlord, czy coś w ten deseń.