Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Franz :P  (Przeczytany 380129 razy)

  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #300 dnia: Maj 28, 2009, 09:32:34 pm »
Prawda gra się for fun... niektórzy od nas są porywczy
ale prowokacja z waszej strony jest pełna...  rzucacie jakies głupie teksty a potem się dziwicie że jakieś bluzgi lecą... w realu bym nie odpuścił ale szkoda mi konta na takich... a z resztą co o za frajda napisać coś komuś
GZ CH
za 2 tygodnie moze wpadniemy
Nie piszę poprawnie po polsku
nick: szymaq
class: Grand Khavatari / DreadNought / Baunty Hunter / Sword Singer
server: Naia


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #301 dnia: Maj 28, 2009, 09:46:39 pm »


Niby na Franzie nie gram i z bielakiem nie rozmawiałem nigdy :P więc nie znam ziomka, ale na tym screenie(choć może przed chwilą jego wyzywali) wychodzi na to że ziomek lubi naśmiewać się z ludzi podczas gdy ma ich na blockliscie i nie mogą do niego odpisać... :)




  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #302 dnia: Maj 28, 2009, 09:48:50 pm »
LOL nie constant(s wtf?) tylko bot party lol. To jest przemistrz ;d


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #303 dnia: Maj 28, 2009, 10:12:39 pm »
 Fruzie pamietam z BD i nie moge powiedziec o Nim zlego slowa (co nie znaczy ze sie kiedys nie zemszcze za te pk jak bylem afk ;) ), gral z Wami jeszcze Koe, ktorego naprawde lubilem (lubie*-nie wiem czy jeszcze gra :P) no i ... Bielak, ktorego rowniez kojaze (bardzo srednio ale jednak) z czasow BD- po powrocie z luny (;D) moj clan miel jadki z Odrodzeniem- pierwsze co zobaczylem po wygranym pvp- "pedaly jeb..." od Bielaka :/- szkoda...

Tak poza tematem- naprawde kiedys wierzylem, ze jestesmy wstanie cos zrobic w L2 jako Polacy- sory Marc1n- miales racje...
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2009, 10:19:13 pm wysłana przez Biz0n »
Franz: Kaczor
Lancer: Pадость
Lilith: 1098
Classic: Kaczor


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #304 dnia: Maj 28, 2009, 10:25:10 pm »
przeciez nikt tak polakowi nie dopie#$$% jak drugi polak, nie tylko w l2 tak jest


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #305 dnia: Maj 28, 2009, 11:01:40 pm »
Prawda
Nie piszę poprawnie po polsku
nick: szymaq
class: Grand Khavatari / DreadNought / Baunty Hunter / Sword Singer
server: Naia


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #306 dnia: Maj 29, 2009, 10:08:56 am »
przeciez nikt tak polakowi nie dopie#$$% jak drugi polak, nie tylko w l2 tak jest

:) Swieta prawda.Identycznie jest np w...Londynie :D. Pewnie wiekszosc wie,ale tam, az zal na to patrzec jak polak polaka pieknie ownuje :D
No nic,zeby tematu nie rozmywac.Jak tak dalej pojdzie to ruskie beda jechac wszystkich rowno. A tak w ogóle to co to za jakies dziwne pierdoly,zeby po przegranej pisac komus "ty pedale jeb..." Ty siaki i owaki...." . Nie lepiej GZ,GF, "To Village"?
Nie rozumiem takich zachowan.Wojna wojną,ale jak ktos akurat byl lepszy to mam mu zaraz flugac????
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #307 dnia: Maj 29, 2009, 10:31:14 am »

Powiedz to swoim;] Ale i tak podziwiam, bo nie zrobil zadnego bledu.
?? Serfer kor



  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #308 dnia: Maj 29, 2009, 10:39:48 am »

Powiedz to swoim;] Ale i tak podziwiam, bo nie zrobil zadnego bledu.

Nikt od nas nie ma 12tu lat.Nic nikomu nie bede mowil.Zachowania i reakcje to personalne sprawy,a ja sie na wychowawce nie nadaje :)
Mnie osobiscie Bielak nic nie zrobil,codziennie z nim gadam i gram,a to jak Wy sie z nim dogadujecie to Wasze sprawy i ja nie bede nikogo naprowadzal w jakim tonie to ma sie odbywac.Reakcja wywoluje reakcje ;)
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #309 dnia: Maj 29, 2009, 10:41:26 am »

Powiedz to swoim;] Ale i tak podziwiam, bo nie zrobil zadnego bledu.

ty swoim tez...

Nie piszę poprawnie po polsku
nick: szymaq
class: Grand Khavatari / DreadNought / Baunty Hunter / Sword Singer
server: Naia


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #310 dnia: Maj 29, 2009, 10:49:03 am »

Powiedz to swoim;] Ale i tak podziwiam, bo nie zrobil zadnego bledu.

ty swoim tez...


Wydaje mi sie ze to byla odpowiedz na te super zaczepki Pana Mistrza Zorro Bielaka;)
?? Serfer kor



  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #311 dnia: Maj 29, 2009, 12:11:23 pm »
Skoro lubicie robic screeny... wklejacie je kiedy sie tylko da
to czemu nie mazdego screena z tymi wrzutami na matke i innymi kor...ami, h...ami

jeszcze jedno co do siege na Inadril
zabrako wam 2 minut... oki
"Wystarczyły 3-4 krótkie rushe".... widocznie nie wystarczly

a oto nasze pt na siege 2 pt full S



"(Her0s, Dejmos, Tank junior, Pan Bielak itd) w stylu: "Kwiatuszku, no gdzie jesteście? Ile można na was czekać?"
czy to jest obrazliwe??
Usmialem sie po pachy jak dostawalem PM gdzie expimy...
Nie piszę poprawnie po polsku
nick: szymaq
class: Grand Khavatari / DreadNought / Baunty Hunter / Sword Singer
server: Naia


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #312 dnia: Maj 29, 2009, 01:02:34 pm »
Fajnie macie jak z 12 osob robicie 2 full pt na siege, no i jeden healer na tyle osob (w dodatku ee)?
?? Serfer kor



  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #313 dnia: Maj 29, 2009, 01:11:16 pm »
Oj mój malutki słoniku...
To według waszych opowiadań mamy full s i składamy 2 pt... ale to nic
I nawet nie potrafisz porządnie obejrzeć zamieszczonego obrazka...
może pora wybrać się do okulisty??
Nie piszę poprawnie po polsku
nick: szymaq
class: Grand Khavatari / DreadNought / Baunty Hunter / Sword Singer
server: Naia


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #314 dnia: Maj 29, 2009, 01:18:52 pm »
Mam -4,5 na jednym oku i -6 na drugim, mam papier na niepelnosprawnosc i certyfikaty cztery.
?? Serfer kor



  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #315 dnia: Maj 29, 2009, 01:21:26 pm »
Zapomniales dodac ze zanim mi sie doczytal teren juz Was tam nie bylo, szybko zniszczylismy flage i wiecej sie nie pojawiliscie. Problemy mielismy tylko z WG bo mieli party nukerow, ale po ktoryms tam raszu szybko wbilismy sie do sali tronowe, zabraklo pare minut.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #316 dnia: Maj 29, 2009, 01:27:15 pm »
Mam -4,5 na jednym oku i -6 na drugim, mam papier na niepelnosprawnosc i certyfikaty cztery.

jesteś Hardkorem??

Zapomniales dodac ze zanim mi sie doczytal teren juz Was tam nie bylo, szybko zniszczylismy flage i wiecej sie nie pojawiliscie. Problemy mielismy tylko z WG bo mieli party nukerow, ale po ktoryms tam raszu szybko wbilismy sie do sali tronowe, zabraklo pare minut.

Długo ci się wczytuje... przegapiłaś jakieś 3 rushe
W zeszły tydzień nasz plan był wykonany w 100%
Nikt z naszych wrogów nie zdobył zamku...
Nie piszę poprawnie po polsku
nick: szymaq
class: Grand Khavatari / DreadNought / Baunty Hunter / Sword Singer
server: Naia


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #317 dnia: Maj 29, 2009, 02:08:26 pm »
Fruzia, jak ty chcesz dyskutować na forum normalnie, skoro ja ci odpisuję dokładnie dlaczego na siege było tak, a nie inaczej? No tak, skoro jedyne co odpisałeś po moim poście było:

Urzekła mnie twoja historia
NARA

Ale pozwolisz zacytuję ci ten fragment w którym tłumaczyłem siege: (może tym razem raczysz przeczytać...)

A co jest do pisania o siege? warunek był taki, że skupiliśmy się na pomocy Megarusów Giran, aby otrzymać potem pomoc w innym. Poza tym MH to teraz klan stricte PvE, a to, że nasze party dalej się z wami bije, to wynik naszej inicjatywy. Wszyscy, którzy aktywnie biorą udział w PvP są teraz w HoD i również my tam wkrótce wylądujemy, tylko jeszcze ciut przylevelujemy support i ubierzemy go w S grade. Na sieges i inne eventy tagujemy się w HoD i przychodzimy, więc MH nie ważny był zamek.

Mieliśmy pod koniec trochę wolnego czasu, to wpadliśmy się pobić z wami i tyle. Swoją drogą, wiesz, że brakowało 2-3 minut na screstowanie go, więc nawet nie mogliście porządnej obrony ustanowić zanim skończyliśmy Rune/Giran... Wystarczyły 3-4 krótkie rushe, żeby wbić się do sali tronowej i farmić fame wybijając wszystkich respawnujących się obronców. So...?



 


Akurat wasza obecność tam naprawdę niewiele zmieniła (Bielak złożył się na 2 staby naszego TH Pushbacka, wtedy jeszcze na 72 lvlu) , jedynie WG stawiało konkretny opór i to przez nich brakowało nam tych 2-3 minut. Trudno, nie zakładaliśmy, że z Giran tak gładko pójdzie i zostanie nam czasu jeszcze żeby was odwiedzić. Zobaczymy następnym razem jak to będzie, choć myślę, że o Inradril już walczyć nie będziemy, tylko o inne zamki, ale who knows...?


Zripostujesz to teraz sensownie, czy znów walniesz tekścik, który pokazuje twój poziom dyskusji...?


Nie wiem ile macie Esek w waszym klanie, dla mnei możecie mieć ich nawet 500000 tylko do cholery przyjdźcie na PvP z nami, na dowolnych waszych warunkach, a nie jedynie szukacie nas o 04:30 (GF Youki kolejnego nieowocnego poszukiwania nas, która to już noc z kolei? chyba już grubo ponad tydzień nawet nas nie zobaczyliście). Ale nei martwcie się chłopaki, ja czekam tylk ona PM od was, gdzie chcecie się zoabczyć. Tylko proszę, nie bierzcie znów lokacji gdzie nei można wejść w 1 osobowe full PT z przedziału lvlowego 71-79, ok? Możecie campić spota już na nas, możecie przyść 2-3 party na nasze jedno, tylko plx wpadnijcie i nei palcie b soe jak zbliży się ktoś od nas do was, ok? Całe forum jest świadkiem, że dostosujemy się do waszych warunków, czego można chcieć więcej? Ba powiem więcej, możemy bić RB nawet w czasie kiedy na nas wpadniecie, ok? 


Ofc tylko nasze 1 Party! Nasze, zaraz jak to Pan Bielak napisał: "twopje konstans party które pada codziennie"

Pasuje?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #318 dnia: Maj 29, 2009, 02:34:47 pm »
Czytałem uważnie...

i tak jak juz napisałem robilismy co w naszej mocy zeby nikt z naszych wrogów nie miał zamku.


Nie wiem jak się dyskutuje na forum normalnie bo to 1 forum na ktorym "dyskutuje"
Czy uważasz że spamowanie obelg i głupich nic nie przedstawiających screenow w gronie znajomych to jest dyskusja?? To tak jak byś obgadywał szefa ze znajomymi w barze jaki to on nie jest głupi a ty okradasz go i opierdzielasz sie w robocie:P (taki przykład tylko)
Bo według mnie to zwykłe wyżywanie się i próba ośmieszenia (jakoś nie czuje się ośmieszony)
Ale róbcie co chcecie
Nie piszę poprawnie po polsku
nick: szymaq
class: Grand Khavatari / DreadNought / Baunty Hunter / Sword Singer
server: Naia


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #319 dnia: Maj 29, 2009, 02:51:39 pm »
LF pvp ja vs 5 Odro.


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #320 dnia: Maj 29, 2009, 02:56:09 pm »
Nie wiem czy tylu mamy:P
kto szuka ten znajdzie....
Nie piszę poprawnie po polsku
nick: szymaq
class: Grand Khavatari / DreadNought / Baunty Hunter / Sword Singer
server: Naia


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #321 dnia: Maj 29, 2009, 02:57:54 pm »
LF pvp ja vs 5 Odro.
Yuki nie rob tego bo jak ich zabijesz to wyjdzie na to ze jestes "pedalem ktory nie umie grac" :D
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #322 dnia: Maj 29, 2009, 02:58:35 pm »
A co jest do pisania o siege? warunek był taki, że skupiliśmy się na pomocy Megarusów Giran, aby otrzymać potem pomoc w innym.
Ale to juz chyba Wasz problem na czym sie skupiliscie.My rowniez sie skupilismy na Inadril,zeby otrzymac pomoc w innym.I tak sobie mozemy gadac.
Cytuj
[...]więc MH nie ważny był zamek.
To po co w zasadzie ta cala gadka o siegu?

Cytuj
Mieliśmy pod koniec trochę wolnego czasu, to wpadliśmy się pobić z wami i tyle. Swoją drogą, wiesz, że brakowało 2-3 minut na screstowanie go...[...]
Lol.Ale co nas to obchodzi,ze brakowalo Wam 3-4 czy 50-60 minut?

Cytuj
... Wystarczyły 3-4 krótkie rushe, żeby wbić się do sali tronowej i farmić fame wybijając wszystkich respawnujących się obronców. So...?
:) 3-4 krotkie rushe przeciwko 12tu osobom??Jest sie czym chwalic.Was ilu bylo???Ale no tak zapomnialem,ze my wszyscy wykoksani jestesmy i kazdy biega w OE S ;)



Cytuj
Akurat wasza obecność tam naprawdę niewiele zmieniła (Bielak złożył się na 2 staby naszego TH Pushbacka, wtedy jeszcze na 72 lvlu)
Polemizowalbym....To ze Bielak sie zlozyl na 2 staby to niby do czego zmierzasz? Tak samo moge powiedziec,ze ktos od Was nawet nie dobiegl (Darth Myth chyba)
Cytuj
Nie wiem ile macie Esek w waszym klanie, dla mnei możecie mieć ich nawet 500000 tylko do cholery przyjdźcie na PvP z nami, na dowolnych waszych warunkach, a nie jedynie szukacie nas o 04:30 (GF Youki kolejnego nieowocnego poszukiwania nas, która to już noc z kolei? chyba już grubo ponad tydzień nawet nas nie zobaczyliście). Ale nei martwcie się chłopaki, ja czekam tylk ona PM od was, gdzie chcecie się zoabczyć. Tylko proszę, nie bierzcie znów lokacji gdzie nei można wejść w 1 osobowe full PT z przedziału lvlowego 71-79, ok? Możecie campić spota już na nas, możecie przyść 2-3 party na nasze jedno, tylko plx wpadnijcie i nei palcie b soe jak zbliży się ktoś od nas do was, ok? Całe forum jest świadkiem, że dostosujemy się do waszych warunków, czego można chcieć więcej? Ba powiem więcej, możemy bić RB nawet w czasie kiedy na nas wpadniecie, ok? 


Ofc tylko nasze 1 Party! Nasze, zaraz jak to Pan Bielak napisał: "twopje konstans party które pada codziennie"

Pasuje?

Mnie pasuje! ;)




Fajnie macie jak z 12 osob robicie 2 full pt na siege, no i jeden healer na tyle osob (w dodatku ee)?

O hehe.To tez dobre jest...a kolo EE po prawej stronie to kto stoi??? ;)


Topic jest luźny, ale proszę bez double postów.
/Frohike
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2009, 04:26:08 pm wysłana przez Frohike »
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #323 dnia: Maj 29, 2009, 03:07:33 pm »
Po pierwsze: 12 osób to było z Odro + jedno na full supporcie pt magów i jedno nie pełne chyba.
Po drugie: Zabrakło nam z 4minuty bo po 3 czy 4 rushu byliśmy w środku i zabijaliśmy WG zaraz jak się pojawili w komnacie tronowej.

No właśnie sloniu! No kto po prawej od EE stoi?! Przecież każdy nad głową ma napisaną na profesje...
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2009, 03:09:04 pm wysłana przez Yukidian »


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #324 dnia: Maj 29, 2009, 03:13:15 pm »
LF pvp ja vs 5 Odro.
Yuki nie rob tego bo jak ich zabijesz to wyjdzie na to ze jestes "pedalem ktory nie umie grac" :D

Moją postać złożyłeś na 2 hity... jak spekowałem smallmodela i jego support na Varce ( godzine wcześniej alarion i jeszcze pare osob mowilo ze juz bedzie spokój ze się dogadaliście itp ) nawet nie widzialem aż tu nagle bach bach i po frytkach. Jesteś kozak
Ale tak jak już nie raz pisałem staram się iść jak najbardziej do przodu a wam pomoc się cofac.
Yukidian nie zapominaj o wylaczeniu autoresa :P
Nie piszę poprawnie po polsku
nick: szymaq
class: Grand Khavatari / DreadNought / Baunty Hunter / Sword Singer
server: Naia