Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Franz :P  (Przeczytany 380218 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1225 dnia: Lipiec 31, 2009, 03:13:34 pm »
Wiecie..teksty o bielaku sa juz troche nudne :)

Gosc jest jaki jest i trudno :) On sie nie udziela juz tutaj, przez ostatni czas nawet chyba nie pekuje po nocach (przynajmniej ja nie ucierpialem przez ostatnie tygodnie) wiec mysle, ze to najlepsza pora skonczyc ten temat.

I mowie to zarowno jako gracz z Franza jak i modek tego dzialu :) Naprawde staje sie to nudne.

Jakbyscie mieli jakies fajne screeny nowe czy cos to jak najbardziej sa mile widziane. Ale takie teksty bez poparcia to mozna o tylek rozbic :)

Zamiast tego moglibyscie jakies fajne screeny/filmy z pvp powrzucac, fajne niusy etc :)

btw ding 74 :D 1lvl moar to nobless <3
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1226 dnia: Lipiec 31, 2009, 03:23:48 pm »
Wiecie..teksty o bielaku sa juz troche nudne :)

Gosc jest jaki jest i trudno :) On sie nie udziela juz tutaj, przez ostatni czas nawet chyba nie pekuje po nocach (przynajmniej ja nie ucierpialem przez ostatnie tygodnie) wiec mysle, ze to najlepsza pora skonczyc ten temat.

I mowie to zarowno jako gracz z Franza jak i modek tego dzialu :) Naprawde staje sie to nudne.

Jakbyscie mieli jakies fajne screeny nowe czy cos to jak najbardziej sa mile widziane. Ale takie teksty bez poparcia to mozna o tylek rozbic :)

Zamiast tego moglibyscie jakies fajne screeny/filmy z pvp powrzucac, fajne niusy etc :)



....i przeczytac to milion razy i zrozumiec.Jesli nie zrozumiales to wroc i przeczytaj milion pierwszy raz!Jesli dalej nie zrozumiales,popros starszego brata,mame,tate,ciotke,wujka,sasiada itp,niech przeczyta i wytlumaczy.Jesli dalej "ni w ząb",proponuje najpierw skonczyc podstawowke i nie opuszczac lekcji jezyka polskiego,gdzie omawiany jest temat "Czytam tekst i rozumiem jego znaczenie oraz przekaz" :/
Aha...jakby co,to dla tych co zamierzaja cos napisac-ironia(jakze ulubione slowo przez niektorych,tylko czasami trzeba wiedziec kiedy jej uzywac :P)

Cytuj
btw ding 74 :D 1lvl moar to nobless <3

Pióra sie posypaly??GZ :D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2009, 03:25:50 pm wysłana przez JennaJ »
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1227 dnia: Lipiec 31, 2009, 03:27:11 pm »

Cytuj
btw ding 74 :D 1lvl moar to nobless <3

Pióra sie posypaly??GZ :D

Jakie pióra ?:d
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1228 dnia: Lipiec 31, 2009, 03:29:35 pm »

Cytuj
btw ding 74 :D 1lvl moar to nobless <3

Pióra sie posypaly??GZ :D

Jakie pióra ?:d
Wbiles lvl?
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1229 dnia: Lipiec 31, 2009, 03:31:44 pm »
no 74 wbilem :) q zrobilem, teraz tylko 75 <3
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1230 dnia: Lipiec 31, 2009, 03:33:29 pm »
no 74 wbilem :) q zrobilem, teraz tylko 75 <3
Pokazuje i objasniam: :D
Jak wbijasz lvl to pokazuje sie taka jasna poświata nad postacia i sypia sie...pióra :D Nie zauwazyles tego? ;) I nie mowi sie,ze wbilem na 74,tylko,ze piora mi sie posypaly na 74 :D ;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2009, 03:36:36 pm wysłana przez JennaJ »
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1231 dnia: Lipiec 31, 2009, 03:44:58 pm »
aaaa no przeciez :D

zauwazylem ^^ ale nie wiedzialem, ze tak sie mowi :P

to tak tak :d posypaly sie piora :D
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1232 dnia: Lipiec 31, 2009, 04:38:00 pm »
no 74 wbilem :) q zrobilem, teraz tylko 75 <3
Pokazuje i objasniam: :D
Jak wbijasz lvl to pokazuje sie taka jasna poświata nad postacia i sypia sie...pióra :D Nie zauwazyles tego? ;) I nie mowi sie,ze wbilem na 74,tylko,ze piora mi sie posypaly na 74 :D ;)
nigdy nie zwróciłem uwagi, aż wbiję na na postać jakiegoś znajomego i zobaczę :D


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1233 dnia: Lipiec 31, 2009, 04:45:37 pm »
aaaa no przeciez :D

zauwazylem ^^ ale nie wiedzialem, ze tak sie mowi :P

to tak tak :d posypaly sie piora :D
bo ty przeciez tego na oogu nie widzisz o.O xaxa  :P
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1234 dnia: Lipiec 31, 2009, 04:55:06 pm »
no 74 wbilem :) q zrobilem, teraz tylko 75 <3
Pokazuje i objasniam: :D
Jak wbijasz lvl to pokazuje sie taka jasna poświata nad postacia i sypia sie...pióra :D Nie zauwazyles tego? ;) I nie mowi sie,ze wbilem na 74,tylko,ze piora mi sie posypaly na 74 :D ;)
nigdy nie zwróciłem uwagi, aż wbiję na na postać jakiegoś znajomego i zobaczę :D

Kurcze,panowie! Jak mozecie tego nie zauwazac?Przeciez to najfajniejszy moment w grze kiedy sie sypia pióra :d ;)
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1235 dnia: Lipiec 31, 2009, 04:57:37 pm »
ja tam wole momenty kiedy moge napisac na normalnym chacie "GF" a na party/klanowym "+3" or moar majac jeszcze fioletowy nick <3 <3
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1236 dnia: Lipiec 31, 2009, 05:27:12 pm »
Po pierwsze to nie byla ironia, taki jest styl gry Bielaka czyt. zabic kogos na afk, a gdy przypadkiem sie okaze, ze ktos jest nie dokonca afk to spalic bsoe (musi ich miec calkiem sporo). Po drugie jak o czyms nie masz pojecia to zapytaj najpierw Pana Bialego lub herosa jak sprawy wojny w ich mniemaniu wygladaja, a pozniej bierz sie za komentowanie.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1237 dnia: Lipiec 31, 2009, 05:44:25 pm »
A jak się wbija 85 to piórka ostatni raz lecą :((




  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1238 dnia: Lipiec 31, 2009, 05:46:55 pm »
Po pierwsze to nie byla ironia,[...]
Mialem sobie odpuscic ale nie moge no ;)
Na dzien dobry strzal w kolano!Skoro to nie byla ironia to powiedz koledze(youngpadawan) zeby mi tu jakis linkow nie wklejal o ironii,bo widze,ze sam nie ma pojecia o co Ci chodzi,a potem niepotrzebnie powstaje 157 tysiecy stron glupich tekstow :/

Cytuj
[...]Po drugie jak o czyms nie masz pojecia to zapytaj najpierw Pana Bialego lub herosa jak sprawy wojny w ich mniemaniu wygladaja, a pozniej bierz sie za komentowanie.
O LOL! A gdzie ja komentowalem sprawy jakiejs tam wojny?Czy ja komentuje wojne?Skometnowalem Twoj post odnosnie tego,ze wiesz niby co Bielak robi,a tak na dobra sprawe to niewiele wiesz.No ale zyj sobie w niewiedzy.

server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1239 dnia: Lipiec 31, 2009, 06:19:00 pm »
A jak się wbija 85 to piórka ostatni raz lecą :((

JennaJ i mdh wybaczcie, ale kurwa nie mogę xD

Bielakowi lecą na 86, 87 itd. też, więc nie gadaj głupot  :o


:( Twój Stary


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1240 dnia: Lipiec 31, 2009, 07:10:12 pm »
Przede wszystkim youngpadawan to nie zaden kolega, a poprostu uzytkownik tego forum. Po drugie skoro nie wiesz do czego odnosil sie moj post to po co komentujesz. Najwidoczniej nie bardzo orientujesz sie jak wyglada 2way war w wykonaniu Odrodzenia i Pana Bialego. Zreszta tak jak pisalem zapytaj najpierw klanowiczow, a pozniej wypowiadaj sie w temacie.


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1241 dnia: Lipiec 31, 2009, 07:15:15 pm »
Przede wszystkim youngpadawan to nie zaden kolega, a poprostu uzytkownik tego forum. Po drugie skoro nie wiesz do czego odnosil sie moj post to po co komentujesz. Najwidoczniej nie bardzo orientujesz sie jak wyglada 2way war w wykonaniu Odrodzenia i Pana Bialego. Zreszta tak jak pisalem zapytaj najpierw klanowiczow, a pozniej wypowiadaj sie w temacie.

Rece mi opadaja :/
Nigdzie,nie wspomnialem o zadnej wojnie tylko o tym jaki to jestes wszechwiedzacy! EOT,bo nudzisz :/
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1242 dnia: Lipiec 31, 2009, 07:38:36 pm »
Rece mi opadaja :/
Nigdzie,nie wspomnialem o zadnej wojnie tylko o tym jaki to jestes wszechwiedzacy! EOT,bo nudzisz :/
przyzwyczaj się, że niektórzy tutaj lubią wpychać do ust słowa których te osoby nie wypowiedziały :F


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1243 dnia: Lipiec 31, 2009, 07:51:46 pm »
Rece mi opadaja :/
Nigdzie,nie wspomnialem o zadnej wojnie tylko o tym jaki to jestes wszechwiedzacy! EOT,bo nudzisz :/
przyzwyczaj się, że niektórzy tutaj lubią wpychać do ust słowa których te osoby nie wypowiedziały :F
W takim razie to zmienia postac rzeczy.Nie wiedziale tego,serio.Nie praktykuje takich chwytow wiec nie wiem ;)
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1244 dnia: Lipiec 31, 2009, 08:16:17 pm »
Ja tylko napisalem jaka forme wojny przyjal boski Bielak i co po niektorzy klanowicze z Odrodzenia vide her0s, nigdzie nie napisalem, ze to sie odnosi w jaki kolwiek sposob do Ciebie - notabene osoby, ktora z ta wojna ma nie wiele wspolnego.


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1245 dnia: Lipiec 31, 2009, 08:29:13 pm »
Ja tylko napisalem jaka forme wojny przyjal boski Bielak i co po niektorzy klanowicze z Odrodzenia vide her0s, nigdzie nie napisalem, ze to sie odnosi w jaki kolwiek sposob do Ciebie - notabene osoby, ktora z ta wojna ma nie wiele wspolnego.
Ok,zatem wyjasnie łopatologicznie,a mianowicie:
Ustosunkowalem sie jedynie do Twojej wypowiedzi odnosnie Bielaka.Stwierdziles,ze zbiera bsoe,ze bedzie mu to potrzebne w nocnym pekowaniu,gdyby ktos z jego wrogow "nie daj Boze" byl przy kompie.Wyskoczyles ta wypowiedzia jak Filip z Konopii,tak naprawde to nie mozesz wiedziec czy zbiera bsoe,czy gra w ruletke,wiec uswiadomilem Cie,ze nie wiesz co robi Bielak i ze jedynie wylewasz swoje porazki tutaj,bo Cie Bielak peknął w nocy itp ,itd.
Nastepnie Ty,nie odniosles sie do mojej odpowiedzi na Twoj post,tylko poniosles wodze fantazji mowiac mi,ze co ja moge wiedziec o wojnie,o konflikcie miedzy Toba,a Bielakiem i Her0sem,i ze jak nie wiem to mam sie nie odzywac i nie zabierac glosu.......

.......NO I K***A NIC NA TEMAT WASZEJ WOJENKI SIE NIE ODZYWALEM!!!!!
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2009, 08:31:35 pm wysłana przez JennaJ »
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1246 dnia: Lipiec 31, 2009, 08:35:18 pm »
lulz, rage. tylko po co


yay, sry za porównanie, ale jak Materid się zachowujesz.
I'm offline.


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1247 dnia: Lipiec 31, 2009, 08:58:55 pm »
Kiedys te dziesiatki bsoe musial zbierac, skoro pali ich tyle codziennie. Inna sprawa, ze caly czas zakladasz, ze to mnie Bielak dorwal w nocy - co nie jest prawda, takze nie mam pojecia o jakich porazkach mowisz, ale nie wnikam. Natomiast odnosnie rzekomej fantazji to tez nie za bardzo wiem do czego zmierzasz skoro Cie tam poprostu nie bylo, a wojna jak wyglada wiedza zainteresowany osoby w poszczegolnych klanach - a najwidoczniej Ciebie ten temat nie dotyczy.


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1248 dnia: Lipiec 31, 2009, 09:22:07 pm »
Kiedys te dziesiatki bsoe musial zbierac, skoro pali ich tyle codziennie.
Hmm....pomyslmy.BSOE....hmmm.....do czego to moze sluzyc?Hmm....Ah,tak Blessed Scroll of Escape.Zwój do natychmiastowego teleportu do najblizszej osady/miasta/wioski-niepotrzebne skreslic.Skoro ma i uwaza,ze w danym momencie chce sobie uzyc to uzywa i co z tego??Kto mu zabroni?Widocznie taka ma potrzebe.Ty oczywiscie nie uzywasz Blessed Scroll of Escape,prawda?

Cytuj
Inna sprawa, ze caly czas zakladasz, ze to mnie Bielak dorwal w nocy - co nie jest prawda
Bardzo dobrze powiedziane-zakladam.Jesli Cie nie peknal to luz.Chwala Ci za to,ale po co podnosisz false alarm.No chyba,ze lubisz sobie o Bielaku pogadac

Cytuj
, takze nie mam pojecia o jakich porazkach mowisz, ale nie wnikam.
Sure,nikt nie ma pojecia o swoich porazkach.Spoko,o Niesmiertelny ;)

Cytuj
Natomiast odnosnie rzekomej fantazji to tez nie za bardzo wiem do czego zmierzasz skoro Cie tam poprostu nie bylo,

:D :D :D Dlatego tez (powtarzam po raz "tysionc pińcet sto dziewińcet") nic na ten temat nie mowilem :D :D :D Komprende,poniał,understood,kapisz?

Cytuj
a wojna jak wyglada wiedza zainteresowany osoby w poszczegolnych klanach - a najwidoczniej Ciebie ten temat nie dotyczy.
Nie,skad,nie dotyczy mnie.Ja jestem nietykalny i jak mnie pekniesz to na 100% masz ban forever na wszystkie servery :D Nawet na privy.Takze,tak jak mowilem pozostanie Ci Tibia! ;)
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1249 dnia: Lipiec 31, 2009, 10:32:09 pm »
Alarion nie musimy czekać do wtorku rozmowa znów się rozkręciła :D