Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Franz :P  (Przeczytany 380215 razy)

  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1750 dnia: Listopad 04, 2009, 02:56:13 pm »
what about using english language, huh?



are you fu cking blind?
no, you're just fucking terribad at english, period


if you not like or not understand dont read them
srsly, gtfo to your dead server

PS2 becarefull what you will answer in 1 month i will come to poland HEHE!!!:)
be more greek pls
cry moarrrrr
is that all what retarded greeks from franz can flame me with? flame on your server is even more dead than the server itself i suppose
is more better to fight with 10 wish man than to fight with one idiot like you
so stfu and go die malaka:)


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1751 dnia: Listopad 04, 2009, 02:56:47 pm »
omg a ten to kto? jakis random z lolpriva?
gratz 70lvl na 10x serwerze :)
stop posting darth i like to make new friends


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1752 dnia: Listopad 04, 2009, 02:58:42 pm »
omg a ten to kto? jakis random z lolpriva?
gratz 70lvl na 10x serwerze :) wracaj expic bo zaraz bedzie database clear i od nowa musisz postac robic :)
nie ja wpierdalam sie na greckie forum nie potrafiac pisac ani po grecku ani po angielsku, ach btw gdzie w mojej sygnie widzisz 70 lvl?


is more better to fight with 10 wish man than to fight with one idiot like you
so stfu and go die malaka:)
google translate? srsly you need some english classes


A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
TECHNO ZDECHLO JEDZIEMY DO ENERGYYYYYYYYY


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1753 dnia: Listopad 04, 2009, 02:59:52 pm »
omg a ten to kto? jakis random z lolpriva?
gratz 70lvl na 10x serwerze :) wracaj expic bo zaraz bedzie database clear i od nowa musisz postac robic :)
nie ja wpierdalam sie na greckie forum nie potrafiac pisac ani po grecku ani po angielsku, ach btw gdzie w mojej sygnie widzisz 70 lvl?


is more better to fight with 10 wish man than to fight with one idiot like you
so stfu and go die malaka:)
google translate? srsly you need some english classes
so?


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1754 dnia: Listopad 04, 2009, 03:12:20 pm »
Hmmm na ruskim offie jest w stosunku do NA 2 razy, troszkę ponad. Natomiast do Teon'a to o 1k więcej :P




  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1755 dnia: Listopad 04, 2009, 03:13:19 pm »
Hi Cais, gratz Aden  :).

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1756 dnia: Listopad 04, 2009, 03:16:30 pm »
Hi Cais, gratz Aden  :).
ty quentim <3  you banned at phoenix also?


  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1757 dnia: Listopad 04, 2009, 03:19:00 pm »
Hmmm na ruskim offie jest w stosunku do NA 2 razy, troszkę ponad. Natomiast do Teon'a to o 1k więcej :P
tak ale na ruskim ofie nie placa za gre a maja to samo co na ang ofie :)
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1758 dnia: Listopad 04, 2009, 03:29:31 pm »
(RZAL) mi cię Quentim xD przypomniała mu się akcja z przed roku najs  :P  kiedy biłem gurady żeby do Castującego fortecy się dostać a dla nich było to coś dziwnego ale ok ;] ej nie wierze po prostu xd -_-'istą pamięć masz może zrobimy z tego fame teraz ?? lub przypomnij sobie coś innego skoro nawiązujesz do (Fortecy) która miała miejsce XXX czasu temu ;] Bo dla mnie to jest (RZAL) QQ
Server: Core
Othell Rogue


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1759 dnia: Listopad 04, 2009, 03:33:47 pm »
Kto dostał bana na penixie? Ogarnij się chłopcze i naucz się czytać sygi.

Miło Darth, że łapiesz wspólny język z chłopakami z Odro ^^

Ojej rzeczywiście zapomniałem że to tylko Ciebie zbanowali a biedactwo odeszło na penixa ze swoją (Zgraną Ekipą)
Server: Core
Othell Rogue


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1760 dnia: Listopad 04, 2009, 03:35:42 pm »
HI ALL my name is mefitis and i write to the forums just to proove to other pplz that i exist !!!!
HoD clan took aden castle at franz server but me mefitis i am better than HoD
i am a proud 76 lvl EE and i have complete DC set+3 (ROBE)
i am so fucking pro in 2 years at lineage i changed 100 clans and  50 chars
my homby is to oe B weapon ( +3 to +4) and i can kill one hit the mobs out of hunters village
YES  GUYS AND LADIES I AM MEFITIS AND I CAN



PS. pieprz sie  -_-'a:)
PS2 becarefull what you will answer in 1 month i will come to poland HEHE!!!:)
masz wpierdol jak przyjedziesz!  :x   j/k ;)

omg ale wy jestescie oportuniści - zawsze narzekacie na inna gre niz ta w ktora gracie :p a tyle czasu jakos kazdy z was siedzial w tym ^%$*() swiecie lineage :)

No ja niestety tez muszę sie zgodzić z Darthem :((( ale jak graliście na Franz to wszystko wam pasowało dopóki nie dostaliście bana poszliście na Penixa i jaki ten Franz jest dead ze masakra jak można w ogóle tam grać, dostaliście bana na Penixie to teraz ale ten Lineage 2 to shit QQ Niedługo przestaniecie grac w Aiona i tez będzie Aion SH!T
nigdzie nigdy bana nie dostalem a przez czas gdy gralem legit z fajna ekipa to naprawde fajnie mi sie gralo w l2 a pozniej od czasow mh niestety ten czar zniknal i wszystko sie zaczelo jebac... thats my story... true story... Q_Q;
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1761 dnia: Listopad 04, 2009, 03:45:10 pm »
(RZAL) mi cię Quentim xD przypomniała mu się akcja z przed roku najs  :P  kiedy biłem gurady żeby do Castującego fortecy się dostać a dla nich było to coś dziwnego ale ok ;]

Tak pewnie, lales na guardy zeby bylo bardziej fer plej.

Dla mnie np bardzo dziwne jest to ze mimo iz mielsicie s grady padalsicie na 2, 3 hity. Ale no tak, tylko cioty uzywaja bufow w pvp sry.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1762 dnia: Listopad 04, 2009, 03:47:05 pm »
Tak Tak oczywiście jakoś sobie tego nie przypominam xD ALE ROB ROB FAME Z FORTECY XXX czasu TEMU NABIEEE
Server: Core
Othell Rogue


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1763 dnia: Listopad 04, 2009, 03:53:40 pm »
Ja jestem nabem? ja sie boje pvp, ja lamie jak 10letnie dziecko, ja gram orkiem o nicku Her0s w klanie ODRODZENIE?


na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1764 dnia: Listopad 04, 2009, 03:56:48 pm »
Ja jestem nabem? ja sie boje pvp, ja lamie jak 10letnie dziecko, ja gram orkiem o nicku Her0s w klanie ODRODZENIE?



hmm z sygny to widze ze kurczakiem :p
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1765 dnia: Listopad 04, 2009, 06:02:00 pm »
Nie boję się pvp, nie lamie jak 10letnie dziecko, nie jestem nabem

Jestem Orkiem o nicku Her0s, Jestem w klanie ODRODZENIE i jestem z tego Dumny =] , że mogę walczyć(czynić PVP) , zdobywać fortece,zamki,ch i -_-' wie co jeszcze i napierdalać tych którzy nam podpadli dla mojego Odro <3 i przebywać z tak spoko osobami :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2009, 06:04:16 pm wysłana przez Her0s »
Server: Core
Othell Rogue


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1766 dnia: Listopad 04, 2009, 06:06:26 pm »
Nie boję się pvp, nie lamie jak 10letnie dziecko, nie jestem nabem

Jestem Orkiem o nicku Her0s, Jestem w klanie ODRODZENIE i jestem z tego Dumny =] , że mogę walczyć(czynić PVP) , zdobywać fortece,zamki,ch i -_-' wie co jeszcze i napierdalać tych którzy nam podpadli dla mojego Odro <3 i przebywać z tak spoko osobami :)

kaftanik, pokoj bez klamek okgo. dla tego pana
new future.


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1767 dnia: Listopad 04, 2009, 06:14:18 pm »
Nie boję się pvp, nie lamie jak 10letnie dziecko, nie jestem nabem

Jestem Orkiem o nicku Her0s, Jestem w klanie ODRODZENIE i jestem z tego Dumny =] , że mogę walczyć(czynić PVP) , zdobywać fortece,zamki,ch i -_-' wie co jeszcze i napierdalać tych którzy nam podpadli dla mojego Odro <3 i przebywać z tak spoko osobami :)

Jakbyscie sie nie bal pvp i napierdalal tych ktorzy podpadli odro to nie odbijalibyscie fortow o 4 rano, nie pkowalibyscie botow o 3 rano i nie udawalibyscie ze nie slyszycie naszych zaczepek w miescie i zaproszen na pvp zioooom.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1768 dnia: Listopad 04, 2009, 06:23:24 pm »
Pekujemy 24/h Fortece zdobywamy jak mamy na to ochotę napewno nie o 3 rano xDD (i nie wymyślaj sobie) Nie udawaliśmy że nie słyszeliśmy lecz ciekawe które party są gotowe tak od razu bez umawiania żeby iść na pvp gdzie nie zawsze wszyscy z naszego Constant są online ja też mogę każdemu takie propozycje składać i nikt od razu nie poleci bo to jest logiczne ale nie dla Ciebie QQ
Wasze propozycje były takie wbijcie teraz robimy RB albo no dalej robimy w tej chwili pt vs pt :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2009, 06:26:38 pm wysłana przez Her0s »
Server: Core
Othell Rogue


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1769 dnia: Listopad 04, 2009, 06:44:43 pm »
Bylismy gotowi na pvp zawsze, chcociazby nasz support na caly wasz klan, ale to wy sraliscie po nogawkach na sama mysl ze mozemy nie byc na afku  :oops:.

Wstaje rano, pobiegac po nowo zdobytym forcie a fort jest w rekach odro od kilku godzin, ah no tak pan bialy ma pare krokow do siedziby nc softu gdzie ma znajomosci moze sobie sobie pozwolic na takie haxy. :oops:


na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1770 dnia: Listopad 04, 2009, 09:16:16 pm »
Hi Cais! U malaka!!! ; p  I must talk to u cause i heard u have aden now and what next? What do u think Malaka?! ; p


Her0s, dokładnie chodzi o fortecę ivory, którą wam któregoś razu zabraliśmy (screeny są jak zawsze ; p ) mimo, że próbowaliście obronić (pomoc NPC-ów + natychmiastowy respawn w fortecy a u nas brak flagi nie wystarczył wam do obrony fortu. Zabraliście ją dokładnie z powrotem pare minut po czwartej nad ranem, osobiście sprawdziłem, bo nie mogłem uwierzyć, że ktoś zabierał ją w środku nocy. Ale tak, po prostu zamiast tradycyjnie PK-ować boty o 04:00 po prostu zabraliscie pustą fortecę.

Odro style

I nie każ znów przywoływać sytuacji, kiedy juz spotkaliśmy się party na party i ZAWSZE dostaliście srogi wpierdol. Jedyne kiedy ktoś od nas padł od was, to było po 03:00 A.M. jak nas szukaliście w MOS (ale udało wam się tylko 2 x, mimo, że łaziliście tam każdej nocy i to po kilak razy. Wiem, bo OOG pokazywał dobrze w rejestrach. Natomiast NIGDY  nie pokonaliście nikogo z nas kiedy było party na party. NAWET kiedy robiliśym RB i mieliśmy bossa na plecach. Mimo 3 prób w ciągu tego samego RB.

Chcesz dodać coś więcej poza swoimi standardowymi śpiewkami? Jakieś sensowne argumenty? A?

Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1771 dnia: Listopad 04, 2009, 10:35:22 pm »
Hmmm na ruskim offie jest w stosunku do NA 2 razy, troszkę ponad. Natomiast do Teon'a to o 1k więcej :P
tak ale na ruskim ofie nie placa za gre a maja to samo co na ang ofie :)

Nom, więc jak dla mnie jak grać to tylko na ruskim już teraz, bo na NA/EU według mnie wybanują dużo ludzi, a tam gra jest za free i można boxa sobie zrobić :)




  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1772 dnia: Listopad 04, 2009, 11:03:09 pm »
Hmmm na ruskim offie jest w stosunku do NA 2 razy, troszkę ponad. Natomiast do Teon'a to o 1k więcej :P
tak ale na ruskim ofie nie placa za gre a maja to samo co na ang ofie :)

Nom, więc jak dla mnie jak grać to tylko na ruskim już teraz, bo na NA/EU według mnie wybanują dużo ludzi, a tam gra jest za free i można boxa sobie zrobić :)


Zapraszam na lancera. Zlozymy sobie jakies mini pt xP

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1773 dnia: Listopad 04, 2009, 11:03:54 pm »
Hi Cais! U malaka!!! ; p  I must talk to u cause i heard u have aden now and what next? What do u think Malaka?! ; p


Her0s, dokładnie chodzi o fortecę ivory, którą wam któregoś razu zabraliśmy (screeny są jak zawsze ; p ) mimo, że próbowaliście obronić (pomoc NPC-ów + natychmiastowy respawn w fortecy a u nas brak flagi nie wystarczył wam do obrony fortu. Zabraliście ją dokładnie z powrotem pare minut po czwartej nad ranem, osobiście sprawdziłem, bo nie mogłem uwierzyć, że ktoś zabierał ją w środku nocy. Ale tak, po prostu zamiast tradycyjnie PK-ować boty o 04:00 po prostu zabraliscie pustą fortecę.

Odro style

I nie każ znów przywoływać sytuacji, kiedy juz spotkaliśmy się party na party i ZAWSZE dostaliście srogi w-_-'. Jedyne kiedy ktoś od nas padł od was, to było po 03:00 A.M. jak nas szukaliście w MOS (ale udało wam się tylko 2 x, mimo, że łaziliście tam każdej nocy i to po kilak razy. Wiem, bo OOG pokazywał dobrze w rejestrach. Natomiast NIGDY  nie pokonaliście nikogo z nas kiedy było party na party. NAWET kiedy robiliśym RB i mieliśmy bossa na plecach. Mimo 3 prób w ciągu tego samego RB.

Chcesz dodać coś więcej poza swoimi standardowymi śpiewkami? Jakieś sensowne argumenty? A?


you use my ventrilo so you have to talk to me ku rwa
you are not clan mate at last so stfu

//mdh (arrissa): Cais, don't swear to much plx
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2009, 11:10:38 pm wysłana przez mdh »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1774 dnia: Listopad 04, 2009, 11:17:53 pm »
whoho nowe const pt? ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker