Witaj
Gość

Wątek: Granie w l2  (Przeczytany 12964 razy)

  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

Granie w l2
« dnia: Grudzień 30, 2007, 01:17:28 pm »
elo. zastanawiam sie czy sa tacy gracze co zdobywaja sprzet kupujac sobie go tylko na rynku w giran za to co zdobeda w grze czyli adene i itemki, albo tacy co kupuja tylko Donator cointy na allegro i w grze kupuja sprzet i tacy co nigdy nie byli na rb? moim zdaniem to nie ma sensu grac na jakies kupowanie dc zeby kupic se seta nigdy nie pojsc na raid, nigdy nie wiedziec jak to jest isc na baiuma albo na valakasa:) sam nie bylem bo za maly lvl:P


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 30, 2007, 01:24:40 pm »
Przetłumacz mi to: ale z tego co udało mi się przetłumaczyć chodzi ci o to:
Zastanawiasz się nad czymś, a na końcu coś stwierdzasz nie robiąc następnego zdania o_O.
1) Tak są ludzie, którzy kupują wszystko tylko w grze za adenę np. ja.
2) Tak są ludzie co tylko z donata żyją, dając gmowi w łapę tyle, że bez problemu startują na end lvl i sprzętem +xxx, wystarczy być milionerem.
3) Można nie iść na raida, ale za to łazić na takie mass pvp, że ci gały wylecą. Więc jest sens posiadania a gradowego sprzętu.


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 30, 2007, 02:13:41 pm »
no ja tez kupuje za to co ubije w grze czyli adena i itemy. nie daje dla gm'a w lape zeby miec hiper itemy. do pvp przydaje sie miec ten a grade set wiec dla mnie jak na razie z wczesnie na pvp bo mam dopiero 46 lvl


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 30, 2007, 03:52:06 pm »
Chciałbym zważyć na to, że mając 46lvl nie przyda ci się set a grade, bo nosić go będziesz mógł dopiero na 61 lvlu.


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 30, 2007, 04:01:41 pm »
aleee o cooo choodziii O_o

Człowieku, jak masz serwer gdzie GM rozdaje itemy to zmień na jakiś normalny i po kłopocie. Nie będziesz sobie musiał głowy bzdetami zawracać no i przynajmniej będziesz czerpał radość z gry.


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 30, 2007, 04:03:43 pm »
Jemu chyba chodzi o to żeby podyskutować na ten temat,a le nie jestem pewien.


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 30, 2007, 06:03:47 pm »
elo. zastanawiam sie czy sa tacy gracze co zdobywaja sprzet kupujac sobie go tylko na rynku w giran za to co zdobeda w grze czyli adene i itemki, albo tacy co kupuja tylko Donator cointy na allegro i w grze kupuja sprzet i tacy co nigdy nie byli na rb? moim zdaniem to nie ma sensu grac na jakies kupowanie dc zeby kupic se seta nigdy nie pojsc na raid, nigdy nie wiedziec jak to jest isc na baiuma albo na valakasa:) sam nie bylem bo za maly lvl:P
Ja zinterpretowałem to inaczej, może mi się udało?

Pytanie 1: Czy są ludzie, którzy robią postacie - levelując je i zbierając itemki - tylko po to, aby  je sprzedać na allegro i kupić za kasę komputer?
Odpowiedź: Czemu nie, pewnie są.

Ewentualnie: Pytanie 1.2: Czy są ludzie, którzy kupują itemy w Giran za adenę+inne itemy?
Odpowiedź: Tak. Czasami słyszy się "WTT SoM for X + adena, I have X"

Pytanie 2: Czy są osoby, które kupują na allegro Donator Coins (specjalna kasa z donate na Dragon-Network), a następnie a nie kupują sobie itemy?
Odpowiedź: Tak. Po to jest donate.

Pytanie 3: Czy są osoby, które nigdy nie były na RB?
Odpowiedź: Tak.

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 30, 2007, 06:37:37 pm »
jak dla mnie to nie powinno byc donate. kazdy kto gra powinien sam powoli zdobywac itemy ;] takie jest moje zdanie. kazdy jest inny i kazdy ma inne zdanie


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 30, 2007, 06:45:10 pm »
AAAAAAAAAAAAAAAAA to tutaj chodzi o to, że donate jest zły.
True, true, chociaż ciężko wymyślić coś żeby ludzie ci za nic oddali kase, dlatego daje się za donate jakieś recki czapki bądź coś, a o enchantowanych brońkach się nie mówi, bo to by zniechęciło ludzi. Zazwyczaj takie coś się stosuje na najbardziej lamerskich serwerach l2j gdzie nic nie działa, bo gmom chodzi o zarobek, a nie dobro graczy.


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 30, 2007, 06:54:01 pm »
popatrz na gravelandzie. tam za donate dostajesz recki scrolle akcesoria itp. a nie od razu zrobiona bron albo seta. badz wykupic iles tam Donator cointow i kupic se seta u donation merchanta. kurcze. chcialem przestac grac na DN i przejsc na Abyss 10x ale jakos jak zacząłem od nowa na abyss to od razu sie odechciewa:P nie wiem czemu:]


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 30, 2007, 07:55:14 pm »
O gravelandzie się lepiej nie wypowiadajmy, bo rozpętamy piekło. Nie wiadomo co się tam dzieje i czy "za plecami" nie da się takich rzeczy załatwić.
Co do przejścia na abyssa to dobry pomysł, ale też zależy kim grasz, no bo nukerem to się zbytnio nie musisz przejmować, ale takim sws solo to raczej problem.


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 30, 2007, 08:36:16 pm »
wiesz powiem ci ze chce przejsc na interlude no i abyss jak dobrze pamietam jest na interlude;] ja gram tyrantem na DN ale chcialem zrobic sobie DA;] bo fajnie wyglada w nigthmare heavy :D i ma ta panterke. moj kumpel gra nim ale on to w l2 grac nie umie:P bo siedzi non stop na pierwszej wyspie a jak mu tlumacze pokazuje i takie tam to nic. nadal siedzi w elven ruins. chce wlasnie tym DA zaczac. Lubie walnac porzadnego stunta i loic kolesia xD a ty gdzie grasz zarean?
 


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 30, 2007, 09:44:15 pm »
bo mam dopiero 46 lvl
chcialem przestac grac na DN i przejsc na Abyss 10x ale jakos jak zacząłem od nowa na abyss to od razu sie odechciewa:P nie wiem czemu:]
faktycznie, masz tak wysoki lvl i uber sprzet, że szkoda go zostawiac :P


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 30, 2007, 10:11:11 pm »
no wiesz nie siedzialem i nie bilem non stop 24/7 lvl wiec wiesz;]


  • Wiadomości: 516

  • Pochwał: 4

Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 31, 2007, 11:40:28 am »
+1


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 31, 2007, 02:01:57 pm »
Ja obecnie nie gram nigdzie.
Skończyłem z l2 (tymczasowo).
Ale zamierzam powrócić za jakiś czas (tydzień może 2).

W każdym razie powodzenia na Abyssie :D


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 31, 2007, 02:22:21 pm »
ale na jakim serwerze grales? bedziesz gral?


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 31, 2007, 05:56:38 pm »
Grałem na różnych Od L2 Paradise (tam zaczynałem i tam praktycznie skończyłem), później to już tylko tułaczka się po różnych serwerach, chwilka na abyssie.


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 31, 2007, 09:42:32 pm »
przeniose sie na abyss x3 bo widze ze tam zawsze najwiecej osob;) napewno ktos zawsze pomoze ;) wezmie do party albo cus:D zauwazylem ze na forum duzo osob gra na abyss x3


  • Wiadomości: 965

  • Pochwał: 1

  • HE fan ;)
Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 02, 2008, 03:38:52 pm »
Wszyscy mówicie "donate złe" a gdybyście dostali kartę płatniczą (PeyPay , czy jakoś tak) a na niej za 100 zł, to dam sobie ręke odciąć (jak T-bag ^^) że byście to wydali na donate... Bo donate jest złe, bo ktoś ma kasę, a ktoś nie, donatorzy to ekhm "niemądrzy ludzie" - tak myśli większość graczy, a gdyby dostali kasę to od razu - bronie na + 20 itp itd.

PS : DONATE TO ZŁO !!!!!!!
Abyss x3 :

Matiks - BH

Offline


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 02, 2008, 06:44:14 pm »
Ja cienię sobie dobrą zabawę w grze, a te 100 złoty wydałbym na coś co mi się przyda w prawdziwym życiu, a nie broń +xxxxxxxxxxx. Donate jako czysta dotacja, bądź za jakieś czapeczki, to jest do zrozumienia. Ale za enchanty, recki, armorki, brońki to jest po prostu bez sensu. Bo z takiej czapeczki będziesz się równie dobrze cieszył, ale nie naruszysz ogólnej równowagi gry.
To tak jakbyś miał zdolność tworzenia czego sobie wymarzysz. Te rzeczy wchodzą "nienaturalnie" do świata gry i naruszają jego harmonię.


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 02, 2008, 08:53:46 pm »
To ja napisze cos takiego. Jak widac gram na Abyss 3x. Jest kilka osob co posiadaja bron D np Tarbar +16, nie jest to cudo ale nie o to tu chodzi. Zrobcie sobie w grze jakakolwiek bron sami, sami enchantujcie, sami sie meczcie zeby zdobyc kolejne enchanty i palcie bron a jak dojdziecie do +16 to jaka was radosc ogarnie, ze mimo tyle wlozonego trudu udalo sie, sam sobie zzenchantowales brona ktora sie swieci na czerwono, chwalisz sie nia, podniecasz(:P). Teraz kup sobie za donate bron top S grade +25, idz pod gludio, ropier***** low lvli i podniecaj sie i swintusz przed monitorem ze rozje***** 243214 gosci swoja bronia +25, ktora kupiles za kase w realu, ktora pewnie ojciec zarobil majac jakas firme czy cos bo normalni ludzie watpie zeby bawili sie w takie gowno... I teraz pomyslcie jaka jest roznica jesli dojdziesz do czegos sam, a jak kupisz cos nieosiagalnego... To tak jak w realnym zyciu;)
AyGo


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 02, 2008, 10:16:13 pm »
100zł ta? Ale kupa forsy stary nie ma co pół polski kupisz. ^^ To powiem ci ,że nie przeznaczył bym tej kasy na donate i co ?
Ale to nie zmienia faktu ,że donate to złoooo!!!!
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 02, 2008, 10:23:03 pm »
Wiesz dla niektorych 100zl to bardzo duzo, a dla niektorych (np dla Ciebie) to bardzo malo...

To powiem ci ,że nie przeznaczył bym tej kasy na donate i co ?
Ale to nie zmienia faktu ,że donate to złoooo!!!!

NO dobra ale w tych 2 zdaniach akurat nie widze najmniejszego sensu @_@ Cos ty w ogóle tu napisal? Ani jedno zdanie nie neguje drugiego ani nie sa powiazane jakas sensowna trescia;/ wtf? Tak jakbym napisal ze "nie kupie czekolady bo nie przeznacze 3 zl na nia. To nie zmienia faktu ze kupowanie czekolady to zlooo!!!" LoL...
AyGo


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 02, 2008, 10:28:48 pm »
Rozumiem to doskonale newmateusz, czysta radość, ale w dzisiejszych czasach to jak sam nawet takie coś zrobisz to nikt ci nie uwierzy, bo powiedzą ze to donate, nawet jeżeli byłby to Tarbar +16, poza tym w grze nie ma ograniczonej puli kasy na serwer(a na retailu powinni takie coś zrobić xD) przez co masz jeszcze większą radość, że przewaliłeś tyle kasy, a straciłeś tylko czas i pieniądze za net i prąd :D. Bo ja za te 100zł w ostateczności wydał na 2 miechy grania na retku. Zobaczyć jak tam jest itd. itp.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2008, 10:30:22 pm wysłana przez Zarean »