Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1182332 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #700 dnia: Wrzesień 13, 2009, 12:33:09 pm »
Cytuj
Dobra wracając do tematu (mojego) jest jakiś fraps z ruoffa :P?

jeśli chodzi o tanka to żadnego nie widziałem, ale na YT jest masa różnych fransów.
Zaraz poszukam na forum 4games, może tam coś jest :)

#edit
niestety nic ciekawego nie znalazłem,
http://74.125.39.132/translate_c?hl=pl&ie=UTF-8&sl=ru&tl=pl&u=http://forum.4game.ru/index.php%3Fs%3Def31def6eb98d4321adc40f4d4ede05e%26showforum%3D377&prev=_t&rurl=translate.google.pl&usg=ALkJrhgptEgjzeiQnq6ES-w2C8a8T-xITQ
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2009, 08:00:07 pm wysłana przez roli »


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #701 dnia: Wrzesień 13, 2009, 12:37:44 pm »
okgo gram postacia ktora ma wiecej skilli do ogarniecia niz sur+vort+huri a takich kwadratow nie widzialem od czasow stawiania bot trainow
pro screena? lol skoncz blaznowac, olali was i ci smutno, declare war i bedziesz mogl gangowac, proste right? poki co go pve


HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH




OWNED W -_-' :D


Koles , grasz FOTM charem w tej kronice , tylko koksasz i robisz sprzet jak moja stara, wiec nie mow nic o "wielu skilach" :D.

Stun na odleglosc z landratem shield stuna, i 3 skile z dmgem jak Crush of doom deski xDDDDDDDDD


A moze mi powiesz ze "berkiem sie wolno koksa?" albo moze "powinien szybciej biegac na ud?" xD
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #702 dnia: Wrzesień 13, 2009, 12:45:07 pm »
niestety ale nawet nie zrozumiales co napisalem, nie dziwi mnie to ale tlumaczyc ci rowniez nie bede
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #703 dnia: Wrzesień 13, 2009, 01:13:27 pm »


Pewnie bym Ci nagrał ale daj mi postać :P

TP masz za darmo wiec lec do Aden/Rune/Goddard/Giran,... mozesz is cnawet na 1 lvl ktos powiedzial ze musisz zabijac? byle by Ci plynnie chodzilo.


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #704 dnia: Wrzesień 13, 2009, 04:11:30 pm »
w trakcie siege tp nie dzialaja do obleganych zamkow :P
dion/giran/oren/goddard wlasnie sie skonczyly, calkiem fajne siege
za 2h 2 porcja
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #705 dnia: Wrzesień 13, 2009, 04:52:55 pm »
w trakcie siege tp nie dzialaja do obleganych zamkow :P
jestes debilem?


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #706 dnia: Wrzesień 13, 2009, 05:13:03 pm »
Cytat: Nervoson
Cytat: DonK.
Cytat: Nervoson
Cytat: Sebal
Cytat: netheril
Cytat: Sebal
Ja tak zawsze robiłem/robię i jakoś problemów nie miałem oO?
nagraj mi frapsa ze siega aden na takich detalach ^^;

Pewnie bym Ci nagrał ale daj mi postać :P
TP masz za darmo wiec lec do Aden/Rune/Goddard/Giran,... mozesz is cnawet na 1 lvl ktos powiedzial ze musisz zabijac? byle by Ci plynnie chodzilo.
w trakcie siege tp nie dzialaja do obleganych zamkow :P

jestem debilem, sry
piramidka vel fixed
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #707 dnia: Wrzesień 13, 2009, 06:37:13 pm »
Gdzie jest napisane ze musi isc w tracie siege? nie ogarze


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #708 dnia: Wrzesień 13, 2009, 07:46:43 pm »
rynek czy pvp ma frapsowac?
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #709 dnia: Wrzesień 13, 2009, 08:05:46 pm »
rynek czy pvp ma frapsowac?


Wytlumacze Ci krok po kroku co ofek chcial przez to powiedziec.


1. Zakladasz konto , logujesz sie i robisz postac lvl 1.
2. W najblizszym miescie dajesz tp do rune/aden czy cos, tak z 1-2h przed siegem.
3. Dajesz log out, idziesz ogladac kubice czy walic konia czy co tam lubisz robic poza trollowaniem na forum.
4. Logujesz sie 5 minut przed siegem i idziesz z zergiem na siege zone frapsowac na full detalach.
5. Tada- pokazujesz nam filmik na ktorym 3/4 czasu stoisz na freezie na 1 fpsie.
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #710 dnia: Wrzesień 13, 2009, 09:49:30 pm »
byles na jakimkolwiek tu siegu oprocz lezenia? zanim sie zbierze zerg juz jest rush na inny zamek, takze wracaj do pve
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #711 dnia: Wrzesień 13, 2009, 10:32:43 pm »
Wystarczy jak pokaze dywan z triady i tak bedzie 1 fps.


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #712 dnia: Wrzesień 14, 2009, 12:12:42 am »
byles na jakimkolwiek tu siegu oprocz lezenia? zanim sie zbierze zerg juz jest rush na inny zamek, takze wracaj do pve


Nie bylem. Ty zas byles, napewno bedac wielce przydatny jako tarcza do zbierania strzal na swoim zerku bez 3rda. Tymbardziej jak napierdalales go na full detalach =).
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #713 dnia: Wrzesień 14, 2009, 12:50:59 pm »
oj pisalem juz ci juz raz, nie byles nie wypowiadaj sie, bedzie temat o biciu mobow to bedziesz blyskac zamiast blaznowac  :oops:
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #714 dnia: Wrzesień 14, 2009, 02:29:09 pm »
oj pisalem juz ci juz raz, nie byles nie wypowiadaj sie, bedzie temat o biciu mobow to bedziesz blyskac zamiast blaznowac  :oops:
oops donkowi sie skonczyly argumenty i teksty mu sie powoli koncza  :?
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #715 dnia: Wrzesień 14, 2009, 04:18:49 pm »
na co mam tymi argumentami odpowiadac? na opowiesci Ryju ze Triada mu wojny nie dala a on zabija ich 50 razy dziennie? na opowiesci z siege na ktorym zaden z was nie byl jeszcze?  poprostu sie smieje, tu nie ma czego komentowac
btw myslalem ze poszedles smucic do eu dzialu?  :oops:
Alarion przeczytaj moj post ze 2 razy dokladnie :) a party na ruoffie niemam (party w LR ... LOL jak tu kazdy patrzy na swoja dupe i woli farmic solo a na pvp nikt nie chodzi poki mu sie na spota nie -_-'ia ^_^; )
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #716 dnia: Wrzesień 14, 2009, 06:26:45 pm »
na co mam tymi argumentami odpowiadac? na opowiesci Ryju ze Triada mu wojny nie dala a on zabija ich 50 razy dziennie? na opowiesci z siege na ktorym zaden z was nie byl jeszcze?  poprostu sie smieje, tu nie ma czego komentowac
btw myslalem ze poszedles smucic do eu dzialu?  :oops:
Alarion przeczytaj moj post ze 2 razy dokladnie :) a party na ruoffie niemam (party w LR ... LOL jak tu kazdy patrzy na swoja dupe i woli farmic solo a na pvp nikt nie chodzi poki mu sie na spota nie -_-'ia ^_^; )
masz na mysli moja ekipe czy lr? :D
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #717 dnia: Wrzesień 14, 2009, 07:20:00 pm »
na co mam tymi argumentami odpowiadac? na opowiesci Ryju ze Triada mu wojny nie dala a on zabija ich 50 razy dziennie? na opowiesci z siege na ktorym zaden z was nie byl jeszcze?  poprostu sie smieje, tu nie ma czego komentowac


To zas strasznie smutna to Twoja triada , jezeli przechodzac obok sflagownego EE+ SH z 1sided nawet nas nie zaatakuja.... A nie czekaj , atakuja nas jak jest 9vs 2 ;D, ale tak to nas kazde randomy atakuja, nie tylko "almajty" TRIADA. Z calego waszego allaj wlasnie TRIADA jest najzalosniejsza. Assasyni nas przynajmniej pekuja lub staraja sie wywolac pvp, zas Twoje ziomki chowaja sie po rogach albo napierdalaja force relogi jak ktos chce ich peknac. A co do tego ze nie wiedzialem ze mamy 1sided... Tak sie sklada ze ja nie widze nad soba 1 mieczyka , sryzx. A co do zabijania almajty TRIADY , zapytaj sie Lediesena albo Parlamiego jak tam kox na IOP im idzie, ale znajac zycie nadal bedziesz napierdalal historie jaki to Twoj klan pro nie jest i w ogole :D


ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #718 dnia: Wrzesień 14, 2009, 09:52:51 pm »
cool zabiles kuszniczke, rzeczywiscie Triada jest zalosna :D ale gdyby nawet potraktowac cie powaznie to skoro my jestesmy zalosni to jak nazwac klan ktory nam nie oddal wojny ?
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #719 dnia: Wrzesień 14, 2009, 10:43:53 pm »
Jestem nowy na servie ale z tego co widzę tu na forum to Donku piszesz tu jak jakiś potłuczony O_o Z tego co wiem to tobie akurat daleko do takiego Ryuzaka, Eldo, Hezaka.. poszedłeś na łatwiznę odchodząc od naszych polskich klanów na tym servie i wkręcasz ciągle o oddaniu wam wojny chociaż dobrze znasz pozycje LR.. Pomimo ally, które zjednoczyło 3 jedyne, znane wszystkim polskie klany to wcale nie umocniło nas jeszcze tak bardzo.. to raczej bardziej symboliczne (co nie znaczy, że mniej cenne) zjednoczenie.. Powoli się chłopaki rozwijają i jeszcze przyjdzie na wiele rzeczy czas ;) a zobacz na wasze ally.. tak się składa, że w tą niedzielę byłem zobaczyć siege gludio i widziałem w jakiej liczebności wstawiły się klany z waszego ally:







Brakuje jeszcze tego żebyś wybłagał miejsce w akademii bez możliwości dojścia do main klanu np. u takich clf i pisać, żebyśmy na aden przyszli  :shock:
Więc skończ płakać jakbyśmy tobie nie chcieli oddać wara.. Jedni chcą coś budować samemu (naszą polską bazę na ru off), a inni idą na łatwiznę chowając się za czyjeś plecy i piszą jacy to nie są silni w stosunku do innych pff..
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2009, 10:45:33 pm wysłana przez !ArO »


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #720 dnia: Wrzesień 14, 2009, 11:48:54 pm »
widzisz problem w tym ze poszedlem do rosyjskiego klanu ktory ma polityke pvp i tego oczekiwalem od klanu, 100% napierdalanki i 0% spokojnego expa, nie mam zamiaru grindowac do 80+ zeby isc na siege/pvp, widzisz taka opcje w ktoryms polskim klanie? Neme i Zomo okreslily sie jasno ze ida w kierunku pve i zlego slowa o nich nie moge powiedziec, flame sie zaczal w momencie jak uslyszalem ze LR jest pvp klanem szkoda tylko ze jest to pvp ze tak powiem "w bramie Dion", duzo gadania a zadnych powaznych wojen/akcji
i tak znam pozycje LR na serwie stad ten smiech jak widze ich komentarze
co do screenow, nie wiem co maja przedstawiac, widze tu 1 z 3 klanow w ally ktory zostal bronic zamku ktory chwile wczesniej zdobylismy
ze jest nas duzo?  3 wrogie ally + random klany atak na innadril plus 4te ally atak na oren, wrogow na siegach jest przynajmniej 2 razy tyle i nikt nie placze o to,  Fausty nie odwoluje wojen bo CLF sa poza zasiegiem, tu nikt nie czeka az dogonimy ich z lvl/equipem/liczebnoscia, kazdy idzie na pvp bo to fun dla niego i chyba na tym wlasnie polega pvp klan
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #721 dnia: Wrzesień 15, 2009, 12:05:10 am »
Gdyby TRIADA miala taki sklad i lvle jak my to watpie czy by miala wara z:


Desperados, LosCobreros, Flawless, JustDoIt, SpellForce, Moonspell, Memfis, Cympak, Freepeople Alliance caly( czyli 5-6 klanow , bo oni maja 2 ally), SweetPain etc. Nie bede teraz wymienial z pamieci wszystkich bo login lezy. Do tego na kazdym pvp jak w poblizu sa assasyni czy [1] to mamy dodatkowe "wartagi" bo jakby nie patrzec wszystkie te wary sa z Lightside (poza FP).Zreszta,jak by nie patrzec ja tam zawsze pomagam Mercilessom czy Aegisom w PvP z Unity czy [1], a to ze nie oddamy wara to proste- mamy za duzo lvli 60-70, a za malo 76+. A to co ty napisales... Poprostu poszliscie tak jak zauwazyl aro na latwizne, bo latwiej isc do klanu ktory gra na servie 5-6 miechow dluzej, niz do rozwijajacego sie w niesprzyjajacych warunkach. Zebys latwiej to zrozumial rzuce Ci porownanie. Oddawanie wojny Assasynsom lub [1] przez nas, to cos jakby Polska miala wypowiedziec wojne Rosji albo USA. To ze pare nolajfow od nas ma 76+(w tym ja) to nie znaczy ze caly klan tak napierdala.


I prosze , wysil sie tym razem na jakis konkstruktywny post, a nie jakies pitolenie pod nosem, bo nuda jak login lezy.
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #722 dnia: Wrzesień 15, 2009, 11:04:05 am »
...latwizne - bylismy w LR i Neme, nikt z nas nie chcial dluzej czekac, ...niz do rozwijajacego sie w niesprzyjajacych warunkach - macie wojne z dominujacym ally i ich sojusznikami ? polowe z tych wojen co podales nawet nie kojarze takze kto tu ma niesprzyjajace warunki ? ...ja tam zawsze pomagam Mercilessom czy Aegisom w PvP z Unity czy [1] - stojac untagged  czekajac az ci sie zaczna bic i walac w plecy, wlasnie tacy  ludzie sa naprawde zalosni, nie masz sie czym tu chwalic
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #723 dnia: Wrzesień 15, 2009, 04:05:29 pm »
ja tam zawsze pomagam Mercilessom czy Aegisom w PvP z Unity czy [1] - stojac untagged  czekajac az ci sie zaczna bic i walac w plecy, wlasnie tacy  ludzie sa naprawde zalosni, nie masz sie czym tu chwalic




Nie , najbardziej zalosni to sa pionki z assasins ktorzy jak sa sami to expia sobie spokojnie w konciku , a jak przyjdzie 6 osob to pkuja =], dlatego tez wole zginac na fladze niz zostac spekowany.
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • Wiadomości: 74

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #724 dnia: Wrzesień 17, 2009, 08:50:58 am »
Ryuzaku wez mi powiedz co rozumiesz w sensie ze poszlismy na latwizne (nie mam zamiaru sie z nikogo nabijac ani nic tylko chce znac Twoje(Wasze) zdanie . btw nie spamujcie kto jest lepszy bo to do niczego nie dojdzie a moze odstraszymy wiare która chce tu moze grac chociaz tak czy siak ten rosyjski klient ich odstraszy