Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1184568 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4675 dnia: Październik 10, 2010, 10:54:15 pm »
nie obrażajcie konia : <<< Ten jest gatunkiem na wyginięciu
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4676 dnia: Październik 11, 2010, 12:49:09 am »
Mam takie małe pytanie, Wam naprawdę chce się szukać "scrinow" z Koniami te które wklejacie? I tylko po to żeby mi dopiec za to ze próbujecie z siebie robić promastach ownerow, a ja Was sprowadzam do "Waszego prawdziwego poziomu" co byście za bardzo w piórka nie obrośli. To jest takie żałosne ze nawet śmiać mi się z Was szkoda. Chciałbym widzieć Wasza minę za każdym razem jak szukacie te scriny tuz po moich wypowiedziach z piana na ustach i z cisnącymi się słowami z nich" jak on może mówić ze  nie jesteśmy super pro, nawet widząc te epickie pvp na frapsach jak on może"... Chyba pora wyjść na dwór , zmienić lekarza oraz pigułki bo te nie skutkują


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4677 dnia: Październik 11, 2010, 12:52:04 am »
Właśnie cała zabawa polega na tym, że nie kosztuje to nikogo z nas wysiłku, ani tym bardziej piany na ustach. Poza tym wścieklizna szybciej dopadnie konia niż nas : <
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4678 dnia: Październik 11, 2010, 12:54:06 am »
zmienić lekarza oraz pigułki bo te nie skutkują

tajfun jest ZAJEBISTY AaAaAaAaAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4679 dnia: Październik 11, 2010, 12:59:32 am »
up: wtf?

a co do zamku to dzięki mnie bo mi wreszcie net nie lagował  :o

error za co nas nienawidzisz  :beksa:

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4680 dnia: Październik 11, 2010, 01:33:41 am »
No tak dla ciebie pisanie 1 stronicowego tekstu którego nabazgranie zajmuje 1h ,2h? którego i tak nikt nie przeczyta jest rzeczą normalną to chyba pora się poważnie zastanowić nad tym co ta gra robi z Ciebie, jeśli nie umiesz podejść z dystansem do niej i tego co ja otacza


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4681 dnia: Październik 11, 2010, 02:07:38 am »
Eido weź swojego konia i IDź do stajni czy gdzie ty tam mieszkasz bo pie***sz głupoty... :noob:
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4682 dnia: Październik 11, 2010, 02:27:33 am »
ja pier.. co wy macie do tego, że alarion pisze "więcej" w jednym poście niż inni  :oops:

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4683 dnia: Październik 11, 2010, 06:35:59 am »
trace wiecej czasu na przewijanie tego  :oops:
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4684 dnia: Październik 11, 2010, 09:31:54 am »
error za co nas nienawidzisz  :beksa:

Bo robicie instancję w zamku a errorka nie może ;p
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4685 dnia: Październik 11, 2010, 10:25:12 am »
error za co nas nienawidzisz  :beksa:

Bo robicie instancję w zamku a errorka nie może ;p

INSTANCJA! WYZYSKUJEMY CAŁE LR MUHAHA <mrok zło>

A tak serio koniu, mi napisanie takiego długiego posta zajmuje około 4-5 min. Nie potrzebuję zastanawiać się nad stylistyką i odpowiednim zredagowaniem, jest to (w większości przypadków) u mnei naturalne. Najczęściej gdy jestem w pracy (teraz to w sumei tylko studia), lub wieczorem gdy przy kompie na coś czekam. (na przykład na kolejną instancję ofc!!!11)

Współczuję, że zapewne tobie napisanie około 6-7 zdań (dłuższe posty ci się w sumie nei zdarzają) zajmuje pół godziny, ale nie wszyscy ludzie mają takie kłopoty, so?

Donku, ale co mnei obchodzi, że przewijasz lub nie? I tak jedyne co robisz to kozaczysz (powiedzmy, że próbujesz) na forum i tyle. Fajnie się jest pośmiać z twoich kolejnych wyszukiwanych na siłę krytyk itd. ale suma sumarum mało mnie to obchodzi : >

Powiesz pewnie, że w drugą stronę działa to tak samo. No i fajnie ^^
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4686 dnia: Październik 11, 2010, 11:21:12 am »
Jednak ta gra robi Ci wodę z mózgu, czy l2 dla Ciebie jest całym życiem?. Wystarczy ze klan w którym jesteś zdobywa zamek, a piszcząc jak baba wpadasz na forum po 1 min od zakończenia podniecony jakbyś dopiero co 1 raz całował się z chłopakiem/dziewczyna. To samo tyczy się frapsow i innych rzeczy, a najśmieszniejsze w tym jest to ze sam prowokujesz mnie, donka i innych, żeby Ci uświadomili jak Twoje udawanie pro jest żałosne. Po zdobyciu zamku wypuszczaniu frapsow zawsze sam zaczynasz pisać pod moim adresem donka lub jak Ty to nazywasz innych " haterow". Jeszcze żaden z nasz nic nie zdąży napisać a Ty już zaczynasz swoje "Patrzeć i podziwiać lamy", tak jakbyś poniekąd chciał nas sprowokować, żebyśmy obejrzeli i ocenili, bo dopiero wtedy Cie to jara, prawda? Wychodzi na to Donk ze jesteśmy jego wyznacznikiem bycia pro, bo jak my nie obejrzymy i nie skomentujemy to się chyba to dla niego nie liczy. Poza tym ze zaczynasz coraz bardziej popadać w chorobę maniakalno depresyjna przez l2, to fajny z Ciebie "przyjaciel". Niestety zostałem poproszony 2 krotnie na PW, bym dal Ci już spokój i zlitował nad Toba, ponieważ spada twoje ogarniecie na BP, a na sama myśl o "koniu"wywołuje u Ciebie piane i drgawki, jednak ludzie z Twoje consta chyba dbają o Ciebie...

Ps. Co do ludzi nawiązujących w scrinach lub w tematyce do "konia", to żal mi Was, mnie to nie rusza, na początku nawet było zabawne, ale stało się nudne. A ze sie jest na tyle mało inteligentnym i nie potrafi się nic samemu   wymyślić i napisać nowego flamu, to nie pozostaje nic innego jak ściągnąć cos od mądrzejszych :p , sory ze tak długi tekst :), ale musi starczyć na jakiś czas, dam odpocząć umęczonej psychice Analionka
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2010, 11:23:32 am wysłana przez Eido »


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4687 dnia: Październik 11, 2010, 11:40:15 am »
najlepsze jest to że każdy Twój tekst na forum wywołuje u nas na TS konwulsje ze śmiechu,
(dlatego też Alarion Cię prowokuje do postowania),

Nikt się od nas nie spina żeby Ci dopiec, coś udowodnić or whatever.
Najzwyczajniej w świecie śmiejemy się z Ciebie, a wklejenie obrazka podsumowującego Twój kolejny idiotyczny post jest dużo prostsze niż pisanie posta, szkoda na Ciebie czasu gdy np. koksamy lub OLABOGA robimy instancję wyzyskując tym samym LR!

Z naszej perspektywy to Ty wpadasz tutaj na forum z pianą na ustach i próbujesz nam wykrzyczeć jacy to jesteśmy beznadziejni ;-)
Archeage <3


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4688 dnia: Październik 11, 2010, 11:40:52 am »
Biedny koń, pewnei musiał pisać to z pół godziny.

Anyway, każdy kto mnie zna wie jak jest, bo przebywamy razem na TS i gadamy. Czy słowo "Eido" lub "koń" wywołuje u mnei drgawki? Don't think so.

Czy wasze komentarze są dla mnei wyznacznikiem bycia pr0? Ofc, że nie. Dają mi tylko trochę radochy gdy przeglądam to forum, bo wiem, że cokolwiek nie napiszę, to będzie przez was zjechane, zatem po prostu mam z was pompę. Jeżeli wy ze mnie też, to miło, że możemy sobie wzajemnie humorek poprawić trochę, no nie koniu?

2 osoby cię na PM prosiły? Screen or didnt happen, albo zaproś te osoby do dyskusji, chętnie po polemizuję : )

Co nie zmienia faktu, że lekka dawka dziennego flame'u taka zła nie jest, o ile trzymany takowy jest bez używania inwektyw itd. bo wtedy jako moderka muszę trzymać porządek O_o


edit: 40 sekund po Deliosie xD
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4689 dnia: Październik 11, 2010, 11:53:03 am »
Szybka reakcja to tylko pokazuje to co pisałem wyżej, mówiłem ze dbają o Ciebie w conscie.... Jeśli by tak było to nie szukali byście mnie lub kogoś  z konsta by zjechać go na PK, i nie wypytywalibyście gdzie akurat jest moje party. A te śmiechy na TS, to nic innego jak próba ukrycia tego iż pisze prawdę i Wy dobrze zdajecie sobie z tego sprawę iz Wasze podejście do gry wykracza daleko poza strefę normalnych zachowań, wiec nie pozostaje wam nic innego jak wyjść troszkę na dwór...   


  • Banned
  • Wiadomości: 381

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4690 dnia: Październik 11, 2010, 11:56:14 am »
sec, sec tylko skocze do kuchni po wiecej popcornu  :D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4691 dnia: Październik 11, 2010, 12:04:10 pm »
No cóż, jaki koń jest, każdy widzi. Jeszcze raz napiszę: "Screen or didnt happen" albo włóż to między swoje kolejne bajki o tym jak nie wolno PA od ruskich kupować, bo zbierają na zbrojeniówkę przeciw Polsce. ; )


Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4692 dnia: Październik 11, 2010, 12:07:44 pm »
eeee

ale jesteście dziwni. Gdzie flame na to że zdobyliśmy lol zameq i mieliśmy lol enemy :(
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4693 dnia: Październik 11, 2010, 12:14:01 pm »
Bo chyba nikt tak nie twierdzi :)?


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4694 dnia: Październik 11, 2010, 12:20:04 pm »
eeee

ale jesteście dziwni. Gdzie flame na to że zdobyliśmy lol zameq i mieliśmy lol enemy :(

Ale dywany piekne byly w zamku prze te 2h  :P


  • Banned
  • Wiadomości: 381

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4695 dnia: Październik 11, 2010, 12:29:07 pm »
eeee

ale jesteście dziwni. Gdzie flame na to że zdobyliśmy lol zameq i mieliśmy lol enemy :(

Ale dywany piekne byly w zamku prze te 2h  :P

no wpadlismy do heine to ladny dywan z was zrobilismy  :oops:


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4696 dnia: Październik 11, 2010, 12:38:25 pm »
Damon ale 140 vs 36 to nawet raziel by nie dał rady :) chociaż już pierwsze 5 party nas zmiotło :D reszta już po zwłokach biegła :D
 

tak btw zgadnijcie kto jako jedyny z assasins padł podczas tego ataku :D  hahaha
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2010, 12:48:16 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Banned
  • Wiadomości: 381

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4697 dnia: Październik 11, 2010, 12:43:29 pm »
Damon ale 140 vs 36 to nawet raziel by nie dał rady :)


tak btw zgadnijcie kto jako jedyny z assasins padł podczas tego ataku :D  hahaha

Jak to kto, najwieksza lama  wygladajaca tak: :ork_4_2:
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2010, 12:45:06 pm wysłana przez damoon »


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4698 dnia: Październik 11, 2010, 12:50:10 pm »
w sumie siege fajny po komfortowym dywanie jaki z nas assasini zrobili mieliśmy 619 do 129 siege status. Później już nie było kiedy sprawdzić :)

Ze bonusem za zdobycie zamku wyszło ponad 2k crp po siegu na +
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4699 dnia: Październik 11, 2010, 01:17:12 pm »
lol azel dziwisz sie ?
Defro wszedl w zerk enemy...masowka...+5 crp, masowka....+5crp
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero