Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1182270 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5550 dnia: Grudzień 09, 2010, 10:13:51 pm »
a dagger nadal ma robe usera na 2 blowy :)
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5551 dnia: Grudzień 09, 2010, 11:18:46 pm »
No tak, bo jak ktoś nie myśli o L2 twoimi kategoriami to już nic nie wie, i wracamy do twojego słynnego powiedzenia z czasów OC ?" bo ja wiem najlepiej ". To prawda ze l2 to podział na  różne role 9 osób w party, EE jest stworzony do czegoś innego mimo ze  "owni na oli". Ale to nadal nie zmienia faktu ze 1 vs 1 jest niezły na pvp. I na pewno nie owni na oli jak dager, zerk , tyrek... I znów czytasz bez zrozumienia, pisząc ze jest nudny nie miałem na myślę ze nie zabija lol, przecież EE i BP nie zabijają na 9 vs 9, albo nawet na expie. A ja nic nie wspominałem ze są nudne, wiec sam się zakręciłeś. I nie sadze by było lepsze party do pvp niż 3 tyrki+zerk, albo 2 tyrki+destro+zerk i choćbyś nie wiem jak się spinał tego nie zmienisz. Wiem ze aspirujesz do bycia najlepszym party na serwie   :o  :o  :D, pewnie nawet przed pójściem spać o tym rozmyślasz, jaka by tu taktykę na jakie party zastosować, układając milion scenariuszy, "bo ja wiem najlepiej"


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5552 dnia: Grudzień 09, 2010, 11:26:23 pm »
co Ty Eido masz z tym zerkiem? to kupa gowna jest od x kronik
gry z zalozenia dedykowane sa dla dzieci wiec nie dziw sie ze dla niektorych sa calym zyciem, wazne ze sie chlopak realizuje w tym
napisalbym jeszcze 1 zdanie ale wtedy post bylby zbyt dlugi i normalni ludzie by go nie przeczytali
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5553 dnia: Grudzień 09, 2010, 11:36:27 pm »
Bo masowy stun na 10+ boli, szczególnie mage party.... Jednym słowem ta klasa potrafi być strasznie irytująca na pvp :)


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5554 dnia: Grudzień 09, 2010, 11:41:44 pm »
Bo masowy stun na 10+ boli, szczególnie mage party.... Jednym słowem ta klasa potrafi być strasznie irytująca na pvp :)
bo ten stun jeszcze w kogos wchodzi, okej


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5555 dnia: Grudzień 09, 2010, 11:45:17 pm »
od h5 sie troche zmienia, mozna miec max rezist stun 90% bodajze co nie jest wcale trudne do zrobienia - vesper + oli bizu + resist shock nawet lekko podenchantowany, nie mowiac o epicach - wiec jezeli nawet jakims cudem zerk wcisnie w kogos stuna to bedzie on trwal moze z sekunde? imo para od sb > stun od zerka

donk nowa gra - od teraz licza sie posty na max 3 linijki ;d
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5556 dnia: Grudzień 09, 2010, 11:46:56 pm »
rushem mozesz sobie polaczkowo stunlockowac, vs dobre pt zerk nadaje sie do podnoszenia adeny spoza pt :D
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5557 dnia: Grudzień 10, 2010, 12:16:41 am »
Taki jest balans, że o WC-ku nawet nikt nie wspomni. Dał buffa i niech spier... i nie plącze się pod nogami :)
Core:
FigoFago - ISS 99/98/80/80
SmutnaJola - ISS 86 - buff box
EmmaDax - Othel 87/ Wyn 86
B52 - ISS 86 - prywatny buff box
PZL37 - AORE 86 - prywatny res


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5558 dnia: Grudzień 10, 2010, 12:19:05 am »
gry z zalozenia dedykowane sa dla dzieci

o Donku widzę że wchodzisz w świat dorosłych. Meszek już tu i uwdzie widać?  8)

Taki jest balans, że o WC-ku nawet nikt nie wspomni. Dał buffa i niech spier... i nie plącze się pod nogami :)

Jak to? To u was kto drop podnosi?


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5559 dnia: Grudzień 10, 2010, 01:41:09 am »
to idzcie na pvp na selfach i zobaczymy kto dropa podnosi.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5560 dnia: Grudzień 10, 2010, 02:25:45 am »
Jaki wyciągacie czas na SoI? Grając constem na x15 GF mieliśmy problem z ostatnimi 2 rbkami. Waliły mage AOE i składały nas jak chciały.. początek servera więc mieliśmy z biży tylko common A. :D Po złożeniu TTs'ów powinno być już na luzie, tak?
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5561 dnia: Grudzień 10, 2010, 04:18:58 am »
ktos tam w ogole chodzi?


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5562 dnia: Grudzień 10, 2010, 04:41:56 am »
Jakoś trzeba wyciągnąć Deflect Magic


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5563 dnia: Grudzień 10, 2010, 09:19:32 am »
Jaki wyciągacie czas na SoI? Grając constem na x15 GF mieliśmy problem z ostatnimi 2 rbkami. Waliły mage AOE i składały nas jak chciały.. początek servera więc mieliśmy z biży tylko common A. :D Po złożeniu TTs'ów powinno być już na luzie, tak?

pod rbkami powinni stac tylko dd reszta na obwodzie kola, to zmniejsza ilosc rannych osob co przeklada sie na latwiejsze leczenie. jezeli chodzi o czas to kiedy jeszcze tam chodzilismy bo nie wydawalo sie to dla nas strata czasu to mielismy czas ~15 min


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5564 dnia: Grudzień 10, 2010, 09:50:56 am »
No tak, bo jak ktoś nie myśli o L2 twoimi kategoriami to już nic nie wie, i wracamy do twojego słynnego powiedzenia z czasów OC ?" bo ja wiem najlepiej ".

Jaką bajkę jeszcze wymyślisz?

To prawda ze l2 to podział na  różne role 9 osób w party, EE jest stworzony do czegoś innego mimo ze  "owni na oli". Ale to nadal nie zmienia faktu ze 1 vs 1 jest niezły na pvp. I na pewno nie owni na oli jak dager, zerk , tyrek...

Człowieku, jakiego ty idiotę z siebie robisz, to jest mało powiedziane... EE/Tank/SLH to ścisła czołówka farmerów oly. Może popytajmy innych ludzi poza panem "wszystko wiedzącym-niegrającym" Donkiem, co sądzą na ten temat? Może nawet sam popytaj ludzi którzy są hero, kto jest wg nich w top 3-4 farmerów oly...

I znów czytasz bez zrozumienia, pisząc ze jest nudny nie miałem na myślę ze nie zabija lol, przecież EE i BP nie zabijają na 9 vs 9, albo nawet na expie. A ja nic nie wspominałem ze są nudne, wiec sam się zakręciłeś.

Podałem przykład EE, żeby pokazać ci, że myślenei w kategorii "najlepszy karacz oly - najlepszy karacz L2" jest pointless, ale widzę nei skumałeś tego, w sumie co ja się dziwię...

I nie sadze by było lepsze party do pvp niż 3 tyrki+zerk, albo 2 tyrki+destro+zerk i choćbyś nie wiem jak się spinał tego nie zmienisz.

Coś jeszcze o spinaniu? Niby kłamstwo powtarzane 1000x staje się w końcu prawdą, więc lecisz dalej... Powiedziałem, że nie ma sensu z tobą o tym rozmawiać, bo jesteś za bardzo zaślepiony jednym poglądem.


Wiem ze aspirujesz do bycia najlepszym party na serwie   :o  :o  :D, pewnie nawet przed pójściem spać o tym rozmyślasz, jaka by tu taktykę na jakie party zastosować, układając milion scenariuszy, "bo ja wiem najlepiej"

Na szczęście nie muszę, ale widzę, że właśnie zdradzasz nam swoje marzenia i kolejne bajki. Szkoda tylko, że historie konia są tak nudne po jakimś czasie :<
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5565 dnia: Grudzień 10, 2010, 12:44:34 pm »
Jaki wyciągacie czas na SoI? Grając constem na x15 GF mieliśmy problem z ostatnimi 2 rbkami. Waliły mage AOE i składały nas jak chciały.. początek servera więc mieliśmy z biży tylko common A. :D Po złożeniu TTs'ów powinno być już na luzie, tak?

http://zapodaj.net/76505cb46fc5.bmp.html

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5566 dnia: Grudzień 10, 2010, 01:02:44 pm »
Gdyby nie BJ to byłoby z 11 :P:) ale i tak ładnie my mamy zawsze między 13-15 min ( nuker pt )
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2010, 01:04:31 pm wysłana przez Drah »


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5567 dnia: Grudzień 10, 2010, 01:15:22 pm »
Czasem mi się wydaje Alarion ze klasy w conscie lub klanie nie maja znaczenia, one są po prostu najlepsze  tylko dlatego ze ty w nim jesteś. Wiem ze według ciebie najlepsze party to takie jak ty sobie zaplanowałeś, szkoda tylko ze nie będziesz miał okazji się zmierzyć z errorami jak już dobijecie to 85, wtedy byś mi pokazał jak bardzo się mylę. I nie rób z siebie idioty odwracając to co pisałem o BD, sws-ie i pp, zamieniając ich na EE(tym bardziej ze nic o tej klasie nie pisałem), bo tu już w ogóle nie rozumiem co chcesz udowodnić. Ja mowie ze te klasy są nudne nic nie wspominałem o mordowaniu nimi i oli, no ale żeby wyszło na twoje to znów " ja wiem najlepiej ble ble ble....". Ja potrafię się przyznać jeśli nie mam racji, ty natomiast jesteś typem narcyza który uważa swoja racje za coś nadrzędnego nad wszystko inne, bo w końcu wyszło z twojej głowy wiec musi być najlepsze. Moze i istnieje lepsze ustawienie niż to jakim biegali errory na pvp, ale z ich opowiadań wynikało ze 9 vs 9 nie było party które by mogło ich zabić, i na tym opieram swoje tezę, a ty cóż na tym jednym zdaniu które napisałem wyżej
PS a zerkowie to dla mnie najbardziej irytująca klasa w tej grze nigdy ich nie lubiłem razem z dagerami, dlatego ich dodałem do ustawienia 3 tyrkow :)


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5568 dnia: Grudzień 10, 2010, 01:22:11 pm »
wlasnie eido z opowiadan...


swoja droga pisanie ze zerk ownuje to troche porazka bo jak ktos biega w s80 secie z rs na +5 to moze faktycznie ten zerk cos robi
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5569 dnia: Grudzień 10, 2010, 01:31:28 pm »
Zerki mnie wkurwiają, bo na oli co 2 walka to zerk, a dla mnie to szybka przegrana. Podobno tankowie ownuja oli wiec ja bym chciał tylko na nich trafiać, no może z wyjątkiem paladyna z tym głupim ptokiem :)

wlasnie eido z opowiadan...


nie mam powodu im nie wierzyć +3 frapsy mi wystarcza


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5570 dnia: Grudzień 10, 2010, 01:44:29 pm »
a co na tych frapsach bylo? ja tam zadnego top party nie widzialem  :oops:
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5571 dnia: Grudzień 10, 2010, 01:47:33 pm »
a co na tych frapsach bylo? ja tam zadnego top party nie widzialem  :oops:
A jakie to są topowe party i co przez to rozumiesz od tego zacznijmy, oprócz party Alariona bo to oczywista oczywistość ze do nich należą :D


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5572 dnia: Grudzień 10, 2010, 01:52:16 pm »
nie wiem, ale na pewno nie jakies lolluki z tych frapsow.
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5573 dnia: Grudzień 10, 2010, 01:59:02 pm »
jedny fraps to pvp pod baiumem bo pierwszy to n/c i tez pownienes to wiedziec bo sam darles lacha z alariona za szczycenie sie klepania 3 party z healem w a grade. Oni tam klepali healerow w a grade i ma  :shock:

nie wiem gdzie ty 3 fraps widziales bo dwa pierwsze to w wiekszosci te same akcje


mowienie ze 3 tyrki i zerk klepia wszystko jest bzdura.


opieranie pvp nal imitach jest failem totalnym...
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5574 dnia: Grudzień 10, 2010, 02:13:51 pm »
Po pierwsze nie spotykam topowych party, wiec nie wiem jakie to są i jakie kryteria sprawiają ze nimi są
po 2 mogę się mylić, nie jestem tak fajny jak Alarion, wiec pomyłka wchodzi w grę ze 3 tyrki + deska są nie pokonani, chociaż nie wiem jakie party by mogło się z nimi równać, wiem na pewno ze nie będzie to żadne mage party....
po 3 nie wiem dlaczego zeszliśmy na temat jakie party jest najlepsze, bo postem którym to zacząłem chodziło o coś zupełnie innego. A mianowicie ze już nas NCshit przyzwyczaił do nie trafionych zmian i próby balansu gry, wiec kolejne nie powinny być żadnym zaskoczeniem...