Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1182277 razy)

  • Wiadomości: 98

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6350 dnia: Luty 22, 2011, 02:32:51 pm »
Nie wiem czy wam w OC tak nas brakuje czy ki chuj że przeżywacie nasze wyjście jak żydzi okupacje.
Dlaczego wyszliśmy to nasza sprawa, nie widze powodu aby komukolwiek się z naszej decyzji tłumaczyć. Nikt nie podpisywał żadnej lojalki, więc nie rozumiem o co cała drama. Powinniście się raczej cieszyć że (cytuje clan chat) alariony które zabiłyby za fire crystala i patologia co leci w chuja z dropami już wam nie szpecą klanu.
Nam na starych śmieciach dobrze. A dla Jenkinsów szacunek za to, że pokazali, że mają i jaja i rozum.


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6351 dnia: Luty 22, 2011, 02:44:52 pm »
To może teraz OC pójdzie do LR? To byłby ciekawy pomysł, teraz wy dajcie szanse im....:D


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6352 dnia: Luty 22, 2011, 03:08:31 pm »
Całej reście haterów życzę miłej gry do końca usranej śmierci w lol Polaczkowo

http://abcdepresja.pl/tagi/problemy-emocjonalne

To było do ludzi z piaskownicy, którzy tuż przed wyjściem zaczęli wrzucać i wyzywać, jak np. tekst Aranela: "Tokarz to ci może najwyżej -_-'ć" itd. których soczyście leciało sporo ; )

ja jestem z piaskownicy, ty masz problemy i wyladowywujesz sie w grze i na forum i wszyscy sie kochamy.

Nie wiem czy wam w OC tak nas brakuje czy ki -_-' że przeżywacie nasze wyjście jak żydzi okupacje.

Jezeli ktos ma cos przezywac to nie Wasze wyjscie ale fakt ze ani oc ani lr znow nic nie znaczą.
Drama o boxa ktory zostal wyrzucony zeby zrobic miejsce aktywnemu graczowi to poprostu zenada. Ale chuj z tym. Oba klany sa siebie warte. Milego lezenia na siege zonie i klepana mobkow.

pozdro dla ludzi ktorzy konia walic nie musza, albo robia to przy zdjeciach golych lasek a nie przy adenie (bez obrazy Eido  :oops:).

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6353 dnia: Luty 22, 2011, 03:23:34 pm »
pozdro dla ludzi ktorzy konia walic nie musza, albo robia to przy zdjeciach golych lasek a nie przy adenie (bez obrazy Eido  :oops:).

Ale ja konia już sprzedałem :D Jest teraz w innych rekach :)


  • Wiadomości: 98

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6354 dnia: Luty 22, 2011, 03:50:38 pm »
Cytuj
Drama o boxa ktory zostal wyrzucony zeby zrobic miejsce aktywnemu graczowi to poprostu zenada
W obecnym systemie lepszy constowy box niż bezkonsotwy live player. A dramę jak widze robi część zawiedzonych OCków- my jak pokazaliśmy wolimy działać niż -_-'ć.
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2011, 03:57:25 pm wysłana przez xkurakx »


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6355 dnia: Luty 22, 2011, 05:31:27 pm »
Z zachowania niektórych widać, że gdyby byli w stanie ubić epici tylko swoim constem to by wyszli tylko tym constem.
Core:
FigoFago - ISS 99/98/80/80
SmutnaJola - ISS 86 - buff box
EmmaDax - Othel 87/ Wyn 86
B52 - ISS 86 - prywatny buff box
PZL37 - AORE 86 - prywatny res


  • Wiadomości: 126

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6356 dnia: Luty 22, 2011, 08:03:34 pm »
a jak by się udało pocisnąć samemu na boxach to by olali swoje consta xD
In The Name Of Satan ...


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6357 dnia: Luty 22, 2011, 08:28:31 pm »
Z zachowania niektórych widać, że gdyby byli w stanie ubić epici tylko swoim constem to by wyszli tylko tym constem.

napisal box master :)
retired


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6358 dnia: Luty 22, 2011, 11:58:27 pm »

Immons to nie był buthurt flame tobie bym niczego nie sprzedał z tego powodu że scamerzy to dla mnie 0 więc jak zobaczyłem że to ty to ci napisałem co napisałem sorry ale na kasie mi wcale znajomemu bym tego he oddał za darmo ;]

no super, tyle ze scammer != ja, chyba ze masz jakies dziwne informacje

wkleję to co już napisałem na forum OC ale żeby większa ilość ludzi widziała

Google Account Recovery
do mnie

pokaż szczegóły 23:43 (7 min temu)

Aby rozpocząć proces resetowania hasła
konta Google sagil************@gmail.com, kliknij poniższy link:

********

Jeśli kliknięcie powyższego linku nie przynosi skutku, skopiuj adres URL i wklej go
w nowym oknie przeglądarki.

Jeżeli ten e-mail dotarł do Ciebie przez pomyłkę, prawdopodobnie inny użytkownik niechcący wpisał
Twój adres e-mail, próbując zresetować hasło. Jeżeli
wiadomość Cię nie dotyczy, nie musisz podejmować żadnych działań i możesz ją
zignorować.


Oh snap czyżby Ci się nie udało włamać na konto z Inyrem którego ci nie chciałem za 20 zł sprzedać?? myślałeś że nie zmieniłem drugiego maila i pytania zabezpieczającego ? Skąd wiem że to ty? bo tylko ty i Darth wiedziałeś jaki jest na nim mail a Darth jest poza podejrzeniami ?


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6359 dnia: Luty 23, 2011, 12:24:15 am »
Nie zebym sie czepial ale dlaczego darth jest poza podejrzeniem  :D . Trust no one  :P
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6360 dnia: Luty 23, 2011, 12:28:31 am »
No jakoś mi scam do niego nie pasuje ;D poza tym nie miał motywu ^^ choć śmiesznie to brzmi w tym kontekście ;D

 w sumie ja święty nie jestem wymusiłem od Mefa 8 kk i mu nie oddałem QQ
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2011, 12:33:34 am wysłana przez Drah »


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6361 dnia: Luty 23, 2011, 12:46:55 am »
Każdy ma coś na sumieniu ja starkowi wisze 1kk ;/


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6362 dnia: Luty 23, 2011, 12:54:33 am »
To uważaj mnie ostatnio allegro wysłało wezwanie przed sądowe za 3,50 zł :<


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6363 dnia: Luty 23, 2011, 01:07:06 am »
To uważaj mnie ostatnio allegro wysłało wezwanie przed sądowe za 3,50 zł :<

No wiem, pracuje w allegro, oddawaj mi moje 3,50 !!  :)


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6364 dnia: Luty 23, 2011, 08:16:21 am »
Z zachowania niektórych widać, że gdyby byli w stanie ubić epici tylko swoim constem to by wyszli tylko tym constem.

napisal box master :)

Box mastery opanowałem z konieczności, a nie z wyboru.
Core:
FigoFago - ISS 99/98/80/80
SmutnaJola - ISS 86 - buff box
EmmaDax - Othel 87/ Wyn 86
B52 - ISS 86 - prywatny buff box
PZL37 - AORE 86 - prywatny res


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6365 dnia: Luty 23, 2011, 09:41:22 am »
Z zachowania niektórych widać, że gdyby byli w stanie ubić epici tylko swoim constem to by wyszli tylko tym constem.

napisal box master :)

Box mastery opanowałem z konieczności, a nie z wyboru.
a co koledzy nie chcieli cie expic?

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6366 dnia: Luty 23, 2011, 10:53:54 am »
nigdy więcej postaci nie sprzedam do polaczkowa, bo się później takie pro klany sypią ;)
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 155

  • Pochwał: 0

    • O mnie :)
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6367 dnia: Luty 23, 2011, 11:21:41 am »
nigdy więcej postaci nie sprzedam do polaczkowa, bo się później takie pro klany sypią ;)

Tak jest Kabul to twoja wina  :noob: :noob:


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6368 dnia: Luty 23, 2011, 11:35:06 am »
nigdy więcej postaci nie sprzedam do polaczkowa, bo się później takie pro klany sypią ;)

Jak ją ktoś ode mnie przejmował to tez były niezłe cyrki i sporo dramy, chyba twoja postać przyciąga do siebie niewłaściwych ludzi :D


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6369 dnia: Luty 23, 2011, 02:12:32 pm »
Oh snap czyżby Ci się nie udało włamać na konto z Inyrem którego ci nie chciałem za 20 zł sprzedać?? myślałeś że nie zmieniłem drugiego maila i pytania zabezpieczającego ? Skąd wiem że to ty? bo tylko ty i Darth wiedziałeś jaki jest na nim mail a Darth jest poza podejrzeniami ?

fail misiu, to ze chcialem kupic, nie znaczy ze tak mi zalezalo zeby niszczyc sobie opinie, chociaz.. mysle ze dales mi pewna sprawe do przemyslenia ; )

@btw, nie wiem eltharion, ale mozliwe ze mam cos brzydkiego na kompie, haslo do mojego maila zmienione bylo i logowanie z USA ...

Typ dostępu [ ? ]
(przeglądarka, komórka, POP3 itp.)   Lokalizacja (adres IP) [ ? ]   Data/godzina
(Wyświetlane w Twojej strefie czasowej)
Brak informacji    Stany Zjednoczone (sbcglobal.net:99.141.104.17)    22.02
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2011, 02:15:36 pm wysłana przez Futerko »


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6370 dnia: Luty 23, 2011, 03:10:09 pm »
:D
a nie da sie tego sfałszować?:D

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6371 dnia: Luty 23, 2011, 05:01:30 pm »
nigdy więcej postaci nie sprzedam do polaczkowa, bo się później takie pro klany sypią ;)

Jak ją ktoś ode mnie przejmował to tez były niezłe cyrki i sporo dramy, chyba twoja postać przyciąga do siebie niewłaściwych ludzi :D


hahaha bo prawdziwy nekro jest tylko jeden ;)
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6372 dnia: Luty 23, 2011, 05:19:36 pm »
mowa o tym "czarnuchu"  hahaha
Franz: Kaczor
Lancer: Pадость
Lilith: 1098
Classic: Kaczor


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6373 dnia: Luty 24, 2011, 01:03:51 am »
Oh snap czyżby Ci się nie udało włamać na konto z Inyrem którego ci nie chciałem za 20 zł sprzedać?? myślałeś że nie zmieniłem drugiego maila i pytania zabezpieczającego ? Skąd wiem że to ty? bo tylko ty i Darth wiedziałeś jaki jest na nim mail a Darth jest poza podejrzeniami ?

fail misiu, to ze chcialem kupic, nie znaczy ze tak mi zalezalo zeby niszczyc sobie opinie, chociaz.. mysle ze dales mi pewna sprawe do przemyslenia ; )

@btw, nie wiem eltharion, ale mozliwe ze mam cos brzydkiego na kompie, haslo do mojego maila zmienione bylo i logowanie z USA ...

Typ dostępu [ ? ]
(przeglądarka, komórka, POP3 itp.)   Lokalizacja (adres IP) [ ? ]   Data/godzina
(Wyświetlane w Twojej strefie czasowej)
Brak informacji    Stany Zjednoczone (sbcglobal.net:99.141.104.17)    22.02


Widzę że jednak udało ci się zaje*** tą postać zresztą nawet domyślam się jak, dziwnym trafem jak dziś miałem wysłać pasy do nowego właściciela to nie przyjmowałem mi ani odpowiedzi na pytanie ani request na maila nie przychodził, no i maila z inyra nie było na liście przypisanym do mojego main maila, gratulacje okradłeś kolejną osobę w l2 ! zyskujesz kolejny poziom wtajemnicza lajnedżowej szmaty ;p zwaliłeś już sobie ?

Żeby nie było nie bulwersuję się ani trochę tylko śmieszy mnie co ludzie są w stanie zrobić dla 60 zł, i nie zabolało mnie to ani trochę bo po 60 zł to bym się nawet na ulicy nie schylił ;p przykro mi nie zrobiłeś mi nazłość, miłej zabawy jak będziesz sobie marszczył swoje 6 cm patrząc na tą postać i myśląc że to jakaś fajna laska :)


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6374 dnia: Luty 24, 2011, 01:09:09 am »
Rozumiem flame'y, wjazdy na siebie, ale okradanie to już przesada, są pewne granice.